0

Football Betting Odds

Saturday 20th January 2018

English Premier League Matches

Home

Draw

Away

12:30TV

Brighton

Chelsea

lddwl6/1

35/12

ddddd11/17

15:00

Arsenal

Crystal Palace

ddldl18/35

15/4

ldwlw13/2

15:00

Burnley

Man Utd

ddlll13/2

3/1

ddwww8/13

15:00

Everton

West Brom

dllll6/5

44/19

ddlww31/10

15:00

Leicester

Watford

lwddw13/15

29/10

wllwd39/11

15:00

Stoke

Huddersfield

dllll19/17

27/11

ddlwl16/5

15:00

West Ham

Bournemouth

wddww15/13

13/5

wddwl29/10

17:30TV

Man City

Newcastle

dwwwl1/7

19/2

ldwwd25/1

English Championship Matches

15:00

Aston Villa

Barnsley

lwwlw3/5

41/13

ddwld6/1

15:00

Bolton

Ipswich

lwwll16/11

29/12

dlllw23/10

15:00

Fulham

Burton

wdwlw5/11

4/1

ldwll67/10

15:00

Leeds

Millwall

wldll13/10

68/29

dwlwd34/13

15:00

Norwich

Sheffield Utd

dwdwd7/4

23/10

wldwd15/8

15:00

Preston

Birmingham

dwlwd4/5

34/13

lwwwl19/4

15:00

QPR

Middlesbrough

dlwlw12/5

68/29

wlwwl17/12

15:00

Reading

Brentford

dlddw12/5

11/4

wwllw5/4

15:00

Sunderland

Hull

lwlll23/10

23/10

ddlwd17/12

15:00

Wolves

Nottingham Forest

wwddl4/9

41/10

lldwl15/2

17:30TV

Sheffield Wednesday

Cardiff

llddw36/17

26/11

lldww20/13

French Ligue 1 Matches

16:00

Nantes

Bordeaux

wwwld21/20

23/10

lllwl19/5

19:00

Amiens

Guingamp

lllld11/5

24/11

dwwwl22/13

19:00

Montpellier

Toulouse

lwddd4/5

32/13

llwld19/4

19:00

Rennes

Angers

llllw6/5

44/19

lwldw29/10

19:00

Strasbourg

Dijon

The Draw

wlwll11/10

5/2

wlldl3/1

19:00

Troyes

Lille

wlwll7/4

11/5

ldwwl37/19

German Bundesliga Matches

14:30

Borussia Monchengladbach

Augsburg

dlwll8/7

27/10

wdldw13/5

14:30

Freiburg

RB Leipzig

wwdld23/9

27/10

lddlw7/6

14:30

Hoffenheim

Bayer Leverkusen

dlwld2/1

11/4

wwdwl16/11

14:30

Mainz 05

VfB Stuttgart

dldwl48/29

19/8

llllw21/11

14:30

Wolfsburg

Eintracht Frankfurt

ddlwd23/18

29/12

lwdwd53/21

17:30TV

Hamburg

FC Koln

ddlll25/19

12/5

llwlw5/2

Portuguese Super Liga Matches

16:00

Maritimo

Belenenses

wllld19/13

21/10

dlddl12/5

18:15

Benfica

Chaves

wwdww1/4

59/10

wdwdw14/1

20:30

Portimonense

Braga

llddl27/10

13/5

lwwwl11/10

Spanish La Liga Primera Matches

12:00TV

Espanyol

Sevilla

lwwdw27/14

12/5

wlwlw17/10

15:15

Atletico Madrid

Girona

wwwwl2/5

41/10

wwllw10/1

17:30TV

Villarreal

Levante

wldww8/15

38/11

dwlll7/1

19:45TV

Las Palmas

Valencia

ldlll7/2

13/4

dwwww4/5

English League 1 Matches

15:00

AFC Wimbledon

Blackpool

ldwld11/8

12/5

dwldd23/10

15:00

Bristol Rovers

Bradford

lddwd6/4

13/5

lwwll2/1

15:00

Charlton

Walsall

dlwdw1/1

5/2

ddllw7/2

15:00

Fleetwood

Blackburn

ldwwl57/17

5/2

wddlw68/67

15:00

Northampton

MK Dons

lllww16/11

13/5

lwlwd21/10

15:00

Oxford

Bury

lwwdl11/10

14/5

lllll27/10

15:00

Peterborough

Oldham

ldwdd15/13

31/11

dlldw5/2

15:00

Plymouth

Wigan

wdwwd11/2

16/5

dwddw11/18

15:00

Rochdale

Southend

llwll6/5

5/2

wllll13/5

15:00

Rotherham

Portsmouth

wwwdd16/11

13/5

wwlld21/10

15:00

Scunthorpe

Gillingham

wwdwd13/15

54/19

wddww15/4

15:00

Shrewsbury

Doncaster

wddll17/10

9/4

wwdld36/17

English League Two Matches

15:00

Accrington

Port Vale

llwww7/5

22/9

wwlld43/18

15:00

Barnet

Lincoln

lllll14/5

13/5

wwlwd11/10

15:00

Colchester

Grimsby

wddll17/16

13/5

dllll16/5

15:00

Coventry

Swindon

lwwwl17/14

12/5

wlwww27/10

15:00

Crewe

Wycombe

lwlwl3/1

13/5

wlwlw21/20

15:00

Forest Green

Cambridge

llwll23/10

27/11

dwwdd25/18

15:00

Luton

Morecambe

lwldl2/5

21/5

llwwd8/1

15:00

Mansfield

Cheltenham

wwddl16/11

13/5

ldlwl21/10

15:00

Notts County

Exeter

wlwwd42/41

27/10

lwllw16/5

15:00

Stevenage

Carlisle

lwddl25/14

22/9

lldwl20/11

15:00

Yeovil

Chesterfield

llwwd14/9

53/21

ldllw19/10

Scottish FA Cup Matches

12:15TV

Aberdeen

St Mirren

wwlwd2/5

41/10

wwdww81/10

15:00

Albion Rovers

St Johnstone

wddll8/1

23/5

lwddl4/11

15:00

Alloa

Dundee Utd

wwdwl4/1

58/19

wlwld5/6

15:00

Ayr

Arbroath

llwld4/5

33/10

ldwww15/4

15:00

Celtic

Brechin

lwwwd1/33

22/1

llldl100/1

15:00

Dundee

Inverness

lwdlw11/12

29/11

wdlww41/13

15:00

Dunfermline

Morton

lwwwd6/5

28/11

lwddl34/13

15:00

East Fife

Brora

ldldw17/35

19/5

dlwww7/1

15:00

Kilmarnock

Ross County

wdwwd15/13

5/2

dlldl23/8

15:00

Livingston

Falkirk

lwdlw11/9

29/11

wlwlw5/2

15:00

Motherwell

Hamilton

lldll11/8

