Horse Name

Event

STAR EXHIBIT

International Melbourne Cup

Sabe Marcelete

Delta Downs 23:30 1m class Maiden Special Weight

Sacred Elixir

International Cox Plate

Sacred Elixir

International Melbourne Cup

Sacred Empire

International New Zealand Cup

Sacred Life

Flat 2000 Guineas

Sacred Master

International Melbourne Cup

Sacred Rebel

International New Zealand 2000 Guineas

Sacred Sword

International Golden Slipper

Sadam

Will Rogers Downs 19:15 1f 80y class Claiming

Sadlers Joy

International Breeders Cup Turf

Sadlers Risk

National Hunt Grand National

Sage Trouble

Addington Race 3 Bowden Environmental and Waimakariri Parish Trot

Sageburg

Cheltenham Festival Triumph Hurdle

Sagoni

Warrnambool Race 1 Gary lane fencing maiden plate

Sahara Hotlady

Umaker 20:48 UMAKER

Sahelian

International French 2000 Guineas

Sail To Mufti

Fairview 11:40 5f 212y class itsarush.co.za Welcomes You Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Saint Are

National Hunt Grand National

Saint Denis

Taree Race 1 United we stand maiden handicap

Sainted Pearl

International New Zealand 1000 Guineas

Saisons Dor

Redcar 13:30 5f 217y class 5 All New racinguk.com British EBF Novice Stakes

Salorsci

International Railway Stakes

Salorsci

International Winterbottom Stakes

Salorsci

International Kingston Town Classic

Salsa Queen

Greyville 20:00 7f 210y class Henro Bulk Fm 64 Handicap (F & M) (3yo plus)

Salsa Rita

Gulfstream Park West 18:15 5f class Race 1 - Maiden Claiming

Salsamor

International VRC Derby

Salsaretta

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Salsaretta

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Salsaretta

Cheltenham Festival Mares Novices Hurdle

Saltini

Santa Anita 23:32 1m 1f class Race 6 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Salubrious

International Kingston Town Classic

Sam Brown

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Sam Brown

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Sam Cavallaro

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Sam Red

Fakenham 15:15 3m 38y class 3 At The Races Sky 415 Novices' Chase (4yo plus)

Samarmadi

Newcastle 20:15 6f class 5 Global North East Trick Or Treat Handicap (3yo plus)

Sambora

Fairview 15:15 1m 209y class Play Soccer 6, 10 & 13 Mr 66 Handicap (3yo plus)

Sambremont

National Hunt Grand National

Sambro

International Kingston Town Classic

Sambro

International Cox Plate

Sambro

International VRC Derby

Sambucus P R

Umaker 18:25 UMAKER

Samcro

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Samcro

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Samcro

Cheltenham Festival RSA Chase

Samcro

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

Samcro

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Samcro

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Samovare

International Melbourne Cup

Samovare

International Railway Stakes

Samovare

International Cox Plate

Samovare

International Kingston Town Classic

Sampson

International New Zealand Cup

San Benedeto

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

San Benedeto

National Hunt Betfair Tingle Creek Chase

San Benedeto

National Hunt Welsh Champion Hurdle

San Carlo

International Inter Dominion

Sanadaat

International New Zealand 1000 Guineas

Sanadaat

International Cox Plate

Sanavi

Hawthorne 21:10 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Sanctioned

International Cox Plate

Sanctioned

International VRC Derby

Sanctuary

Fairview 14:40 1m 2f 206y class Tab Telebet 0861 000 822 Conditions Plate (F & M) (3yo plus)

Sand Blaster

Young Race 1 Cordina Farms Agl Energy Club Menangle Where Horses Fly Heat

Sand Cat

Murray Bridge Race 3 Fmg engineering / sabois fillies and ares maiden plate

Sand City

Clairefontaine Race 2 First Waltz Maiden

Sand Safari

Albion Park Race 6 Ubet Pace

Sandana Heat

Delta Downs 23:57 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Sandaryann

Flat The Derby

Sandhill Sammy

Indiana Grand Race Course 21:53 6f class Allowance (3yo plus)

Sandro Power

Umaker 20:48 UMAKER

Sands Of Mali

Flat Commonwealth Cup

Sands Of Mali

Flat 1000 Guineas

Sands Of Mali

Flat 2000 Guineas

Sands of Mali

Flat The Derby

Sandy Cove

Fakenham 15:50 2m 3y class 4 Your Jumps Season Guide At attheraces.com/jumps Novices' Hurdle (4yo plus)

Sandymount Duke

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Sandymount Duke

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Sandymount Duke

National Hunt Grand National

Sang Choi Bao

Racing com Park Race 8 Sportsbet racing form bm70 handicap

Sans Le Sou

Addington Race 9 Murney Family Trust and Mid Canterbury Parish Mobi

Sansa

Greyville 16:40 5f 212y class On. Tap Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Santa Ana Lane

International Winterbottom Stakes

Santa Monica

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Santanna Mach

Addington Race 6 Thermo King S I Nz and Hornby/ Darfield Parish Mo

Santanna Mach

Addington Race 11 Graphite Developments Ltd Show Futurity Prelude

Santono Crown

International Melbourne Cup

Santos

International Golden Slipper

Santry

Flat 2000 Guineas

Santry

Flat Commonwealth Cup

Sao

Cheltenham Festival Triumph Hurdle

Sao

Cheltenham Festival Fred Winter Juvenile Handicap Hurdle

Saphir Du Rheu

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Saphir Du Rheu

National Hunt Ladbrokes Trophy

Saphir Du Rheu

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Sapphire Petunia

Greyville 18:10 4f 214y class Hughcor Mr 70 Handicap (3yo plus)

Saracen Knight

Flat The Derby

Sarah Burt

Addington Race 2 Harris Meats and Hurunui Parish Mobile Pace

Sarah Goody

Gloucester Park Race 2 Perth Plasterboard Centre Canning Vale The Preux Chevalier Mares Qualifying Heat 3 Ms Pace (sky 1)

Sarajevo

Taree Race 6 Usu picnic day class 2 plate

Saranne My Love

Clairefontaine Race 6 Saint-Leger Dubosq Handicap

Sarona Downs

Canberra Race 6 Oztal architects benchmark 69 handicap

Sarrasin

International Cox Plate

Sarrasin

International Melbourne Cup

Sassy Jo

Murray Bridge Race 10 Cgu insurance benchmark 64 handicap

Sasuka

Baden Baden 13:25 STAKES 7f 21ds

Satin Slipper

International Golden Slipper

Satono Crown

International Breeders Cup Turf

Satono Crown

International Melbourne Cup

Saturado

Gulfstream Park West 21:02 1m class Race 6 - Starter Optional Claiming

Sauchiehall

Addington Race 1 John Paul Ii Centre For Life Mobile Pace

Saucy Don

Belmont Park 21:13 6f class Claiming (3yo plus)

Saucy Jubilee

Indiana Grand Race Course 20:01 6f class Claiming (3yo plus)

Sausalito Sunrise

Cheltenham Festival Cross Country Chase

Sauvignon Blance

Umaker 18:25 UMAKER

Savaheat

International VRC Derby

Savanero

Murray Bridge Race 10 Cgu insurance benchmark 64 handicap

Savaneta

Canberra Race 4 home in queanbeyan maiden handicap

Save Our Pennys

Melton Race 7 Fixwell Smash Repairs Trot

Saved By The Bell

Redcar 14:35 1m 5f 218y class 5 Sam Hall Memorial Handicap (3yo plus)

Savile Row

International Emirates Stakes

Savile Row

International Cox Plate

Saville Row

International Cox Plate

Savvy Coup

International New Zealand 1000 Guineas

Savvy Dreams

International Melbourne Cup

Saxon Rose

Melton Race 3 Melton Home Timber and Hardware Trot

Saxon Warrior

Flat 2000 Guineas

Saxon Warrior

Flat The Derby

Saxon Warrior

International Prix de lArc de Triomphe

Saxon Warrior

Flat St Leger

Saxon Warrior

Flat 1000 Guineas

Say Your Pres

Addington Race 7 John Jones Steel and Papanui Parish Mobile Trot

Sayar

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Sayar

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Sayed

International Melbourne Cup

Sbm Mia Rare Dip

Will Rogers Downs 20:30 1f 80y class Claiming

Scales Of Justice

International Railway Stakes

Scales Of Justice

International Kingston Town Classic

Scales of Justice

International Melbourne Cup

Scales of Justice

International Cox Plate

Scallop

Warrnambool Race 3 Debortoli maiden plate

Scamander

Hawthorne 22:34 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Scapolo

International Couplands Bakeries Mile

Scarlet Dragon

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Scarlet Emerald

Charles Town 00:29 class

Scarpetta

Umaker 20:13 UMAKER

Sceau Royal

Cheltenham Festival RSA Chase

Sceau Royal

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Sceau Royal

Cheltenham Festival Arkle Chase

Sceau Royal and #xD;

Cheltenham Festival Arkle Chase

Scherzoso

International Railway Stakes

Schesaplana

Baden Baden 14:55 STAKES 6f 211yds

Schivarelli

Belmont Park 21:13 6f class Claiming (3yo plus)

Schweinsteiger

Warrnambool Race 2 Matthew williams racing 3yo maiden plate

Scobias

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Scoff

Charles Town 00:29 class

Scoil Naisiunta

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

Scoil Naisiunta

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

Scoobys Delight

Kalgoorlie Race 4 Bon Bon Ms Pace (sky 1)

Scotland

International Melbourne Cup

Scotland

International Cox Plate

Scotlynn Justis

Addington Race 1 John Paul Ii Centre For Life Mobile Pace

Scott Base

International New Zealand 2000 Guineas

Se You

Redcar 15:10 7f 219y class 4 Market Cross Jewellers British EBF Novice Stakes (Plus 10)

Sea Calisi

International Breeders cup Filly and Mare Turf

Sea Calisi

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

Sea Cider

Gloucester Park Race 8 G and N Partitioning Mares Ms Pace (sky 1)

Sea Goddess

International New Zealand 1000 Guineas

Sea Me Smile

Gloucester Park Race 2 Perth Plasterboard Centre Canning Vale The Preux Chevalier Mares Qualifying Heat 3 Ms Pace (sky 1)

Sea Of Grace

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Sea Of Roses

Charles Town 01:51 class

Sea Rover

Addington Race 3 Bowden Environmental and Waimakariri Parish Trot

Seababe

International VRC Oaks

Seabhac

International Breeders Cup Juvenile Turf

Seaburge

International Kingston Town Classic

Seaburge

International Melbourne Cup

Seaburge

International Cox Plate

Seaburge

International Railway Stakes

Seahenge

International Breeders Cup Juvenile Turf

Seahenge

Flat 2000 Guineas

Seamount Lady

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

Seamour

International Melbourne Cup

Seannie

International Cox Plate

Seannie

International Winterbottom Stakes

Seannie

International VRC Oaks

Seattle Dragon

Fairview 14:05 7f 210y class interbet.co.za 0861 150 160 Mr 68 Divided Handicap (3yo plus)

Seattle Spark

Greyville 16:40 5f 212y class On. Tap Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Seattle Swing

Fairview 15:15 1m 209y class Play Soccer 6, 10 & 13 Mr 66 Handicap (3yo plus)

Seattle Windy

Golden Gate Fields 21:45 6f class Race 3 - Claiming (3yo plus)

Sebfire

International New Zealand 2000 Guineas

Sebring Sun

International Railway Stakes

Sebrings Delight

International New Zealand 1000 Guineas

Second Bullet

International Melbourne Cup

Second Major

Tamworth Race 6 The Pub Group Pace

Second Summer

International Breeders Cup Dirt Mile

Second Summer

International Dubai World Cup

Second Thought

Flat Qipco Champions Sprint Stakes

Second Wave

International Melbourne Cup

Secret Advisor

Flat Ascot Gold Cup

Secret Code

Beaudesert Race 7 pete roberts forever in our hearts benchmark 70 handicap

Secret Girl Lbh

Will Rogers Downs 22:10 1f 80y class Maiden Claiming

Secret Lago

Taree Race 3 Harrington hotel maiden plate

Secret Lake

Warrnambool Race 6 Umbers electrical bm70 handicap

Secret Memories

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Secret Missile

Redcar 15:45 7f class 5 Racing UK In Glorious HD Handicap (3yo plus)

Secret Number

International Melbourne Cup

Secret Rock

Club Hipico 23:01 HANDICAP 5f 103yds

Secret Speed

Keeneland 23:03 6f class Race 10 - Maiden Special Weight

Secreto De Opera

Club Hipico 21:16 STAKES 4f 214yds

Securitiz

Belmont Park 21:46 1m 3f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Sedelpressen

Umaker 18:00 UMAKER

Seduction

Canberra Race 5 hill and rummery class 1 handicap (scaled - 1 0kg)

