Draw No Bet Matches

TimeHomeAwayBetting

Saturday 20th January 2018

English Premier League Matches

12:30TV

Brighton (74/17)

Chelsea (2/9)

15:00

Arsenal (1/5)

Crystal Palace (22/5)

15:00

Burnley (21/5)

Man Utd (2/9)

15:00

Everton (5/9)

West Brom (12/7)

15:00

Leicester (2/5)

Watford (23/10)

15:00

Stoke (1/2)

Huddersfield (2/1)

15:00

West Ham (1/2)

Bournemouth (21/11)

17:30TV

Man City (1/33)

Newcastle (18/1)

English Championship Matches

15:00

Aston Villa (2/9)

Barnsley (41/10)

15:00

Bolton (5/6)

Ipswich (15/11)

15:00

Fulham (1/6)

Burton (5/1)

15:00

Leeds (3/5)

Millwall (14/9)

15:00

Norwich (10/11)

Sheffield Utd (24/23)

15:00

Preston (3/10)

Birmingham (3/1)

15:00

QPR (11/8)

Middlesbrough (13/18)

15:00

Reading (52/35)

Brentford (4/6)

15:00

Sunderland (25/19)

Hull (14/19)

15:00

Wolves (1/7)

Nottingham Forest (11/2)

17:30TV

Sheffield Wednesday (6/5)

Cardiff (13/15)

French Ligue 1 Matches

16:00

Nantes (4/9)

Bordeaux (23/10)

19:00

Amiens (6/5)

Guingamp (19/20)

19:00

Montpellier (6/19)

Toulouse (3/1)

19:00

Rennes (6/11)

Angers (9/5)

19:00

Strasbourg (8/15)

Dijon (15/8)

19:00

Troyes (19/20)

Lille (1/1)

German Bundesliga Matches

14:30

Borussia Monchengladbach (10/17)

Augsburg (28/17)

14:30

Freiburg (11/7)

RB Leipzig (11/18)

14:30

Hoffenheim (6/5)

Bayer Leverkusen (4/5)

14:30

Mainz 05 (6/7)

VfB Stuttgart (19/17)

14:30

Wolfsburg (4/6)

Eintracht Frankfurt (32/21)

17:30TV

Hamburg (11/18)

FC Koln (11/7)

Portuguese Super Liga Matches

16:00

Maritimo (9/13)

Belenenses (4/3)

18:15

Benfica (1/16)

Chaves (10/1)

20:30

Portimonense (22/13)

Braga (8/15)

Spanish La Liga Primera Matches

12:00TV

Espanyol (24/23)

Sevilla (11/12)

15:15

Atletico Madrid (1/9)

Girona (7/1)

17:30TV

Villarreal (1/6)

Levante (21/4)

19:45TV

Las Palmas (43/18)

Valencia (4/11)

English League 1 Matches

15:00

AFC Wimbledon (9/13)

Blackpool (4/3)

15:00

Bristol Rovers (10/11)

Bradford (8/7)

15:00

Charlton (5/12)

Walsall (21/10)

15:00

Fleetwood (36/17)

Blackburn (10/21)

15:00

Northampton (4/5)

MK Dons (6/5)

15:00

Oxford (8/15)

Bury (17/10)

15:00

Peterborough (3/5)

Oldham (17/11)

15:00

Plymouth (4/1)

Wigan (2/9)

15:00

Rochdale (4/7)

Southend (29/18)

15:00

Rotherham (13/17)

Portsmouth (17/14)

15:00

Scunthorpe (7/19)

Gillingham (5/2)

15:00

Shrewsbury (4/5)

Doncaster (13/10)

English League Two Matches

15:00

Accrington (7/10)

Port Vale (17/11)

15:00

Barnet (30/17)

Lincoln (11/21)

15:00

Colchester (10/21)

Grimsby (2/1)

15:00

Coventry (7/12)

Swindon (19/12)

15:00

Crewe (19/10)

Wycombe (5/9)

