Tuesday 24th April 2018

Champions LeagueHomeDrawAway
19:45TV

Liverpoolwdwwd

Romalwdww

8/15

19/5

6/1

English ChampionshipHomeDrawAway
19:45TV

Derbywwlll

Cardiffdllww

2/1

12/5

13/8

19:45

Nottingham Forestlllwl

Barnsleydwldl

13/8

5/2

24/13

English League 1HomeDrawAway
19:45

Bradfordlldwd

MK Donswllll

13/10

11/4

9/4

19:45

Bristol Roverswlddl

Wiganwwdww

11/2

7/2

5/9

19:45

Doncasterwdwdl

Blackburnwwddw

24/5

41/13

7/10

19:45

Oldhamddddd

Southendlwllw

10/11

26/9

10/3

19:45

Rochdaledlwdd

Plymouthlwwdl

28/29

45/17

10/3

19:45

Shrewsburywldld

Peterboroughdwlll

8/5

5/2

2/1

English League TwoHomeDrawAway
19:45

Coventrydllww

Lincolnwwldw

20/11

21/10

2/1

19:45

Morecambedlddl

Cambridgedwlww

11/8

23/9

9/4

19:45

Newport Countyldlwl

Accringtonwwdww

34/13

31/11

11/10

19:45

Yeovilldlll

Forest Greenwllww

19/10

15/8

83/41

Scottish ChampionshipHomeDrawAway
19:45

Livingstonwlwdw

Invernesswwwwd

33/19

13/5

13/8

Scottish League 2HomeDrawAway
19:45

Berwickdlldw

Stenhousemuirdwwdl

29/5

38/11

8/15

English Conference NationalHomeDrawAway
19:45

Bromleydlwww

Barrowlwlwd

4/5

119/40

37/10

19:45

Gatesheadldwll

Ebbsfleet Uniteddwwwl

16/5

47/17

1/1

19:45

Leyton Orientwwdlw

Maidenhead Utdlwwwl

5/6

68/23

19/5

19:45

Torquaywllwd

Guiseleydllll

8/11

13/4

4/1

19:45

Tranmerewwwww

Solihull Moorsdwwwd

19/20

29/11

7/2

AFC CupHomeDrawAway
IN PLAY

Al Quwa Al Jawiya

Al-Suwaiq

1/100

50/1

500/1

IN PLAY

Al-Quwa Al-Jawiya

Al-Suwaiq

0/1

66/1

500/1

IN PLAY

Malkiya FC

Al-Jazeera Amman

33/1

5/1

1/5

IN PLAY

Jaish

Al Zawraa

5/1

11/4

8/11

Algerian 1st DivisionHomeDrawAway
IN PLAY

DRB Tadjenant

MC Alger

4/11

3/1

16/1

IN PLAY

JS Kabylie

Olympique de Medea

0/1

300/1

1000/1

IN PLAY

NA Hussein Dey

US Biskra

39/19

10/11

6/1

IN PLAY

Paradou AC

ES Setif

1/20

100/1

250/1

IN PLAY

USM Bel Abbes

USM El Harrach

15/13

18/1

110/1

IN PLAY

USM Blida

CR Belouizdad

33/1

9/2

2/9

Argentine Primera C MetropolitanaHomeDrawAway
19:30

Justo Jose de Urquiza

Central Cordoba

27/11

23/10

21/20

Austria Lower LeagueHomeDrawAway
18:00

Gleisdorf 09

LASK Juniors OO

31/21

29/10

20/13

Austrian First LeagueHomeDrawAway
IN PLAY

FC Wacker Tirol

Hartberg

22/19

45/17

40/17

IN PLAY

Kapfenberg

Wattens

5/4

5/2

9/4

IN PLAY

Salzburg (A)

