Horse List

Event

S Way

Turffontein 15:50 6f 211y Next Turffontein Race Meeting Is Sunday 05 June Fm 66 Div Handicap (F & M) (3yo plus)

Sa Calobra

Baden Baden 14:35 HANDICAP (3YO+) 1m 1f 208yds

Saarinen

Merano Merano 14:55

Sabatini

International Stradbroke Handicap

Sabre Rock

Flat Northumberland Plate

Sacre Look

Marsa Marsa 14:50

Sacred Dream

Dubbo Race 4 Dubbo Rsl Health/aquatic-bm60

Sacred Elixir

International J J Atkins

Sacred Eye

International Caulfield Cup

Sacred Eye

International Queensland Derby

Sacred Eye

International Queensland Oaks

Sacred Eye

International Melbourne Cup

Sacred Eyed

International Cox Plate

Sacred Master

International Melbourne Cup

Sacred Star

International Stradbroke Handicap

Sacxred Eye

International Cox Plate

Sadalmelik

Mailand Mailand 16:35

Sadlers Risk

National Hunt Galway Plate

Safety Check

Flat Queen Anne Stakes

Safety Valve

Presque Isle Downs 22:25 5f 110y Waiver Claiming (3yo plus)

Saga Of The Storm

International Queensland Oaks

Sahara Siren

International Queensland Oaks

Saharan Serenade

Belmont Park 19:32 6f 110y Claiming (3yo plus)

Sahibe

Istanbul Istanbul 15:00

Sahreej

Flat Epsom Dash

Said No One Ever

Chester Downs Chester Downs 19:22

Saigon City

Flat Northumberland Plate

Saint Abbey

Pimlico 20:30

Saint Are

National Hunt Grand National

Saint Bernard

Mailand Mailand 15:50

Saint Clair

Naas 14:05 7f class Irish Stallion Farms E.B.F. Fillies Maiden (3yo plus)

Saint Roque

Fontwell 15:55 3m 1f 106y class 3 David Glynn-Jones Septuagenarian Handicap Chase (5yo plus)

Salasso

International Deutsches Derby

Salateen

Flat Wokingham Stakes

Salieri

International Deutsches Derby

Sally For Me

International 158 Henkel-Preis der Diana

Salonmare

International 158 Henkel-Preis der Diana

Saloonmedicus

International Deutsches Derby

Salsify

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Saltine Warrior

Belmont Park 21:09 6f Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Salut Franbleu

Marsa Marsa 14:00

Salve Sicilia

International 158 Henkel-Preis der Diana

Salve Venezia

Baden Baden 14:35 HANDICAP (3YO+) 1m 1f 208yds

Sam Cavallaro

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Sam Crow

Remington Park 21:40 1f 180y Stakes (3yo plus)

Sam Missile

Flat King Edward VII Stakes

Sam Winner

National Hunt Grand National

Samanta Hawai

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 15:19

Samara Dancer

International Thousand Guineas

Samarra

Turffontein 15:50 6f 211y Next Turffontein Race Meeting Is Sunday 05 June Fm 66 Div Handicap (F & M) (3yo plus)

Samdibien

Fontwell 13:50 2m 1f 145y class 4 Family Fun Raceday With Equiniti 'National Hunt' Maiden Hurdle (4yo plus)

Sammy

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 13:39

Sammy Seelster

Launceston Race 5 Ubet Racing Centre The Place To Be Friday 10 June Pace

Samoset

Uttoxeter 16:50 1m 7f 168y class 4 John James Wright Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Samsons Riddle

Remington Park 19:30 1f 80y Maiden Claiming (3-5yo)

Samuel De Riez

Marsa Marsa 13:10

Samuel James

Kilcoy Race 4 Casella Wines Mdn Plate

Samurai Blade

International Durban July

San Diego

International Melbourne Cup

San Francisco

Flat The Derby

San Salvador

International 181 Oppenheim-Union-Rennen

San Salvador

International Deutsches Derby

San Zao

Rom Rom 15:40

Sanaudou

Dax Dax 12:50

Sanctarea

Dubbo Race 3 Shannon Noll Mdn Plate

Sandbetweenurtoes

Chester Downs Chester Downs 19:39

Sandfrankskipsgo

Flat Epsom Dash

Sandoka

Dax Dax 13:50

Sandro Botticelli

Flat Northumberland Plate

Sang Dow

Pakenham Race 6 Cardinia Club (bm58)

Sang Espagnola

Dax Dax 13:20

Sansui Drawing

Echuca Race 4 Echuca Newsagency (bm64)

Santa Ana Lane

International Caulfield Cup

Santa Ana Lane

International Stradbroke Handicap

Santa Fe Trail

Hastings Racecourse 23:50 6f 110y Maiden Special Weight (3yo plus)

Santefisio

Flat Royal Hunt Cup

Santiago De Cuba

Flat The Derby

Santo Cerro

Merano Merano 17:25

Sanus Per Aquam

International Prix de lArc de Triomphe

Sanus Per Aquam

Flat The Derby

Sanus Per Aquam

Flat St James Palace Stakes

Sanus Per Aquam

Flat Coral Eclipse

Sanvel

Dubbo Race 8 Rsl One 7 Eight Dining (bm63)

Saphir Du Fournier

Marsa Marsa 13:10

Saphir Du Meleuc

Marsa Marsa 13:10

Saphir Du Rheu

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Saphir Du Rheu

Cheltenham Festival World Hurdle

Sarandia

International 158 Henkel-Preis der Diana

Saratoga Dancer

International Durban July

Saratoga Smoke

Belmont Park 21:41 1m 110y Allowance (3yo plus)

Sardaaj

International Cox Plate

Sardaaj

International Caulfield Cup

Sareerah

Merano Merano 17:25

Sarrasin

International Melbourne Cup

Sassa Hanover

Chester Downs Chester Downs 20:13

Sassella

Saint-Cloud Saint-Cloud 15:35

Satans Outlaw

Kilmore Race 5 Jet Roofing Pace (1st Heat)

Satish

Flat The Derby

Satono Aladdin

International Yasuda Kinen

Satono Diamond

International Prix de lArc de Triomphe

Satono Gallant

International Yasuda Kinen

Saturdays For Fun

Monmouth Park 19:39 1m 110y Claiming (3yo plus)

Saucy Mary

Penola Race 6 Bm 72 Handicap

Sausage Dog

Pakenham Race 5 Ron Carroll (bm58)

Sausalito Sunrise

National Hunt Grand National

Savannah Jade

Turffontein 13:00 1m 209y Racing Association Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Saved By The Bell

Flat Northumberland Plate

Savel-Muisto

Harma Harma 19:40

Savel-Taika

Harma Harma 18:37

Savello

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Savoir Vivre

International Deutsches Derby

Savoir Vivre

International Prix de lArc de Triomphe

Savoir Vivre

International 181 Oppenheim-Union-Rennen

Savvy Belle

Pakenham Race 3 Bruce Clough Mazda Mdn Plate

Sawyer

Monmouth Park 21:41 1m Miss Liberty Stakes (3yo plus)

Say Hey Kid

Churchill Downs 20:15 1m 110y Maiden Claiming (3yo plus)

Say No Maux

Philadelphia Park 17:55 1m 70y Maiden Claiming (3yo plus)

Sayana

Flat Duke Of Cambridge Stakes

Sayedaati Saadati

Flat The Derby

Sayuri Mo

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 14:30

Scandal Sheet

International Queensland Derby

Scarlet Billows

International Stradbroke Handicap

Scarlet Rain

International Thousand Guineas

Scarper Bay

Kalgoorlie Race 2 2016 Tentland Packages Mdn

Schemel

International Queensland Oaks

Schiftys Stardust

Presque Isle Downs 22:50 1m 70y Waiver Claiming (3yo plus)

Schmel

International Queensland Oaks

Scissor Kick

International Stradbroke Handicap

Scocosita

Merano Merano 13:50

Scooterwillrev

Launceston Race 1 Members Two Year Old

Scotland

Flat Coral Eclipse

Scotland

Flat Hardwicke Stakes

Scotland

Flat Ascot Gold Cup

Scotswell

Kelso 15:35 3m 2f 39y class 3 Ayton Castle Handicap Chase (For The Wilfred & Patricia Crawford Memorial Trophy) (5yo plus)

Scratch

Flat 2017 Derby

Scrutineer

Hobart Race 7 Penguin Apartments (bm62)

Sdruppiata

Rom Rom 14:30

Sea Calisi

International Prix de lArc de Triomphe

Sea Of Heaven

Flat Northumberland Plate

Sea Of Snow

Flat Windsor Castle Stakes

Sea Of Snow

Flat Albany Stakes

Sea Of Snow

Flat Queen Mary Stakes

Sea Sharp

International Queensland Derby

Sea Sky

Launceston Race 7 Friday Night Racing 10 June Ubet Racing Centre Pace

Seaburge

International Caulfield Guineas

Seaclaidi

Dubbo Race 5 Dubbo Rsl Club Platinum Tab-c1

Seadore

Dubbo Race 6 Dubbo Rsl Club Events Ctr (c1)

Seafront

Naas 15:40 6f class 1 Coolmore Stud E.B.F. Fillies' Sprint Stakes (Listed)

Seamour

Flat Northumberland Plate

Sean OCasey

Flat King Edward VII Stakes

Sean OCasey

Flat The Derby

Seashellsinthesand

Cowra Race 6 Tritech Cowra Cup

Seasonal

Dax Dax 13:50

Seat Of Honor

Belmont Park 20:36 1m 110y Maiden Special Weight (3yo plus)

Seattle Surprise

Turffontein 14:10 6f 211y Computaform Express Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Sebring Sally

International Queensland Oaks

Seckiner

Izmir Izmir 16:30

Second Step

Flat Coronation Cup

Second Step

International Melbourne Cup

Secret

International German 1000 Guineas

Secret Brief

Flat Royal Hunt Cup

Secret Missile

Flat Wokingham Stakes

Secret Missile

Flat Scottish Sprint Cup

Secret Number

International Melbourne Cup

Secret Pilot

Harma Harma 18:57

Secret Run

Dax Dax 14:38

Secretinthepark

Flat Epsom Dash

Secretinthepark

Flat Scottish Sprint Cup

Secrets Mystery

Century Downs Century Downs 20:18

Secretsofthemind

Presque Isle Downs 22:25 5f 110y Waiver Claiming (3yo plus)

Secretzzoom

Ruidoso Downs 20:23 1f 180y Trials

See The Bird

Churchill Downs 22:23 1m Claiming (3yo plus)

See The Sun

Flat Scottish Sprint Cup

See The Sun

Dax Dax 13:20

Seeingnbelieving

Churchill Downs 22:23 1m Claiming (3yo plus)

Seeking Magic

Flat Epsom Dash

Seeking Magic

Flat Scottish Sprint Cup

Seeking Nirvana

Rosecroft Rosecroft 23:39

Seeking The Soul

Churchill Downs 19:43 1m Maiden Special Weight (3yo plus)

Seeking Treasure

Monmouth Park 21:41 1m Miss Liberty Stakes (3yo plus)

Seeyouatmidnight

National Hunt Grand National

Seeyouatmidnight

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Sego Success

National Hunt Grand National

Seismos

Flat Northumberland Plate

Selester

Rangiora Race 1 Tavern Harewood Nzada Champs (heat 3) Mobile Pace

Self Esteem

International Queensland Oaks

Self Sense

Echuca Race 7 Moama Bowling Club Echuca Cup

Sell A Bit N

Chester Downs Chester Downs 20:13

Seltrzer

International Queensland Derby

Seltzer

International Queensland Oaks

Seltzer

International Queensland Derby

Sempre Medici

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Senator Cuervo

Ruidoso Downs 23:04 1f 180y Trials

Senator Tamale

Remington Park 22:06 1f 130y Stakes

Senator Teller

Remington Park 23:24 1f 110y Stakes

Send Me Good Candy

Remington Park 22:06 1f 130y Stakes

Senewalk

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Senewalk

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Senneville

Saint-Cloud Saint-Cloud 16:10

Senor Alf

Pakenham Race 2 Isg Projects 2yo Mdn Plate

Sensible Foal

Harma Harma 20:12

Sentencing Memo

Chester Downs Chester Downs 21:21

Sentry Holmsminde

Drammen Drammen 19:15

Separate Ways

Echuca Race 2 Border Inn Mdn Plate

Sephiro Flam

Marsa Marsa 14:00

Seppo Tuisku

Harma Harma 18:37

September Stars

Flat The Oaks

Serap Sultan

Istanbul Istanbul 14:30

Serefkar

Istanbul Istanbul 16:00

Serenade

International Stradbroke Handicap

Serenas Pride

International J J Atkins

Serenely Discreet

International Thousand Guineas

Serging Rush

Moruya Race 1 Rugby Union Club Turner Mdn

Serienholde

International 158 Henkel-Preis der Diana

Serienholde

International German 1000 Guineas

Sermelek

Istanbul Istanbul 14:30

Sertorius

International Melbourne Cup

Sertorius

International Caulfield Cup

Set List

Fontwell 15:55 3m 1f 106y class 3 David Glynn-Jones Septuagenarian Handicap Chase (5yo plus)

Set Square

International Melbourne Cup

Set Square

International Caulfield Cup

Set Square

International Cox Plate

Set Wait

Kilcoy Race 1 Searle Family Kilcoy Mdn Plate

Settle For Red

Naas 17:15 1m class New BBQ Evening Format At Naas Handicap (4yo plus)

Seuss

Monmouth Park 20:39 1m 110y Allowance (3yo plus)

Seve

Flat Epsom Dash

Seven Devils

Kelso 14:30 2m 1f 14y class 4 KOSB Novices' Handicap Chase (5yo plus)

Seven Seas

Baden Baden 16:25 STAKES (3YO) 7f 210yds

Sevenleft

Naas 14:35 7f class 1 Owenstown Stud Stakes (Listed) (3yo plus)

Seventh Heaven

Flat Ribblesdale Stakes

Seventh Heaven

Flat The Oaks

Seventy Niner

Pimlico 20:02

Sexy And I Know It B

Remington Park 22:58 1f 180y Stakes (3yo plus)

Sforza Ragazza

International 158 Henkel-Preis der Diana

Shabeeb

Flat King Edward VII Stakes

Shabeeb

Flat The Derby

Shaden

Flat Commonwealth Cup

Shades Of Pearl

Dubbo Race 5 Dubbo Rsl Club Platinum Tab-c1

Shades Of Silver

Flat Northumberland Plate

Shadowofexcellence

Dubbo Race 8 Rsl One 7 Eight Dining (bm63)

Shagaf

International Breeders Cup Classic

Shake It Cerry

Chester Downs Chester Downs 20:30

Shaken Pappasito

Remington Park 22:32 1f 130y Stakes (3yo plus)

Shaker Secret

Ruidoso Downs 20:46 1f 180y Trials

Shalaa

Flat Kings Stand Stakes

Shalaa

Flat Commonwealth Cup

Shales Rock

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Shalianzi

Fontwell 14:50 2m 1f 145y class 4 Equiniti International Payments Handicap Hurdle (Div 1) (4yo plus)