15:00

Forest Green (17/13)

Cambridge (14/19)

15:00

Luton (1/8)

Morecambe (61/10)

15:00

Mansfield (8/11)

Cheltenham (17/11)

15:00

Notts County (7/15)

Exeter (31/16)

15:00

Stevenage (10/11)

Carlisle (24/23)

15:00

Yeovil (6/7)

Chesterfield (11/10)

Club Friendly Matches

00:00

Millonarios (4/7)

America de Cali (7/4)

08:00

Pyunik (4/9)

Artsakh (13/8)

08:30

Da Nang (11/8)

Yokohama FC (3/5)

09:00

Budapest Honved (1/14)

Dorogi FC (10/1)

09:00

Metaloglobus Bucuresti (1/4)

CS Tunari (14/5)

09:00

Poli Timisoara (1/20)

ACS Ghiroda (15/2)

09:00

Radzionkow (1/4)

KS Unia Dabrowa Gornicza (11/4)

09:00

Vasas Budapest (1/33)

Vecsesi FC (25/1)

09:00

Warta Poznan (1/10)

Gornik Konin (11/2)

10:00

Ang Thong FC (1/3)

Kasetsart FC (9/4)

10:00

Balmazujvarosi FC (1/4)

Cegledi VSE (14/5)

10:00

Budaorsi SC (27/10)

Paks (3/10)

10:00

Dunajska Luzna (4/1)

STK Samorin (3/19)

10:00

FC Pisek (4/7)

Viktoria Plzen U21 (5/4)

10:00

FK Poprad (3/19)

Vysne Opatske (4/1)

10:00

FK Senica (1/10)

Dubnica (6/1)

10:00

HB Koge (1/4)

Avarta (14/5)

10:00

MFK Karvina (4/11)

Piast Gliwice (2/1)

10:00

NK Zagreb (2/5)

NK Hask (9/5)

10:00

Trencin (1/16)

AFC Nove Mesto nad Vahom (8/1)

10:00

Unicov (4/9)

Banik Ostrava U21 (13/8)

10:30

Haladas (4/7)

Presov (7/4)

11:00

AGF (4/11)

Vendsyssel FF (2/1)

11:00

Belshina Bobruisk (4/1)

BATE Borisov (1/7)

11:00

Elbalg (5/2)

Bytovia Bytow (5/18)

11:00

FC Wacker Tirol (1/16)

SK Bischofshofen (9/1)

11:00

FK Vozdovac (1/10)

Radnicki Obrenovac (11/2)

11:00

LKS Lodz (1/4)

KS Polonia Sroda Wlkp (11/4)

11:00

MKP Pogon Siedlce (2/5)

Radomiak Radom (21/10)

11:00

Oppsal (1/1)

Orn Horten (13/18)

11:00

Randers FC (1/3)

Vejle (23/10)

11:00

SC Buchschachen (26/19)

USV Pollauberg (8/15)

11:00

Schalke U23 (3/19)

SpVgg Vreden 1921 (7/2)

11:00

Shamrock (1/3)

Longford (5/2)

11:00

Slask Wroclaw (4/11)

Miedz Legnica (2/1)

11:00

Stal Mielec (7/5)

Cracovia Krakow (8/13)

11:00

Zilina (1/3)

Ostrava (43/18)

12:00

1860 Munich (1/14)

FC Memmingen (13/2)

12:00

BFC Dynamo (1/4)

Optik Rathenow (31/10)

12:00

Bohemians 1905 U21 (5/6)

Chomutov (5/6)

12:00

Energetyk Row Rybnik (5/2)

GKS Katowice (3/10)

12:00

FC Nordsjaelland (3/16)

Lyngby (10/3)

12:00

Gyor (4/11)

FC Ajka (2/1)

12:00

IFK Gothenburg (11/13)

AaB (1/1)

12:00

Kelantan FC (5/4)

Ratchaburi FC (4/7)

12:00

Malmo FF (1/20)

Fremad Amager (14/1)