40/17

llwlw11/5

15:00

Peterhead

Dumbarton

wwwww11/10

27/10

dldll12/5

15:00

Queen of the South

Partick

lldwl33/16

5/2

llwlw7/5

Scottish League 1 Matches

15:00

Stranraer

Raith Rovers

llldw9/2

31/10

wwwwd11/17

Scottish League 2 Matches

15:00

Berwick

Elgin

ldlll2/1

14/5

lllww39/29

15:00

Montrose

Clyde

wldww19/20

54/19

dddll58/19

15:00

Stenhousemuir

Cowdenbeath

dwwlw1/2

15/4

dldll13/2

15:00

Stirling Albion

Edinburgh City

dllwl5/6

54/19

llwwl38/11

English Conference National Matches

12:30TV

Sutton

Dagenham & Redbridge

wldww5/4

32/13

lddwl32/13

15:00

AFC Fylde

Macclesfield

wwwdw5/4

53/21

wwwdl29/12

15:00

Aldershot

Ebbsfleet United

dwdww17/16

27/11

llwdl3/1

15:00

Boreham Wood

Dover

ddwdl7/5

9/4

dddlw22/9

15:00

Chester

Gateshead

ldwdl43/19

29/12

ddldw39/29

15:00

Guiseley

Barrow

wldll31/16

32/13

ldddl17/11

15:00

Halifax

Leyton Orient

dldwl14/9

32/13

wlddw19/10

15:00

Hartlepool

Wrexham

llddl13/5

40/17

ldddw39/29

15:00

Maidstone

Eastleigh

dddlw13/11

51/19

wddww12/5

15:00

Solihull Moors

Woking

lwwdl13/10

28/11

ldldl44/19

15:00

Torquay

Bromley

ldlll10/7

52/21

lwwlw33/16

15:00

Tranmere

Maidenhead Utd

wwldw4/6

33/10

wlldw51/10

African Nations Championship

16:30

Angola

Cameroon

45/17

15/8

17/11

19:30

Congo A

Burkina Faso A

22/19

19/10

38/11

Argentinian Cup Matches

IN PLAY

CA Union de Villa Krause

Sportivo Desamparados

1/14

17/2

125/1

21:00

CA Huracan Las Heras

CD Maipu

15/13

9/4

12/5

22:00

CA Chaco For Ever

Sarmiento de Resistencia

21/20

12/5

5/2

Australian A-League Matches

06:35TV

Newcastle Jets

Wellington Phoenix

13/19

10/3

43/10

08:50TV

Sydney FC

Central Coast Mariners

3/10

51/10

12/1

Belgian First Division B Matches

16:00

Union Saint Gilloise

Westerlo

11/9

5/2

5/2

19:30

Roeselare

Germinal Beerschot

21/10

27/11

24/17

Belgian Pro League Matches

17:00

Standard de Liege

Eupen

dlddl6/11

10/3

dddlw29/5

19:00

Oostende

Kortrijk

dllwl7/10

41/13

wlwww21/5

19:00

Waasland Beveren

St Truiden

lwdll8/7

34/13

ddddl13/5

19:30

Mechelen

Zulte Waregem

wwlll17/13

34/13

dllll23/10

Club Friendly Matches

06:30

Bunyodkor Tashkent

Navbahor Namangan

4/5

13/5

29/10

08:00

Pyunik

Artsakh

6/5

9/4

28/15

08:30

Da Nang

Yokohama FC

11/5

52/19

42/41

08:30

Nomme United

Tallinna JK Legion

25/18

13/5

25/18

08:45

Marcerra United

Negeri Sembilan

13/2

5/1

1/4

09:00

Budapest Honved

Dorogi FC

2/11

11/2

15/1

09:00

Metaloglobus Bucuresti

CS Tunari

4/7

14/5

4/1

09:00

Poli Timisoara

ACS Ghiroda

1/7

11/2

9/1

09:00

Radzionkow

KS Unia Dabrowa Gornicza

1/2

3/1

4/1

09:00

Vasas Budapest

Vecsesi FC

1/25

14/1

25/1

09:00

Warta Poznan

Gornik Konin

1/4

5/1

6/1

10:00

Ang Thong FC

Kasetsart FC

8/13

7/2

14/5

10:00

Balmazujvarosi FC

Cegledi VSE

8/15

16/5

4/1

10:00

Budaorsi SC

Paks

37/10

31/10

8/13

10:00

Dunajska Luzna

STK Samorin

11/2

7/2

2/5

10:00

Energetik-BGU Minsk

Dnepr Mogilev

43/18

43/18

9/10

10:00

FC Pisek

Viktoria Plzen U21

11/10

11/4

17/10

10:00

FK Poprad

Vysne Opatske

2/5

7/2

11/2

10:00

FK Senica

Dubnica

2/7

5/1

15/2

10:00

HB Koge

Avarta

1/2

10/3

4/1

10:00

MFK Karvina

Piast Gliwice

4/5

5/2

29/10

10:00

Metallist Korolev

FK Kolomna

21/10

11/4

9/10

10:00

NK Zagreb

NK Hask

4/5

29/10

13/5

10:00

Slovacko

MFK Vitkovice

7/18

7/2

9/2

10:00

Trencin

AFC Nove Mesto nad Vahom

1/6

6/1

11/1

10:00

Unicov

Banik Ostrava U21

9/10

29/10

28/13

10:30

Haladas

Presov

10/11

29/10

9/4

11:00

AGF

Vendsyssel FF

5/6

5/2

5/2

11:00

Belshina Bobruisk

BATE Borisov

9/2

9/2

1/3

11:00

Elbalg

Bytovia Bytow

10/3

11/4

11/18

11:00

FK Vozdovac

Radnicki Obrenovac

1/3

10/3

13/2

11:00

LKS Lodz

KS Polonia Sroda Wlkp

8/15

3/1

15/4

11:00

MKP Pogon Siedlce

Radomiak Radom

5/6

13/5

29/10

11:00

Oppsal

Orn Horten

16/11

7/2

11/10

11:00

Randers FC

Vejle

7/10

11/4

10/3

11:00

SC Buchschachen

USV Pollauberg

7/4

3/1

1/1

11:00

Schalke U23

SpVgg Vreden 1921

7/18

7/2

9/2

11:00

Shamrock

Longford

7/10

29/10

17/5

11:00

Slask Wroclaw

Miedz Legnica

4/5

27/10

3/1

11:00

Stal Mielec

Cracovia Krakow

11/5

13/5

11/10

11:00

Zilina

Ostrava

8/11

27/10

16/5

11:15

Jyvaskyla JK

Mikkelin P

4/9

3/1

19/4

11:45

Jakobstads BK

FF Jaro

28/13

14/5

10/11

11:50