Shall We

Flat Ribblesdale Stakes

Shamadance

International Queensland Oaks

Shambles

International Melbourne Cup

Shame

Merano Merano 14:55

Shampion

International Queensland Oaks

Shampion

Pakenham Race 1 Total Animal Supplies Mdn

Shamreen

Flat Ribblesdale Stakes

Shamshon

Flat Epsom Dash

Shamshon

Flat Wokingham Stakes

Shan Dian Kia

Pimlico 18:38

Shanahans Turn

National Hunt Galway Plate

Shandaara

Pakenham Race 8 Events At Prc (bm58)

Shaneshill

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Shaneshill

Cheltenham Festival World Hurdle

Shaneshill

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Shanghai Knight

Launceston Race 5 Ubet Racing Centre The Place To Be Friday 10 June Pace

Shanpallas

National Hunt Galway Plate

Shantou Village

Cheltenham Festival RSA Chase

Shantou Village

Cheltenham Festival World Hurdle

Shantou Village

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Shaolin Kungfu

International J J Atkins

Shardons Sheralee

Cowra Race 3 Charlie Muddle Memorial Pace

Shared Belief

International Breeders Cup Classic

Shared Equity

Flat Wokingham Stakes

Sharingan

Izmir Izmir 18:30

Sharja Queen

Flat Coronation Stakes

Sharp Azteca

International Pegasus Gold Cup

Sharp Note

Dubbo Race 7 Dubbo Rsl Sunset Bistro (bm60)

Shay Scott

Rangiora Race 2 Racing At Rangiora Mobile Trot

Shayandi

Saint-Cloud Saint-Cloud 16:50

She Is No Lady

Flat Northumberland Plate

She S A Flirt

Turffontein 14:10 6f 211y Computaform Express Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Shedazzles

Canterbury Park 19:20 1f 180y Trials

Sheer Class

Rangiora Race 1 Tavern Harewood Nzada Champs (heat 3) Mobile Pace

Sheer Drama

International Breeders Cup Distaff

Sheer Intensity

Naas 14:05 7f class Irish Stallion Farms E.B.F. Fillies Maiden (3yo plus)

Sheidel

International Stradbroke Handicap

Sheikh Of Sheikhs

Flat Commonwealth Cup

Sheikh Of Sheikhs

Flat Kings Stand Stakes

Sheikhzayedroad

Flat Ascot Gold Cup

Sheikhzayedroad

Flat Coronation Cup

Sheilarized

International Queensland Oaks

Sheilas Lad

Saint-Cloud Saint-Cloud 13:05

Shelf Stacker

International Melbourne Cup

Shes A Flirt

Turffontein 14:10 6f 211y Computaform Express Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Shes A Joka

Dubbo Race 3 Shannon Noll Mdn Plate

Shes A Joka

Dubbo Race 5 Dubbo Rsl Club Platinum Tab-c1

Shes Gina

International 158 Henkel-Preis der Diana

Shes Got Speed

International Queensland Oaks

Shes Just Lika

Echuca Race 3 Laser Electrical Mdn Plate

Shes So Foxy

Cowra Race 4 Jack and Jill Memorial Pace

Shes Way Cool

Sunray Park 23:03 6f 110y Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Shesgotthemoves

Philadelphia Park 18:22 6f Claiming (4yo plus)

Shez Ektraordinary

Pakenham Race 1 Total Animal Supplies Mdn

Sheza Hot Ruler

Sunray Park 20:15 1f 180y Maiden (3yo plus)

Shiedel

International Stradbroke Handicap

Shift Change

Philadelphia Park 18:49 1m 70y Claiming (3yo plus)

Shimrano

International Melbourne Cup

Shine Lavec

Harma Harma 17:30

Shining Emerald

International Goldene Peitsche

Shining Emerald

Baden Baden 14:00 GROUP 3 STAKES 5f 212yds

Shining Rules

Baden Baden 14:35 HANDICAP (3YO+) 1m 1f 208yds

Shipyard

Flat Scottish Sprint Cup

Shishi

Kilmore Race 6 and #34;hero and #34; - Life After Racing Pace (2nd Heat)

Shitan

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 14:42

Shivajia

Flat Hardwicke Stakes

Shivering Sea

Turffontein 15:15 6f 211y Book A Table 011 6811702 Fm 83 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Shobiz Star

Churchill Downs 17:45 1m Claiming (3yo plus)

Shockwave Miss

Hobart Race 2 Federal Group Mdn

Shogun

Flat St James Palace Stakes

Shogun

International Prix de lArc de Triomphe

Shogun

Flat Coral Eclipse

Shogun

Flat The Derby

Shogun

Flat King Edward VII Stakes

Shoja

International 158 Henkel-Preis der Diana

Shoppingforsilver

Monmouth Park 17:50 6f Maiden Claiming (3yo plus)

Shorty Town

Churchill Downs 20:15 1m 110y Maiden Claiming (3yo plus)

Shotacross The Bow

International Queensland Derby

Shotacross The Bow

International Queensland Guineas

Shovalla

Belmont Park 18:30 6f 110y Claiming (3yo plus)

Show Biz

International 158 Henkel-Preis der Diana

Showtime

Marsa Marsa 13:10

Shpeedy

Rangiora Race 8 Joan Belcher Legacy Speed Series Mobile Trot

Shutthefrontdoor

National Hunt Grand National

Shy

Kelso 14:00 2m 51y class 4 Border Facilities Novices' Hurdle (4yo plus)

Shy Witch

International German 1000 Guineas

Si Cetait Vrai

Fontwell 15:55 3m 1f 106y class 3 David Glynn-Jones Septuagenarian Handicap Chase (5yo plus)

Siamsaiocht

Flat Coronation Stakes

Siamsaiocht

Flat Ribblesdale Stakes

Siamsaiocht

Flat The Oaks

Sibillina

Rom Rom 15:05

Sicilian Secret

Rangiora Race 1 Tavern Harewood Nzada Champs (heat 3) Mobile Pace

Siege Of Boston

Naas 16:45 1m class Follow Us On Facebook Handicap

Siempre Felice

Baden Baden 15:10 HANDICAP (3YO+) 6f 211yds

Siesta Key

Rosecroft Rosecroft 21:57

Sign

Baden Baden 13:25 HANDICAP (3YO+) 1m 3f 205yds

Sign No More

Launceston Race 6 and #36;5 Pub Night Friday 10 June Ubet Racing Centre Pace Division One

Sign Of A Victory

Flat Northumberland Plate

Significant Fire

Ruidoso Downs 23:50 1f 180y Trials

Signoff

International Melbourne Cup

Signoff

International Cox Plate

Signoff

International Caulfield Cup

Signora Queen

International German 1000 Guineas

Signs Of Blessing

Flat Diamond Jubilee Stakes

Signs of Blessing

Flat July Cup

Signs of Blessing

Flat Kings Stand Stakes

Siirsel

Izmir Izmir 15:45

Sikandar

Flat Northumberland Plate

Sikander

Flat Northumberland Plate

Silent

Harma Harma 19:56

Silent Rescue

Century Downs Century Downs 21:43

Silent Ride

Ruidoso Downs 22:18 1f 180y Trials

Siljans Saga

Flat Coronation Cup

Siljans Saga

Saint-Cloud Saint-Cloud 15:35

Silk Cartel

Ruidoso Downs 22:18 1f 180y Trials

Sillon Du Breuil

Marsa Marsa 13:35

Silvanus

Flat Scottish Sprint Cup

Silver Concorde

Flat Ascot Gold Cup

Silver Concorde

Flat Northumberland Plate

Silver Line

Flat Norfolk Stakes

Silver Line

Flat Windsor Castle Stakes

Silver Line

Flat Coventry Stakes

Silver Mountain

International Durban July

Silver Sea

International Deutsches Derby

Silver Spring

International Durban July

Silver Trix

Kelso 14:00 2m 51y class 4 Border Facilities Novices' Hurdle (4yo plus)

Silverball

International Cox Plate

Silvergrove

National Hunt Grand National

Silverhow

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Silvertoni

Flat Albany Stakes

Silvertoni

Flat Queen Mary Stakes

Silverwave

International Prix de lArc de Triomphe

Silviniaco Conti

National Hunt King George VI Chase

Silviniaco Conti

National Hunt Grand National

Silviniaco Conti

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Sim-Alley Bank

Turffontein 14:10 6f 211y Computaform Express Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Simb Tyrant

Marsa Marsa 12:45

Simenon

Flat Ascot Gold Cup

Simonsig

National Hunt King George VI Chase

Simonsig

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Simple Verse

International Melbourne Cup

Simple Verse

Flat Ascot Gold Cup

Simple Verse

Flat Coronation Cup

Simple Verse

Flat Hardwicke Stakes

Simple Verse

International Prix de lArc de Triomphe

Simple Verse

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Simpleverse

Flat Ascot Gold Cup

Simplydelightful

Launceston Race 9 Pub Night Friday 10 June Ubet Racing Centre Stakes

Sinatras

International Deutsches Derby

Sindirana Queen

Naas 14:05 7f class Irish Stallion Farms E.B.F. Fillies Maiden (3yo plus)

Singarra

Dax Dax 13:20

Sir Bacchus

International Queensland Guineas

Sir Bacchus

International Stradbroke Handicap

Sir Chauvelin

Flat Northumberland Plate

Sir Dasher Dee

Launceston Race 9 Pub Night Friday 10 June Ubet Racing Centre Stakes

Sir Des Champs

National Hunt King George VI Chase

Sir Dylan

Fontwell 14:50 2m 1f 145y class 4 Equiniti International Payments Handicap Hurdle (Div 1) (4yo plus)

Sir Isaac Newton

Flat Prince Of Wales Stakes

Sir Isaac Newton

Flat Queen Anne Stakes

Sir Isaac Newton

Flat Hardwicke Stakes

Sir Marmaduke

Hobart Race 3 Hon Elise Archer Mp Mdn (c1)

Sir Mask

Echuca Race 7 Moama Bowling Club Echuca Cup

Sir Maximilian

Flat Kings Stand Stakes

Sir Medbury

Saint-Cloud Saint-Cloud 14:15

Sir Moments

International Stradbroke Handicap

Sir Richard Z Tam

Chester Downs Chester Downs 21:04

Sir Robert Cheval

Flat Wokingham Stakes

Sir Robert Cheval

Flat Royal Hunt Cup

Sir Scott

International Deutsches Derby

Sir Sidney

Philadelphia Park 19:06 1m Claiming (4yo plus)

Sirens Reward

Pakenham Race 3 Bruce Clough Mazda Mdn Plate

Sirius Atao

Marsa Marsa 14:00

Sirius De Bel Air

Marsa Marsa 14:00

Sirkos

International Deutsches Derby

Sirocco De Line

Marsa Marsa 13:10

Sirocco Du Lys

Marsa Marsa 14:00

Sirocco Jibace

Marsa Marsa 14:25

Sirocco Kadesh

Marsa Marsa 14:00

Sirrush

Pakenham Race 6 Cardinia Club (bm58)

Sirvelin Salli

Harma Harma 17:10

Sister Act

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 14:16

Sister Ceari

Arlington 19:46 7f Maiden Claiming (3yo plus)

Sisterleon Davis

Saint-Cloud Saint-Cloud 13:05

Sisyphe

Saint-Cloud Saint-Cloud 14:15

Sisyphus

Flat Northumberland Plate

Six Silver Lane

Naas 17:45 1m class Corinthian Challenge Charity Race Series (4yo plus)

Sixth Sense

Flat The Derby

Siyoushake

Flat Duke Of Cambridge Stakes

Sizing Coal

National Hunt Grand National

Sizing John

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Sizing John

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Sjors

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 14:03

Skiffle

Flat The Oaks

Skiffle

Flat Ribblesdale Stakes

Skiffs Brewmeister

Monmouth Park 19:39 1m 110y Claiming (3yo plus)

Skip To The Moon

Hobart Race 7 Penguin Apartments (bm62)

Sky Bo Dash

Ruidoso Downs 21:09 1f 180y Trials

Sky Hunter

International Melbourne Cup

Sky Kingdom

Flat Tercentenary Stakes

Sky Kingdom

Flat Coral Eclipse

Sky Kingdom

Flat The Derby

Sky Kingdom

Flat King Edward VII Stakes

Skylight Glow

International J J Atkins

Skyline Dancer

International 158 Henkel-Preis der Diana

Skytrek

International Queensland Derby

Slaughter Bay

International Queensland Derby

Slice Of Cake

International Queensland Derby

Slide To Third

Harma Harma 18:57

Slightly Sweet

International Tattersalls Tiara

Slim Medi

Saint-Cloud Saint-Cloud 17:25

Slowpoke

Mailand Mailand 17:55

Sm Eyesa Fast Chick

Remington Park 19:30 1f 80y Maiden Claiming (3-5yo)

Smackwater Jack

Rangiora Race 4 Rangiora Harness Racing Club Members Pace

Smad Place

National Hunt King George VI Chase

Smad Place

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Smad Place

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Smaih

Flat Royal Hunt Cup

Small Town Honey

Echuca Race 1 Two Tarts Mdn Plate

Smart Dixie Jones

Pimlico 19:34

Smart Rokker

Chester Downs Chester Downs 21:21

Smart Shuffle

Baden Baden 15:10 HANDICAP (3YO+) 6f 211yds

Smartie Artie

Hobart Race 7 Penguin Apartments (bm62)

Smarty Jet

Marsa Marsa 15:15

Smash Williams

Flat July Cup

Smash Williams

Flat Commonwealth Cup

Smash Williams

Flat Hardwicke Stakes

Smash Williams

Naas 16:15 6f class 1 Bar One Racing Lacken Stakes (Group 3)

Smash Williams

Flat St James Palace Stakes

Smashing

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Smashing

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Smashing

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Smile Big

Monmouth Park 20:09 1m 70y Maiden Special Weight (3yo plus)

Smiling Rose

Kilmore Race 1 Cool Rooms Galore Trot

Smoke Eater

Century Downs Century Downs 20:01

Smoken Cash

Echuca Race 6 1print (bm64)

Smoken Danni

Canterbury Park 19:49 5f Maiden Claiming (3yo plus)

Smokey Image

International Breeders Cup Classic

Smokey Row Mac

Arlington 21:50 6f Allowance (3yo plus)

Smooth Consul

Echuca Race 5 Erc Membership 16/17 (bm64)

Smooth Sailor

Cowra Race 1 Sam Agostino Memorial Three Year Old Pace

Snapper

International Queensland Derby

Snapper Rocks

International Queensland Derby

Sneaky Dart

Kilmore Race 1 Cool Rooms Galore Trot

Sneferu

Pakenham Race 6 Cardinia Club (bm58)

Snoopy

International Cox Plate

Snow Moon

Flat Ribblesdale Stakes

Snow Sky

International Caulfield Cup

Snow Sky

International Melbourne Cup

Sntalya

Kalgoorlie Race 2 2016 Tentland Packages Mdn

Snuffle Overboard

Churchill Downs 18:14 1m 110y Claiming (4yo plus)

So Beloved

Flat Sussex Stakes

So Brave

International Cox Plate

So Mi Dar

International Prix de lArc de Triomphe

So Mi Dar

Flat Irish Oaks

So Mi Dar

Flat The Oaks

So Mi Dar

Flat Ribblesdale Stakes

So Mi Dar (with a run)

Flat The Derby

So Poysed

International J J Atkins

So Take That

Chester Downs Chester Downs 18:31

Soccer

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 13:39

Social Network

Monmouth Park 21:10 1m 70y Allowance (3yo plus)