FC Blau Weiss Linz

11/18

16/5

49/10

IN PLAY

Wiener Neustadt

Austria Lustenau

17/10

56/19

22/5

Brazilian Serie BHomeDrawAway
23:15

Atletico-GO

Guarani

30/29

12/5

31/10

Bulgarian CupHomeDrawAway
IN PLAY

Slavia Sofia

Botev Plovdiv

7/4

8/5

34/13

Copa LibertadoresHomeDrawAway
23:15

Deportivo Lara

Millonarios

7/2

23/10

1/1

Czech Druha LigaHomeDrawAway
IN PLAY

FC Hradec Kralove

Olympia Prague FK

3/5

3/1

13/2

Danish Division 1HomeDrawAway
IN PLAY

Esbjerg fB

Vejle Boldklub

17/11

15/8

27/11

18:00

Nykopings BIS

Viborg

11/4

31/11

11/10

Danish OtherHomeDrawAway
18:00

Nr Aaby IK

Krarup/Espe

3/5

7/2

5/2

English Conference NorthHomeDrawAway
19:45

Blyth Spartanslllwl

Curzon Ashtonlwddw

5/7

13/4

17/4

19:45

Nuneatonwwldd

Boston Utdwdlww

2/1

5/2

31/21

19:45

Spennymoor Towndldll

Telfordlwlww

68/67

3/1

14/5

English Conference SouthHomeDrawAway
19:45

Bognor Regis Townlwlll

Chelmsfordwwwwl

13/2

4/1

4/9

19:45

Braintree Townlwwww

Oxford Cityllwlw

4/5

31/10

41/10

19:45

Concord Rangerswllwl

Hungerford Townlllll

14/11

5/2

12/5

19:45

Poole Townllwlw

Whitehawkwlwlw

7/5

14/5

2/1

19:45

Wellingdldlw

Bath Citydwlwl

39/40

3/1

68/23

19:45

Weston Super Marelllwl

Truro Citylwlwl

23/13

37/13

6/4

English Isthmian League PremierHomeDrawAway
19:45

Billericaywdwww

Harlow Townwlwdw

4/17

13/2

23/2

19:45

Dorking Wandererslwldl

Harrow Boroughdlwdw

13/15

13/4

41/13

19:45

Leistondlwwd

Needham Marketwwlll

6/11

39/10

26/5

English Northern League PremierHomeDrawAway
19:45

Altrinchamdwdww

Marinewwwdl

5/11

41/10

57/10

19:45

Barwellwwlwl

Stourbridgeddwld

11/8

11/4

7/4

19:45

Grantham Townlwdwl

Warrington Townddwwd

11/10

47/16

36/17

19:45

Lancasterlwdld

Buxtonlddwl

13/8

56/19

16/11

19:45

Matlock Townwwwww

Ashton Utdwwdlw

29/10

58/19

13/15

19:45

Nantwich Townwdlll

Shaw Lanewdllw

33/13

14/5

1/1

19:45

Stalybridgelwlll

Workingtonlllwl

21/10

29/10

6/5

19:45

Whitbyldllw

Rushall Olympiclwwld

6/5

56/19

47/23

19:45

Witton Albionddldd

Farsley Celticwwdlw

15/8

58/19

6/5

English Southern League PremierHomeDrawAway
19:45

Ketteringlwwwl

Tivertonwldwl

17/35

9/2

9/2

19:45

Royston Townlwdww

Sloughwwdww

19/10

29/10

11/8

19:45

St Ives Towndllwd

Cheshamllwwl

7/2

17/5

11/17

French Ligue 2HomeDrawAway
19:00

Auxerre

Reims

25/9

52/21

13/11

19:00

Brest

Clermont Foot

4/3

23/10

29/12

19:00

Le Havre

Nancy

6/5

23/10

49/18

19:00

Nimes

Lorient

3/4

58/19

4/1

19:00

Niort

GFCO Ajaccio

31/18

9/5

12/5

19:00

Orleans

Bourg Peronnas

16/11

27/10

37/19

19:00

Paris FC

Chateauroux

14/11

9/4

11/4

19:00

Tours

Quevilly

2/1

28/11

52/35

19:00

Valenciennes

Sochaux

17/11

