Europa League

Tuesday 16th July 2019

HomeDrawAway
In Play

OFK Titogradldddl

CSKA Sofiawwllw

19/2

17/4

1/3

Scottish Betfred Cup

Tuesday 16th July 2019

HomeDrawAway
In Play

Stenhousemuir

Dundee Utd

23/2

28/5

1/4

In Play

Alloa

Elgin

1/3

22/5

39/5

In Play

Brechin

Ross County

33/1

36/5

2/15

In Play

Cowdenbeath

Hearts

19/1

7/1

2/11

In Play

Falkirk

Stranraer

1/3

23/5

33/5

In Play

Livingston

Ayr

4/6

3/1

4/1

In Play

Montrose

St Johnstone

37/5

4/1

2/5

In Play

Morton

Dumbarton

1/2

7/2

28/5

In Play

Peterhead

Inverness

21/5

3/1

4/7

In Play

Queen of the South

Annan Athletic

4/9

7/2

33/5

In Play

Queens Park FC

Partick Thistle

36/5

23/5

4/11

Brazilian Serie B

Tuesday 16th July 2019

HomeDrawAway
23:15

Coritiba

Sao Bento

33/50

37/13

11/2

Champions League Qualifying

Tuesday 16th July 2019

HomeDrawAway
In Play

FC Saburtalo Tbilisi

FC Sheriff

250/1

66/1

1/100

In Play

HB Torshavn

Helsinki

17/5

13/5

9/2

In Play

Valletta

Dudelange

21/10

12/5

6/4

19:45

Red Star Belgradelwlld

Suduvawddld

2/17

43/5

33/1

19:45

Feronikeliwwd

TNSwwwwd

5/4

12/5

13/5

Chilean Cup

Tuesday 16th July 2019

HomeDrawAway
21:00

S Morning

Universidad Catolica

6/1

62/17

5/11

Club Friendly

Tuesday 16th July 2019

HomeDrawAway
In Play

Metz

Charleroi

1/41

41/4

200/1

In Play

DSG Sele Zell

KAC 1909

9/2

1/1

11/4

In Play

Eintracht Northeim

Paderborn

22/1

1000/1

1/20

In Play

Elversberg

Alemannia Aachen

29/1

38/5

1/16

In Play

SV Frauental

Sturm Graz (A)

500/1

450/1

0/1

In Play

SV Heimschuh

SV Weinburg

1000/1

125/1

8/13

In Play

Salzburg (A)