See Me Fly

Racing com Park Race 8 Sportsbet racing form bm70 handicap

See Me Victorious

Kalgoorlie Race 5 Loud Liam And Wesley Pipes Ms Pace (sky 1)

See The Sun

Newcastle 20:15 6f class 5 Global North East Trick Or Treat Handicap (3yo plus)

See You Mush

Newcastle 19:45 7f 14y class 6 Heart Breakfast With Justin And Kelly Handicap (3yo plus)

Seeking Fast

Gulfstream Park West 22:42 1m 110y class Race 9 - Maiden Claiming (3yo plus)

Seeking Treasure

Indiana Grand Race Course 21:25 1m class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Seeking Truth

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Seeknthegiantpearl

Keeneland 21:24 5f 110y class Race 7 - Allowance (3yo plus)

Seel The Deal

International NZ Trotting Cup

Seen The Lyte

Haydock [Abandoned] 13:50 5f class 5 Racing Welfare Nursery

Seeyouatmidnight

National Hunt Grand National

Sekali

International VRC Oaks

Seldom Inn

National Hunt Grand National

Selenge

Umaker 20:48 UMAKER

Semiramide

Addington Race 2 Harris Meats and Hurunui Parish Mobile Pace

Send It In

International Breeders Cup Classic

Senewalk

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

Senewalk

Cheltenham Festival County Hurdle

Senewalk

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Senewalk

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Senewalk

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Senga

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

Senga

International Breeders cup Filly and Mare Turf

Senga

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Senga

Flat Qipco Champion Stakes

Senor Lombardy

Cheltenham Festival Champion Bumper

Senorita Pay

Club Hipico 21:16 STAKES 4f 214yds

Sense Of Occasion

International Emirates Stakes

Sense Of Occasion

International Cox Plate

Sense Of Occasion

International Railway Stakes

Sense Of Occasion

International Kingston Town Classic

Sense of Occasion

International Melbourne Cup

Sensei

International New Zealand 2000 Guineas

Sepae

Taree Race 6 Usu picnic day class 2 plate

Separationofpowers

International Breeders Cup Juvenile Fillies

Separationofpowers

International Breeders Cup Juvenile Fillies Turf

September

Flat The Oaks

September

Flat 1000 Guineas

Serenada

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Serengeti

International Breeders Cup Juvenile

Serenity

International New Zealand 1000 Guineas

Set Square

International Melbourne Cup

Set To Fire

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Setsuna

International Golden Slipper

Setting Sail

Flat The Derby

Settlers Stone

International Melbourne Cup

Seven Kingdoms

Wincanton 16:35 2m 5f 82y class 4 John Deere Handicap Hurdle (4yo plus)

Sevenna Star

Flat The Derby

Seventh Heaven

Flat Qipco Long Distance Cup

Seventh Heaven

International Breeders Cup Turf

Seventh Heaven

International Breeders cup Filly and Mare Turf

Seventh Heaven

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Seventh Heaven

National Hunt King George VI Chase

Seventhirtyseven

Tamworth Race 9 Jackson Quality Meats Armidale Pace

Sewcanhugh

Melton Race 2 About Financial Lifestyle Planning and Dh Steel Pace Final

Sexy Morena

Indiana Grand Race Course 19:05 6f class Maiden Claiming

Seymourdini

International Breeders Cup Dirt Mile

Seymouridini

International Breeders Cup Dirt Mile

Shaanxi City

Warrnambool Race 8 Horseland warrnambool bm58 handicap

Shadow Chaser

Baden Baden 14:25 HANDICAP 6f 211yds

Shadow Dancer

International New Zealand 1000 Guineas

Shadow Rock

Indiana Grand Race Course 20:29 5f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Shadow of Dreams

Taree Race 1 United we stand maiden handicap

Shadows Above

Murray Bridge Race 6 Total workforce solutions class two handicap

Shadows Cast

International Couplands Bakeries Mile

Shady Glen

Fakenham 16:25 3m 38y class 3 Visit attheraces.com/jumps Handicap Chase (4yo plus)

Shady Love

Santa Anita 23:01 5f 110y class Race 5 - Maiden Claiming (3yo plus)

Shaka The Baker

Port Pirie Race 1 Hopkins Saddlery Pace

Shakahari

Melton Race 6 Allied Express Blossom Lady

Shake Her Bon Bon

Taree Race 2 Bushland tavern maiden plate

Shaker Baker

Indiana Grand Race Course 19:05 6f class Maiden Claiming

Shakiah

Redcar 13:30 5f 217y class 5 All New racinguk.com British EBF Novice Stakes

Shakira Degli Dei

Umaker 18:47 UMAKER

Shaky Alibi

Santa Anita 23:32 1m 1f class Race 6 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Shaman Ghost

International Breeders Cup Classic

Shanabala

Clairefontaine Race 7 Londine Handicap

Shandale

International Inter Dominion

Shandale

Gloucester Park Race 7 Perth Plasterboard Centre Mount Eden Sprint Ms Pace (sky 1)

Shaneshill

National Hunt Grand National

Shanning

Cheltenham Festival Mares Novices Hurdle

Shanpallas

National Hunt Grand National

Shantou Flyer

National Hunt Grand National

Shantou Flyer

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Shantou Rock

Cheltenham Festival Arkle Chase

Shantou Village

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Shantou Village

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Shantou Village

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Shaolin

Baden Baden 14:55 STAKES 6f 211yds

Shardons Rocket

International Inter Dominion

Sharja Bridge

Flat Balmoral Handicap

Sharjah

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Sharnae

Addington Race 11 Graphite Developments Ltd Show Futurity Prelude

Sharp Art

Keeneland 19:12 6f class Race 3 - Claiming (3yo plus)

Sharp Azteca

International Breeders Cup Dirt Mile

Shattered Love

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Shazam Shannon

Young Race 7 Young Carwash Pace

Shazzannell

Taree Race 2 Bushland tavern maiden plate

She Brings Joy

International Couplands Bakeries Mile

She Is No Lady

Flat Ascot Gold Cup

She Is No Lady

Flat Qipco Long Distance Cup

She Will Reign

International Manikato Stakes

She Will Reign

International Winterbottom Stakes

She Will Reign

International Darley Classic

Sheanna

Murray Bridge Race 6 Total workforce solutions class two handicap

Sheer Blonde

Greyville 16:40 5f 212y class On. Tap Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Sheer Madness

International VRC Derby

Sheer Poetry

Wincanton 15:25 3m 1f 30y class 4 Racing UK HD On Sky 432 Novices' Handicap Chase (4yo plus)

Sheer Rocknroll

International Inter Dominion

Sheidel

International Manikato Stakes

Sheidel

International Winterbottom Stakes

Sheidel

International Darley Classic

Sheikha Reika

Flat 1000 Guineas

Sheikha Reika

Flat The Oaks

Sheikhzayedroad

Flat Qipco Long Distance Cup

Sheikhzayedroad

International Melbourne Cup

Sheikhzayedroad

International Dubai Gold Cup

Sheikhzayedroad

Flat Ascot Gold Cup

Sheilas Hope

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Shelley Beach Road

Taree Race 6 Usu picnic day class 2 plate

Shenandoah Queen

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

Shepherd Market

Flat Commonwealth Cup

Shepherds Purse

Dundalk 19:00 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 1) (3yo plus)

Shepley

Taree Race 2 Bushland tavern maiden plate

Sheriff

Addington Race 8 Nrm Sires Stakes Series (Heat 3) Mobile Pace

Sheriff

Addington Race 1 John Paul Ii Centre For Life Mobile Pace

Sheriff Garrett

Redcar 14:35 1m 5f 218y class 5 Sam Hall Memorial Handicap (3yo plus)

Sherlock Holmes

International Melbourne Cup

Shes A Ranger

Young Race 1 Cordina Farms Agl Energy Club Menangle Where Horses Fly Heat

Shes Artful

Gloucester Park Race 8 G and N Partitioning Mares Ms Pace (sky 1)

Shes In Flight

Tamworth Race 5 Jc Caffyn Plate Indigenous Drivers Series Heat 4

Shes Lucky

Club Hipico 21:43 STAKES 1m 209yds

Shes Poppy

International New Zealand Cup

Shes Positive

Racing com Park Race 8 Sportsbet racing form bm70 handicap

Shes Racy

Umaker 18:47 UMAKER

Shes Turbo Charged

Kalgoorlie Race 5 Loud Liam And Wesley Pipes Ms Pace (sky 1)

Shillalae Princess

Warrnambool Race 3 Debortoli maiden plate

Shillelagh

International Railway Stakes

Shillelagh

International Kingston Town Classic

Shillelagh

International Darley Classic

Shimmering Moon

Belmont Park 20:07 6f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Shimmy Shack

Indiana Grand Race Course 22:21 1m class Maiden Special Weight (3-5yo)

Shine Like A Star

Fairview 14:05 7f 210y class interbet.co.za 0861 150 160 Mr 68 Divided Handicap (3yo plus)

Shine On Me

Golden Gate Fields 20:45 1m class Race 1 - Maiden Claiming

Shinyanga

Clairefontaine Race 4 Impatiences Claiming

Shirley Tango

Clairefontaine Race 8 Saint-Jouin Handicap

Shirleys Eagle

International VRC Derby

Shoals

International Cox Plate

Shoals

International VRC Oaks

Shocking Luck

International Melbourne Cup

Shoot To Kill

International Couplands Bakeries Mile

Shopaholic

Charles Town 02:18 class

Shoshone Brave

Gulfstream Park West 22:08 5f class Race 8 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Show Maccool

International New Zealand Cup

Showcase

International Kingston Town Classic

Showdance Kid

Redcar 15:45 7f class 5 Racing UK In Glorious HD Handicap (3yo plus)

Showroom

Flat The Derby

Showtenaire

International New Zealand 1000 Guineas

Showy Chloe

International Railway Stakes

Shpeedy

Addington Race 7 John Jones Steel and Papanui Parish Mobile Trot

Shrubland

Fakenham 14:40 2m 4f 1y class 4 Download The At The Races App Handicap Hurdle (3yo plus)

Shrubland

Wincanton 13:40 2m 3f 166y class 4 Jockey Club Catering Novices' Handicap Hurdle (3yo plus)

Shutter Speed

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Shutter Speed

International Breeders cup Filly and Mare Turf

Shutter Speed

Flat Qipco Champion Stakes

Shutter Speed

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

Shylo

Club Hipico 22:35 HANDICAP 5f 212yds

Sia

International VRC Oaks

Sicilian Secret

Addington Race 4 Vivace Coffee Roasting and Lincoln Parish Mbl Pace

Siddles Birthday

Warrnambool Race 7 Lucas bros butchers bm64 handicap

Sienna Dream

Newcastle 18:45 7f 14y class 6 Nightmare At The Racecourse Novice Auction Stakes

Siennas Estate

Charles Town 01:24 class

Sierra Forest

Indiana Grand Race Course 22:21 1m class Maiden Special Weight (3-5yo)

Sierra Law

Dundalk 17:30 1m 2f 150y class Irishinjuredjockeys.com Apprentice Claiming Race (3yo plus)

Sierra Law

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

Sierra Leona

Gulfstream Park West 19:21 6f class Race 3 - Maiden Claiming

Siga La Vaca

Warrnambool Race 7 Lucas bros butchers bm64 handicap

Significant Form

International Breeders Cup Juvenile Fillies Turf

Significsant Form

International Breeders Cup Juvenile Fillies Turf

Signoff

International Melbourne Cup

Signs Of Blessing

Flat Qipco Champions Sprint Stakes

Signs Of Blessing

Flat Kings Stand Stakes

Silent Command

International VRC Derby

Silent Sedition

International Railway Stakes

Silent Sedition

International Darley Classic

Silent Sedition

International Manikato Stakes

Silent Sedition

International Kingston Town Classic

Silent Seduction

International Railway Stakes

Silk Cravat

Dundalk 19:00 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 1) (3yo plus)

Silky Way

Belmont Park 18:28 1m 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Silva Key

Fairview 12:15 6f 102y class tabonline.co.za Fm 59 Handicap (F & M) (3yo plus)

Silver Energy

Hawthorne 21:38 1m class Maiden Special Weight

Silver Quay

Wincanton 13:40 2m 3f 166y class 4 Jockey Club Catering Novices' Handicap Hurdle (3yo plus)

Silver Shalis

Gulfstream Park West 22:08 5f class Race 8 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Silvera

International Melbourne Cup

Silvera

International Railway Stakes

Silvera

International Kingston Town Classic

Silverstream

International Kingston Town Classic

Silverstream

International Railway Stakes

Silverwave

International Melbourne Cup

Silverwin

Beaudesert Race 3 Birdcage marquee derby day colts, geldings and entires class 1 handicap

Simple Verse

Flat Ascot Gold Cup

Simple Verse

Flat Qipco Long Distance Cup

Simply Business

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Simply Impeccable

International New Zealand 2000 Guineas

Simply Optimistic

International New Zealand 2000 Guineas

Simply Striking

Canberra Race 5 hill and rummery class 1 handicap (scaled - 1 0kg)