52/21

2/1

German RegionalligaHomeDrawAway
IN PLAY

Garching

Buchbach

19/8

3/1

13/5

IN PLAY

Pipinsried

Bayern Munich II

62/17

57/17

8/13

IN PLAY

FC Hansa Luneburg

Braunschweig II

9/7

77/29

5/2

IN PLAY

Oldenburg

Lubeck

17/10

13/5

13/8

18:00

Augsburg II

Nurnberg II

4/3

11/4

37/19

18:00

FC Memmingen

Greuther Furth II

11/7

27/10

28/17

18:00

Illertissen 1921

1860 Munich

34/5

43/10

7/18

18:00

Ingolstadt 04 II

Burghausen

5/6

41/13

3/1

18:00

St Pauli II

1 FC Germania Egestorf-Langreder

13/10

5/2

19/10

18:00

TSV 1860 Rosenheim

Seligenporten

1/1

54/19

47/17

Irish FAI League CupHomeDrawAway
19:45

Shamrock

Longford

6/13

39/11

7/1

19:45

Shelbourne

Drogheda

25/19

31/12

36/17

Israeli Liga LeumitHomeDrawAway
IN PLAY

Hapoel Kfar Saba

Hapoel Petach Tikva

26/19

12/5

45/17

IN PLAY

Hapoel Marmorek

Maccabi Herzeliya

13/10

23/10

28/11

IN PLAY

Ironi Nesher

Hapoel Ramat Gan

25/2

23/5

1/4

IN PLAY

Ironi Ramat Hasharon

Bnei Lod

21/10

21/10

13/8

Lithuanian A LygaHomeDrawAway
IN PLAY

Palanga

Suduva

150/1

22/1

1/16

18:00

Trakai FK

FK Kauno Zalgiris

3/10

37/10

10/1

18:00

Trakai

Kauno Zalgiris

5/18

21/5

11/1

Northern Ireland IFA ChampionshipHomeDrawAway
19:45

Newry

HW Welders

6/1

43/10

5/12

Norwegian OtherHomeDrawAway
18:00

Grorud IL

Odd BK B

7/12

7/2

15/4

18:00

Grorud

Odd Grenland 2

11/17

10/3

4/1

19:15

Fagerborg

Oslojuvelene

10/11

24/5

23/17

19:15

Heming

FK Manglerud Star

10/29

63/13

19/5

19:15

Romsas

Ovrevoll Hosle

23/10

9/2

10/17

Polish 1st LigaHomeDrawAway
IN PLAY

Gornik Leczna

Chrobry Glogow

1/4

33/1

200/1

18:00

Olimpia Grudziadz

Stal Mielec

11/5

11/5

8/5

18:00

Stomil Olsztyn

Ruch Chorzow

5/4

23/10

13/5

Swedish SuperettanHomeDrawAway
18:00

Helsingborg

AFC Eskilstuna

11/17

16/5

24/5

18:00

IFK Varnamo

Varbergs BoIS FC

11/8

12/5

9/4

US USL ProHomeDrawAway
23:30

Penn FC

Nashville FC

11/10

43/18

17/9

Uzbekistani Premier LeagueHomeDrawAway
IN PLAY

FK Buxoro

Qizilqum Navoiy

1/8

6/1

40/1

Welsh Premier LeagueHomeDrawAway
19:45

Prestatyn Towndllll

Barry Townwwwdw

15/2

22/5

2/5

Womens Dutch EredivisieHomeDrawAway
18:30

ADO Den Haag Women

Excelsior Women

1/10

7/1

16/1

18:30

FC Twente Women

Heerenveen Women

2/7

11/2

15/2

18:30

PSV Women

Ajax Women

57/17

38/11

8/13

18:30

VV Alkmaar Women

Achilles 29 Women

13/18

39/10

3/1

Wednesday 25th April 2018

Champions LeagueHomeDrawAway
19:45TV

Bayern Munichwdwww

Real Madridwdlwd

21/20

29/10

14/5

French Ligue 1HomeDrawAway
17:45

Caenlllld

Toulouseldllw

23/13

19/10

9/4

AFC CupHomeDrawAway
09:00

FK Alay Osh

Esteghlal Dushanbe

11/2

15/4

2/5

11:00

Ceres FC

Home United FC

4/11