FK Gorodeya

FK Luch Minsk

11/10

9/4

2/1

12:00

1860 Munich

FC Memmingen

1/4

19/4

9/1

12:00

BFC Dynamo

Optik Rathenow

6/11

16/5

4/1

12:00

Bohemians 1905 U21

Chomutov

25/18

5/2

25/18

12:00

Energetyk Row Rybnik

GKS Katowice

7/2

3/1

11/18

12:00

FC Nordsjaelland

Lyngby

7/18

4/1

4/1

12:00

FK Palanga

FK Kauno Zalgiris

19/29

43/18

7/2

12:00

FK Vitosha

FK Strumska

19/29

5/2

7/2

12:00

Gyor

FC Ajka

8/11

3/1

13/5

12:00

IFK Gothenburg

AaB

17/11

14/5

16/11

12:00

Kelantan FC

Ratchaburi FC

19/10

14/5

21/20

12:00

Lokomotiv Sofia

FC Hebar Pazardzhik

1/3

7/2

6/1

12:00

Malmo FF

Fremad Amager

2/13

15/2

13/1

12:00

NK Krsko

Roltek DOB

8/15

10/3

10/3

12:00

Parndorf

ASV Drassburg

11/18

7/2

13/5

12:00

Podbrezova

Lokomotiva Zvolen

7/15

7/2

9/2

12:00

Rad Belgrade

Vojvodina

16/5

14/5

4/6

12:00

SV Innsbruck

Wattens

16/1

9/1

1/12

12:00

Septemvri Simitli

Septemvri Sofia

13/2

10/3

1/3

12:00

Szekszardi

Ferencvaros

14/1

9/1

1/16

12:30

Cukaricki

FK Backa Palanka

19/29

13/5

16/5

12:30

Felda United FC

Felcra

3/19

13/2

7/1

13:00

Alemannia Aachen

Bochum

5/1

18/5

7/15

13:00

Aluminij

Allerheiligen

4/6

31/10

31/10

13:00

Austria Vienna

Gornik Zabrze

6/5

3/1

17/11

13:00

Baerum

Frigg

5/6

15/4

11/5

13:00

Brommapojkarna

AFC Eskilstuna

11/18

10/3

11/4

13:00

Caslav

Benatky Nad Jizerou

7/1

19/4

2/9

13:00

Chojniczanka Chojnice

Gwardia Koszalin

2/9

9/2

8/1

13:00

Cottbus

Dukla Prague

9/2

15/4

4/9

13:00

Dunajska Streda

Sigma Olomouc

28/15

11/4

1/1

13:00

Eintracht Braunschweig II

Viktoria 89 Berlin

13/10

29/10

6/4

13:00

Engers

Koblenz

9/2

7/2

7/18

13:00

FAC Team fur Wien

ASK/BSC Bruck Leitha

1/2

10/3

7/2

13:00

FC Lahti

Flora Tallinn

13/8

13/5

13/10

13:00

FC Viktoria Koln

Oberneuland

2/17

7/1

13/1

13:00

FC Wacker Tirol

SK Bischofshofen

2/13

6/1

12/1

13:00

FCM Traiskirchen

Wiener Neustadt

4/1

29/10

4/7

13:00

Fortuna Dusseldorf II

Wegberg-Beeck

4/6

29/10

16/5

13:00

Gor Mahia

KCCA

9/7

2/1

28/15

13:00

Hartberg

Neusiedl

4/5

15/4

4/1

13:00

Hessen Kassel

SC Wiedenbruck

9/4

29/10

10/11

13:00

IK Frej

AIK

11/2

37/10

5/12

13:00

Kriens

Wohlen

5/4

11/4

7/4

13:00

LASK Linz

Yanbian Fude FC

8/11

12/5

1/100

13:00

Lubeck

TSG Neustrelitz

4/5

27/10

3/1

13:00

SC Verl

Luneburger SK Hansa

11/10

5/2

2/1

13:00

Siarka Tarnobrzeg

Cracovia Krakow

6/1

15/4

1/3

13:00

Sirius

GIF Sundsvall

11/10

13/5

23/10

13:00

Sogndal

Floro

10/13

29/10

31/10

13:30

Trakai FK

FK Jelgava

11/10

27/10

19/10

13:30

Wormatia Worms

Pirmasens

19/29

16/5

13/5

13:45

Trans Narva

JK Viljandi

11/18

16/5

26/9

14:00

ASC 09 Dortmund

Wuppertaler

7/2

16/5

8/15

14:00

Brno

Nitra

11/10

13/5

9/4

14:00

Elfsborg

Sarpsborg

5/4

11/4

7/4

14:00

FC Nordsjaelland XI

Hvidovre

26/19

3/1

5/4

14:00

MKS Slask Swietochlowice

Gwarek Tarnowskie Gory

9/2

16/5

4/9

14:00

MSK Zilina B

Trinec

5/2

5/2

5/6

14:00

Maribor

NK Nafta 1903

1/4

9/2

13/2

14:00

NK Spansko

NK Vrapce

4/7

17/5

18/5

14:00

Rot-Weiss Frankfurt

FSV Frankfurt

43/18

43/18

9/10

14:00

Shakhtar Donetsk

Ludogorets Razgrad

5/4

5/2

7/4

14:00

Slavia Prague

FC Viktoria Zizkov

3/16

5/1

8/1

14:00

Thun

Breitenrain

2/5

15/4

5/1

14:30

FK Karabakh

Lechia Gdansk

21/20

14/5

19/10

14:30

Videoton FC

Beijing Renhe

1/4

9/2

13/2

15:00

Admira Wacker Modling

Tianjin Quanjian

8/11

31/10

3/1

15:00

Basel

Sturm Graz

5/6

13/5

14/5

15:00

LDU de Quito

Universidad Catolica

7/5

9/4

17/10

15:00

Legia Warsaw

Atletico Nacional

29/10

28/11

10/11

15:00

Levadia Tallinn II

Tartu FC Santos

1/1

10/3

13/8

15:00

Mattersburg

Aarau

1/2

3/1

4/1

15:00

Puskas Academy

Shanghai Shenhua

13/18

5/2

3/1

15:00

Salzburg

Plzen

5/4

13/5

17/10

15:00

Shamrock

Cobh Ramblers

19/29

10/3

5/2

15:30

Dynamo Kiev

Haugesund

4/9

16/5

9/2

16:00

Raufoss

Asker

1/1

15/4

6/4

16:00

Rijeka

Gorica

8/11

16/5

10/3

16:30

Astra Giurgiu

Termalica BB Nieciecza

1/1

9/4

9/4

17:00

Wigry Suwalki

Atlantas Klaipeda

7/5

27/10

7/5

18:30

Limerick

Galway

19/29

3/1

11/4

19:30

Estudiantes Merida

Carabobo FC

25/18

43/18

6/4

20:00

San Jose

Bolivar

25/18

13/5

25/18

20:00

Santa Fe

Deportivo Cali

1/1

12/5

5/2

23:00

Legia Warsaw

Atl Nacional (Col)