Simply Susational

International Inter Dominion

Sin To Win

International Cox Plate

Sinaloa

Haydock [Abandoned] 16:45 7f 37y class 5 General Welding Supplies Nursery

Sinfonietta

Flat Balmoral Handicap

Singing

International Melbourne Cup

Singing

International Railway Stakes

Single Bullet

International Manikato Stakes

Single Bullet

International Darley Classic

Single Gaze

International Melbourne Cup

Single Gaze

International Caulfield Cup

Single Gaze

International Kingston Town Classic

Single Gaze

International Railway Stakes

Singlefarmayment

National Hunt Ladbrokes Trophy

Singlefarmpayment

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Singlefarmpayment

National Hunt Grand National

Singlefarmpayment

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Singlefarmpayment

National Hunt Ladbrokes Trophy

Siotada

Young Race 7 Young Carwash Pace

Sioux Nation

Flat 2000 Guineas

Sioux Nation

Flat Commonwealth Cup

Sioux Nation

International Breeders Cup Juvenile Turf

Sir Anthony

Hawthorne 21:38 1m class Maiden Special Weight

Sir Charleston

Murray Bridge Race 5 Bgc industrial cleaning supplies benchmark 56 hcp

Sir Dylan

Wincanton 16:35 2m 5f 82y class 4 John Deere Handicap Hurdle (4yo plus)

Sir Isaac Newton

International Cox Plate

Sir Isaac Newton

International Melbourne Cup

Sir Isaac Newton

International Caulfield Cup

Sir Ivan

Cheltenham Festival RSA Chase

Sir John Hawkwood

International Melbourne Cup

Sir John Lavery

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Sir John Lavery

Flat Qipco Champion Stakes

Sir John Lavery

National Hunt King George VI Chase

Sir Julian

Port Pirie Race 5 Jack and Phyl Crocker Memorial

Sir Maurice

Belmont Park 22:19 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Sir Nemo

Warrnambool Race 8 Horseland warrnambool bm58 handicap

Sir Valentino

National Hunt Betfair Tingle Creek Chase

Sir Valentino

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Sir Van Dyke

International Melbourne Cup

Sircconi

International Cox Plate

Sire de Grugy

National Hunt Welsh Champion Hurdle

Sirma Traou Land

Clairefontaine Race 6 Saint-Leger Dubosq Handicap

Sirop de Menthe

National Hunt Welsh Champion Hurdle

Sirrin

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Sister Maree

International VRC Oaks

Sister Soldier

Fairview 11:40 5f 212y class itsarush.co.za Welcomes You Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Sistercharlie

International Breeders cup Filly and Mare Turf

Sistercharlie

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

Six Gun Salute

Hawthorne 21:10 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Six Silver Lane

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

Six Silver Lane

Dundalk 17:30 1m 2f 150y class Irishinjuredjockeys.com Apprentice Claiming Race (3yo plus)

Six Votes

Golden Gate Fields 22:46 5f 110y class Race 5 - Claiming (3yo plus)

Sixes Turn

Indiana Grand Race Course 22:49 1f 180y class Allowance (3yo plus)

Sixties Groove

International Couplands Bakeries Mile

Sixties Groove

International Melbourne Cup

Siyoushake

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Sizing Codelco

National Hunt Ladbrokes Trophy

Sizing Codelco

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Sizing Codelco

National Hunt Grand National

Sizing Codelco

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Sizing John

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Sizing John

National Hunt King George VI Chase

Sizing John

National Hunt Ladbrokes Trophy

Sizing John

National Hunt Betfair Chase

Sizing John

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Sizing Platinum

National Hunt Welsh Champion Hurdle

Sizing Platinum

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Sizing Solution

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Sizzling

Flat 1000 Guineas

Skewiff

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Skimbo

Gulfstream Park West 22:42 1m 110y class Race 9 - Maiden Claiming (3yo plus)

Skinflint

Keeneland 21:57 1m 110y class Race 8 - Allowance (3yo plus)

Skip Town Mike

Racing com Park Race 5 Schreurs and sons class 1 handicap

Skipper Dancer

Gulfstream Park West 20:27 7f class Race 5 - Maiden Claiming (3yo plus)

Skippy Rascal

Gloucester Park Race 5 Statewest Building Supplies Malaga Ms Pace (sky 1)

Sky Diamond

Young Race 3 Young Hotel Agl Energy Club Menangle Country Series Heat

Sky Forever

Golden Gate Fields 22:15 5f 110y class Race 4 - Claiming (3yo plus)

Sky Pirate

Wincanton 16:00 2m 5f 82y class 5 Watch Racing UK On The Go Maiden Hurdle (4yo plus)

Sky Queen

Baden Baden 14:55 STAKES 6f 211yds

Skye Diamonds

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

Skylight Glow

International Melbourne Cup

Skylight Glow

International Cox Plate

Skyweka

International Couplands Bakeries Mile

Slate House

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Slate House

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

Slate House

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Slew of Luck

Racing com Park Race 2 9 mile apple dessert 3yo maiden plate

Slews Charm

Golden Gate Fields 22:15 5f 110y class Race 4 - Claiming (3yo plus)

Slowmotion

National Hunt Grand National

Sly Romance

International Melbourne Cup

Sly Romance

International New Zealand Cup

Sm Lexis Littlebit

Will Rogers Downs 18:00 1f 130y class Claiming (3yo plus)

Sm Miss Royal Snow

Will Rogers Downs 18:25 1f 80y class Maiden

Smack Dab Shannon

Young Race 4 Hilltop Equine Centre Pace

Smad Place

National Hunt Ladbrokes Trophy

Smart Call

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Smarty Please

Charles Town 03:15 class

Smedley

International New Zealand Cup

Smiles From Heaven

Tamworth Race 2 Agl Energy Club Menangle Where Horses Fly Heat

Smiling Eliza

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

Smiling Eliza

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

Smith And Wesson

Club Hipico 19:55 STAKES 5f 212yds

Smo

International Inter Dominion

Smokey The Bandit

International Inter Dominion

Smooth Ana

Indiana Grand Race Course 19:33 1m class Maiden Special Weight

Smooth Landing

International VRC Oaks

Snack Shack

Keeneland 21:24 5f 110y class Race 7 - Allowance (3yo plus)

Snakes N Ladders

Albion Park Race 4 Kevin and Kay Seymour Pot Of Gold C0 Final

Snapchat Girl

International VRC Oaks

Snapper Sinclair

International Breeders Cup Juvenile Turf

Snapshot

International Couplands Bakeries Mile

Snickerdoodle

Charles Town 01:24 class

Snitzepeg

International New Zealand 2000 Guineas

Snitzon

International Cox Plate

Snitzson

International Cox Plate

Snogging

International VRC Oaks

Snoop Stride

Young Race 3 Young Hotel Agl Energy Club Menangle Country Series Heat

Snow Cloud

Santa Anita 22:00 6f 110y class Race 3 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Snow Falcon

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Snow Leopardess

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Snow Secret

International New Zealand Cup

Snowflakes

Flat 1000 Guineas

Snowy Winter

Newcastle 16:40 1m 4f 98y class 5 Global's Make Some Noise Fillies' Handicap (3yo plus)

So Belafonte

Murray Bridge Race 8 Rural city of murray bridge - thriving communities benchmark 64 hcp

So Beloved

International Breeders Cup Mile

So Celebre

Redcar 14:35 1m 5f 218y class 5 Sam Hall Memorial Handicap (3yo plus)

So Enjoy

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

So Enjoy

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

So Glorious

International New Zealand 2000 Guineas

So Kool Master

Young Race 5 Christy Park Pace

So Mi Dar

Flat Qipco Champion Stakes

So Mi Dar

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

So Mi Dar

International Breeders Cup Turf

So Mi Dar

International Breeders cup Filly and Mare Turf

So Mi Dar

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

So She Thinks

Clairefontaine Race 4 Impatiences Claiming

So Si Bon

International Melbourne Cup

So Si Bon

International Cox Plate

Socia Triunfal

Club Hipico 20:22 STAKES 5f 212yds

Social Fireball

Melton Race 3 Melton Home Timber and Hardware Trot

Social Lane

Murray Bridge Race 6 Total workforce solutions class two handicap

Society Ranger

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Society Ranger

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

Sofia Rosa

International Melbourne Cup

Soglio

Belmont Park 20:40 1m class Claiming (3yo plus)

Soho Beijing

Young Race 1 Cordina Farms Agl Energy Club Menangle Where Horses Fly Heat

Soho Chelsea

Gloucester Park Race 3 Ppc Ms Pace (sky 1)

Soho Jett

Kalgoorlie Race 6 Claire Bear And Villain Dylan Fillies And Mares Ms Pace (sky 1)

Soho Tribeca

International Inter Dominion

Soho Tribeca

Gloucester Park Race 7 Perth Plasterboard Centre Mount Eden Sprint Ms Pace (sky 1)

Soho Wall Street

Gloucester Park Race 7 Perth Plasterboard Centre Mount Eden Sprint Ms Pace (sky 1)

Soho Wall Street

International Inter Dominion

Soho Wall Street

Gloucester Park Race 3 Ppc Ms Pace (sky 1)

Soho Wonder

Gloucester Park Race 3 Ppc Ms Pace (sky 1)

Soi Cowboy

Albion Park Race 4 Kevin and Kay Seymour Pot Of Gold C0 Final

Sokys Bigbullet

Gloucester Park Race 6 Total Fitout Solutions Wa Ms Pace (sky 1)

Solar Corona

Santa Anita 23:01 5f 110y class Race 5 - Maiden Claiming (3yo plus)

Solar Storm

Addington Race 7 John Jones Steel and Papanui Parish Mobile Trot

Solar Warming

Keeneland 20:18 1m 110y class Race 5 - Maiden Special Weight

Sold For Song

International Melbourne Cup

Soldier In Action

International Melbourne Cup

Soldieress

Baden Baden 12:55 HANDICAP 1m 2f 206yds

Solighoster

Fakenham 15:15 3m 38y class 3 At The Races Sky 415 Novices' Chase (4yo plus)

Soliloquy

Flat 1000 Guineas

Soliloquy

Flat The Oaks

Soliloquy

Indiana Grand Race Course 22:21 1m class Maiden Special Weight (3-5yo)

Solomini

International Breeders Cup Juvenile

Solstice Star

National Hunt Welsh Champion Hurdle

Some Waratah

Young Race 8 Poppas Fudge Factory 3yo Pace

Somebeach N Clovelly

Tamworth Race 3 Northern Daily Leader Appreciation Pace

Somebuddylikeyou

Melton Race 7 Fixwell Smash Repairs Trot

Someday

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Somerosesomewhere

Tamworth Race 8 Like Us On Facebook Pace

Somersby

Gloucester Park Race 9 Amf Ceiling Tiles 3yo Fillies Ms Pace (sky 1)

Something Saintly

Penn National 23:54 1m class Maiden Claiming (3yo plus)

Somnambulist

Newcastle 17:40 1m 2f 42y class 5 Capital North East Handicap (Div 2) (3yo plus)

Somnium

International VRC Oaks

Son Of A Virgin

Young Race 6 Donges Supa Iga Pace

Son Of Maher

International Couplands Bakeries Mile

Son Of Oahu

Belmont Park 19:34 1m class Claiming (3yo plus)

Son of Rest

Flat Qipco Champions Sprint Stakes

Sonador Fire

Beaudesert Race 7 pete roberts forever in our hearts benchmark 70 handicap

Sonata As

Umaker 18:47 UMAKER

Song Cito

Dundalk 20:30 1m class www.dundalkstadium.com Maiden (3yo plus)

Songbird

International Breeders Cup Classic

Songbird

International Breeders Cup Distaff

Sonnets Joy

Santa Anita 23:01 5f 110y class Race 5 - Maiden Claiming (3yo plus)

Sophias Secret

International Kingston Town Classic

Sopraffina

International New Zealand Cup

Sopressa

International VRC Oaks

Sos Bellisima

Club Hipico 21:43 STAKES 1m 209yds

Sostenido

Beaudesert Race 3 Birdcage marquee derby day colts, geldings and entires class 1 handicap

Souffrant

International New Zealand 2000 Guineas

Soul Prince

Penn National 23:27 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Soul Stirring

Flat Prince Of Wales Stakes

Soul Stirring

International Prix de lArc de Triomphe

Soul Streit

International Breeders Cup Juvenile

Sound And Silence

Flat Commonwealth Cup

Sound Proposition

International Cox Plate

Soundcheck

International Kingston Town Classic

Sounds Of Mali

Flat 2000 Guineas

Soupy Soups

Fakenham 15:15 3m 38y class 3 At The Races Sky 415 Novices' Chase (4yo plus)

South Paw

Greyville 19:28 1m 1f 208y class Compendium Insurance Group Mr 70 Handicap (3yo plus)

