Handball Coupon Matches

TimeHomeDrawAwayBetting

Wednesday 22nd November 2017

Mens Danish Tele2 Ligaen Matches

17:30

Aalborg Handbold (4/7)

Draw (11/1)

Arhus Handbold (33/13)

18:00

TM Tonder Handbold (15/1)

Draw (16/1)

Skjern Handbold (1/6)

19:30

Bjerringbro-Silkeborg (5/11)

Draw (11/1)

Team Tvis Holstebro (33/10)

Mens Finland Miesten SM-Sarja Matches

17:00

BK-46 (4/9)

Draw (10/1)

GrIFK (12/5)

Mens French Division 1 Matches

19:00

Cesson-Rennes HB (13/12)

Draw (29/4)

Chambery Savoie (13/10)

19:00

Nimes (1/20)

Draw (28/1)

Massy Essonne (22/1)

19:00

Saran HB (16/5)

Draw (9/1)

Saint Raphael (5/11)

19:00

US Ivry (13/12)

Draw (79/10)

US Dunkerque (5/4)

19:00

USAM Nimes Gard (1/20)

Draw (28/1)

Massy Essonne HB (18/1)

19:00

USAM Nimes Gard (1/14)

Draw (18/1)

Massy Essonne Handball (12/1)

19:30

Tremblay en France (41/10)

Draw (21/2)

HBC Nantes (4/11)

19:45

Pays Aix UCH (7/1)

Draw (16/1)

Paris Handball (2/11)

19:45

Pays DAix Universite Club (21/2)

Draw (31/2)

Paris St Germain (1/6)

Mens German Bundesliga Matches

18:30

Eintracht Hildesheim (18/5)

Draw (21/2)

HSC 2000 Coburg (1/3)

Mens Norwegian Elitserien Matches

17:30

BSK Handball Elite (5/12)

Draw (10/1)

Bodo (38/11)

17:30

Falk Horten (47/10)

Draw (12/1)

Fyllingen Haandball (2/5)

17:30

Haslum HK (31/21)

Draw (87/10)

Drammen HK (9/10)

17:30

Kolstad (17/4)

Draw (12/1)

Halden Topphandball (6/17)

Mens Polish Ekstraklasa Matches

17:00

Azoty-Pulawy (1/5)

Draw (23/2)

Kwidzyn (5/1)

17:00

KS AZOTY PULAWY (3/14)

Draw (27/2)

MMTS KWIDZYN (11/2)

17:15

MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb (14/1)

Draw (22/1)

Wisla Plock (1/20)

17:30

Piotrkowianin (14/1)

Draw (20/1)

Wisla Plock (1/41)

18:00

KPR Legionowo (27/10)

Draw (10/1)

KS Gwardia Opole (5/12)

Mens Portuguese Liga Halcon Matches

21:00

Aguas Santas (8/1)

Draw (15/1)

Sporting Clube Portugal (1/9)

21:30

AC Fafe (9/2)

Draw (13/1)

Madeira SAD (3/14)

Mens Slovakia Extraliga Matches

17:00

Tatran Presov (1/100)

Draw (16/1)

SKP Bratislava (16/1)

Mens Spanish Liga Asobal Matches

19:00

Helvetia Anaitasuna (2/17)

Draw (20/1)

Frigorificos del Morrazo (11/1)

19:30

Angel Ximenez P Genil (27/11)

Draw (8/1)

Ademar Leon (8/13)

19:30

BM Guadalajara (13/17)

Draw (8/1)

BM Ciudad Encantada (17/9)

19:30

Puerto Sagunto (13/5)

Draw (19/2)

Naturhouse La Rioja (6/11)

Mens Swedish Elitserien Matches

18:00

HIF Karlskrona (15/4)

Draw (9/1)

Lugi HF (2/5)

18:00

IFK Skovde HK (41/10)

Draw (19/2)

HK Malmo (2/5)

Mens Swiss NHL Matches

19:00

HSC Suhr Aarau (31/5)

Draw (14/1)

Kadetten Schaffhausen (2/11)

19:00

TSV Fortitudo Gossau (6/4)

Draw (15/2)

HC Kriens-Luzern (5/6)

19:00

TV Endingen Handball (16/1)

Draw (25/1)

Wacker Thun (1/16)

Thursday 23rd November 2017

Mens Danish Tele2 Ligaen Matches

19:30

KIF Kolding (10/29)

Draw (11/1)

Mors-Thy Handbold (4/1)

Mens French Division 1 Matches

19:45

Montpellier Handball (3/14)

Draw (14/1)

Fenix Toulouse Handball (7/1)

Mens German Bundesliga Matches

18:00

F A Goppingen (21/5)

Draw (12/1)

Rhein-Neckar Lowen (6/19)

18:00

Flensburg-Handewitt SG (7/19)

Draw (11/1)

Magdeburg SC (15/4)

18:00

Gummersbach Vfl (27/5)

Draw (14/1)

THW Kiel (1/4)

18:00

TBV Lemgo (16/9)

Draw (8/1)

TSV Burgdorf-Hannover (4/5)

18:00

TSG Lu-Friesenheim (29/10)

Draw (9/1)

SC Dhfk Leipzig (5/11)

Mens Handball Champions League Matches

18:00

HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb (29/4)

Draw (14/1)

Barcelona (1/5)

Mens Swedish Elitserien Matches

18:00

Ystads IF HF (2/7)

Draw (14/1)

Ricoh HK (24/5)

Friday 24th November 2017

Mens Spanish Liga Asobal Matches

19:30

BM Huesca (6/13)

Draw (17/2)

BM Benidorm (11/4)

Mens Swedish Elitserien Matches

18:00

Alingsas HK (8/15)

Draw (8/1)

Redbergslids IK (31/11)

18:00

OV Helsingborg HK (13/2)

Draw (14/1)

IK Savehof (3/13)

Saturday 25th November 2017

Mens German Bundesliga Matches

19:30

HC Erlangen (57/17)

Draw (10/1)

MT Melsungen (7/17)

19:30

TV 05/07 Huttenberg (22/23)

Draw (15/2)

TSV GWD Minden (23/17)

Mens Handball Champions League Matches

13:00

Chekhovskie Medvedi (15/8)

Draw (8/1)

Sporting Clube Portugal (7/10)

16:30

HBC Nantes (2/9)

Draw (14/1)

Orlen Wisla Plock (5/1)

16:30

HC Metalurg (31/10)

Draw (9/1)

HC Motor Zaporozhye (2/5)

16:30

THW Kiel (6/19)

Draw (11/1)

HC Meshkov Brest (4/1)

18:30

Ademar Leon (9/10)

Draw (8/1)

Skjern Handbold (17/11)

18:30

RK Gorenje Velenje (3/11)

Draw (14/1)

Kadetten Schaffhausen (9/2)

Mens Spanish Liga Asobal Matches

19:30

BM Zamora (37/19)

Draw (15/2)

Bidasoa Irun (4/6)

19:30

SD Teucro (4/3)

Draw (15/2)

Atletico Valladolid (1/1)