Club Friendly

Saturday 20th July 2019

OverUnder
In Play

Chernomorets Odessa II v FK Real Pharma Odessa

1/8

74/17

In Play

Leganes v Fuenlabrada

1/10

11/2

09:00

Banik Ostrava B v Hlucin

3/19

7/2

09:00

Belchatow v Sokol Aleksandrow

1/5

13/4

09:00

Gloria Buzau v CSM Focsani

1/9

9/2

09:00

Gwarek Tarnowskie Gory v Warta Zawiercie

1/20

13/2

09:00

Mako v Tiszasziget SE

1/20

7/1

09:00

Paks v Soroksar

1/7

21/5

09:00

Sigma Olomouc B v Opava B

1/8

9/2

09:30

US Orleans 45 v St Pryve St Hilaire

2/11

4/1

10:00

AD Fafe v Felgueiras

3/19

7/2

10:00

Alverca v Casa Pia

1/5

3/1

10:00

Aves v Academica

2/9

17/5

10:00

Bronshoj v Avarta

2/13

23/5

10:00

Chojniczanka Chojnice v Bytovia Bytow

1/6

19/4

10:00

Elbalg v Baltyk Gdynia

1/7

19/5

10:00

FC Astoria Walldorf v FV Diefflen

1/20

13/2

10:00

FK Novi Pazar v FK Metalac GM

1/5

3/1

10:00

Lincoln v Reading

1/5

10/3

10:00

Lokomotiva Zvolen v FC Vion Zlate Moravce B

1/9

9/2

10:00

MKS Kluczbork v Ruch Zdzieszowice

1/7

19/5

10:00

NK Metalleghe Bsi v Hajduk Split II

3/19

7/2

10:00

Podbeskidzie Bielsko-Biala v Warta Poznan

1/4

7/2

10:00

Przemsza Siewierz v MKS Iskra Pszczyna

1/20

7/1

10:00

TJ Sokol Lanzhot v Kromeriz

1/20

13/2

10:00

Western Sydney Wanderers v Leeds

1/6

23/5

10:00

Zaglebie Sosnowiec v Lechia Tomaszow Mazowiecki

1/10

27/5

10:30

Puskas Academy v Maccabi Petach Tikva

3/14

31/10

10:30

Real Sociedad B v Beasain

1/5

3/1

11:00

Arenas Club de Getxo v Athletic Bilbao

1/16

8/1

11:00

Belchatow v KSZO Ostrowice

2/13

41/10

11:00

Gil Vicente v Chaves

2/7

68/29

11:00

Stal Stalowa Wola v Hapoel Katamon

3/16

16/5

12:00

Evesham United v Gloucester City

1/5

19/5

12:00

Grimsby v Doncaster

2/9

17/5

12:00

Nykopings BIS v Hvidovre

3/16

7/2

12:00

Radomiak Radom v Gornik Leczna

2/11

7/2

12:00

Sparta Rotterdam v NAC Breda

1/6

43/10

12:30

FC Lok Leipzig v Wuppertaler

1/5

7/2

12:30

Hamburg v Anderlecht

1/5

19/5

12:30

Hayes & Yeading v Slough

2/11

21/5

12:30TV

Man Utd v Inter Milan

1/4

13/4

13:00

Bristol Rovers v Birmingham

4/17

31/10

13:00

GKS Tychy 71 v Sandecja Nowy Sacz

1/4

3/1

13:00

Stuttgart II v VfR Aalen

3/19

19/5

13:00

TSV Steinbach v RW Erfurt

3/19

39/10

13:00

Top Oss v De Graafschap

1/5

21/5

13:00

York v Scarborough

1/5

19/5

13:30

Twente v Oud-Heverlee

2/11

19/5

13:30

Volendam v Heracles

1/6

9/2

14:00

AZ Alkmaar v Oostende

1/6

43/10

14:00

Bayer Leverkusen v Watford

1/5

19/5

14:00

Coleraine v Institute

2/11

4/1

14:00

Darmstadt v Vitesse

3/16

21/5

14:00

Dundela v Linfield

1/10

13/2

14:00

Fortuna Cologne v Hessen Kassel

1/9

11/2

14:00

Fortuna Dusseldorf v Istanbul Basaksehir