Southern Alps

Addington Race 3 Bowden Environmental and Waimakariri Parish Trot

Southern Icon

International Couplands Bakeries Mile

Southern Liberty

Golden Gate Fields 21:45 6f class Race 3 - Claiming (3yo plus)

Southern Union

Belmont Park 22:19 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Southfield Royale

National Hunt Ladbrokes Trophy

Southfield Royale

National Hunt Grand National

Southfield Vic

National Hunt Grand National

Southview Lady

Redcar 16:55 1m 2f 1y class 6 Watch Race Replays At racinguk.com Handicap (Lady Amateur Riders) (Div 1) (3yo plus)

Sovereign Nation

International Railway Stakes

Sovereign Nation

International Kingston Town Classic

Soy Molestoso

Club Hipico 20:49 HANDICAP 5f 103yds

Space Oddity

Cheltenham Festival Arkle Chase

Spanish Lady

Greyville 17:40 6f 211y class Helen Lucre Resourcing Qualified Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Spanish Point

Flat 2000 Guineas

Spanish Point

Flat 1000 Guineas

Spanish Steps

Flat Qipco Long Distance Cup

Spankem

Addington Race 8 Nrm Sires Stakes Series (Heat 3) Mobile Pace

Spare Me Days

International Inter Dominion

Spartans Queen

Dundalk 19:00 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 1) (3yo plus)

Spartans Queen

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Spearette

Keeneland 18:39 1m 110y class Race 2 - Maiden Claiming (3yo plus)

Special Delivery

International Railway Stakes

Special Director

Umaker 20:48 UMAKER

Special Dividend

Belmont Park 20:07 6f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Special Firebird

Umaker 19:53 UMAKER

Special Major

Umaker 20:48 UMAKER

Special Return Rate

Indiana Grand Race Course 22:49 1f 180y class Allowance (3yo plus)

Special Thoughts

Young Race 7 Young Carwash Pace

Special Tiara

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Special Topwheels

Umaker 20:13 UMAKER

Spectator

International Breeders Cup Juvenile Fillies

Spectroscope

International Cox Plate

Speculative Bid

Flat Balmoral Handicap

Speculator

Port Pirie Race 6 and #34;follow The Stars and #34; Pace (round 2)

Speculator

Port Pirie Race 2 Risdon Hotel Pace (round 1)

Speedeor

International Winterbottom Stakes

Spencer

International VRC Derby

Speredek

Wincanton 14:50 1m 7f 65y class 3 Bet At racinguk.com Handicap Hurdle (3yo plus)

Spice Girl

Cheltenham Festival Mares Novices Hurdle

Spider

International Couplands Bakeries Mile

Spieth

International Manikato Stakes

Spieth

International Darley Classic

Spike Wells

Greyville 16:10 5f 212y class Volcano Screenprinting Maiden Plate (3yo plus)

Spin

International Golden Slipper

Spin Hard

Hawthorne 22:34 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Spirit Be With You

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Spirit Bird

International Railway Stakes

Spirit Of Valor

Flat Qipco Champions Sprint Stakes

Splash Around

Racing com Park Race 3 Red gem packers 3yo f maiden plate

Splinter

Flat 2000 Guineas

Split The Atom

Dundalk 19:00 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 1) (3yo plus)

Splurge

International Couplands Bakeries Mile

Spondulicks

Addington Race 1 John Paul Ii Centre For Life Mobile Pace

Sporting Chance

International Breeders Cup Juvenile

Spot N The Line

Golden Gate Fields 23:48 6f class Race 7 - Claiming (3yo plus)

Springhill Cartel

Will Rogers Downs 21:20 1f 130y class Claiming (3yo plus)

Springsteen

Gloucester Park Race 3 Ppc Ms Pace (sky 1)

Sprinter

International Inter Dominion

Sprinter

Gloucester Park Race 3 Ppc Ms Pace (sky 1)

Sprinter

Gloucester Park Race 7 Perth Plasterboard Centre Mount Eden Sprint Ms Pace (sky 1)

Sprite Zah

Taree Race 4 Banarra brahman krambach sprint

Spritz Orange

Clairefontaine Race 5 Virunga Stakes

Spruce Meadows

Dundalk 21:00 1m 4f class Crowne Plaza Race & Stay Handicap (3yo plus)

Spy Decoder

Murray Bridge Race 9 Carlton draught murray bridge gold cup

Srd American Achara

Will Rogers Downs 19:40 1f 180y class Maiden (3yo plus)

St Brelades Bay

Dundalk 19:00 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 1) (3yo plus)

St Brelades Bay

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

St Elmos Fire

Fairview 14:40 1m 2f 206y class Tab Telebet 0861 000 822 Conditions Plate (F & M) (3yo plus)

St Michel

Flat Qipco Long Distance Cup

St Michel

International Melbourne Cup

St Patricks Day

Fakenham 15:50 2m 3y class 4 Your Jumps Season Guide At attheraces.com/jumps Novices' Hurdle (4yo plus)

St Patricks Day

International Breeders Cup Juvenile

St Saviour

Wincanton 14:50 1m 7f 65y class 3 Bet At racinguk.com Handicap Hurdle (3yo plus)

St Vaduz

International VRC Derby

Stafford

Warrnambool Race 2 Matthew williams racing 3yo maiden plate

Stage Magic

Flat 2000 Guineas

Stagger Lee

Melton Race 5 Melton Toyota Pace

Staghorn

Murray Bridge Race 6 Total workforce solutions class two handicap

Staker Wallace

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Stallwalkin Dude

International Breeders Cup Sprint

Stamp Hill

Flat Balmoral Handicap

Stamp Hill (RES 1)

Flat Balmoral Handicap

Stamp Hill (res1)

Flat Balmoral Handicap

Stamp Hill (reserve)

Flat Balmoral Handicap

Stamp Of Authority

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Stampede

International Melbourne Cup

Stanarley Pic

Redcar 14:35 1m 5f 218y class 5 Sam Hall Memorial Handicap (3yo plus)

Stanzza

Taree Race 3 Harrington hotel maiden plate

Star Bolt

Taree Race 8 Pittwater enterprises benchmark 60 handicap

Star Bolt

Canberra Race 8 Rivoland tiles benchmark 55 handicap

Star Circle

Warrnambool Race 6 Umbers electrical bm70 handicap

Star Commander

Addington Race 8 Nrm Sires Stakes Series (Heat 3) Mobile Pace

Star Exhibit

International Kingston Town Classic

Star Exhibit

International Railway Stakes

Star Guitarist

Delta Downs 23:30 1m class Maiden Special Weight

Star Of Bethany

Gloucester Park Race 9 Amf Ceiling Tiles 3yo Fillies Ms Pace (sky 1)

Star Of Caesour

Greyville 20:00 7f 210y class Henro Bulk Fm 64 Handicap (F & M) (3yo plus)

Star Treasure

International New Zealand 2000 Guineas

Star Wars

Murray Bridge Race 9 Carlton draught murray bridge gold cup

Starchitect

National Hunt Grand National

Starchitect

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Starlight Romance

Haydock [Abandoned] 15:35 1m 37y class 3 Oakmere Homes Handicap (3yo plus)

Starmaker

International New Zealand 1000 Guineas

Staro Kickback

Umaker 19:53 UMAKER

Starrybeel

International New Zealand 2000 Guineas

Stars Over The Sea

Flat Qipco Long Distance Cup

Start Dreaming

International NZ Trotting Cup

Starzzzforlouise

Tamworth Race 5 Jc Caffyn Plate Indigenous Drivers Series Heat 4

State Attorney

International Kingston Town Classic

State Solicitor

International Railway Stakes

State Solicitor

International Kingston Town Classic

State Solicitor

International Winterbottom Stakes

State of Play

International VRC Oaks

Statement Made

Albion Park Race 4 Kevin and Kay Seymour Pot Of Gold C0 Final

Stay Again

Gulfstream Park West 22:42 1m 110y class Race 9 - Maiden Claiming (3yo plus)

Stay Glad

Golden Gate Fields 21:15 5f 110y class Race 2 - Claiming

Stay Humble

Cheltenham Festival Champion Bumper

Steady Pace

Flat Qipco Champions Sprint Stakes

Stealthy Traveler

Hawthorne 22:06 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Steccando

Newcastle 17:40 1m 2f 42y class 5 Capital North East Handicap (Div 2) (3yo plus)

Steel Bob

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

Steel Of Madrid

International Cox Plate

Stella Effort

Warrnambool Race 8 Horseland warrnambool bm58 handicap

Stella Pyla

Clairefontaine Race 8 Saint-Jouin Handicap

Stella Victoria

International VRC Oaks

Stellar Notion

National Hunt Grand National

Stellar Success

Addington Race 7 John Jones Steel and Papanui Parish Mobile Trot

Stellar Wind

International Breeders Cup Distaff

Steph Got Even

Gulfstream Park West 21:35 6f 110y class Race 7 - Claiming (3yo plus)

Stephensons Rocket

Redcar 15:10 7f 219y class 4 Market Cross Jewellers British EBF Novice Stakes (Plus 10)

Stepney

Newcastle 16:40 1m 4f 98y class 5 Global's Make Some Noise Fillies' Handicap (3yo plus)

Stepping Beauty

Umaker 20:13 UMAKER

Stevie Dee

Tamworth Race 8 Like Us On Facebook Pace

Still Eyre

Addington Race 3 Bowden Environmental and Waimakariri Parish Trot

Still Krz

Belmont Park 21:13 6f class Claiming (3yo plus)

Still Of The Night

Addington Race 10 Commodore Hotel and Burnside Parish Pace

Stocks

International Railway Stakes

Stoddart

Taree Race 8 Pittwater enterprises benchmark 60 handicap

Stole The Show

Addington Race 11 Graphite Developments Ltd Show Futurity Prelude

Stoli Winzet

Will Rogers Downs 19:15 1f 80y class Claiming

Stone Black

Club Hipico 21:16 STAKES 4f 214yds

Stone Heart

Gulfstream Park West 22:08 5f class Race 8 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Stonebridge Royal

Tamworth Race 1 Tab Rewards Pace

Stonemadforspeed

Wincanton 16:35 2m 5f 82y class 4 John Deere Handicap Hurdle (4yo plus)

Stoppitt

Addington Race 6 Thermo King S I Nz and Hornby/ Darfield Parish Mo

Storm Harbour

Warrnambool Race 2 Matthew williams racing 3yo maiden plate

Storm Has Broken

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

Storm Has Broken

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

Storm King

Flat Balmoral Handicap

Storm Rising

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Stormcraft

Racing com Park Race 8 Sportsbet racing form bm70 handicap

Stormont Czar

International Inter Dominion

Stormy Ireland

Cheltenham Festival Triumph Hurdle

Stormy Liberal

International Breeders Cup Turf Sprint

Storvinna

Umaker 19:31 UMAKER

Story Minister

Haydock [Abandoned] 13:50 5f class 5 Racing Welfare Nursery

Stradivarius

Flat Ascot Gold Cup

Stradivarius

International Melbourne Cup

Stradivarius

Flat Qipco Long Distance Cup

Stragun

Murray Bridge Race 6 Total workforce solutions class two handicap

Straidnahanna

National Hunt Grand National

Straight Right

Flat Balmoral Handicap

Strategic Spark

Canberra Race 4 home in queanbeyan maiden handicap

Strategics Pride

Greyville 19:28 1m 1f 208y class Compendium Insurance Group Mr 70 Handicap (3yo plus)

Strathlachlan Andy

International Inter Dominion

Stratum Star

International Railway Stakes

Stravali

Canberra Race 7 Canberra contractors benchmark 57 handicap

Strawberries On Fire

Will Rogers Downs 22:35 1f 110y class Maiden Claiming

Strawberryandcream

Newcastle 18:45 7f 14y class 6 Nightmare At The Racecourse Novice Auction Stakes

Strawbs Ideal Act

Albion Park Race 5 Garrards Here On Track Claiming Pace

Street Idol

Taree Race 2 Bushland tavern maiden plate

Street Life

Murray Bridge Race 6 Total workforce solutions class two handicap

Street To Indy

Santa Anita 22:29 5f 110y class Race 4 - Maiden Claiming (3yo plus)

Streets Of Gold

Greyville 17:40 6f 211y class Helen Lucre Resourcing Qualified Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Streisand

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Stroganoff

International Inter Dominion

Stroganoff

Gloucester Park Race 5 Statewest Building Supplies Malaga Ms Pace (sky 1)

Stronger Than Ever

Keeneland 18:05 1m class Race 1 - Allowance

Struttin Tomcat

Will Rogers Downs 19:15 1f 80y class Claiming

Stubytuesday

Redcar 15:45 7f class 5 Racing UK In Glorious HD Handicap (3yo plus)

Studio City

International VRC Oaks

Stunts

International Golden Slipper

Sturdy One

Santa Anita 22:00 6f 110y class Race 3 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Style By Design