Social Treasure

Flat The Derby

Socksbdancing

Arlington 20:48 6f Maiden Claiming (3yo plus)

Socksonfire

Presque Isle Downs 23:40 1m 70y Waiver Maiden Claiming (3yo plus)

Soffi Reerstrup

Drammen Drammen 19:15

Sofia Rosa

International Caulfield Cup

Sofia Rosa

International Cox Plate

Sofia Rosa

International Melbourne Cup

Sofia Rose

International Caulfield Cup

Soho Shanghai

Launceston Race 7 Friday Night Racing 10 June Ubet Racing Centre Pace

Solar Deity

Flat Royal Hunt Cup

Solar Flair

Flat Wokingham Stakes

Sold For Song

International Stradbroke Handicap

Sold For Song

International Queensland Guineas

Soldier In Action

Flat King George V Stakes

Sole Di Chia

Rom Rom 15:05

Sole Power

Flat July Cup

Sole Power

Flat Diamond Jubilee Stakes

Sole Power

Flat Kings Stand Stakes

Solid Speed

International Durban July

Solide Du Jayle

Marsa Marsa 14:00

Soliman Du Corbon

Marsa Marsa 14:50

Solo Hunter

Flat Royal Hunt Cup

Solow

International Breeders Cup Mile

Solow

Flat Queen Anne Stakes

Solstice Dawn

Uttoxeter 17:20 2m 3f 207y class 5 Wrights Family Bakers Novices' Handicap Hurdle (4yo plus)

Some Dandy

Sunray Park 22:15 7f 110y Claiming (3yo plus)

Somehow

Flat The Oaks

Somehow

Flat Ribblesdale Stakes

Somehow

Flat Coronation Stakes

Somehow

Flat Irish Oaks

Somersby

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Somerset Lass

Kilcoy Race 8 Butler Mcdermott Lawyers-bm60

Somewhereinmexico

Century Downs Century Downs 19:27

Son Macia

Mailand Mailand 17:15

Son Of Africa

Flat Epsom Dash

Son Of Zeus

Echuca Race 2 Border Inn Mdn Plate

Son of Africa

Flat Wokingham Stakes

Songbird

International Pegasus Gold Cup

Songbird

International Breeders Cup Distaff

Songbird

International Breeders Cup Classic

Songs n Stories

Hobart Race 4 Lenah Valley Serv Station-c1

Songspur

Dubbo Race 8 Rsl One 7 Eight Dining (bm63)

Sonnerie

Flat Diamond Jubilee Stakes

Sonny Money

Canterbury Park 20:18 6f Waiver Claiming (3yo plus)

Sonorous

International Queensland Derby

Soo Special

Launceston Race 5 Ubet Racing Centre The Place To Be Friday 10 June Pace

Sooboog

International Stradbroke Handicap

Sooner Green

Rom Rom 13:30

Sophie Olivia

Kelso 17:10 2m 51y class 5 Brian McLaren 40th Birthday Mares' Standard Open NH Flat Race (4-6yo)

Sopran Forza

Merano Merano 14:20

Soprano Du Lys

Marsa Marsa 14:00

Sopranos Sonata

Arlington 21:50 6f Allowance (3yo plus)

Sorcier Dorient

Marsa Marsa 16:05

Sorellino

Saint-Cloud Saint-Cloud 16:50

Sorry Im Awesome

Dubbo Race 1 Tools Down Tradies Raceday Hcp

Soto

Chester Downs Chester Downs 21:21

Souchez

International Golden Rose

Souchez

International J J Atkins

Soul Brother

Flat Scottish Sprint Cup

Soul Glo

Echuca Race 6 1print (bm64)

Soul Intent

Flat Northumberland Plate

Sound Advice

Flat Royal Hunt Cup

Sound Check

International Deutsches Derby

Sounds Of Earth

International Melbourne Cup

Soupcon

Dax Dax 13:20

Southbrook

Rangiora Race 4 Rangiora Harness Racing Club Members Pace

Southdown Lad

Flat King George V Stakes

Southdown Lad

Flat King Edward VII Stakes

Southern Fantasy

Bangalore Bangalore 13:00

Southern Stars

Flat Ribblesdale Stakes

Southern Stars

Flat The Oaks

Southfield Royale

National Hunt Grand National

Southwind Amazon

Chester Downs Chester Downs 21:21

Southwind Jaden

Century Downs Century Downs 20:01

Sovereign Nation

International Caulfield Cup

Sovereign Parade

Flat Ribblesdale Stakes

Sowgay

Saint-Cloud Saint-Cloud 13:05

Soybas

Istanbul Istanbul 14:00

Space Invader

Penola Race 1 Thank You Supporters Hwt-bm120

Spahi De Belaise

Marsa Marsa 13:35

Spalato

Flat Diamond Jubilee Stakes

Spangled

Flat Duke Of Cambridge Stakes

Spanish Banks

Monmouth Park 18:42 1m Maiden Claiming (3yo plus)

Spanish Fly

Dubbo Race 8 Rsl One 7 Eight Dining (bm63)

Spanish Lustre

Cowra Race 6 Tritech Cowra Cup

Spark Eye Jess

Canterbury Park 18:53 1f 180y Trials

Spark Plug

Flat Royal Hunt Cup

Sparkie

Sunray Park 23:27 4f 110y Maiden Claiming (3yo plus)

Sparkling Moon

Hobart Race 4 Lenah Valley Serv Station-c1

Spear Of Destiny

Kilcoy Race 5 Thank You Rar Qld Assn Hcp-c2

Special Delight

Rangiora Race 3 Bishopdale / Bush Inn Tabs Nzada Champs (heat 4) Mobile Pace

Special Dream

Dax Dax 13:50

Special Edition

Dubbo Race 7 Dubbo Rsl Sunset Bistro (bm60)

Special Karma

International Queensland Oaks

Special Season

Flat The Oaks

Special Season

Flat Britannia Handicap

Special Season

Flat The Derby

Special Silk

Dubbo Race 6 Dubbo Rsl Club Events Ctr (c1)

Special Tiara

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Specials Jess

Remington Park 22:58 1f 180y Stakes (3yo plus)

Spectra

Flat Coronation Stakes

Spectralight

Turffontein 14:10 6f 211y Computaform Express Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Spectre

Flat Coronation Stakes

Spectroscope

International Prix Du Jockey Club

Speed Danover

Marsa Marsa 16:05

Speed Of Sound

Mailand Mailand 14:35

Speed Seeker

Monmouth Park 21:41 1m Miss Liberty Stakes (3yo plus)

Speeditup Hanover

Rosecroft Rosecroft 23:05

Speedy Boarding

Saint-Cloud Saint-Cloud 15:35

Speedy Glaz

Dax Dax 14:38

Speedy Lilly

Harma Harma 18:20

Speightstastic

Churchill Downs 21:51 7f Allowance Optional Claiming

Spellker

Belmont Park 19:01 5f Maiden Special Weight

Spenda Spirit

Drammen Drammen 18:55

Spettacolo

Merano Merano 16:10

Sphyinx

Izmir Izmir 15:45

Spider Du Maine

Marsa Marsa 14:00

Spieth

International Cox Plate

Spieth

International Stradbroke Handicap

Spifer

Kelso 14:00 2m 51y class 4 Border Facilities Novices' Hurdle (4yo plus)

Spill The Beans

International Stradbroke Handicap

Spillway

International Cox Plate

Spin Doctor

Flat Queen Mary Stakes

Spinfiniti

Century Downs Century Downs 19:44

Spirit And Grace

Kilcoy Race 5 Thank You Rar Qld Assn Hcp-c2

Spirit Of An Angel

Dubbo Race 3 Shannon Noll Mdn Plate

Spirit Quartz

Flat Kings Stand Stakes

Spirit Raiser

Flat Royal Hunt Cup

Spiritoftomintoul

Flat Northumberland Plate

Spiritous

Flat Coventry Stakes

Spiritous

Flat Windsor Castle Stakes

Spitfire Wind

Philadelphia Park 19:43 1m Starter Allowance (3yo plus)

Splendid Du Ravary

Marsa Marsa 16:05

Split The Atom

Echuca Race 6 1print (bm64)

Split The House

Chester Downs Chester Downs 19:05

Spoiled By God

Pimlico 19:34

Sporty Shannon

Cowra Race 5 Jack Honan Memorial Final

Sposalizio

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Spot Eight

Launceston Race 2 6ty Youngbloods Challenge Heat Five - 3c0/c0 Final

Spring Action

International Queensland Derby

Spring Heeled

National Hunt Galway Plate

Spring Loaded

Flat Wokingham Stakes

Spring Offensive

Flat Royal Hunt Cup

Spring Tycoon

International J J Atkins

Sprinter Sacre

National Hunt King George VI Chase

Sprinter Sacre

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Sprockets

Kilmore Race 3 Morning Melodies 3yo Pace

Spruce Meadows

Naas 16:45 1m class Follow Us On Facebook Handicap

Spunlago

Echuca Race 5 Erc Membership 16/17 (bm64)

Spur Le Jouer

International Stradbroke Handicap

Spur Me Up

Kilcoy Race 3 Canadian Club Hcp (c1)

Spy Game

Marsa Marsa 14:50

Spy Ring

Naas 15:40 6f class 1 Coolmore Stud E.B.F. Fillies' Sprint Stakes (Listed)

Spy Ring

Flat Albany Stakes

Squared

Dubbo Race 1 Tools Down Tradies Raceday Hcp

Squash

Flat Sandringham Handicap

Squats

Flat Wokingham Stakes

Squire

Hobart Race 7 Penguin Apartments (bm62)

Squire John

Rangiora Race 2 Racing At Rangiora Mobile Trot

Squouateur

National Hunt Galway Hurdle

Sr Ima Runaway

Sunray Park 21:27 1f 130y Allowance (3yo plus)

Srikandi

International Stradbroke Handicap

St Rumon

International Queensland Derby

St Swithuns

International Queensland Oaks

St Swithus

International Queensland Oaks

St Tropez

International Durban July

Stand Em Up

Sunray Park 22:15 7f 110y Claiming (3yo plus)

Standing Proudly

Dubbo Race 3 Shannon Noll Mdn Plate

Stanghow

Flat Scottish Sprint Cup

Stanton Abbey

Kalgoorlie Race 7 Rydges Kalgoorlie Resort-bm58+

Star Appearance

International Queensland Derby

Star Catcher

Dubbo Race 3 Shannon Noll Mdn Plate

Star Cracker

Flat Scottish Sprint Cup

Star Darci

Echuca Race 5 Erc Membership 16/17 (bm64)

Star Empire

Flat Coventry Stakes

Star Of Lily

Harma Harma 17:30

Star Quality

Churchill Downs 21:19 1m Maiden Special Weight (3yo plus)

Star Rider

Flat Northumberland Plate

Star Silvio

Harma Harma 20:12

Star Storm

Flat Coronation Cup

Star Storm

Flat Hardwicke Stakes

Star System

Baden Baden 17:00 HANDICAP (3YO+ 1m 1f 208yds

Star To Be Loved

Harma Harma 18:20

Star Turn

International Caulfield Guineas

Star Zone

International Queensland Derby

Starchitect

Flat Ascot Stakes

Starface

Century Downs Century Downs 19:27

Starlet Stella

Canterbury Park 21:45 6f Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Starlight Prince

Echuca Race 3 Laser Electrical Mdn Plate

Starlite Express

International 181 Oppenheim-Union-Rennen

Starlite Express

International Deutsches Derby

Starship Trooper

Turffontein 14:10 6f 211y Computaform Express Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Starship Windsor

Presque Isle Downs 22:25 5f 110y Waiver Claiming (3yo plus)

Starskys Dream N

Chester Downs Chester Downs 19:56

Starsof The Nile

Churchill Downs 18:43 1m Maiden Claiming (3yo plus)

Start Wondering

International Stradbroke Handicap

Startripenterprise

Monmouth Park 19:39 1m 110y Claiming (3yo plus)

Starwood

Baden Baden 17:00 HANDICAP (3YO+ 1m 1f 208yds

Stay With Me

International Caulfield Cup

Stay With Me

International Cox Plate

Staying Focused

Chester Downs Chester Downs 17:40

Steady Pace

Flat Kings Stand Stakes

Steady Pace

Flat Commonwealth Cup

Steal The Diamonds

Century Downs Century Downs 21:09

Stealing The Show

Baden Baden 18:00 HANDICAP (3YO+) 1m 1f 208yds

Steel Of Madrid

Flat Tercentenary Stakes

Steel Zip

International Stradbroke Handicap

Steelhead Hanover

Chester Downs Chester Downs 21:04

Stefie Jones

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 14:57

Stel Regal

Ruidoso Downs 21:55 1f 180y Trials

Stellar Collision

International Stradbroke Handicap

Stellar Collison

International Stradbroke Handicap

Stellar Mass

Flat The Derby

Stellar Princess

Pakenham Race 8 Events At Prc (bm58)

Stelthy

Ruidoso Downs 22:41 1f 180y Trials

Stenographer

Flat Hardwicke Stakes

Stenographer

Flat St James Palace Stakes

Stensvik Maja

Drammen Drammen 18:35

Stepper Point

Flat Epsom Dash

Stepper Point

Flat Wokingham Stakes

Steps

Flat Epsom Dash

Steps

Flat Kings Stand Stakes

Steps

Flat Scottish Sprint Cup

Steve Prescott

Flat Wokingham Stakes

Steve Rogers

Flat Northumberland Plate

Steve Rogers

Flat Ascot Gold Cup

Steves Image

Belmont Park 21:09 6f Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Stevie Q

Monmouth Park 20:39 1m 110y Allowance (3yo plus)

Stilldontneednobody

Remington Park 21:14 1f 180y Maiden (3-5yo)

Stilo Blue Native

Kelso 16:40 2m 7f 96y class 4 Elliot Henderson & Son Plant Hire Novices' Handicap Chase (5yo plus)

Stitchen Time

Kilcoy Race 6 Carlton Mid (bm60)

Stoic

Moruya Race 4 Rixons Buses Hcp (c1)

Stolen Kisses

Moruya Race 6 Tuross Head Cup (bm65)

Stoms Max

Harma Harma 18:57

Stone Cold Martini

Remington Park 20:48 1f 110y Maiden

Stone Roses

Saint-Cloud Saint-Cloud 15:35

Stonecutter

Flat Northumberland Plate

Stonehenge

International Durban July

Stonemadforspeed

Fontwell 17:30 2m 5f 139y class 5 Shares ISA From Selftrade Handicap Hurdle (4yo plus)

Stopchargingmaria

International Breeders Cup Distaff

Storler Guten

Drammen Drammen 18:35

Storm Anchor

Kilcoy Race 4 Casella Wines Mdn Plate

Storm Approach

Echuca Race 6 1print (bm64)

Storm System

International Queensland Derby

Storm The Stars

International Caulfield Cup

Storm The Stars

International Melbourne Cup

Stormin Creek

Sunray Park 23:03 6f 110y Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Stormy Antarctic

Flat Sussex Stakes

Stormy Antarctic

Flat St James Palace Stakes

Stormy Antarctic

Flat Coral Eclipse

Stormy Clouds

Flat Duke Of Cambridge Stakes

Stormy Clouds

Flat Queen Mary Stakes

Stormy Eclipse

International Durban July

Stourbridge Lion

Pimlico 19:06

Stradivari

International Belmont Stakes

Stradivarius

Churchill Downs 21:51 7f Allowance Optional Claiming

Stratacus

Moruya Race 6 Tuross Head Cup (bm65)