29/10

12/5

11/13

Cypriot First Division Matches

14:00

AEL Limassol

Omonia Nicosia

24/17

23/10

36/17

15:00

Doxa Katokopias

Alki Oroklinis

21/20

27/11

11/5

17:00

Anorthosis

Ethnikos Achnas

1/12

25/2

33/1

Dutch Eredivisie Matches

17:30

Roda

Twente

wdlll77/29

13/5

dlwdd10/9

18:45

Den Haag

Venlo

wwlwd15/13

29/11

ldlww29/11

18:45

Vitesse

Heerenveen

wddlw21/20

11/4

lddwl11/4

18:45

Zwolle

NAC Breda

dwdwl11/17

17/5

wdllw9/2

Egyptian Premier League Matches

12:30

Al Masry

Petrojet

13/17

28/11

19/4

15:00

ENPPI

Wadi Degla

5/6

12/5

4/1

17:30

El Entag El Harby

Jaish

20/13

19/10

12/5

English Conference North Matches

15:00

Alfreton

Leamington

lllwd15/11

23/9

wdddl11/5

15:00

Blyth Spartans

FC United of Manchester

wllwl3/5

17/5

ddwdw26/5

15:00

Bradford PA

Gainsborough

wwdll3/5

7/2

ldldl24/5

15:00

Curzon Ashton

Kidderminster

wdldl3/1

53/21

wdddl17/16

15:00

Darlington

Chorley

wllld57/29

23/10

dlldw29/18

15:00

North Ferriby Utd

Boston Utd

lllll11/1

6/1

wwwdw5/19

15:00

Salford City

Harrogate Town

lddww10/9

13/5

wwldw34/13

15:00

Southport

Stockport

ldwlw12/5

45/17

wwddw6/5

15:00

Tamworth

Brackley

wllwl13/4

23/9

ddwdw1/1

15:00

Telford

Nuneaton

ddlll25/19

13/5

wllww11/5

15:00

York

Spennymoor Town

wwwww24/23

11/4

wwwdw52/19

English Conference South Matches

15:00

Bath City

Concord Rangers

lwldd7/9

47/16

wwdwd15/4

15:00

Bognor Regis Town

Wealdstone

ddldl21/11

13/5

wldlw22/15

15:00

Braintree Town

Hemel Hempstead

dddwd10/9

13/5

ddwdl13/5

15:00

Chippenham Town

Dartford

lllld47/16

29/10

dwwdw19/20

15:00

East Thurrock

Oxford City

wwllw66/67

14/5

wlwll31/11

15:00

Eastbourne Borough

St Albans

lwlll26/11

39/14

dlwdl15/13

15:00

Hampton and Richmond

Hungerford Town

ddwdw7/11

3/1

lwwlw28/5

15:00

Havant & Waterlooville

Gloucester City

wdwwl7/10

56/19

ldlwl9/2

15:00

Poole Town

Welling

lwdll41/19

13/5

dlllw53/35

15:00

Weston Super Mare

Chelmsford

wwwdl11/5

13/5

wddld11/8

15:00

Whitehawk

Truro City

llwdw51/10

57/17

ldwwd4/7

English Isthmian League Premier Matches

15:00

Billericay

Harrow Borough

wwwdw2/9

33/5

lllww10/1

15:00

Burgess Hill Town

Enfield Town

lllll13/8

47/16

wdldl11/8

15:00

Dorking

Harlow Town

5/11

39/10

28/5

15:00

Dulwich

Merstham

wwwwl1/3

29/5

dllld15/2

15:00

Folkestone Invicta

Lowestoft Town

wwldw4/9

75/19

dlddl11/2

15:00

Kingstonian

Brightlingsea Regent

lllww15/13

33/10

llwdw83/41

15:00

Leiston

Tonbridge Angels

llwlw39/40

35/12

lwdlw12/5

15:00

Margate

Tooting & Mitcham

3/10

29/5

10/1

15:00

Needham Market

Hendon

dllll17/4

19/5

wwwll7/12

15:00

Staines Town

Worthing

ldlww8/15

50/13

wdwdl19/4

15:00

Thurrock

Leatherhead

lwwdl28/17

68/23

wwwwd11/8

15:00

Wingate and Finchley

Met Police

ddwlw24/17

35/12

ldwdw13/8

English Northern League Premier Matches

15:00

Ashton Utd

Stafford

wdwwd4/5

54/19

dwlll10/3

15:00

Farsley Celtic

Buxton

wdwld14/11

45/17

ddwld19/10

15:00

Mickleover Sports

Marine

dwddw13/11

54/19

lldll12/5

15:00

Nantwich Town

Lancaster

dlwlw13/11

53/21

dllwd11/5

15:00

Rushall Olympic

Whitby

wldlw7/5

51/19

dlwld9/5

15:00

Shaw Lane

Halesowen

wdwld1/3

51/10

dlwll7/1

15:00

Stalybridge

Grantham Town

lllwd13/5

14/5

ldwwd68/67

15:00

Stourbridge

Altrincham

lwwdl11/4

3/1

wwlww13/14

15:00

Warrington Town

Hednesford

wdwdw19/16

77/29

wwwwd11/5

15:00

Workington

Barwell

dwldw10/13

3/1

wdlwd19/5

English Southern League Premier Matches

15:00

Banbury United

Basingstoke Town

66/67

3/1

26/11

15:00

Banbury

Basingstoke Town

wwlwd19/20

11/4

dwlwl23/10

15:00

Biggleswade Town

Slough

ddwlw53/35

11/4

dwddw53/35

15:00

Bishop Stortford

Gosport Borough

wdldl7/19

4/1

lllll7/1

15:00

Dorchester

Hereford

dwlwl14/5

119/40

dwdwl11/13

15:00

Farnborough

Dunstable Town

lwlwd7/19

9/2

llwll6/1

15:00

Kings Lynn Town

Weymouth

wdlwd68/67

14/5

wdwdd23/10

15:00

Kings Lynn

Weymouth

19/20

11/4

23/10

15:00

Redditch United

Kings Langley

llwld8/11