International New Zealand 1000 Guineas

Stylish Applause

International New Zealand 1000 Guineas

Stylish Feeling

Albion Park Race 3 Ubet - Cash Out Pace

Sub Lieutenant

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Sub Lieutenant

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Success Days

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Success Days

Flat Qipco Champion Stakes

Sudden Moment

Warrnambool Race 5 Cleanskins laser clinic bm64 handicap

Sudden Urges

Hawthorne 22:06 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Suedois

Flat Diamond Jubilee Stakes

Suedois

International Breeders Cup Mile

Sugar Beach

Newcastle 17:40 1m 2f 42y class 5 Capital North East Handicap (Div 2) (3yo plus)

Sugarmama

Albion Park Race 6 Ubet Pace

Sulafah

Newcastle 19:45 7f 14y class 6 Heart Breakfast With Justin And Kelly Handicap (3yo plus)

Sully

International VRC Derby

Sullys Dream

Keeneland 22:30 1m 110y class Race 9 - Stakes

Sultan Baybars

Haydock [Abandoned] 15:35 1m 37y class 3 Oakmere Homes Handicap (3yo plus)

Summer Getaway

Wincanton 13:40 2m 3f 166y class 4 Jockey Club Catering Novices' Handicap Hurdle (3yo plus)

Summer In The City

Greyville 20:00 7f 210y class Henro Bulk Fm 64 Handicap (F & M) (3yo plus)

Summer Passage

International Manikato Stakes

Summer Passage

International Cox Plate

Summertime Lizzie

Albion Park Race 7 Changeover @ Burwood Stud Pace

Summit Trail

International Railway Stakes

Sumstreetsumwhere

International New Zealand 2000 Guineas

Sun Of Paradise

Baden Baden 15:25 HANDICAP 1m 3f 205yds

Sunbird Chelsea

Umaker 18:47 UMAKER

Sundbo Bysen

Umaker 20:31 UMAKER

Sunlight

International Golden Slipper

Sunnua

Newcastle 19:45 7f 14y class 6 Heart Breakfast With Justin And Kelly Handicap (3yo plus)

Sunny Glenis

Addington Race 3 Bowden Environmental and Waimakariri Parish Trot

Sunquest

International VRC Derby

Sunscreen

Tamworth Race 1 Tab Rewards Pace

Sunsets Corona Girl

Will Rogers Downs 20:30 1f 80y class Claiming

Sunshade

Fakenham 15:50 2m 3y class 4 Your Jumps Season Guide At attheraces.com/jumps Novices' Hurdle (4yo plus)

Sunstorm

Redcar 15:10 7f 219y class 4 Market Cross Jewellers British EBF Novice Stakes (Plus 10)

Supa Hong Kong

Canberra Race 2 Sellick consulting class 1 and aiden plate

Supa Mufti

Greyville 17:10 6f 211y class Hillcrest Toyota Maiden Plate (3yo plus)

Supa Vision

Canberra Race 6 Oztal architects benchmark 69 handicap

Supasundae

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Supasundae

Cheltenham Festival RSA Chase

Supasundae

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Supasundae

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Super Cash

International Darley Classic

Super Cash

International Winterbottom Stakes

Super Cash

International Manikato Stakes

Super Haze

International Melbourne Cup

Super Jak

Gulfstream Park West 19:54 1m 110y class Race 4 - Maiden Claiming (3yo plus)

Super Swoop

Murray Bridge Race 4 Ra and ce burns ceilings sabois maiden plate

Superb Story

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Superfecta

International Inter Dominion

Supido

International Darley Classic

Supido

International Manikato Stakes

Supply And Demand

International Kingston Town Classic

Supply And Demand

International Railway Stakes

Supreme Cartel

Will Rogers Downs 22:10 1f 80y class Maiden Claiming

Supreme Novices Hurdle

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Sureasyouwereborn

International New Zealand Cup

Surena Encantada

Club Hipico 19:05 HANDICAP 7f 21ds

Surf Cruiser

Murray Bridge Race 5 Bgc industrial cleaning supplies benchmark 56 hcp

Surprise Bullet

International VRC Derby

Sussex Ranger

Cheltenham Festival Triumph Hurdle

Susukino

Clairefontaine Race 7 Londine Handicap

Sutter Man

Tamworth Race 1 Tab Rewards Pace

Sutter Man

Tamworth Race 3 Northern Daily Leader Appreciation Pace

Sutton Place

Cheltenham Festival Arkle Chase

Sutton Place

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Sutton Place

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Sutton Place

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Sutton Place

Cheltenham Festival RSA Chase

Sutton Place

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Sutton Place

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Suzies Soldier

Greyville 18:10 4f 214y class Hughcor Mr 70 Handicap (3yo plus)

Svavarsson

Taree Race 5 Krambach hotel class 3 handicap (scaled - 1 0kg)

Swacadelic

International Melbourne Cup

Swamp Fox

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Swamp Fox

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Swamp Monster

Taree Race 3 Harrington hotel maiden plate

Sward

Canberra Race 5 hill and rummery class 1 handicap (scaled - 1 0kg)

Swayback Sam

Will Rogers Downs 22:35 1f 110y class Maiden Claiming

Swear

International Melbourne Cup

Sweatball

Canberra Race 7 Canberra contractors benchmark 57 handicap

Sweaty Betty

Greyville 16:40 5f 212y class On. Tap Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Sweeping Paddy

Keeneland 22:30 1m 110y class Race 9 - Stakes

Sweet Afton

Greyville 17:40 6f 211y class Helen Lucre Resourcing Qualified Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Sweet Angel Roan

Keeneland 21:24 5f 110y class Race 7 - Allowance (3yo plus)

Sweet Caroline

Baden Baden 12:55 HANDICAP 1m 2f 206yds

Sweet Chestnut

Fairview 15:15 1m 209y class Play Soccer 6, 10 & 13 Mr 66 Handicap (3yo plus)

Sweet Deal

International VRC Oaks

Sweet Filly Omine

Charles Town 02:18 class

Sweet Lime N Thyme

Indiana Grand Race Course 20:01 6f class Claiming (3yo plus)

Sweet Mary

Addington Race 9 Murney Family Trust and Mid Canterbury Parish Mobi

Sweet Mischief

International VRC Oaks

Sweet Miss Derby

Santa Anita 23:01 5f 110y class Race 5 - Maiden Claiming (3yo plus)

Sweet Selection

International Melbourne Cup

Sweet Sherry

International Darley Classic

Sweet Sherry

International Manikato Stakes

Sweet Sherry

International Winterbottom Stakes

Sweet Story

Gulfstream Park West 18:48 1m class Race 2 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Sweet Venom

Warrnambool Race 2 Matthew williams racing 3yo maiden plate

Sweety Heart

Baden Baden 15:50 HANDICAP 7f 21ds

Swindlers Miss

Canberra Race 6 Oztal architects benchmark 69 handicap

Swindlers Miss

Canberra Race 3 Skyview windows benchmark 69 handicap

Swing Note

International New Zealand 1000 Guineas

Swirling

Santa Anita 22:00 6f 110y class Race 3 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Swish

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

Swish

Dundalk 19:00 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 1) (3yo plus)

Swiss Precision

International New Zealand 1000 Guineas

Swissta

International Couplands Bakeries Mile

Switch In Time

Dundalk 20:30 1m class www.dundalkstadium.com Maiden (3yo plus)

Sword Fighter

International Melbourne Cup

Sword of Justice

Racing com Park Race 7 Spendthrift bm70 handicap

Sworn Evidence

International New Zealand 1000 Guineas

Symphony In Seven

Greyville 17:40 6f 211y class Helen Lucre Resourcing Qualified Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Syrah

Taree Race 6 Usu picnic day class 2 plate

THE REVENANT

Flat 2000 Guineas

Taareef

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Taareef

Flat Qipco Champion Stakes

Tabard

International Couplands Bakeries Mile

Tabdeed

Flat 2000 Guineas

Table of Wisdom

Murray Bridge Race 10 Cgu insurance benchmark 64 handicap

Tac It Darlin

Will Rogers Downs 21:45 1f 80y class Maiden Claiming (3yo plus)

Tac My Prize

Will Rogers Downs 21:20 1f 130y class Claiming (3yo plus)

Tactical Advantage

International Winterbottom Stakes

Tactical Manoeuvre

Wincanton 16:35 2m 5f 82y class 4 John Deere Handicap Hurdle (4yo plus)

Tafteesh

Newcastle 19:45 7f 14y class 6 Heart Breakfast With Justin And Kelly Handicap (3yo plus)

Tag And Release

Canberra Race 5 hill and rummery class 1 handicap (scaled - 1 0kg)

Tahanee

International Couplands Bakeries Mile

Tahita Frontline

Umaker 18:47 UMAKER

Taikomochi

International Melbourne Cup

Taimate Success

Albion Park Race 1 Prydes Easifeed Trotters Handicap

Taita Falcon

Greyville 16:40 5f 212y class On. Tap Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Taj Mahal

International Cox Plate

Taj Mahal

Flat 2000 Guineas

Taj Mahal

Flat Qipco Champion Stakes

Tajaanus

Flat 1000 Guineas

Tajeliha

Gulfstream Park West 19:21 6f class Race 3 - Maiden Claiming

Tajie Baby

Gloucester Park Race 10 Rescom Mgo Ms Pace (sky 1)

Takaful

International Breeders Cup Sprint

Take Cover

Dundalk 20:00 5f class 1 Al Basti Equiworld Mercury Stakes (Listed) (2yo plus)

Take Me Home

Baden Baden 13:55 HANDICAP 7f 21ds

Take Me With You

Flat 1000 Guineas

Take Me With You

International Breeders Cup Juvenile Fillies Turf

Takedown

International Darley Classic

Takedown

International Winterbottom Stakes

Takedown

International Manikato Stakes

Takin Furrst

Will Rogers Downs 21:20 1f 130y class Claiming (3yo plus)

Taking Aim

International New Zealand 2000 Guineas

Talismanic

International Melbourne Cup

Tally

International Melbourne Cup

Tally

International Kingston Town Classic

Tam Oshanter

International VRC Oaks

Tamasa

International New Zealand 2000 Guineas

Tamasa

Warrnambool Race 2 Matthew williams racing 3yo maiden plate

Tambang Besi

Murray Bridge Race 3 Fmg engineering / sabois fillies and ares maiden plate

Tamleek

Flat Prince Of Wales Stakes

Tanaka Eagle

International Inter Dominion

Tanaka Eagle

Gloucester Park Race 3 Ppc Ms Pace (sky 1)

Tang Dynasty

Warrnambool Race 3 Debortoli maiden plate

Tangled

International VRC Derby

Tangled

International Cox Plate

Tangoi

Club Hipico 19:55 STAKES 5f 212yds

Taniko

Santa Anita 23:32 1m 1f class Race 6 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Tanino Frankel

Flat The Derby

Tansholpan

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Tanta Alegria

International Melbourne Cup

Tantti

Club Hipico 20:22 STAKES 5f 212yds

Tap It In

Albion Park Race 4 Kevin and Kay Seymour Pot Of Gold C0 Final

Tapwrit

International Breeders Cup Classic

Taquin Du Seuil

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Taquin Du Seuil

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Tarpon Bay Road

Keeneland 21:57 1m 110y class Race 8 - Allowance (3yo plus)

Tarzino

International Melbourne Cup

Tashbeeh

International Kingston Town Classic

Tashbeeh

International Railway Stakes

Tasleet

Flat Diamond Jubilee Stakes

Tasleet

Flat Qipco Champions Sprint Stakes

Tassili Najjer

Clairefontaine Race 6 Saint-Leger Dubosq Handicap

Taste The Wine

Wincanton 16:35 2m 5f 82y class 4 John Deere Handicap Hurdle (4yo plus)

Tattoo You

Racing com Park Race 5 Schreurs and sons class 1 handicap

Tavago

International Melbourne Cup

Tavi Bay

International New Zealand Cup

Tavistock Abbey

International VRC Derby

Tawfiq Girl

Canberra Race 4 home in queanbeyan maiden handicap

Taxmeifyoucan

Cheltenham Festival Triumph Hurdle

Tay Swift

Beaudesert Race 6 Saturday 4th nov derby day fillies and ares class 1 handicap

Te Akau Shark

International New Zealand 2000 Guineas

Tea For Two

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Tea For Two

National Hunt King George VI Chase

Tea For Two

National Hunt Grand National

Tea For Two

National Hunt Ladbrokes Trophy

Tea For Two

National Hunt Betfair Chase

Teacup Twirl

Keeneland 19:45 6f class Race 4 - Claiming (3yo plus)

Tears In Heaven

International New Zealand 1000 Guineas

Teatro

Redcar 15:10 7f 219y class 4 Market Cross Jewellers British EBF Novice Stakes (Plus 10)

Teenage Kiss

Dundalk 20:30 1m class www.dundalkstadium.com Maiden (3yo plus)