Strate Red

Kalgoorlie Race 1 Professionals Fysons Mdn

Strath Burn

Flat July Cup

Strath Burn

Flat Diamond Jubilee Stakes

Strath Burn

Flat Kings Stand Stakes

Stratum

Flat The Derby

Stratum Star

International Cox Plate

Stratum Star

International Stradbroke Handicap

Straw Hat

Flat Ribblesdale Stakes

Strawberry Boy

International Stradbroke Handicap

Strawberry Diamant

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 13:24

Streak N Diamonds

Canterbury Park 19:20 1f 180y Trials

Streak On

Hobart Race 8 Kingborough Chronicle (bm72)

Streakin Austin

Remington Park 20:22 3f 210y Claiming (3yo plus)

Streakin Pr

Remington Park 22:06 1f 130y Stakes

Streakin Schiller

Canterbury Park 21:16 1m 110y Maiden Special Weight (3yo plus)

Streakinjess For Lmg

Ruidoso Downs 20:46 1f 180y Trials

Street Artist

Flat Northumberland Plate

Street Opera

Pakenham Race 1 Total Animal Supplies Mdn

Street Preacher

Arlington 21:19 1m Maiden Claiming (3yo plus)

Street Savvy

Dubbo Race 8 Rsl One 7 Eight Dining (bm63)

Street Smart

International Queensland Derby

Street Spun

International Queensland Oaks

Street Trader

Presque Isle Downs 22:50 1m 70y Waiver Claiming (3yo plus)

Streethomealabama

Philadelphia Park 19:43 1m Starter Allowance (3yo plus)

Streets Of Dubai

International Caulfield Guineas

Streetshavenoname

Pakenham Race 6 Cardinia Club (bm58)

Strong Boy

Dubbo Race 8 Rsl One 7 Eight Dining (bm63)

Stunin Dude

Rangiora Race 7 Peter Smith Handicap Pace

Sturm

Madrid Madrid 12:35

Style Marancourt

Marsa Marsa 13:35

Styleman

International J J Atkins

Su You Too

Launceston Race 9 Pub Night Friday 10 June Ubet Racing Centre Stakes

Suave Singa

Kalgoorlie Race 2 2016 Tentland Packages Mdn

Suavito

International Cox Plate

Suavito

International Stradbroke Handicap

Subsolar

International Queensland Oaks

Successor

Flat King Edward VII Stakes

Such A Legend

Uttoxeter 16:20 2m 4f class 2 Sir Stanley And Lady Clarke Chase (Handicap) (For The Sir Stanley And Lady Clarke Challenge Trophy) (5yo plus)

Sudden Tempest

Canterbury Park 22:14 7f 110y Claiming (3yo plus)

Suddenbreakingnews

International Breeders Cup Classic

Suddenbreakingnews

International Belmont Stakes

Suedois

Flat Diamond Jubilee Stakes

Suedois

Flat July Cup

Suegioo

Flat Ascot Gold Cup

Suegioo

International Melbourne Cup

Suegioo

Flat Northumberland Plate

Suelou

Naas 14:05 7f class Irish Stallion Farms E.B.F. Fillies Maiden (3yo plus)

Sufranel

Rom Rom 17:35

Suga Tai Can Fly

Ruidoso Downs 22:18 1f 180y Trials

Sugar Mags

Belmont Park 21:41 1m 110y Allowance (3yo plus)

Sugar Pine Point

Sunray Park 23:27 4f 110y Maiden Claiming (3yo plus)

Suiketar

Harma Harma 19:19

Suits Us

Kilcoy Race 8 Butler Mcdermott Lawyers-bm60

Sullian Du Mouty

Marsa Marsa 14:50

Sultry Encounter

Pimlico 19:34

Suman The Yak

Dubbo Race 2 Dubbo Rsl Club Mtl Resort Mdn

Sumbal

Flat Coral Eclipse

Sumbal

Flat Coronation Cup

Sumbal

Flat Hardwicke Stakes

Summer Disco

Arlington 19:15 6f 110y Claiming (3yo plus)

Summer Princess

Baden Baden 16:25 STAKES (3YO) 7f 210yds

Sun Quest

Fontwell 14:50 2m 1f 145y class 4 Equiniti International Payments Handicap Hurdle (Div 1) (4yo plus)

Sunblazer

Flat Northumberland Plate

Sundance

International J J Atkins

Sunday Cider

Hobart Race 5 Thorpe/turner Travel Assoc -c3

Sunlit Waters

Flat Ribblesdale Stakes

Sunny Blu Sky

Pakenham Race 8 Events At Prc (bm58)

Sunrise Jess

Sunray Park 20:39 3f 210y Claiming (3yo plus)

Sunrise Yankee

Drammen Drammen 19:15

Supa Slick

Kilmore Race 5 Jet Roofing Pace (1st Heat)

Supasundae

Cheltenham Festival Arkle Trophy

Supasundae

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Supasundae

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Super Daph

Pakenham Race 8 Events At Prc (bm58)

Super Jan

Pakenham Race 5 Ron Carroll (bm58)

Super Mario

International Queensland Derby

Super Pig

Dubbo Race 5 Dubbo Rsl Club Platinum Tab-c1

Super Saint

International Deutsches Derby

Super Sharp

Pimlico 20:30

Super Star Smith

Sunray Park 20:15 1f 180y Maiden (3yo plus)

Super Suave

International J J Atkins

Superb

Moruya Race 7 Hippie Stix (bm55)

Superb Story

National Hunt Galway Hurdle

Superba

International 158 Henkel-Preis der Diana

Superduty

Kilcoy Race 5 Thank You Rar Qld Assn Hcp-c2

Supergirl

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 15:41

Superior Desire

Rangiora Race 1 Tavern Harewood Nzada Champs (heat 3) Mobile Pace

Supersta

Flat Royal Hunt Cup

Supido

International Stradbroke Handicap

Sure And Fast

International Stradbroke Handicap

Sure Fast

International Stradbroke Handicap

Suro Du Cornillet

Marsa Marsa 13:35

Surprise Price

Harma Harma 17:30

Surreal Dreamer

Kilmore Race 7 Glen Craven - June 25th Pace (3rd Heat)

Suspended Gem

Penola Race 3 Bm 64 Handicap

Suthern Impact

Ruidoso Downs 23:50 1f 180y Trials

Sutter County

Flat Norfolk Stakes

Sutter County

Flat Coventry Stakes

Sutter Man

Launceston Race 6 and #36;5 Pub Night Friday 10 June Ubet Racing Centre Pace Division One

Suzis Connoisseur

Flat Wokingham Stakes

Svavarsson

Moruya Race 7 Hippie Stix (bm55)

Swaggie Shannon

Cowra Race 5 Jack Honan Memorial Final

Swaheen

Flat Northumberland Plate

Swallows Delight

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Swan Des Tesnieres

Marsa Marsa 15:15

Sway

Turffontein 15:50 6f 211y Next Turffontein Race Meeting Is Sunday 05 June Fm 66 Div Handicap (F & M) (3yo plus)

Sweet Bobbie

Rosecroft Rosecroft 23:39

Sweet Ella

Belmont Park 22:45 7f Maiden Claiming (3yo plus)

Sweet Gasoline

Harma Harma 17:30

Sweet Habanero

Turffontein 15:15 6f 211y Book A Table 011 6811702 Fm 83 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Sweet Holly

Kelso 15:00 2m 2f 25y class 3 Reece, Ben, Jessica & Charlotte Coppola Novices' Handicap Hurdle (4yo plus)

Sweet Kisses

Kilmore Race 4 Andy Mason Pace

Sweet Sherry

International Thousand Guineas

Sweet Soliloquy

Pimlico 21:26

Sweet Tango

Canterbury Park 22:14 7f 110y Claiming (3yo plus)

Sweetnchic

Fontwell 17:30 2m 5f 139y class 5 Shares ISA From Selftrade Handicap Hurdle (4yo plus)

Sweetneida

Belmont Park 18:30 6f 110y Claiming (3yo plus)

Sweynesse

International Cox Plate

Swift Approval

Flat Wokingham Stakes

Swift Sarah

Turffontein 14:40 5f 169y Racing. It's A Rush Pinnacle Stakes (3yo plus)

Swinging Ali

Hobart Race 5 Thorpe/turner Travel Assoc -c3

Swinging Duke

International Deutsches Derby

Swipe

International Breeders Cup Classic

Swiss Range

Flat Coronation Stakes

Swiss Range

Flat Ribblesdale Stakes

Swiss Range

Flat The Oaks

Sword Fighter

Flat King Edward VII Stakes

Sword Fighter

Flat The Derby

Sword of The Lord

Uttoxeter 16:50 1m 7f 168y class 4 John James Wright Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Sykstus

Merano Merano 17:25

Sylvan Legend

Fontwell 17:00 2m 1f 96y class 5 Club Together Race With Equiniti Handicap Chase (5yo plus)

Sylvester The Cat

International Durban July

Sylvie

Moruya Race 2 Tuross Head Trades and Serv Mdn

Synchrony

Churchill Downs 20:47 1m Allowance

Syrah Syrah

Ruidoso Downs 21:32 1f 180y Trials

Szoff

Baden Baden 17:00 HANDICAP (3YO+ 1m 1f 208yds

Taajub

Flat Epsom Dash

Taareef

Flat St James Palace Stakes

Tabarrak

Flat Commonwealth Cup

Tabasco

Rom Rom 15:05

Tableforten

Baden Baden 15:10 HANDICAP (3YO+) 6f 211yds

Tac De Boistron

Flat Ascot Gold Cup

Tactical Charlie

Arlington 22:50 6f 110y Claiming (3yo plus)

Tactical Girl

Canterbury Park 22:14 7f 110y Claiming (3yo plus)

Taffeta Lady

Flat Ribblesdale Stakes

Tag Up And Go

Chester Downs Chester Downs 18:14

Tahgeo Jay

Kalgoorlie Race 7 Rydges Kalgoorlie Resort-bm58+

Taiga Tuulia

Harma Harma 18:37

Taisce Naisiunta

Naas 14:35 7f class 1 Owenstown Stud Stakes (Listed) (3yo plus)

Taiyoo

International Melbourne Cup

Taj Mahal

Flat 2017 2000 Guineas

Taj Mahal

Flat Coventry Stakes

Take Cover

Flat Kings Stand Stakes

Take To Win

Saint-Cloud Saint-Cloud 17:25

Takeda Shingen

Baden Baden 15:10 HANDICAP (3YO+) 6f 211yds

Takedown

International Stradbroke Handicap

Takhi

Hobart Race 1 Sharee Marshall Mdn

Takoradi

Ruidoso Downs 20:00 1f 180y Trials

Takseko

Harma Harma 19:40

Talkinblues

Saint-Cloud Saint-Cloud 17:25

Tall Ship

International Cox Plate

Tall Ship

International Caulfield Cup

Tall Ship

International Melbourne Cup

Tally

International Caulfield Cup

Tally

International Cox Plate

Tally

International Melbourne Cup

Tallyhoo Mo

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 13:15

Tamarind Cove

Mailand Mailand 15:50

Tambora

Baden Baden 18:00 HANDICAP (3YO+) 1m 1f 208yds

Tamercan

Istanbul Istanbul 15:30

Tanacan

Izmir Izmir 16:30

Tanaza

Flat The Oaks

Tanaza

Flat Coronation Stakes

Taneen

Flat Commonwealth Cup

Tangerine Trees

Flat Scottish Sprint Cup

Tanglewood

Merano Merano 14:20

Tango De La Noemie

Marsa Marsa 16:05

Tankueray

Sunray Park 20:15 1f 180y Maiden (3yo plus)

Tanza

Flat The Oaks

Tanzeel

Flat Wokingham Stakes

Tap This

International Queensland Oaks

Tapster

Churchill Downs 19:43 1m Maiden Special Weight (3yo plus)

Taqaareed

Flat Ribblesdale Stakes

Taqdeer

Flat Tercentenary Stakes

Taqdeer

Flat Coral Eclipse

Taqdeer

Flat St James Palace Stakes

Taquin Du Seuil

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Tarass Dream

Harma Harma 19:56

Taratchi

Mailand Mailand 15:15

Target In Sight

International Stradbroke Handicap

Tarquin

International Queensland Derby

Taryn

Dax Dax 12:50

Tarzino

International Caulfield Cup

Tarzino

International Cox Plate

Tarzino

International Melbourne Cup

Tashweeq

Flat The Derby

Tasleet

Flat Jersey Stakes

Tasleet

Flat Commonwealth Cup

Tathqeef

Flat The Derby

Tathqeef

Flat King George V Stakes

Tathqeef

Flat King Edward VII Stakes

Tatlisu

Flat Wokingham Stakes

Tavago

International Caulfield Cup

Tavago

International Melbourne Cup

Tavago

International Cox Plate

Tavi Bay

International Queensland Derby

Tavi Bay

International Queensland Oaks

Tayfuner

Izmir Izmir 16:30

Tayfunhan

Izmir Izmir 17:30

Te Quiero

Drammen Drammen 18:15

Te Rangi

Kilcoy Race 3 Canadian Club Hcp (c1)

Tea For Two

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Tea For Two

National Hunt King George VI Chase

Teagan Angel

Naas 14:05 7f class Irish Stallion Farms E.B.F. Fillies Maiden (3yo plus)

Tearsofclewbay

Cheltenham Festival Mares Novices Hurdle

Ted Veale

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Teddilee

Baden Baden 16:25 STAKES (3YO) 7f 210yds

Teiguan

Hastings Racecourse 22:50 6f 110y Claiming (3yo plus)

Teknologika

Drammen Drammen 17:30

Telasnip

Penola Race 6 Bm 72 Handicap

Tell Us We Dream

Kilmore Race 4 Andy Mason Pace

Tellers Miss Okie

Sunray Park 21:27 1f 130y Allowance (3yo plus)

Telperion

International Cox Plate

Telperion

International Golden Rose

Telperion

International Caulfield Guineas

Tembo Bes

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 13:24

Temple Tantrum

Churchill Downs 18:43 1m Maiden Claiming (3yo plus)

Tempo Boy

Marsa Marsa 14:50

Tempting Valor

Remington Park 22:58 1f 180y Stakes (3yo plus)

Temujins Queen

Kilcoy Race 6 Carlton Mid (bm60)

Ten Guitars

Arlington 20:17 1m Claiming (3yo plus)

Ten Gun Salute

International Durban July

Ten Paces

Kalgoorlie Race 7 Rydges Kalgoorlie Resort-bm58+

Ten Penny Princess

Belmont Park 20:04 1m 110y Claiming (3yo plus)

Tennessee Bird

Uttoxeter 16:50 1m 7f 168y class 4 John James Wright Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Tennessee Pasha

Dubbo Race 1 Tools Down Tradies Raceday Hcp

Tennessee Pulse

International Queensland Derby

Tennessee Tebe

Marsa Marsa 13:10

Tennessee Two Step

Kalgoorlie Race 1 Professionals Fysons Mdn

Tennessee Wildcat

Naas 14:35 7f class 1 Owenstown Stud Stakes (Listed) (3yo plus)