SV Grodig

0/1

500/1

500/1

In Play

Yverdon

Grenoble

175/1

25/1

2/13

In Play

ASK/BSC Bruck Leitha

SC Kittsee

40/1

20/1

1/41

In Play

ASKO Gmund

SC Landskron

0/1

250/1

500/1

In Play

ATSV Wolfsberg

NK Dravograd

0/1

50/1

50/1

In Play

Aves

RD Agueda

5/6

16/11

9/1

In Play

Avranches

Chelsea XI

25/1

5/1

21/20

In Play

Groningen

Emmen

7/1

49/18

11/4

In Play

Heracles

Excelsior

15/4

23/10

1/1

In Play

Hvidovre

Frem

1/100

40/1

250/1

In Play

Langenrohr

Team Wiener Linien

50/1

50/1

1/100

In Play

SK Werndorf

SV Wildon

5/1

9/4

4/5

In Play

SV Lebring

SU Straden

9/1

9/2

1/4

In Play

SV Straelen

Venlo

20/1

13/2

1/7

In Play

TB Uphusen

BSV Schwarz-Weiss Rehden

1000/1

1000/1

1/20

In Play

TUS Heiligenkreuz

SV Pachern

1/100

25/1

66/1

In Play

TUS Rein

GAK 1902 II

2/11

33/1

500/1

In Play

Usv Hengsberg

SC Unterpremstatten

1/16

19/2

33/1

In Play

Usv RB Weindorf St Anna

Gleinstatten

1/100

50/1

50/1

In Play

VfB Dillingen

Elversberg II

12/5

6/4

9/4

In Play

Wiener SC

St Margarethen

28/1

17/2

2/5

In Play

Zulte Waregem

Oostende

21/10

14/5

15/2

In Play

Extremadura

Reading

19/10

14/9

5/2

In Play

FC Brunninghausen

Hombrucher SV

4/9

18/5

51/10

In Play

FC Koln II

FC Hurth

1/12

19/2

40/1

In Play

Peralada

Espanyol

1000/1

800/1

0/1

In Play

SV Leithaprodersdorf

UFC Tadten

1/5

6/1

10/1

In Play

Simmeringer SC

ASK Elektra

10/7

13/5

28/15

In Play

AFC Wimbledon

Bournemouth

15/2

15/4

4/11

In Play

Chorley

Preston

7/1

9/2

4/9

In Play

Undy AFC

Newport County

15/2

5/1

1/4

In Play

Dynamo Dresdenwlwlw

PSGldwwl

41/4

61/11

6/19

In Play

Blyth Spartans

Morpeth Town

3/5

10/3

75/19

In Play

Boreham Wood

QPR

7/1

5/1

2/5

In Play

Braintree Town

Brentford B

9/7

3/1

29/18

In Play

Carrick Rangers

Lisburn

7/18

9/2

11/2

In Play

Chester

Carlisle

12/5

11/4

1/1

In Play

Eastbourne Borough

Millwall U23

8/13

7/2

16/5

In Play

Eastleigh

Oxford

8/13

15/4

5/1

In Play

Ebbsfleet United

Charlton

21/4

15/4

18/35

In Play

Eccleshill United

Bradford

45/4

13/2

2/11

In Play

Farsley Celtic

Rotherham

14/5

14/5

9/10

In Play

Harrogate Town

Guiseley

5/9

10/3

9/2

In Play

Matlock Town

Chesterfield

5/1

13/4

5/9

In Play

Northampton

Sheffield Wednesday

9/2

16/5

7/11

In Play

Olympiakos

Nottingham Forest

7/9

13/4

57/17

In Play

Scunthorpeldlll

Leicesterldwld

7/1

17/4

4/11

In Play

Telford

Solihull Moors

16/5

37/13

9/11

In Play

Torquay

Plymouth

2/1

13/5

6/5

In Play

Wealdstone

Colchester

11/2

19/5

6/13

In Play

Weston Super Mare

Exeter

76/13

39/10

1/2

19:45

AFC Fylde

Blackpool

45/17

13/5

30/29

19:45

Atherton Collieries

Altrincham

15/4

57/17

11/18

19:45

Barnet

Crystal Palace

12/1

53/10

1/4

19:45

Barrow

Morecambe

7/4

13/5

24/17

19:45

Basingstoke Town

Luton

49/4

67/10

3/16

19:45

Bath City

Bristol Rovers

5/1

15/4

8/15

19:45

Bedford

Kettering

5/1

75/19

6/13

19:45

Biggleswade Town

St Albans

58/19

16/5

4/5

19:45

Bognor Regis Town

Portsmouth

37/4

11/2

2/7

19:45

Brackley

MK Dons

18/5

13/4

4/6

19:45

Burton

Sheffield Utd

