0

Saturday 20th January 2018

Home

Draw

Away

IN PLAY

Pyunik

Artsakh

9/10

19/10

41/10

IN PLAY

Da Nang

Yokohama FC

27/4

11/4

1/1

IN PLAY

Nomme United

Tallinna JK Legion

9/2

10/3

1/2

IN PLAY

Marcerra United

Negeri Sembilan

25/4

47/10

2/5

IN PLAY

Budapest Honved

Dorogi FC

1/25

18/1

80/1

IN PLAY

Metaloglobus Bucuresti

CS Tunari

19/10

28/11

10/7

IN PLAY

Poli Timisoara

ACS Ghiroda

1/10

10/1

20/1

IN PLAY

Radzionkow

KS Unia Dabrowa Gornicza

7/12

58/19

50/13

IN PLAY

Vasas Budapest

Vecsesi FC

1/25

50/1

100/1

10:00

Ang Thong FC

Kasetsart FC

8/13

7/2

29/10

10:00

Balmazujvarosi FC

Cegledi VSE

3/5

13/4

22/5

10:00

Budaorsi SC

Paks

37/10

16/5

19/29

10:00

Dunajska Luzna

STK Samorin

19/4

15/4

8/15

10:00

Energetik-BGU Minsk

Dnepr Mogilev

12/5

12/5

10/11

10:00

FC Pisek

Viktoria Plzen U21

11/10

37/13

2/1

10:00

FK Poprad

Vysne Opatske

2/5

17/4

8/1

10:00

FK Senica

Dubnica

2/7

26/5

8/1

10:00

Graffin Vlasim

Teplice

41/13

10/3

3/4

10:00

HB Koge

Avarta

5/9

17/5

49/10

10:00

MFK Karvina

Piast Gliwice

6/5

51/19

5/2

10:00

Metallist Korolev

FK Kolomna

21/10

11/4

9/10

10:00

NK Zagreb

NK Hask

4/5

29/10

11/4

10:00

Slovacko

MFK Vitkovice

1/3

9/2

7/1

10:00

Stal Rzeszow

Unia Tarnow

7/12

41/13

4/1

10:00

Trencin

AFC Nove Mesto nad Vahom

2/11

7/1

12/1

10:00

Unicov

Banik Ostrava U21

10/11

14/5

12/5

10:30

Haladas

Presov

11/13

41/13

39/10

11:00

AGF

Vendsyssel FF

10/11

45/17

45/17

11:00

Belshina Bobruisk

BATE Borisov

31/5

19/4

1/3

11:00

Elbalg

Bytovia Bytow

75/19

29/10

8/13

11:00

FK Vitosha

FK Strumska

19/29

5/2

7/2

11:00

FK Vozdovac

Radnicki Obrenovac

6/17

62/17

73/10

11:00

LKS Lodz

KS Polonia Sroda Wlkp

8/15

3/1

15/4

11:00

MKP Pogon Siedlce

Radomiak Radom

10/11

13/5

29/10

11:00

Oppsal

Orn Horten

20/13

7/2

5/4

11:00

Randers FC

Vejle

7/10

3/1

19/5

11:00

SC Buchschachen

USV Pollauberg

7/4

3/1

1/1

11:00

Schalke 04 II

SpVgg Vreden 1921

7/18

7/2

19/4

11:00

Shamrock

Longford

5/7

31/10

7/2

11:00

Slask Wroclaw

Miedz Legnica

11/13

31/11

33/10

11:00

Stal Mielec

Cracovia Krakow

20/9

13/5

15/13

11:00

Warta Poznan

Gornik Konin

1/4

5/1

6/1

11:00

Zilina

Ostrava

42/41

58/19

5/2

11:15

Jyvaskyla JK

Mikkelin P

3/11

43/10

8/1

11:45

Jakobstads BK

FF Jaro

14/5

3/1

10/11

11:50

FK Gorodeya

FK Luch Minsk

11/10

9/4

2/1

12:00

1860 Munich

FC Memmingen

1/4

5/1

19/2

12:00

BFC Dynamo

Optik Rathenow

5/9

13/4

22/5

12:00

Bohemians 1905 U21

Chomutov

16/11

28/11

16/11

12:00

Cukaricki

FK Backa Palanka

5/7

14/5

17/5

12:00

Energetyk Row Rybnik

GKS Katowice

17/5

16/5

4/6

12:00

FC Nordsjaelland

Lyngby

5/11

21/5

49/10

12:00

FK Palanga

FK Kauno Zalgiris

7/10

5/2

7/2

12:00

Gyor

FC Ajka

11/14

58/19

27/10

12:00

IFK Gothenburg

AaB

9/5

29/10

11/7

12:00

Kelantan FC

Ratchaburi FC

21/10

56/19

21/20

12:00

Lokomotiv Sofia

FC Hebar Pazardzhik

1/3

7/2

6/1

12:00

Malmo FF

Fremad Amager

1/6

15/2

22/1

12:00

NK Krsko

Roltek DOB

8/15

10/3

10/3

12:00

Parndorf

ASV Drassburg

8/13

7/2

39/14

12:00

Podbrezova

Lokomotiva Zvolen

17/35

7/2

24/5

12:00

Rad Belgrade

Vojvodina

16/5

3/1

14/19

12:00

Rekord Bielsko-Biala

MKS Trzebinia-Siersza

9/7

11/4

25/18

12:00

SV Innsbruck

Wattens

20/1

10/1

1/12

12:00

Septemvri Simitli

Septemvri Sofia

13/2

10/3

1/3

12:00

Szekszardi

Ferencvaros

18/1

10/1

1/16

12:30

Felda United FC

Felcra

1/5

15/2

39/5

13:00