Tennis Cap

National Hunt Galway Hurdle

Tenor Du Corbon

Vannes Vannes 12:35

Teoflyte

International Queensland Oaks

Tepin

Flat Queen Anne Stakes

Tepin

Flat Sussex Stakes

Tepin

International Breeders Cup Mile

Terra Beau

Kilmore Race 6 and #34;hero and #34; - Life After Racing Pace (2nd Heat)

Terra Mayo

Drammen Drammen 18:15

Territories

Flat Queen Anne Stakes

Terrubi

International Caulfield Cup

Terrubi

International Melbourne Cup

Tersilia

Rom Rom 15:05

Teruntum Star

Flat Wokingham Stakes

Tesantti

Harma Harma 19:19

Tessa Dubois

Turffontein 13:00 1m 209y Racing Association Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Tessera

International Cox Plate

Testa Gee Gee

Hobart Race 5 Thorpe/turner Travel Assoc -c3

Tetradrachm

Flat The Derby

Tex

Rom Rom 16:20

Texas Jack

National Hunt Galway Plate

Texas Red

International Pegasus Gold Cup

Texas Red

International Breeders Cup Classic

Texican N

Chester Downs Chester Downs 19:05

Text Me Hanover

Rosecroft Rosecroft 22:31

Thai Boxing

International J J Atkins

Thai Gucci

Drammen Drammen 19:15

Thales Dhauterbe

Marsa Marsa 16:05

Thank You Bye Bye

Saint-Cloud Saint-Cloud 15:35

Thanksfortellingme

Flat The Derby

That Guy Finn

Rangiora Race 7 Peter Smith Handicap Pace

That Man Of Mine

Uttoxeter 17:20 2m 3f 207y class 5 Wrights Family Bakers Novices' Handicap Hurdle (4yo plus)

That Will Do

Fontwell 13:50 2m 1f 145y class 4 Family Fun Raceday With Equiniti 'National Hunt' Maiden Hurdle (4yo plus)

Thats Freedom

Moruya Race 6 Tuross Head Cup (bm65)

Thatz Four Starzzz

Kilmore Race 2 Bingo @ Trackside Every Friday Pace

The Armani

Penola Race 5 Bm 64 Handicap

The Best Gift

Istanbul Istanbul 14:00

The Big Le Boomski

Echuca Race 2 Border Inn Mdn Plate

The Big Rig

Moruya Race 6 Tuross Head Cup (bm65)

The Black Princess

Flat The Oaks

The Black Princess

Flat Ribblesdale Stakes

The Black Princess

Flat Coronation Stakes

The Black Watch

Kalgoorlie Race 2 2016 Tentland Packages Mdn

The Boot Wildcat

Presque Isle Downs 23:15 5f Waiver Claiming (3yo plus)

The Cashel Man

Flat Northumberland Plate

The Centenary

International Durban July

The Checotah Kid

Canterbury Park 22:43 6f Maiden Claiming (3yo plus)

The Cleaner

International Cox Plate

The Conglomerate

International Durban July

The Corsican

Flat Hardwicke Stakes

The Corsican

Flat Prince Of Wales Stakes

The Corsican

Flat Coronation Cup

The Delegator

Moruya Race 5 Bodalla Town Plate (bm53)

The Donch

Echuca Race 6 1print (bm64)

The Druids Nephew

National Hunt Grand National

The Dungaree Diamond

Sunray Park 20:15 1f 180y Maiden (3yo plus)

The Game Changer

National Hunt Galway Hurdle

The Gent Is A Cat

Canterbury Park 20:47 5f 110y Waiver Claiming (3yo plus)

The Ghurka

International Breeders Cup Mile

The Great War

Flat Kings Stand Stakes

The Great War

Flat Diamond Jubilee Stakes

The Grey Flash

International Queensland Oaks

The Grey Gatsby

International Prix de lArc de Triomphe

The Grey Gatsby

Flat Prince Of Wales Stakes

The Grey Gatsby

Flat Hardwicke Stakes

The Grey Gatsby

International Breeders Cup Turf

The Grey Gatsby

Flat Coral Eclipse

The Grey Gatsby

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

The Grey Lion

Dax Dax 14:38

The Gurkha

Flat King Edward VII Stakes

The Gurkha

International Prix de lArc de Triomphe

The Gurkha

Flat Coral Eclipse

The Gurkha

Flat Sussex Stakes

The Gurkha

International Prix Du Jockey Club

The Gurkha

Flat The Derby

The Gurkha

Flat St James Palace Stakes

The Happy Prince

Naas 14:35 7f class 1 Owenstown Stud Stakes (Listed) (3yo plus)

The Happy Prince

Flat July Cup

The Happy Prince

Flat Wokingham Stakes

The Happy Prince

Flat Sussex Stakes

The Hassler

International Queensland Derby

The Hotz

Penola Race 1 Thank You Supporters Hwt-bm120

The Juliet Rose

Flat Ribblesdale Stakes

The Juliet Rose

Flat The Oaks

The Juliet Rose

International Prix de Diane

The Kvilleken

Fontwell 15:25 2m 1f 145y class 4 Equiniti International Payments Handicap Hurdle (Div 2) (4yo plus)

The Last Bridge

Fontwell 14:20 3m 1f 106y class 5 Selftrade Trade Anywhere Mobile App Handicap Chase (5yo plus)

The Last Lion

Flat Norfolk Stakes

The Last Lion

Flat Windsor Castle Stakes

The Last Lion

Flat Coventry Stakes

The Last Samurai

National Hunt Grand National

The Last Samuri

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

The Lousiana Rocket

Ruidoso Downs 23:27 1f 180y Trials

The Major General

Flat The Derby

The Major General

Flat King Edward VII Stakes

The Mighty Jrod

Pakenham Race 9 Snowy Pratt Mem Battlers-bm64

The Minch

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

The Morning Guys

Philadelphia Park 21:04 1m 70y Allowance (3yo plus)

The Mouse Doctor

Naas 16:45 1m class Follow Us On Facebook Handicap

The New Boy

Echuca Race 7 Moama Bowling Club Echuca Cup

The New Master

Flat The Derby

The New One

Cheltenham Festival Champion Hurdle

The New One

Cheltenham Festival World Hurdle

The New One

Cheltenham Festival Arkle Trophy

The Nickster

International Queensland Oaks

The Nipper

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

The Nipper

Cheltenham Festival Mares Novices Hurdle

The Offer

International Melbourne Cup

The Organist

Cheltenham Festival World Hurdle

The Paparrazi Kid

National Hunt Galway Plate

The Pizza Man

International Breeders Cup Turf

The Plan Man

National Hunt Galway Hurdle

The Plough

Merano Merano 17:25

The Publisher

Rangiora Race 5 Matt Blair Motors Mobile Pace

The Quarterback

Flat Kings Stand Stakes

The Quarterback

Flat Diamond Jubilee Stakes

The Real Mccoy

Canterbury Park 22:14 7f 110y Claiming (3yo plus)

The Real Reverend

Launceston Race 2 6ty Youngbloods Challenge Heat Five - 3c0/c0 Final

The Right Answer

Turffontein 13:00 1m 209y Racing Association Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

The Run

Dubbo Race 3 Shannon Noll Mdn Plate

The Senators Holme

Sunray Park 21:27 1f 130y Allowance (3yo plus)

The Serge Protector

Remington Park 22:06 1f 130y Stakes

The Smoocha

Rangiora Race 7 Peter Smith Handicap Pace

The Tin Man

Flat Diamond Jubilee Stakes

The Tin Man

Flat July Cup

The Tullow Tank

National Hunt Grand National

The Twisler

Flat Northumberland Plate

The Twisler

International Melbourne Cup

The Twisler

Flat Ascot Gold Cup

The United States

International Cox Plate

The United States

International Caulfield Cup

The United States

International Melbourne Cup

The Valiant Prince

Ruidoso Downs 21:09 1f 180y Trials

The Virginian

International Stradbroke Handicap

The Waco Kid

International Stradbroke Handicap

The Warrior

Flat Royal Hunt Cup

The Weald

International Cox Plate

The Young Master

National Hunt Grand National

Theatral

Nancy Nancy 15:15

Thebigiam

Kalgoorlie Race 7 Rydges Kalgoorlie Resort-bm58+

Theinval

Uttoxeter 14:40 2m 4f class 4 Wrights Big Birthday Bonanza Beginners' Chase (5yo plus)

Themis

International Queensland Oaks

Theodor Fontane

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 16:24

Theodorico

Naas 16:45 1m class Follow Us On Facebook Handicap

Thepartysover

Fontwell 14:50 2m 1f 145y class 4 Equiniti International Payments Handicap Hurdle (Div 1) (4yo plus)

Thesme

Flat Scottish Sprint Cup

Thesme

Flat Epsom Dash

Thetis

Flat Sandringham Handicap

Thetis

Flat The Oaks

Third Intention

Cheltenham Festival Cross Country Chase

Third Strike

Merano Merano 16:45

Third Time Lucky

Flat Royal Hunt Cup

Thirlstane King

Launceston Race 4 6ty Youngbloods Challenge Heat Six- C1/c2 Final

This Cat Has Bling

Monmouth Park 19:10 6f Claiming (3yo plus)

This Fox Rocks

Kalgoorlie Race 1 Professionals Fysons Mdn

This Is A Deal

Ruidoso Downs 22:41 1f 180y Trials

Thisgirlisonfire

Rangiora Race 9 Dakins Pace

Thistlecrack

National Hunt King George VI Chase

Thistlecrack

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Thistlecrack

Cheltenham Festival World Hurdle

Thistlecrack

Cheltenham Festival RSA Chase

Thomas Edison

National Hunt Galway Hurdle

Thomas Hobson

Flat Ascot Gold Cup

Thornton

Pimlico 21:55

Thousand Stars

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Three Alarm Fire

Belmont Park 22:13 1m 110y Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Three Faces West

National Hunt Grand National

Three Golden Rules

Arlington 20:48 6f Maiden Claiming (3yo plus)

Three Musketeers

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Three Musketeers

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Three Star General

Flat The Derby

Three Swallowsnick

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Three Swallowsnick

Cheltenham Festival Mares Novices Hurdle

Thunder Girl

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 13:00

Thunder Jet

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 15:08

Thunder Lady

International Caulfield Cup

Thunder Lady

International Melbourne Cup

Thunder Set

International Melbourne Cup

Thunder Snow

Flat Coventry Stakes

Thunder Snow

Flat Windsor Castle Stakes

Thurston

International Caulfield Cup

Tiberian

Flat Ascot Gold Cup

Tiburon

Kilcoy Race 5 Thank You Rar Qld Assn Hcp-c2

Tick The Box

Dubbo Race 5 Dubbo Rsl Club Platinum Tab-c1

Tickle Me Blue

International German 1000 Guineas

Tiercel

Flat The Derby

Tiffany

Rom Rom 15:05

Tiger Roll

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Tigris River

National Hunt Galway Hurdle

Tikotiko Rok

Harma Harma 17:10

Till Eulenspiegel

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 16:02

Tillaconi

Dubbo Race 6 Dubbo Rsl Club Events Ctr (c1)

Tilly Simoni

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 15:56

Tilly Trotter

Naas 15:40 6f class 1 Coolmore Stud E.B.F. Fillies' Sprint Stakes (Listed)

Tilwirc

Harma Harma 18:20

Timber King

Hastings Racecourse 23:50 6f 110y Maiden Special Weight (3yo plus)

Time Is Tickin

Fontwell 14:20 3m 1f 106y class 5 Selftrade Trade Anywhere Mobile App Handicap Chase (5yo plus)

Time Test

Flat Prince Of Wales Stakes

Time Test

International Cox Plate

Time Test

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Time Test

Flat Coral Eclipse

Time Test

Flat Queen Anne Stakes

Time Test

Flat Sussex Stakes

Time Test

International Breeders Cup Turf

Time To Engage

Presque Isle Downs 22:25 5f 110y Waiver Claiming (3yo plus)

Timeless Style

International Queensland Oaks

Timely Reminder

Echuca Race 6 1print (bm64)

Times Up

International Queensland Derby

Timi Roli

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Timi Roli

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Tin Spika

Drammen Drammen 19:45

Tina Of Ekati

Arlington 19:46 7f Maiden Claiming (3yo plus)

Tinas Firtinasi

Izmir Izmir 15:45

Tinderry

Moruya Race 1 Rugby Union Club Turner Mdn

Tinitus

Monmouth Park 19:39 1m 110y Claiming (3yo plus)

Tinker Tailor

Kalgoorlie Race 1 Professionals Fysons Mdn

Tino Kustaa

Harma Harma 19:19

Tino La Ravelle

Vannes Vannes 12:35

Tintu Di Gallura

Rom Rom 15:05

Tio Madonna

Pakenham Race 4 Prc Members Mdn Plate

Tipstaff

Flat The Derby

Tipta Tantivy

Moruya Race 2 Tuross Head Trades and Serv Mdn

Tiptree

Flat Ribblesdale Stakes

Tiptree

Flat The Oaks

Tiraldina

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 13:52

Tiran

Izmir Izmir 18:30

Tirmizi

Flat King Edward VII Stakes

Tirmizi

Flat The Derby

Tirmizi

International Prix de lArc de Triomphe

Tirpanbey

Izmir Izmir 19:00

Titan Du Lieuvin

Vannes Vannes 12:35

Titane Du Donjon

Nancy Nancy 15:15

Titania Frei

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 14:57

Titotime

Philadelphia Park 20:10 6f Claiming (4yo plus)

Tivaci

International Stradbroke Handicap

Tivaci

International Queensland Guineas

Tiz A Shaker

Launceston Race 2 6ty Youngbloods Challenge Heat Five - 3c0/c0 Final

Tizcano

Monmouth Park 19:10 6f Claiming (3yo plus)

To Be Wild

Flat St Leger

Toast Of New York

International Breeders Cup Classic

Toccata Blue

Naas 17:15 1m class New BBQ Evening Format At Naas Handicap (4yo plus)

Tocdream

Dax Dax 14:38

Tokyo Javilex

Fontwell 16:30 3m 1f 142y class 4 Equiniti 'Leaders In Technology' Handicap Hurdle (4yo plus)

Toledo Gede

Marsa Marsa 13:35

Tolox

Saint-Cloud Saint-Cloud 17:25

Tom Melbourne

International Melbourne Cup

Tom Melbourne

International Caulfield Cup

Tom Mix

Saint-Cloud Saint-Cloud 16:50

Tom Raks

Echuca Race 9 Sportsbet (bm64)

Tombstone

Cheltenham Festival Arkle Trophy

Tombstone

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Tomelia

Moruya Race 3 Malcolm Gilham Bldg and design Mdn

Tomily

Flat Windsor Castle Stakes

Tommy Doc

Flat Northumberland Plate

Tommy Docc

Flat Northumberland Plate

Ton Ami Du Prieur

Marsa Marsa 15:15

Tonalist

International Breeders Cup Classic

Tons Of Dash

Penola Race 3 Bm 64 Handicap

Tonus Du Logis

Marsa Marsa 13:35

Tony Curtis

Flat The Derby

Too Fast For Love

International J J Atkins

Too Good To Refuse

International Queensland Guineas

Too Good To Refuse

International Stradbroke Handicap

Toofi

Flat Wokingham Stakes

Toormoore

Flat Sussex Stakes

Toormore

Flat Queen Anne Stakes

Top Beak

Flat The Derby

Top Beak

Flat King Edward VII Stakes

Top Gamble

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Top Hand

Pimlico 19:34

Top Notch

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Top Notch

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Top Notch

Cheltenham Festival Arkle Trophy

Top Of My List

International Queensland Oaks

Top Score

Flat Coventry Stakes

Top Score

Flat Windsor Castle Stakes

Top Set

Fontwell 15:25 2m 1f 145y class 4 Equiniti International Payments Handicap Hurdle (Div 2) (4yo plus)