19/5

7/1

11:00

Shan United

Boeung Ket FC

4/11

15/4

13/2

11:30

Abahani Limited

Aizawl

8/11

13/5

7/2

12:00

Bali United

Global FC

4/6

3/1

21/5

12:00

Fujen University FC

Hwaebul FC

9/2

16/5

4/9

12:00

Fujen University FC

Hwaepul SC

5/1

7/2

4/9

12:00

New Radiant SC

Bengaluru

13/10

5/2

83/41

12:00

Thanh Hoa

Yangon United FC

19/17

13/5

23/10

13:00

Benfica Macau

April 25 FC

9/2

13/4

10/17

13:30

Altyn Asyr FK

Ahal FT

24/23

11/4

15/4

13:30

Altyn Asyr

Ahal

11/10

31/10

2/1

Australian State LeaguesHomeDrawAway
06:00

Cairns

Magpies Crusaders

6/11

18/5

24/5

06:00

Hobart Zebras

Olympia FC Warriors

25/18

3/1

5/4

Australian YouthHomeDrawAway
07:00

Apia L Tigers U20

Sydney Olympic U20

11/18

10/3

11/4

Austria Lower LeagueHomeDrawAway
17:00

SV Donau

SC Mannsworth

3/1

10/3

4/7

18:00

SV Gerasdorf Stammersdorf

Sportunion Mauer

8/15

4/1

11/4

Brazilian Copa Do BrazilHomeDrawAway
23:30

Goias

Gremio

7/2

12/5

66/67

23:30

Vitoria

Corinthians

9/4

24/11

13/9

Brazilian Serie BHomeDrawAway
01:30

Fortaleza

CRB

4/6

29/10

47/10

Brazilian YouthHomeDrawAway
19:00

Botafogo RJ U20

Ponte Preta U20

1/50

1/50

1/50

19:00

Gremio U20

Palmeiras U20

1/50

1/50

1/50

19:00

Vasco da Gama U20

Sao Paulo U20

6/4

1/50

6/5

22:00

Corinthians U20

CR Flamengo U20

21/20

1/50

1/50

Bulgarian CupHomeDrawAway
16:30

Levski Sofia

CSKA Sofia

13/5

19/8

15/13

Chilean CupHomeDrawAway
21:00

Lautaro de Buin

La Serena

6/1

43/10

4/11

23:00

CDSYC Tomas Greig

Magallanes

9/2

11/4

1/2

23:00

Deportes Limache

Deportes Copiapo

5/1

15/4

3/7

23:00

Deportes Linares

Deportes Valdivia

9/2

12/5

4/7

Copa LibertadoresHomeDrawAway
01:30

Atletico Nacional

Bolivar

3/10

9/2

14/1

01:30

Santos

Estudiantes

1/1

44/19

4/1

23:15

Atl Tucuman

The Strongest

18/35

33/10

13/2

23:15

Nacional

Real Atletico Garcilaso

1/4

5/1

20/1

Cypriot CupHomeDrawAway
16:00

AEP Paphos

Apollon Limassol

11/4

3/1

11/13

16:00

APOEL Nicosia

AEK Larnaca

6/5

34/13

5/2

Czech CupHomeDrawAway
17:00

Zlin

Jablonec

43/18

26/11

17/13

Czech Druha LigaHomeDrawAway
16:00

Frydek Mistek

Pribram

17/5

23/9

4/5

16:00

Pardubice

FK MAS Taborsko

4/6

25/9

4/1

16:00

Sokolov

FK Varnsdorf

21/20

23/10

47/17

16:00

Vitkovice

SK Ceske Budejovice

27/10

12/5

17/16

16:00

Znojmo

Trinec

6/5

40/17

41/18

17:00

Opava

FC Viktoria Zizkov

2/5

37/10

63/10

17:00

Usti nad Labem

Vlasim

21/17

23/10

23/10

Danish CupHomeDrawAway
16:30

Fredericia

Silkeborg

17/10

29/12

9/5

Danish Division 2HomeDrawAway
17:30

Dalum

B 93

21/10

29/10

1/1

Egyptian Premier LeagueHomeDrawAway
14:45

ENPPI

Tanta

24/23

21/10

10/3

14:45

El Dakhleya