Alemannia Aachen

Bochum

5/1

15/4

11/21

13:00

Aluminij

Allerheiligen

4/6

31/10

3/1

13:00

Austria Vienna

Gornik Zabrze

4/3

58/19

12/7

13:00

Baerum

Frigg

11/13

15/4

11/5

13:00

Brommapojkarna

AFC Eskilstuna

4/6

17/5

29/10

13:00

Caslav

Benatky Nad Jizerou

8/1

5/1

2/9

13:00

Chojniczanka Chojnice

Gwardia Koszalin

2/9

9/2

10/1

13:00

Cottbus

Dukla Prague

23/5

15/4

18/35

13:00

Dunajska Streda

Sigma Olomouc

21/10

29/10

21/20

13:00

Eintracht Braunschweig II

Viktoria 89 Berlin

11/8

29/10

17/11

13:00

Engers

Koblenz

51/10

37/10

3/7

13:00

FAC Team fur Wien

ASK/BSC Bruck Leitha

1/2

18/5

15/4

13:00

FC Kriviy Rih

FC Druzhba Novonikolaevka

13/8

13/5

6/5

13:00

FC Viktoria Koln

Oberneuland

2/17

8/1

14/1

13:00

FC Wacker Tirol

SK Bischofshofen

2/17

8/1

16/1

13:00

FCM Traiskirchen

Wiener Neustadt

4/1

14/5

4/7

13:00

Fortuna Dusseldorf II

Wegberg-Beeck

4/6

119/40

38/11

13:00

Gersthofer SV

Schwechat

5/2

31/10

4/5

13:00

Gor Mahia

KCCA

9/7

2/1

28/15

13:00

Hartberg

Neusiedl

4/5

15/4

12/5

13:00

Hessen Kassel

SC Wiedenbruck

9/4

29/10

19/20

13:00

IK Frej

AIK

57/10

15/4

4/9

13:00

Kriens

Wohlen

4/3

11/4

17/10

13:00

LASK Linz

Yanbian Fude FC

4/9

28/5

3/1

13:00

Lubeck

TSG Neustrelitz

13/15

14/5

29/10

13:00

SC Verl

Luneburger SK Hansa

6/5

13/5

83/41

13:00

Siarka Tarnobrzeg

Cracovia Krakow

71/10

41/10

4/11

13:00

Sirius

GIF Sundsvall

17/14

13/5

11/5

13:00

Sogndal

Floro

10/13

29/10

31/10

13:00

Zeljeznicar

NK Croatia Zmijavci

7/18

10/3

5/1

13:30

Trakai FK

FK Jelgava

22/19

27/10

45/23

13:30

Wormatia Worms

Pirmasens

19/29

16/5

13/5

13:45

Trans Narva

JK Viljandi

11/18

16/5

26/9

14:00

ASC 09 Dortmund

Wuppertaler

7/2

16/5

8/15

14:00

Brno

Nitra

11/10

13/5

40/17

14:00

Elfsborg

Sarpsborg

5/4

11/4

27/14

14:00

FC Nordsjaelland XI

Hvidovre

26/19

3/1

5/4

14:00

MKS Slask Swietochlowice

Gwarek Tarnowskie Gory

9/2

16/5

4/9

14:00

MSK Zilina B

Trinec

10/3

39/14

11/18

14:00

Maribor

NK Nafta 1903

3/19

11/2

10/1

14:00

NK Spansko

NK Vrapce

4/7

10/3

15/4

14:00

Rot-Weiss Frankfurt

FSV Frankfurt

35/12

12/5

9/10

14:00

Shakhtar Donetsk

Ludogorets Razgrad

17/12

49/18

37/19

14:00

Slavia Prague

FC Viktoria Zizkov

2/9

11/2

10/1

14:00

Thun

Breitenrain

6/13

15/4

27/5

14:30

FK Karabakh

Lechia Gdansk

19/17

119/40

47/23

14:30

Videoton FC

Beijing Renhe

4/13

51/10

7/1

15:00

Admira Wacker Modling

Tianjin Quanjian

8/11

41/13

33/10

15:00

Basel

Sturm Graz

13/15

49/18

10/3

15:00

FC Lahti

Flora Tallinn

17/9

45/17

17/13

15:00

LDU de Quito

Universidad Catolica

10/7

44/19

30/17

15:00

Mattersburg

Aarau

5/9

16/5

24/5

15:00

Puskas Academy

Shanghai Shenhua

4/5

11/4

17/5

15:00

Salzburg

Plzen

15/11

27/10

9/5

15:00

Shamrock

Cobh Ramblers

4/6

7/2

27/10

15:30

Dynamo Kiev

Haugesund

18/35

37/10

27/5

15:30

Levadia Tallinn II

Tartu FC Santos

1/1

10/3

13/8

16:00

Raufoss

Asker

11/10

15/4

2/1

16:00

Rijeka

Gorica

14/19

16/5

10/3

16:30

Astra Giurgiu

Termalica BB Nieciecza

10/9

27/11

32/13

17:00

Wigry Suwalki

Atlantas Klaipeda

6/4

11/4

6/4

18:30

Limerick

Galway

4/6

3/1

14/5

19:30

Estudiantes Merida

Carabobo FC

6/4

53/21

13/8

20:00

San Jose

Bolivar

25/18

13/5

25/18

22:00

Santa Fe

Deportivo Cali

21/20

12/5

5/2

23:00

Legia Warsaw

Atl Nacional (Col)

4/1

29/10

4/7

23:00

Legia Warsaw

Atletico Nacional

43/10

3/1

8/13

Free Bets
Free Bet Lottery
Casino Bonus