Top Wood

National Hunt Grand National

Topassi

Harma Harma 18:37

Topography

International Deutsches Derby

Topography

Flat The Derby

Toquickly

Kelso 17:10 2m 51y class 5 Brian McLaren 40th Birthday Mares' Standard Open NH Flat Race (4-6yo)

Torc Mountain

Flat The Derby

Torcida

Rom Rom 17:00

Torn Asunder

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Tornado Byzucchele

Rom Rom 16:20

Torque Of Page

Cowra Race 4 Jack and Jill Memorial Pace

Toscanini

Flat Wokingham Stakes

Tosen Stardom

International Cox Plate

Tosi-Janka

Harma Harma 19:19

Total Return

International Deutsches Derby

Total Rhythm

Century Downs Century Downs 21:09

Totti

Remington Park 22:06 1f 130y Stakes

Touareg Du Boscail

Marsa Marsa 13:10

Touch Of Genius

Mailand Mailand 15:15

Touch The Clouds

Kalgoorlie Race 2 2016 Tentland Packages Mdn

Tough Missile

Hobart Race 4 Lenah Valley Serv Station-c1

Tourist

International Breeders Cup Mile

Toward Glory

Merano Merano 14:55

Town Hero

Pimlico 19:34

Tradfest

Churchill Downs 19:43 1m Maiden Special Weight (3yo plus)

Trading Profit

International Durban July

Traditional Dancer

Kelso 15:00 2m 2f 25y class 3 Reece, Ben, Jessica & Charlotte Coppola Novices' Handicap Hurdle (4yo plus)

Trafalgar

International Queensland Derby

Traffic Fluide

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Traffic Fluide

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Trainingforsuccess

Monmouth Park 19:39 1m 110y Claiming (3yo plus)

Trainwreck

International Melbourne Cup

Trajectory

Moruya Race 5 Bodalla Town Plate (bm53)

Tralee Chorus

Echuca Race 4 Echuca Newsagency (bm64)

Trancing

Pakenham Race 10 Racing com (bm64)

Transcribe

International Cox Plate

Travis County

Belmont Park 20:36 1m 110y Maiden Special Weight (3yo plus)

Treasure Chest

Flat The Derby

Treicheln

Pakenham Race 6 Cardinia Club (bm58)

Trents Quest

Dubbo Race 8 Rsl One 7 Eight Dining (bm63)

Tres Friends

Ruidoso Downs 20:46 1f 180y Trials

Tres Magnifique

International Prix de Diane

Tres Seis Sky

Sunray Park 21:27 1f 130y Allowance (3yo plus)

Tresor De Quesny

Marsa Marsa 16:05

Treve

International Prix de lArc de Triomphe

Trevisani

Flat Northumberland Plate

Triade

Rom Rom 14:00

Tribal Beat

Flat The Derby

Tribestream

Harma Harma 18:20

Trident

Moruya Race 2 Tuross Head Trades and Serv Mdn

Tried And True

Launceston Race 6 and #36;5 Pub Night Friday 10 June Ubet Racing Centre Pace Division One

Triggywinkle

Fontwell 17:00 2m 1f 96y class 5 Club Together Race With Equiniti Handicap Chase (5yo plus)

Trimeur

Dax Dax 12:50

Trip To Paris

International Caulfield Cup

Trip To Paris

Flat Ascot Gold Cup

Trip To Paris

International Melbourne Cup

Trippi S Favourite

Turffontein 13:00 1m 209y Racing Association Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Trippis Favourite

Turffontein 13:00 1m 209y Racing Association Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Trixia

International Prix de lArc de Triomphe

Trixia

Flat Coronation Stakes

Trojan

Bangalore Bangalore 13:00

Tronador

Merano Merano 16:10

Trophy Wife

International Durban July

Troppo Forte

Merano Merano 14:20

Trouble Bound

Pakenham Race 1 Total Animal Supplies Mdn

Trubia

International Stradbroke Handicap

True Half Slim

Harma Harma 17:50

True History

Philadelphia Park 19:43 1m Starter Allowance (3yo plus)

True Kisses

Pakenham Race 3 Bruce Clough Mazda Mdn Plate

True Rock

Century Downs Century Downs 20:35

True Solitaire

Flat Hardwicke Stakes

Trueys Last Dragon

Chester Downs Chester Downs 18:48

Truly Effective

Penola Race 1 Thank You Supporters Hwt-bm120

Truly Miss Terious

Cowra Race 7 Marks Pumps and Peppertree Farm Equine Clinic Pace

Trunkey Emily

Cowra Race 1 Sam Agostino Memorial Three Year Old Pace

Trust In A Gust

International Stradbroke Handicap

Trusty Truman

Arlington 20:48 6f Maiden Claiming (3yo plus)

Tryster

Flat Prince Of Wales Stakes

Tryster

Flat Queen Anne Stakes

Tryster

Flat Sussex Stakes

Tryster

Flat Coral Eclipse

Tsardiem

Marsa Marsa 13:10

Tshahitsi

Hobart Race 6 The Canteen Cup (bm82)

Tu Viens De Bouere

Vannes Vannes 12:35

Tuesdaynitedelight

Hobart Race 7 Penguin Apartments (bm62)

Tufani Bes

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 13:24

Tufflittlerooster

Rangiora Race 1 Tavern Harewood Nzada Champs (heat 3) Mobile Pace

Tuli-Ohjus

Harma Harma 20:28

Tully East

National Hunt Galway Hurdle

Tulsa

International Caulfield Cup

Tumbling Al

Kilcoy Race 3 Canadian Club Hcp (c1)

Tumshie

Uttoxeter 15:15 2m 3f 207y class 4 Wrights Sausage Roll-Over Mares' Maiden Hurdle (4yo plus)

Tumult

Echuca Race 9 Sportsbet (bm64)

Tuned In

Kilcoy Race 7 Kilcoy Exchange Hotel (bm60)

Tupelo Express

Moruya Race 3 Malcolm Gilham Bldg and design Mdn

Tupelo Mississippi

Rangiora Race 6 Clarrie Williams Memorial Fillies and Mares Mobile Pace

Tupi

Flat July Cup

Tupi

Flat Diamond Jubilee Stakes

Tupi

Flat Queen Anne Stakes

Tupi

Flat Wokingham Stakes

Tupi

Flat Royal Hunt Cup

Tupi Guarani

Madrid Madrid 12:35

Turbin

Pimlico 20:02

Turbojet

Istanbul Istanbul 13:30

Turbulent War

Arlington 21:50 6f Allowance (3yo plus)

Turflady

International German 1000 Guineas

Turgut Usta

Istanbul Istanbul 16:00

Turkish Attack

Istanbul Istanbul 14:00

Turmalina

Merano Merano 16:45

Turn Me Loose

International Cox Plate

Turning The Table

Flat Ribblesdale Stakes

Turning The Table

Flat The Oaks

Turnover

Marsa Marsa 14:25

Turon Linda

Harma Harma 19:40

Turret Rocks

Flat Ribblesdale Stakes

Turret Rocks

International Prix de lArc de Triomphe

Turret Rocks

Flat The Oaks

Turret Rocks

Flat Coronation Stakes

Turret Rocks

Flat Irish Oaks

Turriga

Rom Rom 15:05

Turtilo

Harma Harma 19:40

Tuscan Reign

Moruya Race 7 Hippie Stix (bm55)

Tuscan Sling

International Stradbroke Handicap

Tutu Nguru

Flat Sandringham Handicap

Tuulen Kuva

Harma Harma 20:28

Tuulensuvi

Harma Harma 19:19

Tweet Lady

Baden Baden 17:30 HANDICAP (3YO+) 7f 101yds

Twelve Roses

National Hunt BetVictor Gold Cup

Twilight Son

Flat Diamond Jubilee Stakes

Twilight Son

Flat July Cup

Twilight Zone

Merano Merano 16:45

Twin Sails

Flat Commonwealth Cup

Twinlight

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Twist Des Baux

Vannes Vannes 12:35

Twist Life

Harma Harma 18:57

Two Blue

International Stradbroke Handicap

Two Jabs

Flat Northumberland Plate

Two Minute Man

Arlington 22:50 6f 110y Claiming (3yo plus)

Two Penny Blue

Dubbo Race 7 Dubbo Rsl Sunset Bistro (bm60)

Two Shillings

Echuca Race 4 Echuca Newsagency (bm64)

Ty Bolide

Dax Dax 13:50

Tyler Max

Remington Park 20:22 3f 210y Claiming (3yo plus)

Tylers Dixie Chick

Sunray Park 23:03 6f 110y Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Typing

International Queensland Oaks

Tysvaer Elling

Drammen Drammen 18:35

Tysvaer Sindy

Drammen Drammen 19:45

U S Snowflake

Drammen Drammen 17:55

US Army Ranger

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Uae Prince

Flat The Derby

Uae Prince

Flat King Edward VII Stakes

Uba Memory

Remington Park 19:30 1f 80y Maiden Claiming (3-5yo)

Ubiesolo De Linam

Nancy Nancy 19:05

Ucello Conti

National Hunt Grand National

Udon Doccagnes

Marsa Marsa 13:35

Udontdodou

Flat Wokingham Stakes

Udson De Retz

Vannes Vannes 12:35

Ufo Robot

Rom Rom 15:40

Ugo Igo

Sunray Park 21:03 1f 80y Starter Optional Claiming (3yo plus)

Uhal Berven

Marsa Marsa 15:40

Uknowhatimeanharry

Cheltenham Festival World Hurdle

Ukraine De Bucy

Nancy Nancy 19:05

Ula De Navary

Nancy Nancy 15:15

Uldimeo

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 14:42

Ulk Darcy

Nancy Nancy 19:05

Ulk De Cessevil

Marsa Marsa 14:50

Ulla De Sautreuil

Nancy Nancy 19:05

Ultimate Credit

Chester Downs Chester Downs 18:48

Ultimate Dollar

International Durban July

Ultra

International Prix de lArc de Triomphe

Ultra

Flat The Derby

Ultra

International Prix Du Jockey Club

Ultzana

Rom Rom 14:00

Ulycio Roger Sion

Vannes Vannes 12:35

Ulysses

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Ulysses

Flat The Derby

Ulysses

Flat King Edward VII Stakes

Un De Sceaux

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Un De Sceaux

National Hunt King George VI Chase

Un De Sceaux

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Un De Sceaux

Cheltenham Festival World Hurdle

Un Premier

Vannes Vannes 12:35

Un Premier Avril

Nancy Nancy 19:05

Un Temps Pour Tout

Cheltenham Festival World Hurdle

Un Temps Pour Tout

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Unbelievable Chad

International Durban July

Unbiased

International Queensland Derby

Unbreakable

International Queensland Derby

Unbridled Mo

Monmouth Park 20:09 1m 70y Maiden Special Weight (3yo plus)

Uncle Benjamin

Cowra Race 7 Marks Pumps and Peppertree Farm Equine Clinic Pace

Uncle Brennie

Churchill Downs 20:47 1m Allowance

Uncle Mo Money

Churchill Downs 20:47 1m Allowance

Uncle Todd

Pimlico 20:58

Undaunted

Ruidoso Downs 21:09 1f 180y Trials

Under The Louvre

International Stradbroke Handicap

Undernorthernlight

Dubbo Race 2 Dubbo Rsl Club Mtl Resort Mdn

Undrafted

Flat Kings Stand Stakes

Undrafted

Flat July Cup

Undrafted

Flat Diamond Jubilee Stakes

Une Des Ondes

Vannes Vannes 12:35

Unexposed

International Melbourne Cup

Unica Dorada

Rom Rom 14:00

Unicaja

Penola Race 5 Bm 64 Handicap

Unicorn

Flat King Edward VII Stakes

Unicorn

Flat The Derby

Unified

International Belmont Stakes

Unioniste

National Hunt Grand National

Universal Express

Kalgoorlie Race 7 Rydges Kalgoorlie Resort-bm58+

Uno De Duffel

Nancy Nancy 19:05

Uno Doliverie

Vannes Vannes 12:35

Unowhatimeanharry

Cheltenham Festival RSA Chase

Unowhatimeanharry

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Unowwhatimeanharry

Cheltenham Festival World Hurdle

Unparalleled

International Durban July

Unu Di Gallura-Psa

Rom Rom 14:00

Unyielding

Naas 17:15 1m class New BBQ Evening Format At Naas Handicap (4yo plus)

Up For Review

Cheltenham Festival RSA Chase

Up For Review

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Up For Review

Cheltenham Festival World Hurdle

Up Hill Battle

Pimlico 21:26

Upham Running

Fontwell 17:30 2m 5f 139y class 5 Shares ISA From Selftrade Handicap Hurdle (4yo plus)

Upstart

International Breeders Cup Classic

Upton Wood

Uttoxeter 15:45 2m 3f 207y class 4 Wrights Meat & Potato Pie Handicap Hurdle (4yo plus)

Uragano Di Chia

Rom Rom 14:00

Urano

National Hunt Galway Plate

Uranos Bergil

Vannes Vannes 12:35

Urban Myth

Turffontein 13:35 6f 211y Soccer 6 Maiden Plate (3yo plus)

Urban Ruler

International Caulfield Guineas

Urban Ruler

International Cox Plate

Urge Di Gallura

Rom Rom 14:00

Urlo Di Chia

Rom Rom 14:00

Urrac

International Queensland Derby

Ursiking

Marsa Marsa 14:00

Urson De Bizay

Nancy Nancy 15:15

Ursula

Turffontein 13:00 1m 209y Racing Association Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Urtikaline

Nancy Nancy 15:15

Us Army Ranger

Flat Coral Eclipse

Us Army Ranger

International Prix de lArc de Triomphe

Us Army Ranger

Flat St Leger

Us Army Ranger

Flat The Derby

Us Army Ranger

Flat King Edward VII Stakes

Usaym

Rom Rom 14:00

Usherette

Flat Duke Of Cambridge Stakes

Usini

Rom Rom 14:00

Usko Eevertti

Harma Harma 17:10

Utique Cleville

Nancy Nancy 19:05

Utopia Zafirah

Drammen Drammen 18:15

Utrincot

Nancy Nancy 15:15

Uvan Rower

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 14:57

Uvario

Marsa Marsa 15:15

Uxan De Crescy

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 16:02

V Os Filo

Canterbury Park 19:20 1f 180y Trials

Va Sapere

Nancy Nancy 18:35

Va Vite De Caro

Nancy Nancy 18:05

Va Zizou

Nancy Nancy 18:35

Vadamos

Flat Coral Eclipse

Vado Al Massimo

Rom Rom 15:40

Vahine Doccagnes

Nancy Nancy 18:35

Val Monard

Dax Dax 14:38

Valdez

Hobart Race 5 Thorpe/turner Travel Assoc -c3

Valdu Mag

Nancy Nancy 15:15

Valeable

Kilmore Race 1 Cool Rooms Galore Trot

Valentien W

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 14:57

Valeriana

Drammen Drammen 18:15

Valet

Canterbury Park 20:47 5f 110y Waiver Claiming (3yo plus)