3/1

ldlld13/4

15:00

Redditch

Kings Langley

4/6

3/1

31/10

15:00

Royston Town

Chesham

wwwww13/10

11/4

lddww13/8

15:00

Royston Town

Chesham United

11/8

31/11

48/29

15:00

St Neots Town

Frome Town

dwldd13/9

11/4

lwlwd28/17

15:00

Stratford Town

Hitchin

6/4

5/2

13/10

15:00

Stratford Town

Hitchin Town

wldld8/5

47/17

wlwll13/9

15:00

Tiverton

St Ives Town

wlllw5/12

41/10

lwdwd21/4

Finnish Cup Matches

12:00

Helsinki

PEPO

1/25

18/1

70/1

12:00

Turku PS

Klubi 04

2/5

17/4

7/1

13:00

PS Kemi

AC Kajaani

1/2

15/4

53/10

French Ligue 2 Matches

14:00

Nimes

Chateauroux

8/15

7/2

13/2

French National League Matches

13:45

Laval

Rodez

12/11

11/5

10/3

German 3rd Liga Matches

13:00

Chemnitz

Paderborn

20/7

49/18

1/1

13:00

Halle

VfR Aalen

13/10

12/5

33/13

13:00

Karlsruhe

Unterhaching

15/14

34/13

11/4

13:00

SC Fortuna Koln

Carl Zeiss Jena

15/13

13/5

13/5

13:00

SG Sonnenhof Grossaspach

Hansa Rostock

6/4

9/4

15/7

13:00

Sportfreunde Lotte

FSV Zwickau

15/13

22/9

47/17

13:00

Wehen

Osnabruck

14/19

54/19

9/2

Ghanaian Premier League Matches

21:00

Aurora

CSD Comunicaciones II

13/18

11/5

7/2

21:00

Deportivo Mixco

Universidad de San Carlos

11/10

21/10

11/5

Greek Football League Matches

13:00

Aris Salonica

AE Karaiskakis

1/6

9/2

12/1

Greek Super League Matches

13:00

Platanias

Levadiakos

13/10

9/4

3/1

15:15

Panathinaikos

Kerkyra

2/5

15/4

25/2

17:30

Larisa

AEK Athens

13/2

29/10

5/6

Israeli Premier League Matches

14:00

Hapoel Haifa

Hapoel Kiryat Shmona

22/23

5/2

19/5

16:00

Hapoel Raanana

Bnei Yehuda Tel Aviv

12/5

23/10

39/29

16:15

Ashdod SC

Maccabi Haifa

53/21

11/5

14/11

18:30

Hapoel Acco

Hapoel Beer Sheva

11/1

47/10

5/18

Italian Lega Pro Matches

13:30

Arzachena

Siena

43/18

20/9

17/13

13:30

Gubbio

AC Mestre

Mestre

Draw

48/29

28/15

2/1

13:30

Piacenza

Olbia

24/17

11/5

25/12

15:30

Bassano Virtus

Santarcangelo

10/13

53/21

9/2

15:30

Feralpisalo

Sambenedettese

16/11

21/10

43/18

15:30

Fermana

Alto Adige

13/8

2/1

2/1

15:30

Pordenone

Fano

11/14

5/2

17/4

15:30

Teramo

Vicenza

10/11

5/2

17/4

17:30

Triestina

Ravenna

5/7

52/19

19/4

19:30

Albinoleffe

Renate

17/10

39/19

17/9

19:30

Siracusa

Rende

17/13

21/10

5/2

Italian Serie B Matches

14:00

Ascoli

Cittadella

29/10

22/9

19/17

14:00

Cremonese

Parma

24/17

21/10

32/13

14:00

Empoli

Ternana

1/2

7/2

7/1

14:00

Foggia

Pescara

29/18

45/17

23/13

14:00

Frosinone

Pro Vercelli

4/9

62/17

8/1

14:00

Novara

Carpi

5/4

36/17

35/12

14:00

Perugia

Virtus Entella

6/7

34/13

50/13

14:00

Salernitana

Venezia

8/5

21/10

20/9

17:00

Spezia

Palermo

7/4

23/12

36/17

19:30

Cesena

Bari

83/41

11/5

17/10

Mexican Apertura Matches

IN PLAY

Puebla

Veracruz

0/1

750/1

1000/1

03:00

Atlas

Toluca

29/16

22/9

18/11

17:00

Santos

Atlas

1/33

2/13

1/33

23:00

Cruz Azul

Leon

11/10

47/17

3/1

23:00

Queretaro

Tigres

54/19

19/8

9/8

Mexican Clausura Primera A Matches

23:00

Zacatepec

Cimarrones

15/16

29/11

3/1

Mexican Youth Matches

16:00

Pumas Unam U20

America U20

9/5

12/5

6/5

17:30

Necaxa U20

Chivas Guadalajara U20

13/8

27/10

13/10

17:30

Necaxa U20

Guadalajara Mexico U20

2/9

1/4

2/9

18:00

Pachuca U20

Lobos BUAP U20

15/13

45/17

15/8

Northern Ireland IFA Championship Matches

14:00

Knockbreda

Newry

12/5

29/10

10/11

Northern Ireland Premiership Matches

15:00

Ards

Ballymena

dwwdl12/5

58/19

wldww42/41

15:00

Carrick Rangers

Glentoran

dldll16/5

51/19

ldwdd13/14

15:00

Cliftonville

Dungannon Swifts

wlldd5/12

39/10

dlwdl15/2

15:00

Coleraine

Crusaders

wwddw23/12

11/4

wwwww39/29

15:00

Linfield

Glenavon

dwllw10/11

17/5

lwwld27/10

15:00

Warrenpoint Town

Ballinamallard Utd

ldlld5/6

31/10

lldld16/5

Portuguese Liga Honra Matches

11:15

Academico Viseu

Sporting Lisboa II

4/5

25/9

75/19

11:15

Academico Viseu

13/18

9/4

 

15:00

Cova Piedade

Gil Vicente

7/6

16/7

29/10

15:00

Nacional Madeira

7/10

5/2

 