12:00

NK Krsko (1/4)

Roltek DOB (11/4)

12:00

Parndorf (1/3)

ASV Drassburg (9/4)

12:00

Podbrezova (3/16)

Lokomotiva Zvolen (4/1)

12:00

Rad Belgrade (9/4)

Vojvodina (1/3)

12:00

SV Innsbruck (15/2)

Wattens (1/20)

12:30

Cukaricki (3/10)

FK Backa Palanka (43/18)

12:30

Felda United FC (1/14)

Felcra (13/2)

13:00

Alemannia Aachen (37/10)

Bochum (2/9)

13:00

Aluminij (4/11)

Allerheiligen (12/5)

13:00

Austria Vienna (13/18)

Gornik Zabrze (11/10)

13:00

Baerum (1/2)

Frigg (6/4)

13:00

Brommapojkarna (1/3)

AFC Eskilstuna (9/4)

13:00

Caslav (6/1)

Benatky Nad Jizerou (1/12)

13:00

Chojniczanka Chojnice (1/14)

Gwardia Koszalin (13/2)

13:00

Cottbus (7/2)

Dukla Prague (3/16)

13:00

Dunajska Streda (5/4)

Sigma Olomouc (4/7)

13:00

Eintracht Braunschweig II (4/5)

Viktoria 89 Berlin (9/10)

13:00

Engers (7/2)

Koblenz (3/19)

13:00

FAC Team fur Wien (2/9)

ASK/BSC Bruck Leitha (3/1)

13:00

FC Lahti (1/1)

Flora Tallinn (8/11)

13:00

FC Viktoria Koln (1/16)

Oberneuland (29/4)

13:00

FCM Traiskirchen (3/1)

Wiener Neustadt (1/4)

13:00

Gor Mahia (19/29)

KCCA (11/10)

13:00

Hartberg (1/2)

Neusiedl (7/2)

13:00

Hessen Kassel (6/4)

SC Wiedenbruck (8/15)

13:00

IK Frej (9/2)

AIK (3/19)

13:00

Kriens (8/11)

Wohlen (11/10)

13:00

LASK Linz (3/10)

Yanbian Fude FC (6/4)

13:00

Lubeck (7/18)

TSG Neustrelitz (12/5)

13:00

SC Verl (11/18)

Luneburger SK Hansa (6/5)

13:00

Siarka Tarnobrzeg (9/2)

Cracovia Krakow (2/17)

13:00

Sirius (4/7)

GIF Sundsvall (13/8)

13:00

Sogndal (4/11)

Floro (12/5)

13:30

Trakai FK (11/18)

FK Jelgava (7/5)

13:30

Wormatia Worms (4/11)

Pirmasens (2/1)

13:45

Trans Narva (3/10)

JK Viljandi (43/18)

14:00

ASC 09 Dortmund (11/4)

Wuppertaler (1/4)

14:00

Brno (8/15)

Nitra (6/4)

14:00

Elfsborg (13/18)

Sarpsborg (13/10)

14:00

FC Nordsjaelland XI (9/10)

Hvidovre (4/5)

14:00

Fortuna Dusseldorf II (1/3)

Wegberg-Beeck (9/4)

14:00

MSK Zilina B (13/8)

Trinec (4/9)

14:00

NK Spansko (5/18)

NK Vrapce (16/5)

14:00

Rot-Weiss Frankfurt (13/8)

FSV Frankfurt (4/9)

14:00

Shakhtar Donetsk (13/18)

Ludogorets Razgrad (11/10)

14:00

Slavia Prague (1/14)

FC Viktoria Zizkov (13/2)

14:00

Thun (3/19)

Breitenrain (4/1)

14:30

Videoton FC (1/10)

Beijing Renhe (11/2)

15:00

Admira Wacker Modling (1/3)

Tianjin Quanjian (9/4)

15:00

Basel (4/11)

Sturm Graz (2/1)

15:00

LDU de Quito (3/4)

Universidad Catolica (11/10)

