Europa League

Tuesday 16th July 2019

HomeDrawAway
In Play

OFK Titograd

CSKA Sofia

7/1

11/4

21/20

Europa League

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
17:00

Chikhura Sachkheredwdlw

CS Fola Eschddlll

4/5

11/4

18/5

Europa League

Thursday 18th July 2019

HomeDrawAway
13:00

Tobol Kostanaywwwld

Jeunesse Eschlwd

1/3

47/10

19/2

15:30

Kairat Almatywlllw

Siroki Brijegdlddl

4/5

11/4

15/4

15:30

Makedonija 

Alashkert FCwdllw

6/5

88/35

11/5

16:00

KF Teutalll

Ventspilswdllw

13/10

28/11

39/19

16:30

FC Inter Turkuwdlwl

Brondbywwwww

16/5

11/4

10/11

17:00

Levadia Tallinnlllll

Stjarnanwlllw

5/4

12/5

11/5

17:00

Rigas FS 

Olimpija Ljubljanawwldl

16/5

35/12

7/8

17:00TV

Rovaniemiwldll

Aberdeenllwww

7/2

11/4

11/13

17:00

Universitatea Craiovallldw

Sabail FC 

2/7

5/1

10/1

17:30

Dinamo Minskwwwld

L Metalurgslwlwd

3/8

43/10

13/2

17:30

Levski Sofialllww

Ruzomberoklwlll

3/4

29/10

39/11

18:00

Apollon Limassolllwww

FK Kauno Zalgiris 

2/11

32/5

14/1

18:00

CS Petrocubdll

AEK Larnacaddwlw

5/2

14/5

21/20

18:00

Cracovia Krakowwwwld

Dunajska Stredadwlld

1/1

5/2

11/4

18:00

FC Milsamildlll

Steaua Bucharestdwlww

21/2

53/10

4/13

18:00

FC Vaduzwlldd

Breidabliklwldd

1/1

5/2

31/10

18:00

FK Neftchidlwlw

Speranta Nisporeni 

3/19

8/1

17/1

18:00

FK Zalgiris Vilniuswdlll

Budapest Honvedwddww

13/10

13/5

21/10

18:00

Haugesundlldww

Cliftonvillelldwl

3/10

11/2

19/2

18:00

Torpedo Kutaisiwllll

Ordabasy Shymkentldldw

10/3

13/5

7/8

18:00

Zrinskidwldw

Akademija Pandev 

7/10

3/1

77/19

18:30

Hapoel Beer Shevalddld

Lacilwlld

3/10

19/4

10/1

18:30

Progres Niederkornldwlw

Cork Citydlddl

1/1

28/11

11/4

18:30

UE Engordanyllwwl

Dinamo Tbilisilldlw

18/1

97/10

1/7

19:00

B36 Torshavnddlll

Crusadersdlllw

11/5

28/11

13/10

19:00

FK Kukesidllwl

Debrecenwdlww

19/10

5/2

6/4

19:00

Hajduk Splitwwdlw

Gzira Unitedwwlll

2/17

9/1

22/1

19:00

Hibernianswwlll

Shakhter Soligorskwwdlw

7/2

37/13

5/6

19:00

MOL Fehervar FCdlwdw

Zetallldl

1/10

41/4

73/4

19:00

Mura 

Maccabi Haifawdddw

7/4

27/11

11/7

19:00

Norrkopingwlwwl

St Patricks Athleticwlwll

5/19

11/2

12/1

19:30

FC Vitebsk 

KuPSwwdww

17/14

40/17

12/5

19:30

KF Shkupi Skopjeldd

Pyuniklwdld

16/11

5/2

21/10

19:45

Ballymenawwwdl

Malmo FFwdwwd

22/1

10/1

2/17

19:45

Buducnost Podgoricaldldw

Trans Narvalllll

2/11

7/1

14/1

19:45

Domzaleddddw

Balzan FCwlwll

5/19

11/2

11/1

19:45

Kilmarnocklwwww

Connahs Quaylwdll

2/17

21/2

25/1

19:45

Radnicki Nwwldl

Flora Tallinnlllww

4/7

7/2

5/1

19:45

Rangerswwwlw

St Josephs FCdddwl

1/33

20/1

66/1

19:45

Trnavalldwl

Radnik Bijeljinadlw

3/5

41/13

91/17

20:00

Legia Warsawldldd

Europa FCdllwd

1/16

14/1

35/1

20:00

Reykjavikwllll

Moldelwddw

9/2

10/3

4/7

20:00TV

Shamrockllwdd

SK Branndwddd

9/5

23/10

8/5

Danish Superligaen

Friday 19th July 2019

HomeDrawAway
18:00

FC Copenhagen

AGF

1/2

18/5

11/2

Finnish Veikkausliiga

Saturday 20th July 2019

HomeDrawAway
15:00

FC Ilveswwwwl

Helsinkilwdww

31/16

11/5

13/8

15:00

KPVlldwl

SJKwlwlw

44/19

20/9

23/17

15:00

VPSldlll

FC Lahtilldlw

32/21

21/10

36/17

Russian Premier League

Saturday 20th July 2019

HomeDrawAway
12:00

FC Ufa

FK Krasnodar

16/5

9/4

21/20

12:00

Ufa

FK Krasnodar

33/10

44/19

21/20

14:30

Krylya Sovetov Samara

Arsenal Tula

32/21

21/10

23/10

17:00

CSKA Moscow

Orenburg

8/15

3/1

13/2

19:30

Rostov

Spartak Moscow

7/5

44/19

11/5

Danish Superligaen

Sunday 21st July 2019

HomeDrawAway
11:00

Silkeborg

AC Horsens

5/4

53/21

20/9

13:00

AaB

Sonderjyske

5/4

12/5

12/5

13:00

Esbjerg fB

Hobro

19/20

13/5

16/5

15:00

Randers FC

Brondby

11/4

45/17

11/10

17:00

FC Midtjylland

FC Nordsjaelland

6/11

18/5

11/2

Finnish Veikkausliiga

Sunday 21st July 2019

HomeDrawAway
15:00

FC Inter Turkuwdlwl

FC Honkawwdlw

17/11

19/8

15/8

15:00

HIFKwwdll

Rovaniemiwldll

16/11

21/10

11/5

15:00

KuPSwwdww

IFK Mariehamnlldww

21/20

23/9

11/4

Russian Premier League

Sunday 21st July 2019

HomeDrawAway
12:00

Ural

Terek Grozny

8/5

33/16

21/10

14:30

Lokomotiv Moscow

Tambov

4/11

19/5

11/1

17:00

Dinamo Moscow

Rubin Kazan

9/10

12/5

9/2

19:30

FC Sochi

Zenit St Petersburg

11/2

58/19

10/17

19:30

PFC Sochi

Zenit St Petersburg

6/1

29/10

4/7

Danish Superligaen

Monday 22nd July 2019

HomeDrawAway
18:00

OB

Lyngby

8/13

16/5

21/4