Telford

Racing com Park Race 1 Racing com maiden plate

Tell Me No Lies

Charles Town 01:24 class

Tellem Im Fishin

Will Rogers Downs 21:45 1f 80y class Maiden Claiming (3yo plus)

Temerity

Warrnambool Race 3 Debortoli maiden plate

Temora Reactor

Young Race 8 Poppas Fudge Factory 3yo Pace

Tempestatefloresco

National Hunt Grand National

Temple Of Bel

International VRC Oaks

Temujins Choice

Beaudesert Race 6 Saturday 4th nov derby day fillies and ares class 1 handicap

Ten City

International Breeders Cup Juvenile

Tennessee Boss

Racing com Park Race 4 Wise choice maiden plate

Tennessee Rose

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Teodora

International VRC Oaks

Teodoro

International Cox Plate

Teomaria

Redcar 15:45 7f class 5 Racing UK In Glorious HD Handicap (3yo plus)

Tepary

Tamworth Race 9 Jackson Quality Meats Armidale Pace

Teppal

Flat The Oaks

Teppal

Flat 1000 Guineas

Teravette

Taree Race 6 Usu picnic day class 2 plate

Tergrande

Beaudesert Race 5 Barrier reef pools maiden plate

Terra Lago

Golden Gate Fields 20:45 1m class Race 1 - Maiden Claiming

Terra Sancta

International New Zealand 1000 Guineas

Terrakova

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Terravista

International Darley Classic

Terravista

International Manikato Stakes

Terre Dange

Clairefontaine Race 8 Saint-Jouin Handicap

Territorial

Canberra Race 8 Rivoland tiles benchmark 55 handicap

Terry Barry

Tamworth Race 8 Like Us On Facebook Pace

Terry The Fish

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Terzo

Club Hipico 23:01 HANDICAP 5f 103yds

Testamezzo

International Railway Stakes

Tevez

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Texan Rose

Umaker 18:00 UMAKER

Thaddeus

Belmont Park 22:19 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Thames Court

International Melbourne Cup

Thanksforplaying

Melton Race 7 Fixwell Smash Repairs Trot

That Which Is Not

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Thatladyrocs

International New Zealand 1000 Guineas

Thats Fire Power

Young Race 4 Hilltop Equine Centre Pace

Thats Freedom

Canberra Race 3 Skyview windows benchmark 69 handicap

Thatsforsure

International Couplands Bakeries Mile

Thatz Four Starzzz

Tamworth Race 4 Agl Energy Club Menangle Country Series Heat

The Amber Fort

Newcastle 20:15 6f class 5 Global North East Trick Or Treat Handicap (3yo plus)

The Anvil

Flat Qipco Long Distance Cup

The Auld Hoose

Haydock [Abandoned] 13:50 5f class 5 Racing Welfare Nursery

The Banana Stand

Warrnambool Race 1 Gary lane fencing maiden plate

The Bandit

International Melbourne Cup

The Black Adda

Kalgoorlie Race 1 Notorious Neil Ms Pace (sky 1)

The Black Princess

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

The Boy Wonder

International New Zealand 2000 Guineas

The Brooklyn Brawler

Addington Race 8 Nrm Sires Stakes Series (Heat 3) Mobile Pace

The Bucket List

International Inter Dominion

The Bus

Addington Race 8 Nrm Sires Stakes Series (Heat 3) Mobile Pace

The Caringbah Kid

Albion Park Race 6 Ubet Pace

The Dapper Don

Melton Race 5 Melton Toyota Pace

The Delphi

International VRC Derby

The Derby

Flat The Derby

The Devils Own

Addington Race 8 Nrm Sires Stakes Series (Heat 3) Mobile Pace

The Director

Addington Race 11 Graphite Developments Ltd Show Futurity Prelude

The Donald Problem

Belmont Park 18:28 1m 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

The Dorchester

Addington Race 8 Nrm Sires Stakes Series (Heat 3) Mobile Pace

The Eagles Nest

Newcastle 17:40 1m 2f 42y class 5 Capital North East Handicap (Div 2) (3yo plus)

The Faithful

International Inter Dominion

The First Time

Port Pirie Race 3 Henry Osborne Fodder Store Pace

The Freak

Warrnambool Race 3 Debortoli maiden plate

The Free World

Taree Race 6 Usu picnic day class 2 plate

The Grape Escape

Flat Balmoral Handicap

The Great Redeemer

Addington Race 3 Bowden Environmental and Waimakariri Parish Trot

The Great Southern

International New Zealand 2000 Guineas

The Gunner Murphy

Cheltenham Festival Champion Bumper

The Happy Chappy

Fakenham 15:15 3m 38y class 3 At The Races Sky 415 Novices' Chase (4yo plus)

The Hitt Man

Will Rogers Downs 18:50 1f 130y class Claiming (3yo plus)

The Iceman

Taree Race 1 United we stand maiden handicap

The Juliet Rose

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

The Kaik

Addington Race 4 Vivace Coffee Roasting and Lincoln Parish Mbl Pace

The King Of Random

Greyville 18:55 4f 214y class Campbells Cargo Mr 62 Handicap (3yo plus)

The Kroc

Racing com Park Race 2 9 mile apple dessert 3yo maiden plate

The Last But One

Wincanton 13:40 2m 3f 166y class 4 Jockey Club Catering Novices' Handicap Hurdle (3yo plus)

The Last But One

Wincanton 16:35 2m 5f 82y class 4 John Deere Handicap Hurdle (4yo plus)

The Last Samuri

Cheltenham Festival Cross Country Chase

The Last Samuri

National Hunt Grand National

The Linemaster

Port Pirie Race 1 Hopkins Saddlery Pace

The Lustre

International New Zealand 1000 Guineas

The Marble Ridge

Kalgoorlie Race 2 Mikayla Potato Ms Pace (sky 1)

The Matrix

International New Zealand 2000 Guineas

The Mighty Falcon

Young Race 6 Donges Supa Iga Pace

The Mighty Fed

International VRC Derby

The Mighty Shoey

Young Race 5 Christy Park Pace

The Mission

International Cox Plate

The Mission

International VRC Derby

The Monstar

International Winterbottom Stakes

The Names Billy

Charles Town 02:47 class

The Navigator

Redcar 15:10 7f 219y class 4 Market Cross Jewellers British EBF Novice Stakes (Plus 10)

The New One

Cheltenham Festival Champion Hurdle

The New One

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

The New One

National Hunt Welsh Champion Hurdle

The New One

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

The Oaks

Flat The Oaks

The Odd Lover

International Inter Dominion

The Odd Lover

Gloucester Park Race 4 Soho Standardbreds Handicap Ss Pace (sky 1)

The Ogle Gogle Man

Wincanton 16:00 2m 5f 82y class 5 Watch Racing UK On The Go Maiden Hurdle (4yo plus)

The Pentagon

International Prix de lArc de Triomphe

The Pentagon

Flat St Leger

The Pentagon

Flat The Derby

The Pentagon

Flat 2000 Guineas

The Pooler

Wincanton 16:00 2m 5f 82y class 5 Watch Racing UK On The Go Maiden Hurdle (4yo plus)

The Precious One

International New Zealand 2000 Guineas

The Precious One

International New Zealand 1000 Guineas

The Quarterback

International Manikato Stakes

The Quarterback

International Winterbottom Stakes

The Quaterback

International Darley Classic

The Queens Walk

Warrnambool Race 3 Debortoli maiden plate

The Revenant

Flat The Derby

The Right Man

International Al Quoz Sprint

The River

International Winterbottom Stakes

The Salmon Man

Wincanton 16:00 2m 5f 82y class 5 Watch Racing UK On The Go Maiden Hurdle (4yo plus)

The Sledgehammer

International VRC Derby

The Society Man

Fakenham 15:15 3m 38y class 3 At The Races Sky 415 Novices' Chase (4yo plus)

The Sparkle

International New Zealand 1000 Guineas

The Sparkle

International New Zealand 2000 Guineas

The Statesman

Cheltenham Festival Triumph Hurdle

The Storm Chief

Gloucester Park Race 5 Statewest Building Supplies Malaga Ms Pace (sky 1)

The Storyteller

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

The Tabulator

International Breeders Cup Juvenile

The Taj Mahal

International Cox Plate

The Tartan Spartan

International Melbourne Cup

The Tin Man

Flat Qipco Champions Sprint Stakes

The Tin Man

Flat Diamond Jubilee Stakes

The Tin Soldier

Addington Race 11 Graphite Developments Ltd Show Futurity Prelude

The Trilogy

International Inter Dominion

The United States

International Melbourne Cup

The United States

International Emirates Stakes

The United States

International Cox Plate

The Virginian

International Cox Plate

The Walrus

Canberra Race 7 Canberra contractors benchmark 57 handicap

The Warrior

Flat Balmoral Handicap

The Worlds End

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

The Worlds End

Cheltenham Festival RSA Chase

The Worlds End

Cheltenham Festival National Hunt Chase

The Young Master

National Hunt Grand National

The Young Master

National Hunt Ladbrokes Trophy

Theatre Guide

National Hunt Grand National

Theatre Guide

National Hunt Ladbrokes Trophy

Theatre Mill

Wincanton 14:15 2m 4f 35y class 3 Wessex Waste Disposal Handicap Chase (4yo plus)

Theatrebar

Fakenham 16:25 3m 38y class 3 Visit attheraces.com/jumps Handicap Chase (4yo plus)

Theboyslightup

Addington Race 9 Murney Family Trust and Mid Canterbury Parish Mobi

Theclockisticking

Fakenham 15:50 2m 3y class 4 Your Jumps Season Guide At attheraces.com/jumps Novices' Hurdle (4yo plus)

Theclockisticking

Fakenham 17:00 2m 4f 1y class 4 Free Tips Daily On attheraces.com Novices' Hurdle (4yo plus)

Thee Jenner

Racing com Park Race 2 9 mile apple dessert 3yo maiden plate

Theinval

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Thello

Newcastle 19:15 1m 5y class 5 Heart North East Handicap (3yo plus)

Thelouisianagoldgirl

Will Rogers Downs 21:45 1f 80y class Maiden Claiming (3yo plus)

Theobald

Flat 2000 Guineas

Theobald

Flat The Derby

Theyallcomehome

Penn National 23:27 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Think Babe

International Couplands Bakeries Mile

Think Diamonds

International VRC Oaks

Thirty Eight Plus

Keeneland 19:45 6f class Race 4 - Claiming (3yo plus)

This Jewels Flyin

Will Rogers Downs 22:10 1f 80y class Maiden Claiming

Thistlecrack

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Thistlecrack

National Hunt Ladbrokes Trophy

Thistlecrack

National Hunt Betfair Chase

Thistlecrack

National Hunt King George VI Chase

Thistlecrack

National Hunt Grand National

Thistlecrack

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Thiswaycadeaux

Dundalk 20:30 1m class www.dundalkstadium.com Maiden (3yo plus)

Thoebald

Flat The Derby

Thom Brown

International New Zealand 2000 Guineas

Thomas Hobson

International Melbourne Cup

Thomas Hobson

Flat Ascot Gold Cup

Thomas Hobson

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Thomas Hobson

Flat Qipco Long Distance Cup

Thomas OMalley

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

Thomas OMalley

Dundalk 17:30 1m 2f 150y class Irishinjuredjockeys.com Apprentice Claiming Race (3yo plus)

Thrave

Flat The Derby

Thrave

Flat 2000 Guineas

Threading

Flat 1000 Guineas

Three Blind Mice

Gloucester Park Race 4 Soho Standardbreds Handicap Ss Pace (sky 1)

Three Faces West

National Hunt Grand National

Three Pints

Gloucester Park Race 6 Total Fitout Solutions Wa Ms Pace (sky 1)

Three Secrets

International Kingston Town Classic

Three Spokes

Indiana Grand Race Course 20:57 5f 110y class Maiden Special Weight

Three Votes

International Winterbottom Stakes

Threeandfourpence

Flat 2000 Guineas

Threeandfourpence

International Breeders Cup Juvenile Turf

Threeandfourpence

Flat The Derby

Threepennyopera

Tamworth Race 4 Agl Energy Club Menangle Country Series Heat

Thronum

International Melbourne Cup

Thumb Stone Blues

Fakenham 15:15 3m 38y class 3 At The Races Sky 415 Novices' Chase (4yo plus)

Thunder And Roses

National Hunt Grand National

Thunder Crash

Dundalk 21:00 1m 4f class Crowne Plaza Race & Stay Handicap (3yo plus)

Thunder Fantasy

International Railway Stakes

Thunder Rocker

Beaudesert Race 3 Birdcage marquee derby day colts, geldings and entires class 1 handicap

Thunder Snow

International Dubai World Cup

Thunder Snow

International Breeders Cup Classic

Thunder Snow

Flat Qipco Champion Stakes

Thunder Snow

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Thunder Snow

International Breeders Cup Mile

Thundering Aus

Greyville 16:10 5f 212y class Volcano Screenprinting Maiden Plate (3yo plus)