15:00

Nacional Madeira

Benfica II

3/4

119/40

4/1

Spanish Segunda Division B Matches

15:00

Real Union

Athletic Bilbao B

19/10

11/5

32/19

15:00

Real Union

Athletic Club B

17/10

2/1

7/5

15:15

Sporting Gijon B

Leioa

4/7

31/10

49/10

17:00

Arenas Club de Getxo

Izarra

1/1

23/10

37/13

17:00

Gernika

Pena Sport

3/5

11/4

61/10

17:00

Real Sociedad B

CD Vitoria

4/7

45/17

11/2

Spanish Segunda Division Matches

15:00

Valladolid

Sevilla B

6/11

16/5

31/5

17:00

Cordoba

Albacete

7/6

36/17

31/10

17:00

Oviedo

Almeria

7/10

14/5

5/1

19:00

Lorca

SD Huesca

12/5

15/7

16/11

19:30

Lugo

Gijon

20/13

9/4

21/10

Spanish Tercera Division Matches

17:00

CD Laredo

SD Rayo Cantabria

1/5

9/2

9/1

17:00

CF Pobla de Mafumet

Sant Andreu

17/11

2/1

7/4

17:00

Santfeliuenc FC

UA Horta

7/5

11/5

19/10

Turkish 1 Lig Matches

10:00

Adana Demirspor

Balikesirspor

13/10

45/17

21/10

12:30

Eskisehirspor

Istanbulspor

10/11

51/19

13/4

Turkish Super Lig Matches

10:30

Karabukspor

Genclerbirligi

13/5

19/8

17/14

13:00

Osmanlispor

Malatyaspor

1/1

31/12

58/19

16:00

Fenerbahce

Goztepe

3/7

43/10

63/10

U23 International Matches

08:00

South Korea

Malaysia U23

3/16

6/1

16/1

11:30

Iraq

Vietnam U23

7/18

62/17

10/1

Womens Australia W League Matches

08:30

Perth Glory Women

13/10

13/5

 

