Liga Pro Short

Tuesday 22nd September 2020

1Draw2
05:00

Moskovskie Kremlevtsy

Sinie Tigry

6/5

62/17

5/4

06:10

Moskovskie Kremlevtsy

Centrovie Kultorologi

15/16

 

13/17

07:20

Sinie Tigry

Centrovie Kultorologi

11/13

 

11/13

08:30

Sinie Tigry

Moskovskie Kremlevtsy

5/4

37/10

5/4

09:40

Centrovie Kultorologi

Moskovskie Kremlevtsy

13/17

 

15/16

10:50

Centrovie Kultorologi

Sinie Tigry

11/13

 

11/13

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg

HC Vityaz

2/5

 

37/19

15:00

Traktor Chelyabinsk

Severstal Cherepovets

2/7

 

21/8

15:30

Salavat Yulaev Ufa

HC Sochi

3/11

 

14/5

16:00

CSK VVS

Gornyak Uchaly

25/19

 

8/15

16:30

Bars

Chelmet Chelyabinsk

7/17

 

32/19

16:30

HC Khimik Voskresensk

SKA-Neva

15/16

 

13/17

17:00

Ak Bars Kazan

Avangard Omsk

14/19

 

12/11

17:00

Dizel Penza

Zauralye Kurgan

5/8

 

9/8

17:00

HC Ryazan

Dynamo Saint Petersburg

11/5

 

3/10

17:00

MHK Atlant

Loko

41/12

 

1/6

17:30

Neftekhimik Nizhnekamsk

Amur Khabarovsk

18/35

 

17/11

Wednesday 23rd September 20201Draw2
13:00

Sokol Krasnoyarsk

HC Rostov

17/35

 

13/9

15:00

Toros Neftekamsk

HC Dynamo MO

6/17

 

37/19

15:30

Molot-Prikamye Perm

Zvezda Chekhov

42/41

 

7/10

16:30

Neftyanik Almetyevsk

HC Yugra Khanty-Mansiysk

4/5

 

9/10

Thursday 24th September 20201Draw2
15:00

Metallurg Magnitogorsk

HC Vityaz

3/11

 

14/5

15:00

Reaktor

Irbis Kazan

13/8

 

3/7

15:00

Salavat Yulaev Ufa

Traktor Chelyabinsk

6/13

 

31/18

15:00

Sputnik Alm

Chaika NN

3/10

 

11/5

17:30

CSKA Moscow

Severstal Cherepovets

2/17

 

91/17

17:30

HC Sochi

HC Dynamo Moscow

17/11

 

18/35

Friday 25th September 20201Draw2
17:30

SKA St Petersburg

Ak Bars Kazan

13/19

 

13/11

Saturday 26th September 20201Draw2
15:00

HK Dinamo Riga

HC Dynamo Moscow

39/19

 

3/8

15:00

Spartak Moscow

Amur Khabarovsk

5/19

 

29/10

Sunday 27th September 20201Draw2
13:00

Traktor Chelyabinsk

Dinamo Minsk

7/15

 

17/10

15:00

Torpedo Nizhny Novgorod

Neftekhimik Nizhnekamsk

1/2

 

8/5

15:30

Severstal Cherepovets

Ak Bars Kazan

27/11

 

4/13

16:30

Avangard Omsk

Metallurg Magnitogorsk

18/35

 

17/11

Monday 28th September 20201Draw2
13:30

Sibir Novosibirsk

Avtomobilist Yekaterinburg

6/5

 

4/6

17:30

Spartak Moscow

HC Dynamo Moscow

5/4

 

7/11

Tuesday 29th September 20201Draw2
17:00

HC Red Star Kunlun

Neftekhimik Nizhnekamsk

5/7

 

8/7

17:00

Severstal Cherepovets

Dinamo Minsk

13/17

 

17/16

17:00

Torpedo Nizhny Novgorod

Ak Bars Kazan

37/19

 

2/5

17:30

HC Sochi

Traktor Chelyabinsk

21/20

 

10/13

Wednesday 30th September 20201Draw2
13:00

Sibir Novosibirsk

SKA St Petersburg

39/19

 

3/8

15:30

Salavat Yulaev Ufa

Avtomobilist Yekaterinburg

13/18

 

19/17

Thursday 1st October 20201Draw2
17:00

Lokomotiv Yaroslavl

Ak Bars Kazan

1/1

 

13/16

17:00

Severstal Cherepovets

Jokerit

39/19

 

3/8

17:30

HC Dynamo Moscow

Traktor Chelyabinsk

1/2

 

8/5

17:30

Spartak Moscow

CSKA Moscow

28/11

 

3/10

Friday 2nd October 20201Draw2
13:30

Sibir Novosibirsk

Torpedo Nizhny Novgorod

13/18

 

19/17

15:00

Metallurg Magnitogorsk

Avtomobilist Yekaterinburg

13/17

 

17/16

Sunday 4th October 20201Draw2
15:00

CSKA Moscow

Avangard Omsk

7/12

 

26/19

Monday 5th October 20201Draw2
17:00

Ak Bars Kazan

Salavat Yulaev Ufa

7/12

 

26/19

17:30

HC Sochi

HK Dinamo Riga

4/5

 

68/67

Tuesday 6th October 20201Draw2
17:30

CSKA Moscow

HC Dynamo Moscow

17/35

 

13/8