Thundering Home

Wincanton 14:50 1m 7f 65y class 3 Bet At racinguk.com Handicap Hurdle (3yo plus)

Thy Kingdom Come

International Cox Plate

Thy Kingdom Come

International VRC Derby

Thy Kingdon Come

International Cox Plate

Tia Paty

Club Hipico 21:16 STAKES 4f 214yds

Tiaconi

Taree Race 8 Pittwater enterprises benchmark 60 handicap

Tiamo Grace

International Melbourne Cup

Tiavons Dream

Melton Race 7 Fixwell Smash Repairs Trot

Tiberian

International Melbourne Cup

Tiburoncin

Club Hipico 22:08 STAKES 6f 102yds

Tick Tick Bloom

International Railway Stakes

Ticket Outa Here

Young Race 7 Young Carwash Pace

Ticonderoga

International Breeders Cup Mile

Tide Is Turning

Greyville 18:55 4f 214y class Campbells Cargo Mr 62 Handicap (3yo plus)

Tide Of Time

Dundalk 20:30 1m class www.dundalkstadium.com Maiden (3yo plus)

Tides of Fortune

Canberra Race 8 Rivoland tiles benchmark 55 handicap

Tiffany Twirl

Gloucester Park Race 9 Amf Ceiling Tiles 3yo Fillies Ms Pace (sky 1)

Tiffindell

Fairview 14:40 1m 2f 206y class Tab Telebet 0861 000 822 Conditions Plate (F & M) (3yo plus)

Tigeen

International New Zealand 1000 Guineas

Tigeen

International VRC Oaks

Tiger Roll

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Tiger Roll

National Hunt Grand National

Tiger Roll

National Hunt Ladbrokes Trophy

Tiger Star

Fairview 15:55 5f 212y class Algoa Cup Raceday 29 Oct Fm 70 Handicap (F & M) (3yo plus)

Tiger Tara

International Inter Dominion

Tiger Tara

International NZ Trotting Cup

Tigers Palarina

Baden Baden 13:25 STAKES 7f 21ds

Tigre du Terre

Flat 2000 Guineas

Tigris River

Cheltenham Festival County Hurdle

Tikkinthebox

Wincanton 13:40 2m 3f 166y class 4 Jockey Club Catering Novices' Handicap Hurdle (3yo plus)

Tillies Lily

Santa Anita 22:00 6f 110y class Race 3 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Tillkhani

International VRC Oaks

Tilly Tinker

Newcastle 19:45 7f 14y class 6 Heart Breakfast With Justin And Kelly Handicap (3yo plus)

Tim Mcgee

Young Race 5 Christy Park Pace

Time Awaits

International VRC Oaks

Time On Target

Belmont Park 19:01 6f 110y class Maiden Special Weight

Time Stands Still

Dundalk 20:30 1m class www.dundalkstadium.com Maiden (3yo plus)

Time Test

International Breeders Cup Turf

Time Test

International Breeders Cup Mile

Time To Reason

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

Time To Reason

Dundalk 19:00 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 1) (3yo plus)

Time To Study

Flat Qipco Long Distance Cup

Time To Test

International Melbourne Cup

Time Tripper

Fairview 12:15 6f 102y class tabonline.co.za Fm 59 Handicap (F & M) (3yo plus)

Times Of Glory

Kalgoorlie Race 4 Bon Bon Ms Pace (sky 1)

Times Stride

Addington Race 6 Thermo King S I Nz and Hornby/ Darfield Parish Mo

Timi Roli

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Timuquana Place

Indiana Grand Race Course 19:05 6f class Maiden Claiming

Timy Tyler

International Couplands Bakeries Mile

Tin Soldier

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Tin Soldier

Fairview 14:05 7f 210y class interbet.co.za 0861 150 160 Mr 68 Divided Handicap (3yo plus)

Tingle Creek Chase

National Hunt Betfair Tingle Creek Chase

Tinmine

Canberra Race 8 Rivoland tiles benchmark 55 handicap

Tip Two Win

Flat 2000 Guineas

Titan Banner

International NZ Trotting Cup

Titus

Fairview 15:15 1m 209y class Play Soccer 6, 10 & 13 Mr 66 Handicap (3yo plus)

Tivaci

International Melbourne Cup

Tiz Art

Kalgoorlie Race 2 Mikayla Potato Ms Pace (sky 1)

Tiz Solo Vino

Gulfstream Park West 19:54 1m 110y class Race 4 - Maiden Claiming (3yo plus)

Tiz Sunday

Charles Town 00:29 class

Tjs Royal Promise

Will Rogers Downs 22:35 1f 110y class Maiden Claiming

To Alaska

Young Race 6 Donges Supa Iga Pace

To Eternity

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

To Excess

International Winterbottom Stakes

To Infinitynbeyond

Kalgoorlie Race 4 Bon Bon Ms Pace (sky 1)

To Wafij

Flat Commonwealth Cup

Toga Picta

International VRC Derby

Token Gesture

Beaudesert Race 3 Birdcage marquee derby day colts, geldings and entires class 1 handicap

Tokyo Lil

International New Zealand 1000 Guineas

Tom Melbourne

International Cox Plate

Tom Melbourne

International Railway Stakes

Tom Melbourne

International Emirates Stakes

Tom Melbourne

International Melbourne Cup

Tom Melbourne

International Kingston Town Classic

Tombstone

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Tombstone

Cheltenham Festival Arkle Chase

Tomelilla

International Couplands Bakeries Mile

Tommaso America

Umaker 19:53 UMAKER

Tommy Be Good

International Inter Dominion

Tommy Be Good

Gloucester Park Race 4 Soho Standardbreds Handicap Ss Pace (sky 1)

Tommy Macho

International Breeders Cup Dirt Mile

Tommy Tucker

International Couplands Bakeries Mile

Tonkatuff

International Kingston Town Classic

Tonkatuff

International Railway Stakes

Tonkels Star

Melton Race 2 About Financial Lifestyle Planning and Dh Steel Pace Final

Tonto

International Railway Stakes

Tony Star

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Took de Chance

Warrnambool Race 1 Gary lane fencing maiden plate

Toorak Cowboy

Racing com Park Race 8 Sportsbet racing form bm70 handicap

Toorak Road

Murray Bridge Race 1 Bridge carpet court / sabois maiden plate

Toorak Warrior

Warrnambool Race 2 Matthew williams racing 3yo maiden plate

Tooram Lad

Young Race 4 Hilltop Equine Centre Pace

Top Cat Henry

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Top Drawer

Golden Gate Fields 22:46 5f 110y class Race 5 - Claiming (3yo plus)

Top Gamble

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Top Notch

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Top Notch

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Top Notch

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Top Notch

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Top Notch

National Hunt King George VI Chase

Top Notch

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Top The Ace

Melton Race 1 Pauline Madden Conveyancing Pace

Top Tug

Wincanton 14:50 1m 7f 65y class 3 Bet At racinguk.com Handicap Hurdle (3yo plus)

Topisimo

Club Hipico 19:55 STAKES 5f 212yds

Topnotch Titan

Addington Race 3 Bowden Environmental and Waimakariri Parish Trot

Topofthegame

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Topofthegame

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Topofthegame

Cheltenham Festival RSA Chase

Torcedor

International Melbourne Cup

Torcedor

Flat Qipco Long Distance Cup

Torgersen

International Railway Stakes

Toriano

Baden Baden 14:55 STAKES 6f 211yds

Toronto Flyer

Beaudesert Race 4 Happy birthday shazza benchmark 62 handicap

Torrentela

Club Hipico 21:16 STAKES 4f 214yds

Toscanini

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Tosen Basil

International Melbourne Cup

Tosen Hardi

Clairefontaine Race 4 Impatiences Claiming

Tosen Stardom

International Railway Stakes

Tosen Stardom

International Cox Plate

Tosen Stardom

International Melbourne Cup

Tosen Stardom

International Emirates Stakes

Total Cooperation

Keeneland 20:51 1m 1f class Race 6 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Total Recall

National Hunt Ladbrokes Trophy

Total Recall

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Total Recall

National Hunt Grand National

Total Treasure

Gulfstream Park West 18:15 5f class Race 1 - Maiden Claiming

Touch Of Silver

International Kingston Town Classic

Touch Of Silver

International Railway Stakes

Touch Of Success

Gloucester Park Race 1 Perth Plasterboard Centre Broome Ms Pace (sky 1)

Touch Of Summer

Greyville 16:40 5f 212y class On. Tap Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Touch Screen

Wincanton 16:00 2m 5f 82y class 5 Watch Racing UK On The Go Maiden Hurdle (4yo plus)

Tough Kid

International New Zealand 2000 Guineas

Tourmaline

International New Zealand Cup

Tourniquet

Warrnambool Race 2 Matthew williams racing 3yo maiden plate

Tower Bridge

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Town Ranger

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Toy Boy

Racing com Park Race 8 Sportsbet racing form bm70 handicap

Tracksarefortrains

Addington Race 2 Harris Meats and Hurunui Parish Mobile Pace

Tracksarefortrains

Addington Race 6 Thermo King S I Nz and Hornby/ Darfield Parish Mo

Tradesman

International Railway Stakes

Tradesman

International Kingston Town Classic

Traffic Fluide

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Traffic Fluide

National Hunt King George VI Chase

Traffic Fluide

National Hunt Betfair Chase

Traffic Fluide

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Trail Blazer

International New Zealand 2000 Guineas

Trail Blazer

International VRC Oaks

Trail Blazer

International New Zealand 1000 Guineas

Train Wreck

Albion Park Race 4 Kevin and Kay Seymour Pot Of Gold C0 Final

Trais Fluors

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Tranquil Miss

Racing com Park Race 7 Spendthrift bm70 handicap

Transfer Allowance

International Melbourne Cup

Trapeze Artist

International VRC Derby

Travelling Man

International Melbourne Cup

Travelling Midas

Keeneland 23:03 6f class Race 10 - Maiden Special Weight

Traveltalk

Newcastle 17:40 1m 2f 42y class 5 Capital North East Handicap (Div 2) (3yo plus)

Travimyfriend

International Couplands Bakeries Mile

Treasure The Ridge

Wincanton 13:40 2m 3f 166y class 4 Jockey Club Catering Novices' Handicap Hurdle (3yo plus)

Trees Of Green

Fairview 14:05 7f 210y class interbet.co.za 0861 150 160 Mr 68 Divided Handicap (3yo plus)

Trekking

International VRC Derby

Trenchant

International Melbourne Cup

Tres

Taree Race 6 Usu picnic day class 2 plate

Trezza

Club Hipico 20:22 STAKES 5f 212yds

Tribal Again

Golden Gate Fields 23:48 6f class Race 7 - Claiming (3yo plus)

Tribal Path

Dundalk 19:00 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 1) (3yo plus)

Tribal Path

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

Tricia Dupont

Fairview 14:40 1m 2f 206y class Tab Telebet 0861 000 822 Conditions Plate (F & M) (3yo plus)

Tricky Affair

Murray Bridge Race 10 Cgu insurance benchmark 64 handicap

Tricky Rastus

Addington Race 3 Bowden Environmental and Waimakariri Parish Trot

Tricky Styx

International Inter Dominion

Tricky Styx

Gloucester Park Race 7 Perth Plasterboard Centre Mount Eden Sprint Ms Pace (sky 1)

Trip To Paris

International Melbourne Cup

Triple Chelsea

Keeneland 21:24 5f 110y class Race 7 - Allowance (3yo plus)

Triple Serious

Gulfstream Park West 19:54 1m 110y class Race 4 - Maiden Claiming (3yo plus)

Trisha Lea

International New Zealand Cup

Triumph Hurdle

Cheltenham Festival Triumph Hurdle

Tropezienne

Clairefontaine Race 2 First Waltz Maiden

Tropical Blow

Greyville 20:00 7f 210y class Henro Bulk Fm 64 Handicap (F & M) (3yo plus)

Troyanda

Baden Baden 15:50 HANDICAP 7f 21ds

True Blue Moon

Dundalk 20:00 5f class 1 Al Basti Equiworld Mercury Stakes (Listed) (2yo plus)

True Blue Moon

Flat 2000 Guineas

True Colors

Redcar 16:55 1m 2f 1y class 6 Watch Race Replays At racinguk.com Handicap (Lady Amateur Riders) (Div 1) (3yo plus)

True Excelsior

International VRC Oaks

Truly Belong

International Kingston Town Classic

Trunkey Tash

Young Race 8 Poppas Fudge Factory 3yo Pace

Trust In You

Clairefontaine Race 4 Impatiences Claiming

Trust My Judgement

Kalgoorlie Race 5 Loud Liam And Wesley Pipes Ms Pace (sky 1)

Tu Brutus

International Breeders Cup Classic

Tuas Delight

Gloucester Park Race 1 Perth Plasterboard Centre Broome Ms Pace (sky 1)