Womens International Matches

11:00

Montenegro Women

Bosnia-Herzegovina Women

10/3

11/4

19/29

18:00

Spain Women

Netherlands Women

23/10

119/40

21/20

20:00

France Women

Italy Women

5/19

6/1

10/1

Sunday 21st January 2018

English Premier League Matches

16:00TV

Southampton

Tottenham

ldlwd24/5

16/5

wwdww13/19

French Ligue 1 Matches

14:00TV

Nice

St Etienne

wdlwd8/13

31/10

llwwl57/10

16:00TV

Monaco

Metz

wwwdd1/3

26/5

wwwdw9/1

20:00TV

Lyon

Paris Saint-Germain

wwwdw7/1

47/10

wwwww5/11

German Bundesliga Matches

14:30TV

Bayern Munich

Werder Bremen

wwwww2/13

10/1

wldwd22/1

17:00TV

Schalke 04

Hannover

dwdwl8/13

17/5

lwldw11/2

Italian Serie A Matches

11:30TV

Atalanta

Napoli

wwlww14/5

27/10

wwwlw19/17

14:00

Bologna

Benevento

llwll5/7

29/10

lllww5/1

14:00TV

Lazio

Chievo

dwwdw3/10

28/5

dllld14/1

14:00TV

Sampdoria

Fiorentina

lllwl2/1

23/9

dwldd32/21

14:00

Sassuolo

Torino

wlwdl9/5

12/5

wddlw25/14

14:00

Udinese

Spal

wlwwd4/5

45/17

dwdll23/5

14:00

Verona

Crotone

lwlll6/5

19/8

lwlll14/5

17:00TV

Cagliari

AC Milan

dllwl3/1

28/11

llwdw11/10

19:45TV

Inter

Roma

llldd24/17

13/5

wlldl41/19

Portuguese Super Liga Matches

16:00

Aves

Pacos Ferreira

llldl21/17

23/10

dlldd27/10

16:00

Feirense

Moreirense

lwlwl32/21

21/10

lwwld23/10

18:00

Rio Ave

Boavista

wdwlw22/23

23/10

lwldw19/5

20:15

Guimaraes

Estoril

wllll5/6

29/10

dlwdl15/4

Spanish La Liga Primera Matches

11:00TV

Alaves

Leganes

wlwwl5/4

24/11

wwlll56/19

15:15

Real Madrid

Deportivo La Coruna

wddlw1/7

21/2

wlldl20/1

17:30TV

Real Sociedad

Celta Vigo

ldwll15/16

56/19

wddlw31/10

19:45TV

Betis

Barcelona

lwlww81/10

53/10

dwwwl10/29

Scottish FA Cup Matches

12:00TV

Fraserburgh

Rangers

llwww45/1

16/1

wllwd1/14

14:05TV

Hearts

Hibernian

wwddd2/1

23/10

llwdd8/5

African Nations Championship

19:00

Mauritania A

Guinea A

16/5

2/1

9/10

Argentinian Cup Matches

20:00

Juventud Antoniana

Gimnasia Y Tiro

6/4

9/4

9/5

Australian A-League Matches

08:00TV

Melbourne City

Adelaide United

21/20

28/11

47/16

Belgian First Division B Matches

15:00

Tubize

Oud-Heverlee

14/5

45/17

13/12

Belgian Pro League Matches

13:30

Antwerp

Club Brugge

dwwlw19/4

47/17

dwwww8/11

17:00

Genk

Anderlecht

lddlw17/10

5/2

wllww7/4

19:00

Gent

Lokeren

wwdwl1/3

9/2

lldww10/1

Dutch Eredivisie Matches

11:30

Sparta Rotterdam

Excelsior

lllll9/8

34/13

lllwd31/12

11:30

Sparta Rotterdam

Excelsior Rotterdam

15/13

28/11

13/5

13:30TV

Ajax

Feyenoord

dwwww9/13

16/5

wwdww17/4

13:30

Willem II

Groningen

wddll16/11

49/18

wddlw2/1

15:45

Heracles Almelo

PSV

7/1

9/2

4/11

15:45TV

Heracles

PSV

llwdl29/4

23/5

dwwdd2/5

Egyptian Premier League Matches

17:00

Al Ahly

Misr Lel Makasa

1/2

58/19

7/1

Finnish Cup Matches

15:00

SJK

PKK U

PKK-U

1/16

13/1

33/1

15:00

SJK

PKKU/Allianssi

1/12

10/1

20/1

16:00

IFK Mariehamn

FC Honka Akatemia

1/7

7/1

12/1

16:00

IFK Mariehamn

Honka Akatemia

1/8

25/4

41/4

French Youth Matches

10:00

Bordeaux U19

Stade Rennais U19

1/50

1/50

1/50

10:00

Marseille U19

AS Montferrandaise U19

1/50

1/50

1/50

10:00

US Colomiers U19

AS Saint Etienne U19

1/50

1/50

1/50

13:30

ESTAC U19

Evian TG U19