5/1

17/4

18/35

19:45

Curzon Ashton

Crewe XI

9/4

3/1

4/5

19:45

Dartford

Gillingham

11/2

21/5

7/17

19:45

Dulwich

Bromley

5/2

37/13

11/12

19:45

Halifax

Doncaster

77/19

7/2

7/12

19:45

Hampton and Richmond

Chesham

11/21

15/4

74/17

19:45

Hamworthy Utd

Winchester City

14/5

7/2

3/4

19:45

Lincoln Utd

Alfreton

5/1

54/13

6/13

19:45

Shildon

Spennymoor Town

15/2

63/13

1/3

19:45

Stevenage

Peterborough United

16/5

3/1

13/16

19:45

Tonbridge Angels

Sutton Utd

62/17

41/13

7/10

19:45

Witton Albion

Crewe XI

10/3

10/3

8/15

19:45

Woking

Wycombe

14/5

11/4

39/40

19:45

Yeovil

Swansea

11/1

11/2

4/11

20:30

Porto

Fulham

6/17

23/5

8/1

21:00

Curico Unido

Club Deportes Santa Cruz

8/15

3/1

9/2

Womens U19 European Championship

Tuesday 16th July 2019

HomeDrawAway
In Play

England Women U19

Germany Women U19

12/5

3/1

10/11

In Play

Scotland Women U19

France Women U19

25/1

67/10

1/7

Europa League

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
17:00

Chikhura Sachkheredwdlw

CS Fola Eschddlll

4/5

11/4

18/5

Scottish Betfred Cup

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
18:45

Clydelwwlw

Hamiltondwlwd

6/1

18/5

10/21

18:45

Cove Rangersdlwwl

Dundeellwlw

7/1

77/19

7/17

18:45

Dunfermlinellllw

Albion Roversdwwlw

1/5

25/4

17/1

18:45

St Mirrenwwddl

Edinburgh Citylddll

4/17

91/17

14/1

18:45

Stirling Albiondlddd

Arbroathddldw

6/1

18/5

1/2

African Nations

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
20:00

Tunisiadddwl

Nigeriawlwwl

21/10

11/5

6/4

Argentinian Cup

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
01:10

Gimnasia Mendoza

River Plate

9/1

21/5

1/3

Brazilian Copa Do Brazil

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
23:15

Atletico Mineiro

Cruzeiro

42/41

32/13

14/5

23:15

Bahia

Gremio

37/19

2/1

13/8

Brazilian Serie B

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
01:30

Ponte Preta

Atletico Goianiense

1/1

12/5

119/40

Champions League Qualifying

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
17:30

Riga FCld

Dundalkwwwdd

16/11

11/5

12/5

18:00

AIKldwlw

Ararat Armenia 

1/5

61/10

16/1

18:00

FK Karabakhlwlld

Partizanilllld

2/7

63/13

16/1

18:00

Rosenborgwlwww

Linfielddlwdl

1/7

8/1

25/1

18:30

Ludogorets Razgradddddl

Ferencvaroslwwdw

8/11

3/1

17/4

19:00

CFR Clujwwlll

FC Astanadwllw

5/7

45/17

9/2

19:00

Piast Gliwicewwdwd

BATE Borisovwwwld

1/1

28/11

10/3

19:15

Maribordwldw

Valurlwlwl

3/8

17/4

8/1

19:15

Sutjeskallldd

Slovan Bratislavalwwld

8/1

15/4

5/11

19:45

Celticwlwww

FK Sarajevowwdll

2/11

7/1

18/1

Chinese Super League

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
12:35TV

Beijing Guoan

Beijing Renhe

1/9

17/2

33/1

12:35

Shandong Luneng

Tianjin Tianhai

2/5

7/2

7/1

12:35

Shandong Luneng

Tianjin Tianhai F C

2/5

7/2

11/2

12:35

Shanghai SIPG

Hebei CFFC

1/3

9/2

87/10

12:35

Shenzhen Shangqingyin

Chongqing Lifan

16/11

12/5

9/5

12:35

Wuhan Zall

Jiangsu Suning FC

16/11

13/5

19/10

Club Friendly

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
02:00

Fiorentinalllld