Wadi Degla

16/11

23/13

12/5

17:00

Al Masry

Smouha

24/17

2/1

5/2

English Conference NorthHomeDrawAway
19:45

Brackleywwllw

Chorleywwdlw

17/12

51/19

11/5

19:45

Darlingtondlwwd

Southportlllll

16/19

35/12

10/3

English Conference SouthHomeDrawAway
19:45

Havant & Waterloovillewdwww

East Thurrockwllll

3/16

71/10

14/1

English Isthmian League PremierHomeDrawAway
19:45

Leatherheadwdwld

Hendondwldw

11/8

35/12

7/4

English Northern League PremierHomeDrawAway
19:45

Mickleover Sportswdlww

Halesowenwddld

3/5

13/4

9/2

Finnish OtherHomeDrawAway
18:00

EIF Ekenas II

HJK/Lsalo

1/50

1/50

1/50

Finnish VeikkausliigaHomeDrawAway
16:30

FC Inter Turkuwllll

Helsinkilwwwl

5/1

119/40

13/19

16:30

Rovaniemilwwww

FC Lahtilwwdw

The Draw

7/5

43/19

23/10

16:30

VPSlwwld

Ilveswwlwl

28/17

24/11

2/1

17:00

IFK Mariehamnwllld

KuPSldllw

44/19

44/19

15/11

French YouthHomeDrawAway
16:00

SC Amiens U19

Le Havre AC U19

1/50

1/50

1/50

German Lower LeagueHomeDrawAway
18:30

TSC Euskirchen

Alemannia Aachen

16/7

7/2

7/10

German RegionalligaHomeDrawAway
18:00

Schweinfurt 05

SpVgg Bayreuth

7/10

17/5

19/5

German YouthHomeDrawAway
13:00

Unterhaching U19

Bayern Munich U19

3/1

4/1

1/2

17:00

Eintracht Frankfurt U19

Kaiserslautern U19

25/18

13/5

25/18

17:00

SC Preussen Munster U19

Koln U19

25/18

13/5

25/18

17:30

Fortuna Dusseldorf U19

MSV Duisburg U19

13/10

11/4

17/11

18:00

Rot-Weiss Oberhausen U19

Borussia Mgladbach U19

25/18

13/5

25/18

Greek Football LeagueHomeDrawAway
13:00

Anagennisi Karditsas

Kissamikos

19/20

11/5

16/5

13:00

Panserraikos

Aiginiakos FC

6/5

23/10

5/2

15:00

AE Sparti

Trikala

11/13

9/4

3/1

15:00

Aris Salonica

Apollon Larissa

1/4

43/10

10/1

15:00

Doxa Dramas

Apollon Pontou Kalamaria

1/1

17/9

11/4

15:00

Panahaiki

AE Karaiskakis

8/15

13/5

11/2

Italian Lega Pro Coppa ItaliaHomeDrawAway
13:30

Alessandria

Viterbese

4/5

12/5

4/1

Italian Serie D CupHomeDrawAway
14:00

San Donato Tavarnelle

Potenza

2/1

11/5

5/4

Japanese J-LeagueHomeDrawAway
11:00

Cerezo Osaka

Vegalta Sendai

11/13

11/4

7/2

11:00

FC Tokyo

Sanfrecce Hiroshima

9/5

11/5

17/10

11:00

Jubilo Iwata

V-Varen Nagasaki

11/13

5/2

15/4

11:00

Kashima Antlers

Vissel Kobe

19/20

13/5

16/5

11:00

Kashiwa Reysol

Urawa Red Diamonds

29/18

12/5

28/15

11:00

Nagoya Grampus Eight

Shimizu S-Pulse

19/10

27/11

16/11

11:00

Sagan Tosu

Kawasaki Frontale

10/3

5/2

11/12

11:00

Sapporo

Yokohama FM

5/4

5/2

9/4

11:00

Shonan Bellmare

Gamba Osaka

9/5

40/17

13/8

Lithuanian A LygaHomeDrawAway
16:00

Atlantas

Jonava

5/4

44/19

29/12

Norwegian TippeligaenHomeDrawAway
17:30

Ranheim

SK Brann

29/10

5/2

19/17

17:30