1/50

1/50

1/50

13:30

Entente SSG U19

OSC Lille U19

1/50

1/50

1/50

13:30

FC Nantes U19

Chamois Niortais FC U19

1/50

1/50

1/50

13:30

JA Drancy U19

Dijon FCO U19

1/50

1/50

1/50

13:30

Le Havre AC U19

US Orleans Loiret U19

1/50

1/50

1/50

13:30

Montceau Bourgogne U19

Sochaux U19

1/50

1/50

1/50

13:30

Montpellier HSC U19

Nimes Olympique U19

1/50

1/50

1/50

13:30

Valenciennes FC U19

SC Amiens U19

1/50

1/50

1/50

German 3rd Liga Matches

13:00

Meppen

Munster

17/11

23/10

2/1

13:00

Werder Bremen II

Wurzburger Kickers

3/1

12/5

15/13

Greek Super League Matches

13:00

PAOK Saloniki

Apollon Smirnis

1/8

81/10

33/1

15:15

PAS Giannina

Atromitos Athinon

17/10

2/1

36/17

15:15

PAS Lamia 1964

Asteras Tripolis

27/10

5/2

27/14

15:15

Panaitolikos

Panionios

7/4

79/40

25/12

17:30

Olympiakos

Xanthi

2/9

57/10

81/4

Israeli Premier League Matches

17:00

Maccabi Petach Tikva

Maccabi Netanya

11/5

43/19

52/35

18:30

Maccabi Tel Aviv

Hapoel Ashkelon

1/4

5/1

14/1

Italian Lega Pro Matches

13:30

ASD Sicula Leonzio

Trapani

39/14

23/10

21/20

13:30

Akragas

Monopoli

41/18

39/19

19/13

13:30

Alessandria

Pro Piacenza

8/13

11/4

5/1

13:30

Fondi

Virtus Francavilla

8/5

21/10

47/23

13:30

Giana Erminio

Pontedera

10/11

31/12

7/2

13:30

Lecce

Catania

7/5

21/10

43/19

13:30

Pisa

Monza

13/12

23/10

39/14

13:30

Pistoiese

Arezzo

23/17

20/9

16/7

13:30

Prato

Cuneo

16/9

39/19

16/9

13:30

Sicula Leonizio

Trapani

13/5

21/10

10/11

15:30

Juve Stabia

Catanzaro

13/11

28/13

29/11

15:30

Reggina

Paganese

17/16

9/4

58/19

19:30

Casertana

Fidelis Andria

9/8

9/4

58/19

19:30

Cosenza

Matera

13/10

21/10

13/5

Italian Serie B Matches

14:00

Brescia

Avellino

10/9

12/5

29/10

Mexican Apertura Matches

00:00

Inter Playa del Carmen

Veracruz

1/50

1/50

1/50

01:00

Monterrey

Club Tijuana

8/13

33/10

53/10

01:06

Pachuca

Lobos de BUAP

5/6

37/13

5/1

03:00

Necaxa

Guadalajara-SPA

13/7

40/17

33/19

18:00

Pumas UNAM

CF America

15/8

12/5

32/19

Mexican Clausura Primera A Matches

01:00

Cafetaleros de Tapachula

Murcielagos

13/16

29/11

7/2

01:00

Celaya

Atlante

6/5

19/8

68/29

03:00

Dorados

Venados FC

3/4

27/11

15/4

Mexican Youth Matches

17:00

Club Santos Laguna U20

Monarcas Morelia U20

1/50

1/50

1/50

Portuguese Liga Honra Matches

11:15

Real SC Massama

U Madeira

23/17

19/10

2/1

11:15

Real Sport Clube Queluz

U Madeira

9/7

11/5

9/4

11:15

Real Sport Clube

U Madeira

11/8

23/10

43/19

15:00

Porto II

Arouca

25/19

26/11

5/2

15:00

Sp Covilha

Santa Clara

13/8

11/5

33/16

15:00

Sporting Braga II

Academica

38/17

40/17

7/5

15:00

Varzim

Leixoes

6/4

11/5

20/9

16:00

Famalicao

Penafiel

11/10

32/13

29/10

Spanish Segunda Division B Matches

10:30

Osasuna B

Burgos

29/10

21/10

10/9

11:00

AD Union Adarve

RC Celta B

17/10

11/5

27/14

11:00

Atletico Madrid B

Real Valladolid B

7/10

11/4

21/5

11:00

CD Ebro

Llagostera

17/14

2/1

77/29

11:00

Lealtad

Caudal

11/10

11/5

54/19

11:00

Marbella FC

Extremadura

13/8

11/5

19/10

11:00

Melilla

FC Cartagena

5/3

15/8

83/41

11:00

RB Linense

CF Lorca Deportiva

3/5

39/14

4/1

11:00

RC Deportivo Fabril

Ferrol

28/29