Chivas Guadalajaraldlld

15/13

5/2

5/2

03:15

San Jose Earthquakes

Valladolid

7/4

34/13

16/11

09:00

Poli Timisoara

CS Municipal Lugoj

1/5

11/2

7/1

10:00

Gyirmot

FC Ajka

13/18

3/1

5/2

10:00

Podbeskidzie Bielsko-Biala

KS Mieszko Gniezno

1/7

6/1

9/1

10:00

Rekord Bielsko-Biala

NKP Podhale Nowy Targ

7/5

3/1

5/4

10:00

Varzim

Lusitania Lourosa

6/5

23/10

9/5

10:30

CD Mafra

Cova de Piedade

11/9

12/5

47/23

11:00

Newcastlewwdlw

Wolvesdwwwl

14/5

13/5

19/20

12:00

Leeds

Man Utd

9/2

7/2

2/5

13:30TV

Man Citywwwww

West Hamldwww

2/5

15/4

25/4

14:30

Hoffenheim

Regensburg

8/15

62/17

5/1

15:00

MKP Pogon Siedlce

Hapoel Kfar Saba

119/40

3/1

7/9

15:00

Sandhausen

Saarbrucken

8/15

7/2

17/4

15:30

Wigry Suwalki

ZKS Olimpia Zambrow

1/5

13/2

10/1

16:00

Adana Demirspor

CS Concordia Chiajna

17/14

11/4

19/10

16:00

BKV Elore SC

Ivancsa

15/13

3/1

6/4

16:00

Bekescsabai Elore SE

Fuzesgyarmati SK

4/11

10/3

11/2

16:00

Budapest Honved II

Cegledi VSE

53/35

13/5

53/35

16:00

FC Ripensia Timisoara

CSM Resita

10/11

13/5

23/10

16:00

FK Hodonin

SC Znojmo

9/2

9/2

1/3

16:00

Fiorentina XI

Bari

19/10

3/1

9/10

16:00

Kisvarda FC

Kaposvar

11/10

13/5

9/5

16:00

MTK Budapest

Diosgyor

15/13

68/23

23/12

16:00

Mainz 05

Rayo Vallecano

5/4

14/5

27/14

16:00

NK Krka

ASK Bravo Publikum

7/5

13/5

7/5

16:00

Poli Timisoara

ACS Dumbravita

10/21

18/5

9/2

16:00

Polonia Bytom

Przemsza Siewierz

2/9

7/1

11/1

16:00

SK Hranice

Sigma Olomouc B

14/5

9/2

1/2

16:00

Spal

Gorica

2/9

15/2

12/1

16:30

Besiktaswlwlw

Pendikspor 

2/17

7/1

12/1

16:30

Chievo

Virtus Verona

5/19

26/5

37/4

16:30

FK Kozlovice

MFK Vyskov

2/1

7/2

4/5

16:30

Renova

FK Trayal Krusevac

1/1

11/4

28/15

17:00

ACSF Vointa Turnu Magurele

AFC Progresul Spartac Bucuresti

4/7

10/3

3/1

17:00

Aue

Hertha Berlin

31/11

29/10

10/11

17:00

Borussia Monchengladbach

Istanbul Basaksehir

11/18

11/4

10/3

17:00

Fabril Barreiro

Lusitano GC Evora

5/4

12/5

13/8

17:00

Feirense

Moreirense

38/11

29/10

3/4

17:00

Grasshoppers

Baden

3/10

11/2

9/1

17:00

KS Polonia Sroda Wlkp

Stomil Olsztyn

15/4

18/5

1/2

17:00

MKS Kluczbork

Stal Brzeg

5/4

31/12

35/19

17:00

Oliveirense

CD Tondela

21/5

23/8

33/50

17:00

Rio Ave

Guimaraes

13/8

23/9

27/17

17:00

SK Lisen

TJ Sokol Lanzhot

3/19

6/1

8/1

17:00

Schalke 04 II

SV Schermbeck

1/3

4/1

5/1

17:00

Sp Covilha

Sertanense

5/18

4/1

13/2

17:00

Swit Nowy Dwor

Polonia Warsaw

8/5

5/2

5/4

17:00

Tubize

Standard Liege

39/5

11/2

5/19

17:30

Bergerac Perigord

Pau

11/4

12/5

4/5

17:30

Brest

Lorient

13/10

13/5

31/16

17:30

Chiasso

FC Paradiso

2/5

7/2

9/2

17:30

Dortmund II

Eindhoven

5/4

54/19

15/8

17:30

Einheit Kamenz

FC Oberlausitz Neugersdorf

19/4

9/2

5/12

17:30

HSC Hannover

Hannover

17/2

15/2

2/17

17:30

Lichtenberg 47

BSV Eintracht Mahlsdorf

3/19

6/1

8/1

17:30

Oberhausen

Heracles

13/4

13/4

13/18

17:30

VfB Ginsheim

Wehen

20/1

14/1

1/41

17:30

Willem II

Sparta Rotterdam

53/35

14/5

17/11

18:00

Amorebieta

Eibar

89/10

96/19

3/11

18:00

Avranches

St Malo