Stabaek

Start

1/1

25/9

29/10

Polish 1st LigaHomeDrawAway
16:00

MKS Puszcza Niepolomice

GKS Katowice

41/19

28/13

6/4

17:00

Bytovia Bytow

GKS Tychy 71

25/14

11/5

13/7

17:00

Chojniczanka Chojnice

Rakow

24/23

28/11

31/10

Polish Lower LeagueHomeDrawAway
16:00

Siarka Tarnobrzeg

Legionovia

4/5

5/2

27/10

Portuguese Liga HonraHomeDrawAway
16:00

Academica

Porto II

1/2

75/19

7/1

Portuguese Reserve LeagueHomeDrawAway
16:00

UD Leiria U19

Braga U19

2/1

13/5

1/1

Romanian Liga IIHomeDrawAway
09:00

CS Afumati

Luceafarul Oradea

19/17

23/10

9/4

09:00

CS Balotesti

Ripensia Timisoara

6/5

12/5

37/19

15:00

Dunarea Calarasi

ACS Foresta Suceava

1/12

7/1

65/4

15:00

Metaloglobus

Chindia Targoviste

23/10

12/5

15/13

15:00

Pandurii

Sportul Snagov

6/5

27/11

21/10

Romanian Liga IIIHomeDrawAway
15:00

CS Aerostar Bacau

Olimpic Cetate Rasnov

1/100

8/13

8/13

15:00

CS Millenium Giarmata

CS Uni Craiova II

1/50

1/50

1/50

Russian Lower LeagueHomeDrawAway
17:00

Saturn Ramenskoye

Metalurg Lypetsk

21/20

12/5

27/11

Scottish ReserveHomeDrawAway
13:00

Hearts U20

Kilmarnock U20

7/18

15/4

9/2

19:30

Morton U20

Ayr U20

11/10

16/5

6/4

19:45

Berwick U20

Cowdenbeath U20

1/3

9/2

9/2

Serbian SuperLigaHomeDrawAway
15:00

FK Zemun

Borac Cacak

3/10

7/2

11/1

17:00

FK Macva Sabac

Rad Belgrade

7/10

28/11

4/1

17:00

FK Radnik Surdulica

FK Backa Palanka

10/13

23/10

13/4

17:00

FK Vozdovac

Vojvodina

21/20

39/19

27/10

17:00

Mladost L

Javor

37/10

29/10

8/13

17:00

Red Star Belgrade

Cukaricki

1/7

6/1

15/1

17:00

Spartak Subotica

FK Napredak

15/13

21/10

9/4

Slovenian PrvaLigaHomeDrawAway
16:00

Aluminij

NK Krsko

5/4

23/10

2/1

Spanish Segunda Division BHomeDrawAway
19:00

Melilla

Cordoba B

3/5

49/18

5/1

U19 InternationalHomeDrawAway
18:00

Denmark U19

Germany U19

3/1

5/2

3/4

US USL ProHomeDrawAway
00:00

Atlanta United II

Charleston Battery

28/17

13/5

16/11

Uzbekistani Premier LeagueHomeDrawAway
14:30

Pakhtakor Tashkent

Navbahor Namangan

1/3

7/2

9/1

16:30

Sogdiana Jizak

FK Kokand 1912

21/20

17/8

11/5

Womens German BundesligaHomeDrawAway
16:30

USV Jena Women

Wolfsburg Women

35/2

89/10

1/10

Womens Northern IrelandHomeDrawAway
20:00

Linfield Women

Glentoran Women

2/17

13/2

10/1

20:00

Portadown Women

Crusaders Strikers Women

12/1

9/1

1/14

Womens Polish EkstraklasaHomeDrawAway
15:00

Czarni Sosnowiec Women

TS Mitech Zywiec Women

1/50

1/100

1/50

15:00

Czworka Radom Women

Biala Podlaska Women

1/50

1/100

1/50

15:00

Olimpia Szczecin Women

KZ AZS Wroclaw Women

1/50

1/50

1/50

15:00

UKS SMS Lodz Women

AZS PWSZ Walbrzych Women

1/50

1/50

1/50

Free Bets
Free Bet Lottery
Casino Bonus