15:00

Legia Warsaw (2/1)

Atletico Nacional (2/5)

15:00

Levadia Tallinn II (11/18)

Tartu FC Santos (6/5)

15:00

Mattersburg (3/16)

Aarau (10/3)

15:00

Puskas Academy (1/3)

Shanghai Shenhua (9/4)

15:00

Salzburg (8/11)

Plzen (11/10)

15:00

Shamrock (4/11)

Cobh Ramblers (2/1)

15:30

Dynamo Kiev (3/16)

Haugesund (10/3)

16:00

Raufoss (19/29)

Asker (11/10)

16:00

Rijeka (1/3)

Gorica (23/10)

17:00

Wigry Suwalki (1/1)

Atlantas Klaipeda (5/6)

18:30

Limerick (1/3)

Galway (9/4)

19:30

Estudiantes Merida (5/6)

Carabobo FC (5/6)

20:00

San Jose (5/6)

Bolivar (5/6)

20:00

Santa Fe (1/2)

Deportivo Cali (8/5)

23:00

Legia Warsaw (15/8)

Atl Nacional (Col) (4/11)

Dutch Eredivisie Matches

17:30

Roda (22/13)

Twente (5/9)

18:45

Den Haag (6/11)

Venlo (48/29)

18:45

Vitesse (1/2)

Heerenveen (9/5)

18:45

Zwolle (1/4)

NAC Breda (16/5)

Sunday 21st January 2018

English Premier League Matches

16:00TV

Southampton (33/10)

Tottenham (2/7)

French Ligue 1 Matches

14:00TV

Nice (6/17)

St Etienne (50/13)

16:00TV

Monaco (1/9)

Metz (35/4)

20:00TV

Lyon (23/5)

Paris Saint-Germain (1/5)

German Bundesliga Matches

14:30TV

Bayern Munich (1/33)

Werder Bremen (17/1)

17:00TV

Schalke 04 (2/9)

Hannover (19/5)

Italian Serie A Matches

11:30TV

Atalanta (33/19)

Napoli (6/11)

14:00

Bologna (4/13)

Benevento (7/2)

14:00TV

Lazio (1/12)

Chievo (10/1)

14:00TV

Sampdoria (15/13)

Fiorentina (5/6)

14:00

Sassuolo (39/40)

Torino (1/1)

14:00

Udinese (1/3)

Spal (3/1)

14:00

Verona (4/7)

Crotone (7/4)

17:00TV

Cagliari (9/5)

AC Milan (8/15)

19:45TV

Inter (3/4)

Roma (13/10)

Portuguese Super Liga Matches

16:00

Aves (4/7)

Pacos Ferreira (29/18)

16:00

Feirense (8/11)

Moreirense (14/11)

18:00

Rio Ave (4/11)

Boavista (43/19)

20:15

Guimaraes (4/11)

Estoril (43/18)

Spanish La Liga Primera Matches

11:00TV

Alaves (4/6)

Leganes (7/4)

15:15

Real Madrid (1/25)

Deportivo La Coruna (16/1)

17:30TV

Real Sociedad (4/9)

Celta Vigo (2/1)

19:45TV

Betis (13/2)

Barcelona (2/17)

Dutch Eredivisie Matches

11:30

Sparta Rotterdam (5/9)

Excelsior (18/11)

11:30

Sparta Rotterdam (6/11)

Excelsior Rotterdam (17/11)

13:30TV

Ajax (3/10)

Feyenoord (20/7)

13:30

Willem II (4/5)

Groningen (16/13)

15:45

Heracles Almelo (11/2)

PSV (1/8)

15:45TV

Heracles (51/10)

PSV (1/8)

Monday 22nd January 2018

English Premier League Matches

20:00TV

Swansea (17/2)

Liverpool (1/10)

Italian Serie A Matches

19:45TV

Juventus (1/20)

Genoa (14/1)

Spanish La Liga Primera Matches

20:00TV

Eibar (2/7)

Malaga (39/11)