Valeur Ges

Vannes Vannes 12:35

Valid

International Pegasus Gold Cup

Valid Vow

Hastings Racecourse 23:20 6f 110y Allowance Optional Claiming

Valley of Fire

Flat Royal Hunt Cup

Valse De Grandcamp

Nancy Nancy 18:35

Valseur Lido

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Valseur Lido

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Valseur Lido

National Hunt Grand National

Valuta Pregiata

Mailand Mailand 17:15

Vamosalaplaya

Saint-Cloud Saint-Cloud 16:50

Van Der Decken

Flat 2017 2000 Guineas

Van Der Decken

Flat Windsor Castle Stakes

Van Der Decken

Flat Coventry Stakes

Van Diemens Fire

Hobart Race 6 The Canteen Cup (bm82)

Van Lier

Arlington 22:50 6f 110y Claiming (3yo plus)

Vanblos

Dubbo Race 2 Dubbo Rsl Club Mtl Resort Mdn

Vanbrugh

International Caulfield Cup

Vanbrugh

International Melbourne Cup

Vanbrugh

International Cox Plate

Vancoeur

International 158 Henkel-Preis der Diana

Vancouver

Flat July Cup

Vancouver

Flat Kings Stand Stakes

Vancouver

Flat Coral Eclipse

Vancouver

Flat Prince Of Wales Stakes

Vancouver

Flat Queen Anne Stakes

Vancouver

Flat Commonwealth Cup

Vancouver

Flat Diamond Jubilee Stakes

Vandancer

International Queensland Oaks

Vandancer

International Queensland Derby

Vanesse

Dax Dax 12:50

Vang Yard

Drammen Drammen 18:55

Vanilla Run

Kelso 17:10 2m 51y class 5 Brian McLaren 40th Birthday Mares' Standard Open NH Flat Race (4-6yo)

Vaniteux

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Vaniteux

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Vanity Coger

Harma Harma 20:12

Vanquish

International J J Atkins

Vantaggio

International Queensland Derby

Vantaggio

Pakenham Race 10 Racing com (bm64)

Variety Of Colors

Monmouth Park 18:42 1m Maiden Claiming (3yo plus)

Varnac

Nancy Nancy 18:35

Vashka

International Stradbroke Handicap

Vasiliev

International J J Atkins

Vauhti-Vipina

Harma Harma 17:10

Vautour

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Vautour

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Vautour

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Vautour

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Vautour

National Hunt King George VI Chase

Vautour

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Vazirabad

Flat Ascot Gold Cup

Vazirabad

Flat Coronation Cup

Vazirabad

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Vazirabad

Saint-Cloud Saint-Cloud 13:35

Vedevani

Flat The Derby

Vedevani

Flat St James Palace Stakes

Vee Eight Sixty

Moruya Race 7 Hippie Stix (bm55)

Vega Durzy

Nancy Nancy 15:15

Vegaia

Rom Rom 14:30

Vegas Cartel

Sunray Park 21:27 1f 130y Allowance (3yo plus)

Veil Dance

Belmont Park 22:45 7f Maiden Claiming (3yo plus)

Veinard Du Vilpion

Nancy Nancy 18:35

Veladero

International J J Atkins

Velociter

Merano Merano 16:10

Velocity Boy

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Venaissance

Rosecroft Rosecroft 23:56

Vendredi Trois

Fontwell 16:30 3m 1f 142y class 4 Equiniti 'Leaders In Technology' Handicap Hurdle (4yo plus)

Veneto

Rangiora Race 8 Joan Belcher Legacy Speed Series Mobile Trot

Veneto

International Deutsches Derby

Vengeance Of Fury

Hobart Race 5 Thorpe/turner Travel Assoc -c3

Vengeful

International 181 Oppenheim-Union-Rennen

Venitien De Mai

National Hunt Grand National

Ventura Blues

Flat Albany Stakes

Ventura Storm

Flat Coral Eclipse

Ventura Storm

Flat Tercentenary Stakes

Ventura Storm

Flat The Derby

Venturous

Flat Commonwealth Cup

Venue

Flat Northumberland Plate

Venus De Fromentel

Vannes Vannes 12:35

Venus Delight

Chester Downs Chester Downs 20:13

Venus Emes

Nancy Nancy 18:05

Venus Rocks

Rosecroft Rosecroft 23:39

Veo Veo

Rom Rom 15:40

Veremar

Merano Merano 15:30

Vergara

International Tattersalls Tiara

Very Dashing

Flat The Oaks

Very Dashing

Flat Ribblesdale Stakes

Very Extravagant

Fontwell 16:30 3m 1f 142y class 4 Equiniti 'Leaders In Technology' Handicap Hurdle (4yo plus)

Very First

Vannes Vannes 12:35

Very Much Quick

Nancy Nancy 18:35

Very Much So

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

Very Nice Seven

Marsa Marsa 16:05

Very Special

Flat Duke Of Cambridge Stakes

Very Talented

Flat Sussex Stakes

Very Talented

Flat St James Palace Stakes

Veryfastgirl

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 14:03

Vesuve De Viette

Nancy Nancy 18:35

Vetriano

Baden Baden 17:30 HANDICAP (3YO+) 7f 101yds

Vettori Rules

Mailand Mailand 14:35

Vetz Grandbois

Nancy Nancy 18:35

Vexillum

Fontwell 17:00 2m 1f 96y class 5 Club Together Race With Equiniti Handicap Chase (5yo plus)

Vezalay

International Stradbroke Handicap

Vezuv

Izmir Izmir 19:00

Via Napoli

International Queensland Oaks

Vianden

Echuca Race 4 Echuca Newsagency (bm64)

Vibrato Valtat

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Vibrato Valtat

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Vibrato Valtat

National Hunt King George VI Chase

Vibrato Valtat

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Vicente

National Hunt Grand National

Vics Canvas

National Hunt Grand National

Victim Of Love

Mailand Mailand 17:15

Victor Newman

Pimlico 19:34

Victor S Castle

Turffontein 15:50 6f 211y Next Turffontein Race Meeting Is Sunday 05 June Fm 66 Div Handicap (F & M) (3yo plus)

Victoria Pass

Cowra Race 1 Sam Agostino Memorial Three Year Old Pace

Victorian Crown

Dubbo Race 7 Dubbo Rsl Sunset Bistro (bm60)

Victorian Crown

Dubbo Race 8 Rsl One 7 Eight Dining (bm63)

Victorious

Pakenham Race 9 Snowy Pratt Mem Battlers-bm64

Victors Castle

Turffontein 15:50 6f 211y Next Turffontein Race Meeting Is Sunday 05 June Fm 66 Div Handicap (F & M) (3yo plus)

Victory Bond

Flat King Edward VII Stakes

Victory Bond

Flat The Derby

Victory De Rebecq

Saint-Cloud Saint-Cloud 14:15

Victory Song

Mailand Mailand 15:15

Vidocq Du Hainaut

Nancy Nancy 18:35

Vietri

Rom Rom 18:05

Vieux Lion Rouge

National Hunt Grand National

Vif Monsieur

Baden Baden 15:50 GROUP 2 STAKES 1m 2f 206yds

Vigil

National Hunt Galway Hurdle

Vigilante

Hobart Race 6 The Canteen Cup (bm82)

Vikenti

Kilmore Race 5 Jet Roofing Pace (1st Heat)

Viking

Arlington 22:21 1m Claiming (3yo plus)

Viking De Mortree

Nancy Nancy 19:05

Vikings Star

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 15:08

Vikkeer

Harma Harma 20:28

Vilkun Poika

Harma Harma 18:37

Villainous Vixen

Echuca Race 8 Shadoways Sprint (bm78)

Vince The Survivor

Nancy Nancy 18:35

Vincents Forever

Flat The Derby

Vinha-Topi

Harma Harma 20:28

Vintage Charm

Naas 17:15 1m class New BBQ Evening Format At Naas Handicap (4yo plus)

Vinterfaks

Drammen Drammen 18:35

Viotti

Echuca Race 9 Sportsbet (bm64)

Vip-Ralli

Harma Harma 20:28

Virens Army

Flat The Derby

Virens Army

Flat Coral Eclipse

Virility

Turffontein 13:35 6f 211y Soccer 6 Maiden Plate (3yo plus)

Virin Toivo

Harma Harma 18:37

Virtapiikki

Harma Harma 17:10

Vital Sign

Launceston Race 8 and #36;5 Pub Night Friday 10 June Ubet Racing Centre Pace Division Two

Vittoria Apuana

Mailand Mailand 17:55

Viulori

Harma Harma 18:37

Vivaldi Damboise

Nancy Nancy 15:15

Vive Ma Fille

Flat Northumberland Plate

Vivre Pour Vivre

Flat King Edward VII Stakes

Vivre Star

Hobart Race 1 Sharee Marshall Mdn

Vodianova

International Queensland Oaks

Voice Of Love

Mailand Mailand 14:35

Voladora

International German 1000 Guineas

Volcan De Fuego

Pakenham Race 9 Snowy Pratt Mem Battlers-bm64

Volcanic Sky

Hobart Race 7 Penguin Apartments (bm62)

Volcom Bay

Ruidoso Downs 21:32 1f 180y Trials

Volkstok N Barrell

International Cox Plate

Volkstoknbarrell

International Caulfield Cup

Volnay Quick

Nancy Nancy 18:35

Volta

International Prix de Diane

Volunteer Point

Flat Duke Of Cambridge Stakes

Volydor

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 14:42

Von Blucher

Flat Britannia Handicap

Von Teese

Merano Merano 14:55

Von Tunzelman

International Queensland Derby

Vona

Flat Queen Mary Stakes

Vona

Flat Duke Of Cambridge Stakes

Vouloir Jenilou

Nancy Nancy 19:05

Voyage A New York

Kelso 15:35 3m 2f 39y class 3 Ayton Castle Handicap Chase (For The Wilfred & Patricia Crawford Memorial Trophy) (5yo plus)

Voyou De Fanny

Nancy Nancy 18:35

Voyou Du Yams

Vannes Vannes 12:35

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival World Hurdle

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Vuelto

Nancy Nancy 19:05

Vulcain Du Pont

Nancy Nancy 19:05

Vulcanic Dragon

Kilcoy Race 7 Kilcoy Exchange Hotel (bm60)

Vyta Du Roc

National Hunt Grand National

W B And Me

Arlington 22:21 1m Claiming (3yo plus)

Waady

Flat July Cup

Waady

Flat Kings Stand Stakes

Waasmula

Chester Downs Chester Downs 20:13

Wabi Sabi

Cowra Race 7 Marks Pumps and Peppertree Farm Equine Clinic Pace

Wacaria

International 158 Henkel-Preis der Diana

Wacaria

International German 1000 Guineas

Waddawesing

Pakenham Race 4 Prc Members Mdn Plate

Wahib

Saint-Cloud Saint-Cloud 14:15

Wai Key Star

International Deutsches Derby

Wait And See

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 14:30

Wajeeh

International Prix de lArc de Triomphe

Wajeez

Flat The Derby

Wajeez

International Prix de lArc de Triomphe

Wajeez

Flat St Leger

Waky Sol

Baden Baden 14:35 HANDICAP (3YO+) 1m 1f 208yds

Walerio

International Deutsches Derby

Walkami

Uttoxeter 15:45 2m 3f 207y class 4 Wrights Meat & Potato Pie Handicap Hurdle (4yo plus)

Walken To The Moon

Sunray Park 21:27 1f 130y Allowance (3yo plus)

Wallbanger

Echuca Race 8 Shadoways Sprint (bm78)

Walun

International German 1000 Guineas

Walwa

International Queensland Oaks

Walzertakt

Saint-Cloud Saint-Cloud 13:35

Wannabe Friends

Flat King Edward VII Stakes

War Crown

Kalgoorlie Race 2 2016 Tentland Packages Mdn

War Destiny

Monmouth Park 22:12 5f 110y Claiming (3yo plus)

War Flag

International Prix de Diane

Waramin

International 158 Henkel-Preis der Diana

Wargames

International Durban July

Waring Faction

Ruidoso Downs 21:32 1f 180y Trials

Warm Hearted

Merano Merano 16:45

Warm Reception

Baden Baden 15:10 HANDICAP (3YO+) 6f 211yds

Warne

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Warrens Tyler S

Sunray Park 22:39 6f 110y Starter Optional Claiming (3yo plus)

Wasa Aragorn

Harma Harma 18:57

Waseem Faris

Flat Scottish Sprint Cup

Washington DC

Flat July Cup

Washington DC

Flat Commonwealth Cup

Washington DC

Flat Kings Stand Stakes

Washington Dc

Naas 16:15 6f class 1 Bar One Racing Lacken Stakes (Group 3)

Washington Square

Kalgoorlie Race 6 Professionals Fyson (bm70+)

Wasir

Flat Ascot Gold Cup

Watch The Dealer

Cowra Race 2 Picker Construction Pace

Watchable

Flat Wokingham Stakes

Watchmetail

Fontwell 17:30 2m 5f 139y class 5 Shares ISA From Selftrade Handicap Hurdle (4yo plus)

Waterloo Bridge

Flat Kings Stand Stakes

Waterloo Bridge

Naas 16:15 6f class 1 Bar One Racing Lacken Stakes (Group 3)

Waterloo Bridge

Flat Commonwealth Cup

Waterloo Bridge

Flat July Cup

Watermans Bay

International Stradbroke Handicap

Watersmeet

Flat Hardwicke Stakes

Watusi

Monmouth Park 20:09 1m 70y Maiden Special Weight (3yo plus)

Wave Reviews

Flat The Derby

Wawail

International Stradbroke Handicap

Waxies Dargle

National Hunt Galway Hurdle

Way To My Heart

Flat The Oaks

Way To Paris

Mailand Mailand 14:35

Wayside Flower

Naas 15:40 6f class 1 Coolmore Stud E.B.F. Fillies' Sprint Stakes (Listed)

We Are

Flat Prince Of Wales Stakes

We Are Ninety

Flat Irish Oaks

We Are Ninety

Flat The Oaks

We Are Ninety

Flat Ribblesdale Stakes

Wealth Creation

Belmont Park 20:04 1m 110y Claiming (3yo plus)

Weary

International Cox Plate

Wee Dragon

Kilcoy Race 4 Casella Wines Mdn Plate

Welcome Invader

Hobart Race 5 Thorpe/turner Travel Assoc -c3

Welight Rower

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 13:15

Well Deserved

Kilmore Race 1 Cool Rooms Galore Trot

Well Well Well

Chester Downs Chester Downs 19:22

Wellington Wizard

Monmouth Park 19:39 1m 110y Claiming (3yo plus)

Weltmeister

International Deutsches Derby

Weltmeister

International 181 Oppenheim-Union-Rennen

Went Rower

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 13:39

Werther

International Hong Kong Cup

Werther

International Cox Plate

Westend Story

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Westend Story

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

Westend Story

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Western Belle

Kilcoy Race 6 Carlton Mid (bm60)

Western Conqueror

Monmouth Park 19:10 6f Claiming (3yo plus)