1/5

19/5

14:00

Gillingham v Charlton

1/4

31/10

14:00

Hannover v Groningen

1/5

19/5

14:00

Heerenveen v St Pauli

1/11

7/1

14:00

Hornchurch v Chelmsford

1/7

9/2

14:00

Hutnik Krakow v Ruch Chorzow

2/9

52/19

14:00

Konyaspor v Alanyaspor

3/19

7/2

14:00

Kortrijk v Excelsior

2/11

4/1

14:00

Zulte Waregem v Willem II

1/5

19/5

14:30

Bielefeld v Barnsley

1/6

24/5

15:00

Altrincham v Blackpool

1/6

9/2

15:00

Alvechurch v Leamington

1/10

7/1

15:00

Ashton Utd v Droylsden

1/20

8/1

15:00

Bala Town v Accrington

1/20

8/1

15:00

Barnet v Peterborough United

2/7

27/10

15:00

Barrow v Blackpool

1/5

19/5

15:00

Bedworth Utd v Loughborough Dynamo

1/20

10/1

15:00

Bishop Stortford v Enfield Town

1/7

4/1

15:00

Brackley v Banbury

1/5

19/5

15:00

Bradford AFC v Sheff Wed U23

1/9

5/1

15:00

Bradford v Wigan

2/9

17/5

15:00

Burton v Derby

1/5

19/5

15:00

Carlisle v Fleetwood

2/11

21/5

15:00

Cheltenham v Leicester

1/6

19/4

15:00

Chesterfield v Rotherham

1/10

13/2

15:00

Cirencester v Chippenham Town

2/17

11/2

15:00

Colne v Chester

1/9

5/1

15:00

Crewe v Burnley XI

3/19

7/2

15:00

Curzon Ashton v Wrexham

1/6

9/2

15:00

Dagenham & Redbridge v Southend

3/14

7/2

15:00

Darlington v Halifax

1/7

5/1

15:00

Dartford v Leyton Orient

1/6

9/2

15:00

Dorchester v Yeovil

1/7

11/2

15:00

Dorking v Leatherhead

1/8

6/1

15:00

Dulwich v Tottenham

1/10

11/2

15:00

Dunston UTS v Woking

1/6

4/1

15:00

Essen v Kick Offenbach

1/8

22/5

15:00

Exeter v Swansea

2/11

21/5

15:00

Frickley v Matlock Town

1/6

9/2

15:00

Fulham v Brighton

1/4

31/10

15:00

Guiseley v Stockport

2/9

57/17

15:00

Halesowen v Stourbridge

2/17

11/2

15:00

Hampton and Richmond v Maidenhead Utd

1/7

5/1

15:00

Haringey Borough v Boreham Wood

1/8

11/2

15:00

Harrogate Town v Farsley Celtic

1/6

24/5

15:00

Hartlepool v Sheff Utd U23

1/10

11/2

15:00

Hastings v Millwall XI

2/17

9/2

15:00

Havant & Waterlooville v Sutton Utd

1/6

21/5

15:00

Heidenheim v Middlesbrough

1/4

31/10

15:00

Hemel Hempstead v Ebbsfleet United

2/13

23/5

15:00

Horsham v Crawley

2/17

11/2

15:00

Kidderminster v Bromsgrove

1/10

13/2

15:00

Lewes v Eastbourne Borough

1/7

24/5

15:00

Mansfield v Hull

1/6

9/2

15:00

Northampton v Sheffield Utd

1/5

19/5

15:00

Notts County v Walsall

1/6

23/5

15:00

Oldham v Rochdale

1/6

19/4

15:00

Ossett United v AFC Fylde

1/9

6/1

15:00

Oxford City v Rushden & Diamonds

1/7

5/1

15:00

Oxford v QPR

3/16

19/5

15:00

Poole Town v Chelsea XI

1/10

11/2

15:00

Port Vale v Burnley XI

1/7

4/1

15:00

Preston v Southampton

1/5

19/5

15:00

Salisbury FC v Forest Green

1/16

7/1

15:00

Scunthorpe v West Brom