13/18

5/2

3/1

18:00

Bochum

Barnsley

32/21

77/29

29/18

18:00

FSV Jagersburg

SV Rohrbach

1/4

9/2

13/2

18:00

Fortuna Dusseldorf II

Bocholt

33/50

3/1

11/4

18:00

Germinal Beerschot

Panahaiki

10/17

13/4

19/4

18:00

Kolding IF

Thisted

1/1

13/5

2/1

18:00

Lens

Waasland-Beveren

11/10

23/10

2/1

18:00

Ludwigsfelder FC

Berliner AK 07

4/1

18/5

6/11

18:00

NAC Breda

Lokeren

19/13

14/5

19/13

18:00

NK Polana

NK Verzej

5/4

3/1

26/19

18:00

Pacos Ferreira

Penafiel

7/9

11/4

38/11

18:00

Rapid Oberlaa

ASK Kaltenleutgeben

1/5

11/2

7/1

18:00

SU Tillmitsch

SU Rebenland

3/1

5/1

4/9

18:00

St Truiden

Lommel

4/9

50/13

96/19

18:00

Stockerau

SV Gerasdorf Stammersdorf

91/17

11/2

6/17

18:00

Velbert

Fortuna Cologne

4/1

4/1

2/5

18:00

Vilafranquense

SU 1 Dezembro

4/7

5/2

17/4

18:00

WAF Brigittenau

Nussdorfer AC

5/18

5/1

5/1

18:30

AZ Youth

Cambuur Leeuwarden Reserves

2/5

7/2

9/2

18:30

CD Guarnizo

Racing Santander

11/1

7/1

2/13

18:30

KSK Heist

Westerlo

52/19

29/10

5/6

18:30

Roeselare

Mouscron

56/19

119/40

3/4

18:30

SC Kapellen-Erft

SC Dusseldorf West

13/8

10/3

1/1

18:30

TSV Meerbusch

VfB Homberg

5/1

15/4

4/11

18:30

VfB Hilden

TuS Ennepetal

1/1

11/4

19/10

18:30

Waldgirmes

TuS Erndtebruck

4/5

3/1

9/4

18:31

TSV Danischburg

TSV Siems

3/1

10/3

4/7

19:00

Feyenoordwwwwl

Panathinaikoslwllw

8/15

17/5

51/10

19:00

Llanelli

Port Talbot

2/9

5/1

8/1

19:00

PSVlwdlw

Wolfsburgdwwlw

21/20

54/19

23/10

19:00

Shrewsbury

Newport County

21/20

28/11

12/5

19:00

Vasas Budapest

Balmazujvarosi FC

13/18

35/12

13/4

19:00

Wrexham

Stoke

11/2

63/13

4/9

19:00

York

Hartlepool

8/5

3/1

11/8

19:30

Anapolis FC

Brasiliense

28/15

9/4

6/5

19:30

Bradford AFC

Rotherham

4/1

3/1

4/7

19:30

Dagenham & Redbridge

Charlton

22/5

17/5

5/9

19:30

Gent

AZ Alkmaar

32/21

51/19

8/5

19:30

Mansfield

Blackburn

31/12

35/12

13/14

19:30

Port Vale

Fleetwood

47/23

11/4

12/11

19:30

Yate Town

Forest Green

14/1

9/1

3/19

19:45

Grays

Billericay

7/1

9/2

4/13

19:45

Hereford

Cheltenham

11/5

14/5

19/20

19:45

Hornchurch

Leyton Orient

61/10

43/10

4/11

19:45

Rochdale

Huddersfield

31/10

3/1

11/14

19:45

Stalybridge

Burnley U23

14/5

10/3

11/18

Colombia Primera A

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
01:45

Bucaramanga

Deportivo Cali

9/4

39/19

16/11

Copa Sudamericana

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
01:30

La Equidad

Royal Pari FC

8/13

13/5

96/19

Finnish Other

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
17:00

GBK Kokkola

PK-37

5/18

5/1

15/2

Indonesian Liga 1

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
09:30

PSS Sleman

PSIS Semarang

6/7

29/12

10/3

09:30

Semen Padang

Bhayangkara

15/8

5/2

23/17

12:30

PSM Makassar

Persebaya

13/19

23/8

15/4

Malaysian Super League

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
14:00

Pahang

Felda United

14/19

31/11

33/10

U19 Euro Champs

Wednesday 17th July 2019

HomeDrawAway
15:45

Portugal U19

Spain U19

13/5

77/29

15/13

18:00

Armenia U19

Italy U19

50/1

21/2

1/10