Europa League

Thursday 27th June 2019

123
18:30

Barry Town-Cliftonville

Cliftonville-Draw

Barry Town-Draw

1/3

1/2

8/15

18:30

Progres Niederkorn-Draw

Progres Niederkorn-Cardiff Met Uni

Cardiff Met Uni-Draw

1/12

1/7

11/4

19:00

Sant Julia-Europa FC

Sant Julia-Draw

Europa FC-Draw

1/3

2/5

4/6

19:45

Ballymena-Draw

Ballymena-NSI Runavik

NSI Runavik-Draw

2/9

2/7

11/10

19:45

KF Prishtina-Draw

KF Prishtina-St Josephs FC

St Josephs FC-Draw

3/19

1/5

13/8

19:45

La Fiorita-UE Engordany

UE Engordany-Draw

La Fiorita-Draw

1/3

4/9

4/7

African Nations

Thursday 27th June 2019

123
15:30TV

Burundi-Draw

Madagascar-Burundi

Madagascar-Draw

2/5

5/12

6/11

18:00TV

Senegal-Draw

Senegal-Algeria

Algeria-Draw

5/18

2/5

13/17

21:00TV

Kenya-Draw

Kenya-Tanzania

Tanzania-Draw

4/11

2/5

11/18

Club Friendly

Thursday 27th June 2019

123
10:00

FC Luch Vladivostok-Draw

FC Luch Vladivostok-FK Irtysh Omsk

FK Irtysh Omsk-Draw

2/9

1/4

11/18

14:00

KF Teuta-Akademija Pandev

Akademija Pandev-Draw

KF Teuta-Draw

5/18

8/15

8/15

14:00

KamAZ-Neftekhimik Nizhnekamsk

Neftekhimik Nizhnekamsk-Draw

KamAZ-Draw

1/4

4/9

33/50

14:30

FC Hirnyk Sport-Draw

FC Hirnyk Sport-Hirnyk Kryvyi Rih

Hirnyk Kryvyi Rih-Draw

2/9

1/4

11/10

14:30

Viitorul Constanta-Draw

Viitorul Constanta-FK Csikszereda Miercurea Ciuc

FK Csikszereda Miercurea Ciuc-Draw

1/10

1/8

5/2

15:00

Lokomotiv Moscow-Draw

Lokomotiv Moscow-Zlin

Zlin-Draw

1/25

1/7

11/4

15:00

Rubin Kazan-Draw

Rubin Kazan-Mordovya

Mordovya-Draw

1/7

1/4

6/4

16:00

Chertanovo-Draw

Chertanovo-FC Volga Nizhny Novgorod

FC Volga Nizhny Novgorod-Draw

2/11

5/18

5/4

16:00

Kariana Erden-Pirin 1922

Kariana Erden-Draw

Pirin 1922-Draw

3/10

1/2

8/15

16:00

Karpaty-Draw

Karpaty-FC Veres Rivne

FC Veres Rivne-Draw

1/100

1/14

11/2

16:00

Legia Warsaw-FK Pribram

Legia Warsaw-Draw

FK Pribram-Draw

3/13

5/18

1/1

16:00

MOL Fehervar FC-Ostrava

MOL Fehervar FC-Draw

Ostrava-Draw

5/18

4/11

4/5

16:30

Chaika Peschanokopskoye-Draw

Chaika Peschanokopskoye-FK Chernomorets Novorossiysk

FK Chernomorets Novorossiysk-Draw

1/14

1/7

5/2

16:30

Zilina-Shkendija 79

Shkendija 79-Draw

Zilina-Draw

5/18

4/9

11/18

17:00

CSKA Sofia-Ferencvaros

CSKA Sofia-Draw

Ferencvaros-Draw

5/18

4/9

10/17

17:00

Dinamo Zagreb-Draw

Cracovia Krakow-Dinamo Zagreb

Cracovia Krakow-Draw

1/9

1/5

7/4

17:00

Ludogorets Razgrad-Draw

FC Botosani-Ludogorets Razgrad

FC Botosani-Draw

1/8

2/9

6/4

17:00

FK Krasnodar-CSKA Moscow

CSKA Moscow-Draw

FK Krasnodar-Draw

3/10

1/2

4/7

17:00

Lech Poznan-AEK Larnaca

Lech Poznan-Draw

AEK Larnaca-Draw

6/19

1/2

8/15

17:00

RW Erfurt-FC Giessen

RW Erfurt-Draw

FC Giessen-Draw

1/7

5/18

5/4

17:00

Shkendija 79-Zilina

Shkendija 79-Draw

Zilina-Draw

2/7

7/17

5/9

17:30

ASV Dachau-TUS Geretsried

ASV Dachau-Draw

TUS Geretsried-Draw

3/19

4/11

9/10

17:30

Zwickau-Draw

Bayern Hof-Zwickau

Bayern Hof-Draw

1/12

1/9

11/4

18:00

Mannheim-Draw

Pirmasens-Mannheim

Pirmasens-Draw

2/9

2/9

6/5

18:00

St Pauli II-Draw

St Pauli II-Niendorfer TSV

Niendorfer TSV-Draw

2/9

5/18

6/5

18:15

TSV Landsberg-Draw

TSV Landsberg-SV Mering

SV Mering-Draw

1/25

1/12

7/2

18:30

Bor Monchengladbach II-Draw

Kleve-Bor Monchengladbach II

Kleve-Draw

1/14

2/17

11/4

19:00

Siroki Brijeg-Draw

Siroki Brijeg-Velez Mostar

Velez Mostar-Draw

1/9

1/5

9/5

19:00

St Truiden-Draw

Spouwen Mopertingen-St Truiden

Spouwen Mopertingen-Draw

0/1

1/41

15/2

19:00

Zug 94-Draw

Zug 94-FC Lachen Altendorf

FC Lachen Altendorf-Draw

1/9

1/7

9/4

19:30

Annan Athletic-Stranraer

Annan Athletic-Draw

Stranraer-Draw

5/18

8/15

8/15

19:45

Edinburgh City-Draw

Gala Fairydean-Edinburgh City

Gala Fairydean-Draw

1/10

1/8

13/5

African Nations

Friday 28th June 2019

123
15:30

Tunisia-Draw

Tunisia-Mali

Mali-Draw

3/8

2/5

4/7

18:00TV

Ivory Coast-Draw

Morocco-Ivory Coast

Morocco-Draw

1/3

2/5

11/17

21:00

South Africa-Draw

South Africa-Namibia

Namibia-Draw

2/11

1/3

19/17

African Nations

Saturday 29th June 2019

123
15:30TV

Angola-Draw

Mauritania-Angola

Mauritania-Draw

1/5

4/11

11/10

18:00TV

Cameroon-Ghana

Ghana-Draw

Cameroon-Draw

4/9

4/9

1/2

21:00TV

Benin-Draw

Benin-Guinea-Bissau

Guinea-Bissau-Draw

1/4

7/19

6/7