1/6

9/2

15:00

St Neots Town v Cambridge Utd XI

1/33

9/1

15:00

St Truiden v PAOK Saloniki

1/5

21/5

15:00

Stevenage v Portsmouth

1/5

4/1

15:00

Telford v Coventry

2/11

9/2

15:00

Tiverton v Torquay

2/17

9/2

15:00

Tranmere v Stoke

1/4

31/10

15:00

Venlo v Eindhoven

1/20

9/1

15:00

Waasland-Beveren v Union Saint Gilloise

1/12

7/1

15:00

Warrenpoint Town v Ballinamallard Utd

2/17

24/5

15:00

Welling v Dover

1/9

13/2

15:00

Wycombe v Brentford

1/5

21/5

15:30

Angers v Le Havre

5/19

3/1

15:30

Lokeren v Panahaiki

2/13

9/2

15:45

Germinal Beerschot v Panathinaikos

2/7

3/1

16:00

AEL Limassol v Sektzia Nes Tziona

1/5

119/40

16:00

CS Mioveni v Hapoel Haifa

2/17

24/5

16:00

FC Dordrecht v Den Bosch

1/6

9/2

16:00

GKS Katowice v Rekord Bielsko-Biala

3/16

58/19

16:00

Monaco v Valencia

1/4

31/10

16:00

Reims v Gent

1/4

31/10

16:30

Borussia Monchengladbach v Rayo Vallecano

2/11

4/1

16:30

Darfo Boario v Brescia

1/12

11/2

16:30

Hapoel Kiryat Shmona v MTK Budapest

2/13

39/10

17:00

Bochum v Hertha Berlin

1/4

31/10

17:00

Guingamp v Brest

2/7

27/10

17:00

Lens v Espanyol

1/4

31/10

17:00

Lorient v Laval

2/7

45/17

17:00

Oliveirense v Moreirense

3/11

3/1

17:00

Sp Covilha v Pacos Ferreira

2/7

68/29

17:00

Villefranche v Yverdon

1/6

18/5

17:30

FC Nurnberg v PSG

1/10

15/2

17:30

Udinese v Ravenna

2/9

7/2

18:00

AEK Athens v Volos NFC

2/11

16/5

18:00

Lyon v Genoa

3/13

57/17

18:00

Maastricht v Spouwen Mopertingen

2/13

9/2

18:00

Nancy v Dijon

5/19

3/1

18:00

Numancia v Atletico Madrid

1/5

39/10

18:00

Real Sociedad v Racing Santander

2/9

17/5

18:00

Villarreal v Levante

1/4

14/5

18:00

Wigry Suwalki v FK Palanga

2/9

14/5

18:15

Lealtad v Gijon

1/5

19/5

18:30

Cacereno v Extremadura

1/9

9/2

18:30

Granada v Reading

5/19

3/1

18:30

Oviedo v Unionistas de Salamanca CF

3/16

17/5

18:30

Rio Ave v Santa Clara

5/19

3/1

18:30

Valencia B v Waalwijk

1/4

34/13

19:00

Almirante Brown v Argentina U23

3/10

12/5

19:00

CD Calahorra v SD Huesca

3/19

7/2

19:00

Girona v Bournemouth

3/13

16/5

19:30

Belenenses v Sunderland

1/4

3/1

19:30

Celta Vigo v Lugo

1/3

12/5

20:00

Maritimo v Lille

3/10

27/10

20:30

Portimonense v Getafe

1/4

31/10

21:00

Benfica v Chivas Guadalajara

1/5

4/1

21:00

Tachira v Zamora

1/5

3/1

22:00

CSD Municipal v Real Espana

2/7

45/17

23:00

Arsenal v Fiorentina

1/5

18/5

Club Friendly

Sunday 21st July 2019

OverUnder
01:00

Bayern Munich v Real Madrid

3/19

23/5

02:00

Cardiff v Valladolid

1/4

31/10

12:30TV

Juventus v Tottenham

1/4

13/4

13:30

Holstein Kiel v Sheffield Wednesday

1/5

19/5

14:00

Standard Liege v Nice

1/5

19/5