Western Dream

Moruya Race 2 Tuross Head Trades and Serv Mdn

Western Hymn

Flat Hardwicke Stakes

Western Hymn

Flat Coral Eclipse

Western Hymn

Flat Prince Of Wales Stakes

Western Karamea

Launceston Race 3 Lucky Prize Draws Friday 10 June Stakes

Westwood

Hobart Race 2 Federal Group Mdn

Wetim Rower

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 14:30

Wewantitnow

Pakenham Race 3 Bruce Clough Mazda Mdn Plate

What A Curtainraiser

Rangiora Race 4 Rangiora Harness Racing Club Members Pace

What A Flight

Kilmore Race 2 Bingo @ Trackside Every Friday Pace

What A Saga

Uttoxeter 15:15 2m 3f 207y class 4 Wrights Sausage Roll-Over Mares' Maiden Hurdle (4yo plus)

What A Story

Saint-Cloud Saint-Cloud 17:25

What Happens Now

Kelso 16:40 2m 7f 96y class 4 Elliot Henderson & Son Plant Hire Novices' Handicap Chase (5yo plus)

What The Chub

Philadelphia Park 21:31 5f Claiming (4yo plus)

Whatakiss

Sunray Park 21:51 6f 110y Starter Optional Claiming (3yo plus)

Whats A Girl To Do

Kalgoorlie Race 1 Professionals Fysons Mdn

Whats Happening

National Hunt Grand National

Whats Up Woody

Kelso 15:35 3m 2f 39y class 3 Ayton Castle Handicap Chase (For The Wilfred & Patricia Crawford Memorial Trophy) (5yo plus)

Whatsforuwontgobyu

National Hunt Galway Hurdle

Whatsupnotmuch

Presque Isle Downs 23:15 5f Waiver Claiming (3yo plus)

Wheres Scotty

Moruya Race 7 Hippie Stix (bm55)

Whimseys Girl

Belmont Park 21:41 1m 110y Allowance (3yo plus)

Whincup

Pakenham Race 9 Snowy Pratt Mem Battlers-bm64

Whinna Whiskey

Dubbo Race 2 Dubbo Rsl Club Mtl Resort Mdn

Whirlybird

Monmouth Park 20:09 1m 70y Maiden Special Weight (3yo plus)

Whisper

Cheltenham Festival World Hurdle

Whispering Tess

Kilcoy Race 8 Butler Mcdermott Lawyers-bm60

Whistleonby

Pakenham Race 8 Events At Prc (bm58)

White As Cotton

Philadelphia Park 19:43 1m Starter Allowance (3yo plus)

White Devon

Pakenham Race 7 Xxxx Gold (bm58)

White Lake

Flat Royal Hunt Cup

Whiteout

Cheltenham Festival World Hurdle

Whitesville Liz

Rosecroft Rosecroft 23:05

Whitesville Mason

Rosecroft Rosecroft 22:14

Who Doesnt

Century Downs Century Downs 20:52

Who Shot Thebarman

International Cox Plate

Who Shot Thebarman

International Melbourne Cup

Who Shot Thebarman

International Caulfield Cup

Whoop Whoop

International Queensland Derby

Whoosh Factor

Rangiora Race 3 Bishopdale / Bush Inn Tabs Nzada Champs (heat 4) Mobile Pace

Whos Domonick

Ruidoso Downs 23:27 1f 180y Trials

Wichita Willy

Presque Isle Downs 23:40 1m 70y Waiver Maiden Claiming (3yo plus)

Wicked App Memories

Remington Park 19:30 1f 80y Maiden Claiming (3-5yo)

Wicked Investment

Kilcoy Race 4 Casella Wines Mdn Plate

Wicked Persuasion

Rosecroft Rosecroft 22:31

Wicked Spice

Kelso 16:40 2m 7f 96y class 4 Elliot Henderson & Son Plant Hire Novices' Handicap Chase (5yo plus)

Wicklow Brave

Flat Ascot Gold Cup

Wicklow Brave

Flat Hardwicke Stakes

Wiggle It Jiggleit

Chester Downs Chester Downs 20:47

Wild Approach

International Prix de Diane

Wild Approach

International 158 Henkel-Preis der Diana

Wild Hacked

Flat St James Palace Stakes

Wild Oration

Philadelphia Park 18:22 6f Claiming (4yo plus)

Wild Rose Of Texas

Hastings Racecourse 22:50 6f 110y Claiming (3yo plus)

Wilhelmina

Turffontein 15:50 6f 211y Next Turffontein Race Meeting Is Sunday 05 June Fm 66 Div Handicap (F & M) (3yo plus)

Will To Rule

Kilcoy Race 5 Thank You Rar Qld Assn Hcp-c2

William Scott

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 13:52

Williamlee

Launceston Race 3 Lucky Prize Draws Friday 10 June Stakes

Willoughby Court

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Willoughby Court

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

Willow Bay Evert

Berlin-Mariendorf Berlin-Mariendorf 13:00

Willow Song

Dubbo Race 6 Dubbo Rsl Club Events Ctr (c1)

Wilma Vicwye

Harma Harma 17:30

Wilscot

Echuca Race 8 Shadoways Sprint (bm78)

Win D Prado

Arlington 22:21 1m Claiming (3yo plus)

Wind Chill

Baden Baden 14:35 HANDICAP (3YO+) 1m 1f 208yds

Wind Of The North

Chester Downs Chester Downs 20:30

Winds Of Change

Chester Downs Chester Downs 21:21

Windsor Park

Cheltenham Festival World Hurdle

Wine Bush

International J J Atkins

Wingatui Dew

Launceston Race 3 Lucky Prize Draws Friday 10 June Stakes

Wingazzam

Rom Rom 17:00

Wings Of Desire

International Prix de lArc de Triomphe

Wings Of Desire

Flat St Leger

Wings Of Desire

Flat King George VI and Queen Elizabeth Stakes

Wings Of Desire

Flat The Derby

Wings of Desire

Flat King Edward VII Stakes

Wings of Desire

Flat Coral Eclipse

Wink For Me

Philadelphia Park 18:49 1m 70y Claiming (3yo plus)

Winley

Baden Baden 13:25 HANDICAP (3YO+) 1m 3f 205yds

Winners Rule

Sunray Park 21:03 1f 80y Starter Optional Claiming (3yo plus)

Winning Hunter

Madrid Madrid 13:10

Winning Rupert

International J J Atkins

Winning Story

Flat The Derby

Winning Story

Flat King Edward VII Stakes

Winter Escape

Cheltenham Festival World Hurdle

Winters Gift

Philadelphia Park 21:04 1m 70y Allowance (3yo plus)

Winx

International Cox Plate

Winx

International Melbourne Cup

Wireless

Harma Harma 18:57

Witch Master

Launceston Race 4 6ty Youngbloods Challenge Heat Six- C1/c2 Final

Witches

International J J Atkins

Withernsea

Flat Wokingham Stakes

Withflyingcolours

Century Downs Century Downs 21:26

Witman

Ruidoso Downs 20:46 1f 180y Trials

Wizzard Ps

Hamburg-Bahrenfeld Hamburg-Bahrenfeld 15:19

Woburn

Monmouth Park 18:15 1m 70y Claiming (3yo plus)

Wolfcatcher

Flat Northumberland Plate

Wolowitz

Flat Commonwealth Cup

Wonder Hide

Mailand Mailand 17:55

Wonnemond

International Deutsches Derby

Woobie

Moruya Race 4 Rixons Buses Hcp (c1)

Woodmans Luck

Churchill Downs 19:13 1m Claiming (4yo plus)

Wordiness

Flat Northumberland Plate

Worldly Wise

Dubbo Race 7 Dubbo Rsl Sunset Bistro (bm60)

Worry This

Sunray Park 21:51 6f 110y Starter Optional Claiming (3yo plus)

Worrybouturself

Sunray Park 22:15 7f 110y Claiming (3yo plus)

Worship The Blade

Echuca Race 2 Border Inn Mdn Plate

Worthy Cause

International Stradbroke Handicap

Wot A Shot

Kelso 14:30 2m 1f 14y class 4 KOSB Novices' Handicap Chase (5yo plus)

Wotzizname

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Wounded Warrior

National Hunt Grand National

Wrangler Cash

Century Downs Century Downs 21:26

Wright Choice

Penola Race 7 Bm 56 Handicap

Xtravagant

International Melbourne Cup

Xtravagant

International Caulfield Cup

Xtravagant

International Cox Plate

Xtravagant

International Stradbroke Handicap

Ya Hafed

Fontwell 14:20 3m 1f 106y class 5 Selftrade Trade Anywhere Mobile App Handicap Chase (5yo plus)

Ya Mon

Canterbury Park 22:43 6f Maiden Claiming (3yo plus)

Yagonnakissmeornot

Chester Downs Chester Downs 20:13

Yakaba

Flat Commonwealth Cup

Yalta

Flat Coventry Stakes

Yankee Rose

International Thousand Guineas

Yankee Rose

International Cox Plate

Yankee Rose

International Golden Rose

Yankeedoodleaudrey

Hastings Racecourse 22:20 6f 110y Maiden Claiming (3yo plus)

Yanworth

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Yanworth

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Yanworth

Cheltenham Festival Arkle Trophy

Yanworth

Cheltenham Festival World Hurdle

Yard Of Ale

Baden Baden 17:30 HANDICAP (3YO+) 7f 101yds

Yellow Emperor

Naas 17:45 1m class Corinthian Challenge Charity Race Series (4yo plus)

Yellow Mustang

Century Downs Century Downs 20:35

Yellow Rose B

Ruidoso Downs 23:04 1f 180y Trials

Yenhaab

Pakenham Race 9 Snowy Pratt Mem Battlers-bm64

Yesterdays Songs

International Stradbroke Handicap

Yesterdays Songs

Echuca Race 7 Moama Bowling Club Echuca Cup

Yigit Horse

Izmir Izmir 19:30

Yigitsoy

Izmir Izmir 19:30

Yippy Ki Yo

Rosecroft Rosecroft 22:14

Yoies Girls

Launceston Race 7 Friday Night Racing 10 June Ubet Racing Centre Pace

Yorkhill

Cheltenham Festival Arkle Trophy

Yorkhill

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Yorkhill

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Yorkhill

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Yorkhill

Cheltenham Festival World Hurdle

Yorkhill

Cheltenham Festival RSA Chase

Yorksters Prince

Kelso 14:00 2m 51y class 4 Border Facilities Novices' Hurdle (4yo plus)

You Didnt

Hobart Race 7 Penguin Apartments (bm62)

You Name It

Century Downs Century Downs 20:35

Yougonnakissmeornot

Ruidoso Downs 23:27 1f 180y Trials

Yougotthatgoinforu

Philadelphia Park 20:37 1m Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Youphoria

International 158 Henkel-Preis der Diana

Your Turn

Belmont Park 18:30 6f 110y Claiming (3yo plus)

Yuften

Naas 14:35 7f class 1 Owenstown Stud Stakes (Listed) (3yo plus)

Yuften

Flat Queen Anne Stakes

Yuften

Flat Diamond Jubilee Stakes

Yuften

Flat July Cup

Yukon Cloud

Rangiora Race 6 Clarrie Williams Memorial Fillies and Mares Mobile Pace

Yukon Delta

Fontwell 17:00 2m 1f 96y class 5 Club Together Race With Equiniti Handicap Chase (5yo plus)

Yulong Baobei

Naas 15:40 6f class 1 Coolmore Stud E.B.F. Fillies' Sprint Stakes (Listed)

Yuregim

Istanbul Istanbul 13:30

Za Za Zoom

Echuca Race 5 Erc Membership 16/17 (bm64)

Zaakhir

Flat Ribblesdale Stakes

Zaakhir

Flat The Oaks

Zaakhir

Flat Coronation Stakes

Zaba Zaba Doo

Kalgoorlie Race 4 Helloworld Cruise and Travel-c5

Zabana

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Zac Brown

Flat Wokingham Stakes

Zac Spirit

Flat July Cup

Zafiki

International Queensland Oaks

Zaganelli

Merano Merano 15:30

Zakatal

Flat Northumberland Plate

Zaman Yolcusu

Izmir Izmir 19:30

Zamora

International 158 Henkel-Preis der Diana

Zamzam

International Thousand Guineas

Zand

Flat Northumberland Plate

Zandarral

International Queensland Derby

Zandwaking

Dax Dax 14:38

Zanetto

Flat Epsom Dash

Zanini

International Deutsches Derby

Zanotti

Churchill Downs 19:43 1m Maiden Special Weight (3yo plus)

Zanteca

International Melbourne Cup

Zarabeel

International Queensland Derby

Zarabeel

International Queensland Oaks

Zarak

International Prix de lArc de Triomphe

Zarak

Flat St James Palace Stakes

Zarak

Flat The Derby

Zarak

International Prix Du Jockey Club

Zarzali

International Melbourne Cup

Zasorceress

International Queensland Oaks

Zati Sah

Izmir Izmir 19:30

Zawraq

International Prix de lArc de Triomphe

Zawraq

Flat Prince Of Wales Stakes

Zawwraq

Flat Prince Of Wales Stakes

Zebedaios

Flat Commonwealth Cup

Zebrinz

International Stradbroke Handicap

Zebstar

Flat Commonwealth Cup

Zebulon

International Cox Plate

Zebulon

International Stradbroke Handicap

Zelzal

International Prix de lArc de Triomphe

Zelzal

International Prix Du Jockey Club

Zelzal

Flat St James Palace Stakes

Zencirbey

Izmir Izmir 18:00

Zendaye

International J J Atkins

Zephyr

Uttoxeter 14:10 2m 7f 70y class 4 Wrights 90 Tasty Years Maiden Hurdle (5yo plus)

Zest

Flat The Oaks

Zhui Feng

Flat St James Palace Stakes

Zhui Feng

Flat The Derby

Zigold

Hobart Race 7 Penguin Apartments (bm62)

Zikjpaki

Mailand Mailand 13:55

Zilzaal

Istanbul Istanbul 13:00

Zimri

Saint-Cloud Saint-Cloud 16:50

Zin Zan Eddie

International Stradbroke Handicap

Zingarella

Monmouth Park 18:42 1m Maiden Claiming (3yo plus)

Zip To The Moon

Kilcoy Race 5 Thank You Rar Qld Assn Hcp-c2

Zipping By

Pimlico 19:34

Zipping Elmo

Kilmore Race 3 Morning Melodies 3yo Pace

Zirconic Star

International Deutsches Derby

Zirconic Star

International 181 Oppenheim-Union-Rennen

Zirgon

Flat The Derby

Zirveninoglu

Istanbul Istanbul 16:00

Ziyadd

Rom Rom 16:20

Zonderland

Flat St James Palace Stakes

Zoo Alley

Turffontein 13:00 1m 209y Racing Association Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Zoomin Storm Cat

Remington Park 21:14 1f 180y Maiden (3-5yo)

Zorbeyim

Izmir Izmir 19:30

Zortziko

Turffontein 14:40 5f 169y Racing. It's A Rush Pinnacle Stakes (3yo plus)

Zou Der Zee

Kilcoy Race 4 Casella Wines Mdn Plate

Zuboyne

Kalgoorlie Race 7 Rydges Kalgoorlie Resort-bm58+

Zulu

International Breeders Cup Classic

Zumari

Pakenham Race 7 Xxxx Gold (bm58)

Zumbinator

Merano Merano 16:45

Zuzzudio

Moruya Race 1 Rugby Union Club Turner Mdn