Liga Pro Short

Saturday 24th October 2020

12
08:00

Omskie Yastreby

Ladya Togliatti

1/7

39/10

09:00

Gornyak Uchaly

Chelmet Chelyabinsk

7/11

19/17

14:00

Izhstal Izhevsk

Lada Togliatti

12/5

3/11

15:00

Avangard Omsk

Avtomobilist Yekaterinburg

11/18

25/19

15:00

Dynamo Saint Petersburg

Sokol Krasnoyarsk

2/7

9/4

15:00

HC Khimik Voskresensk

Metallurg Novokuznetsk

8/9

13/16

15:00

HC Ryazan

Yermak Angarsk

1/5

58/19

15:00

Neftekhimik Nizhnekamsk

Lokomotiv Yaroslavl

10/7

5/9

15:00

Neftyanik Almetyevsk

CSK VVS

2/17

74/17

15:00

SKA-Neva

Rubin Tyumen

4/5

9/10

Sunday 25th October 202012
07:00

Amur Khabarovsk

Traktor Chelyabinsk

24/23

7/9

10:00

Reaktor

JHC Avto

6/4

7/15

10:00

Sputnik Alm

Tolpar

24/13

7/19

14:00

HC Red Star Kunlun

CSKA Moscow

18/5

1/5

14:00

Spartak Moscow

HC Sochi

6/13

31/18

14:10

Dinamo Minsk

Severstal Cherepovets

21/17

11/17

Monday 26th October 202012
11:30

Sibir Novosibirsk

Barys Nur-Sultan

5/6

28/29

13:00

Salavat Yulaev Ufa

Lokomotiv Yaroslavl

13/16

1/1

14:00

Metallurg Magnitogorsk

Torpedo Nizhny Novgorod

7/9

24/23

15:30

HC Dynamo Moscow

HC Vityaz

6/17

11/5

16:30

SKA St Petersburg

Avangard Omsk

7/9

24/23

Tuesday 27th October 202012
15:00

Ak Bars Kazan

Neftekhimik Nizhnekamsk

3/14

38/11

15:30

Spartak Moscow

Severstal Cherepovets

7/15

17/10

Wednesday 28th October 202012
10:00

HC Sochi

Barys Nur-Sultan

9/10

9/10

13:00

Avtomobilist Yekaterinburg

Lokomotiv Yaroslavl

10/13

21/20

13:00

Salavat Yulaev Ufa

Amur Khabarovsk

4/13

27/11

13:00

Traktor Chelyabinsk

Torpedo Nizhny Novgorod

11/21

23/15

14:00

Metallurg Magnitogorsk

Sibir Novosibirsk

3/5

39/29

15:30

HC Dynamo Moscow

Avangard Omsk

9/10

9/10

15:30

SKA St Petersburg

HC Red Star Kunlun

1/5

18/5

16:10

Dinamo Minsk

HK Dinamo Riga

4/6

6/5

Thursday 29th October 202012
15:30

Spartak Moscow

CSKA Moscow

39/19

3/8

Friday 30th October 202012
12:30

Barys Nur-Sultan

HC Red Star Kunlun

3/8

39/19

15:00

Ak Bars Kazan

Sibir Novosibirsk

3/10

28/11

15:00

Neftekhimik Nizhnekamsk

Amur Khabarovsk

7/12

26/19

15:00

Severstal Cherepovets

HC Vityaz

9/11

39/40

15:30

HC Sochi

Jokerit

28/13

4/11

15:30

Lokomotiv Yaroslavl

HC Dynamo Moscow

13/16

1/1

17:00

Metallurg Magnitogorsk

Salavat Yulaev Ufa

9/10

9/10

17:00

Torpedo Nizhny Novgorod

Dinamo Minsk

6/19

12/5

17:00

Traktor Chelyabinsk

HK Dinamo Riga

2/9

57/17

Sunday 1st November 202012
10:30

Salavat Yulaev Ufa

HC Red Star Kunlun

4/13

27/11

13:00

HC Sochi

HC Vityaz

9/10

9/10

13:00

Neftekhimik Nizhnekamsk

Sibir Novosibirsk

5/6

28/29

13:00

Severstal Cherepovets

Jokerit

21/8

2/7

13:00

Spartak Moscow

Avangard Omsk

6/4

8/15

13:00

Torpedo Nizhny Novgorod

Amur Khabarovsk

7/15

17/10

13:30

HC Dynamo Moscow

CSKA Moscow

13/11

13/19

17:00

Avtomobilist Yekaterinburg

HK Dinamo Riga

1/6

41/10

17:00

Lokomotiv Yaroslavl

Dinamo Minsk

1/20

46/5

17:00

Metallurg Magnitogorsk

Traktor Chelyabinsk

9/10

9/10

Tuesday 3rd November 202012
14:00

Barys Nur-Sultan

HK Dinamo Riga

6/17

11/5

Saturday 7th November 202012
10:00

HK Dinamo Riga

Neftekhimik Nizhnekamsk

9/10

9/10

Sunday 8th November 202012
14:00

Severstal Cherepovets

Barys Nur-Sultan

7/9

11/12