Tuatini

Kalgoorlie Race 6 Claire Bear And Villain Dylan Fillies And Mares Ms Pace (sky 1)

Tuesdays Fella

Albion Park Race 4 Kevin and Kay Seymour Pot Of Gold C0 Final

Tulip

International Cox Plate

Tulip

International VRC Oaks

Tully East

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Tully East

National Hunt Grand National

Tupi

Flat Qipco Champions Sprint Stakes

Turbo Bromac

Young Race 5 Christy Park Pace

Turbo Power

International Kingston Town Classic

Turboy

Umaker 17:14 UMAKER

Turbulence

International New Zealand 1000 Guineas

Turfsonne

Baden Baden 13:25 STAKES 7f 21ds

Turn Me Loose

International Railway Stakes

Turn On The Tears

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Turnitaround

International Kingston Town Classic

Tuscan Fever

Murray Bridge Race 5 Bgc industrial cleaning supplies benchmark 56 hcp

Tuscany Beauty

Santa Anita 21:29 6f class Race 2 - Claiming (3yo plus)

Tutu Bene Lombo

Young Race 4 Hilltop Equine Centre Pace

Twice Alone

Beaudesert Race 5 Barrier reef pools maiden plate

Twice As Smart

Greyville 16:40 5f 212y class On. Tap Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Twice On Sunday

Gulfstream Park West 20:27 7f class Race 5 - Maiden Claiming (3yo plus)

Twilight Eclipse

International Breeders Cup Turf

Twilight Payment

Flat Qipco Long Distance Cup

Twilightatwindsor

Charles Town 03:15 class

Twinkle

International Melbourne Cup

Twitter Bromac

Addington Race 4 Vivace Coffee Roasting and Lincoln Parish Mbl Pace

Two Beer Tracey

Indiana Grand Race Course 19:33 1m class Maiden Special Weight

Two Taffs

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Two Timer

Hawthorne 23:30 5f class Claiming (3yo plus)

Tyankee Rose

International Cox Plate

Tycoon Street

Taree Race 2 Bushland tavern maiden plate

Tynamite

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

U Bergs Oppzi

Umaker 18:25 UMAKER

U R Faxe

Umaker 20:31 UMAKER

U S Navy Flag

Flat 2000 Guineas

U S Navy Flag

Flat Commonwealth Cup

U S Navy Flag

International Breeders Cup Juvenile Turf

U S Navy Flag

Flat The Derby

UAE King

Flat Qipco Long Distance Cup

UAE King

Flat Ascot Gold Cup

UAE King​

Flat Qipco Long Distance Cup

UAE Soldier

Flat The Derby

US Army Ranger

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

US Army Ranger

International Melbourne Cup

US Army Ranger

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

US Army Ranger

Flat Ascot Gold Cup

US Army Ranger

National Hunt King George VI Chase

US Navy Seal

Flat 2000 Guineas

Ubin Thunderstruck

International Melbourne Cup

Ucanttakeitwithu

Kalgoorlie Race 1 Notorious Neil Ms Pace (sky 1)

Uccello Bello

Penn National 23:27 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Ucello Conti

National Hunt Grand National

Ugo Foscolo

International Cox Plate

Ulmann

International Railway Stakes

Ulmann

International Kingston Town Classic

Ulshaw Bridge

Flat 2000 Guineas

Ultima D

International Breeders Cup Juvenile Fillies Turf

Ultimate Art

International Inter Dominion

Ultimate Decision

Taree Race 5 Krambach hotel class 3 handicap (scaled - 1 0kg)

Ultimate Jj

Addington Race 6 Thermo King S I Nz and Hornby/ Darfield Parish Mo

Ultra Arumba

Keeneland 19:45 6f class Race 4 - Claiming (3yo plus)

Ultra Cool

Clairefontaine Race 3 Filiberto Maiden

Ultragold

National Hunt Grand National

Ulysees

International Breeders Cup Turf

Ulysses

Flat Qipco Champion Stakes

Ulysses

Flat Prince Of Wales Stakes

Ulysses

International Prix de lArc de Triomphe

Ulysses

National Hunt King George VI Chase

Ulysses

International Breeders Cup Classic

Ulysses

International Breeders Cup Turf

Un De Sceaux

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Un De Sceaux

National Hunt King George VI Chase

Un De Sceaux

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Un De Sceaux

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Un De Sceaux

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Un De Sceaux

National Hunt Betfair Tingle Creek Chase

Un Temps Pour Tout

National Hunt Ladbrokes Trophy

Un Temps Pour Tout

National Hunt Grand National

Un Temps Pour Tout

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Una Noche Loca

Club Hipico 18:40 STAKES 4f 214yds

Unbridled Courage

Indiana Grand Race Course 21:25 1m class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Uncle Bird

Delta Downs 23:57 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Uncle Chester

Belmont Park 19:34 1m class Claiming (3yo plus)

Uncle John

Albion Park Race 2 Gotta Go Cullect @ Egmont Park Stud Conditioned Pace

Uncle Mojo

Keeneland 21:57 1m 110y class Race 8 - Allowance (3yo plus)

Uncle Pepe

Gulfstream Park West 21:02 1m class Race 6 - Starter Optional Claiming

Undefined Beauty

Fakenham 15:50 2m 3y class 4 Your Jumps Season Guide At attheraces.com/jumps Novices' Hurdle (4yo plus)

Undercover Art

Kalgoorlie Race 6 Claire Bear And Villain Dylan Fillies And Mares Ms Pace (sky 1)

Underground

International VRC Derby

Undisputed

Wincanton 13:40 2m 3f 166y class 4 Jockey Club Catering Novices' Handicap Hurdle (3yo plus)

Undoubtable Miss

International VRC Oaks

Undrafted

International Breeders Cup Turf Sprint

Unfortunately

Flat 1000 Guineas

Unfortunately

Flat Commonwealth Cup

Unfortunately

Flat 2000 Guineas

Uni

International Breeders cup Filly and Mare Turf

Union Dues

International VRC Oaks

Union Grace

Gulfstream Park West 22:08 5f class Race 8 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Union Legend

Golden Gate Fields 22:46 5f 110y class Race 5 - Claiming (3yo plus)

Unique Bella

International Breeders Cup Distaff

Unique Bella

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

Unique Marshall

Addington Race 7 John Jones Steel and Papanui Parish Mobile Trot

Unison

Wincanton 14:50 1m 7f 65y class 3 Bet At racinguk.com Handicap Hurdle (3yo plus)

Universal Law

International Railway Stakes

Universal Star

Baden Baden 13:55 HANDICAP 7f 21ds

Unowhatimeanharry

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Unowhatimeanharry

National Hunt King George VI Chase

Unsinkable Sam

Taree Race 6 Usu picnic day class 2 plate

Untamed Domain

International Breeders Cup Juvenile Turf

Up N Rolling

International Melbourne Cup

Up The Ante

Keeneland 20:18 1m 110y class Race 5 - Maiden Special Weight

Upendi

Clairefontaine Race 6 Saint-Leger Dubosq Handicap

Upperhand

International New Zealand 2000 Guineas

Uptown Gal

International VRC Oaks

Urchin

Umaker 19:53 UMAKER

Urgent De Gregaine

National Hunt Grand National

Urgent De Gregaine

Cheltenham Festival Cross Country Chase

Us Army Ranger

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Us Navy Flag

Flat 2000 Guineas

Usain Brockstar

Canberra Race 1 Ginninderra estate maiden plate

Usherette

International Breeders cup Filly and Mare Turf

VINCENTE

National Hunt Grand National

Vadamos

International Melbourne Cup

Vadamos

International Emirates Stakes

Valac

Racing com Park Race 7 Spendthrift bm70 handicap

Valcar

Greyville 18:10 4f 214y class Hughcor Mr 70 Handicap (3yo plus)

Vale Dori

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

Vale Dori

International Breeders Cup Distaff

Valiant Spirit

International VRC Derby

Valla Swan

Young Race 1 Cordina Farms Agl Energy Club Menangle Where Horses Fly Heat

Vallanaut

Greyville 20:00 7f 210y class Henro Bulk Fm 64 Handicap (F & M) (3yo plus)

Valley of Rocks

Newcastle 17:40 1m 2f 42y class 5 Capital North East Handicap (Div 2) (3yo plus)

Valseur Lido

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Valseur Lido

National Hunt King George VI Chase

Van Damme

Baden Baden 14:25 HANDICAP 6f 211yds

Van Dams Force

Fairview 14:40 1m 2f 206y class Tab Telebet 0861 000 822 Conditions Plate (F & M) (3yo plus)

Van Halen

International New Zealand 2000 Guineas

Van Laddie

Addington Race 1 John Paul Ii Centre For Life Mobile Pace

Van Velde

Redcar 15:45 7f class 5 Racing UK In Glorious HD Handicap (3yo plus)

Vanbrugh

International Railway Stakes

Vanbrugh

International Melbourne Cup

Vancouver

Fakenham 17:00 2m 4f 1y class 4 Free Tips Daily On attheraces.com Novices' Hurdle (4yo plus)

Vancouver

Wincanton 14:50 1m 7f 65y class 3 Bet At racinguk.com Handicap Hurdle (3yo plus)

Vancouver

Fakenham 14:40 2m 4f 1y class 4 Download The At The Races App Handicap Hurdle (3yo plus)

Vanda

Fairview 12:15 6f 102y class tabonline.co.za Fm 59 Handicap (F & M) (3yo plus)

Vanderbilt

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Vanderlune

Murray Bridge Race 3 Fmg engineering / sabois fillies and ares maiden plate

Vanilla Rose

Fairview 11:40 5f 212y class itsarush.co.za Welcomes You Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Vanishing Point

Racing com Park Race 4 Wise choice maiden plate

Vanto Hanover

Albion Park Race 3 Ubet - Cash Out Pace

Vargraves

Greyville 18:55 4f 214y class Campbells Cargo Mr 62 Handicap (3yo plus)

Variation

International Kingston Town Classic

Variation

International Railway Stakes

Variation

International Winterbottom Stakes

Varvind

Umaker 19:31 UMAKER

Varvo

Canberra Race 8 Rivoland tiles benchmark 55 handicap

Vasterbo Purse

Umaker 19:53 UMAKER

Vatenko

Baden Baden 13:55 HANDICAP 7f 21ds

Vaulcluse Bay

International Melbourne Cup

Vazirabad

Flat Qipco Long Distance Cup

Vazirabad

International Dubai Gold Cup

Vazirabad

Flat Ascot Gold Cup

Vazirabad

International Melbourne Cup

Vbreeze

Indiana Grand Race Course 20:29 5f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Vega Magic

International Railway Stakes

Vega Magic

International Cox Plate

Vega Magic

International Darley Classic

Vega Magic

International Winterbottom Stakes

Vega Magic

International Manikato Stakes

Veladero

International Melbourne Cup

Vendella

International New Zealand 1000 Guineas

Vendredi Trois

Wincanton 16:35 2m 5f 82y class 4 John Deere Handicap Hurdle (4yo plus)

Vengabus

International Railway Stakes

Vengeful

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Vengeur Masque

International Melbourne Cup

Venice Beach

Flat Qipco Long Distance Cup

Ventura Sorm

International Melbourne Cup

Ventura Storm

International Caulfield Cup

Ventura Storm

International Melbourne Cup

Ventura Storm

International Cox Plate

Veracious

Flat 1000 Guineas

Verandah

Flat 2000 Guineas

Verandah

Flat The Oaks

Verandah

Flat 1000 Guineas

Verbal Command

International New Zealand 1000 Guineas

Verbal Dexterity

Flat The Derby

Verbal Dexterity

Flat 1000 Guineas

Verbal Dexterity

Flat 2000 Guineas

Very Talented

Flat Balmoral Handicap

Vexillum

Wincanton 16:35 2m 5f 82y class 4 John Deere Handicap Hurdle (4yo plus)

Vf Alota Crazy Love

Will Rogers Downs 22:10 1f 80y class Maiden Claiming

Via Appia

Clairefontaine Race 4 Impatiences Claiming

Via Balciano

Murray Bridge Race 1 Bridge carpet court / sabois maiden plate

Via Con Dios

Greyville 16:10 5f 212y class Volcano Screenprinting Maiden Plate (3yo plus)

Via Via

Flat Balmoral Handicap

Vibrato

Warrnambool Race 2 Matthew williams racing 3yo maiden plate

Vic de Luxe

Umaker 19:53 UMAKER

Vic du Noyer

Umaker 20:13 UMAKER

Vicente

National Hunt Grand National

Vicky Cristina

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

Vicky Cristina

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

Viconte Du Noyer

National Hunt Ladbrokes Trophy

Victorious Diva

Greyville 16:40 5f 212y class On. Tap Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Victory Bond

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Victorys Cash

Belmont Park 18:28 1m 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Victoryshallbemine

International New Zealand Cup

Viddora

International Manikato Stakes

Viddora

International Winterbottom Stakes

Viento

Greyville 19:28 1m 1f 208y class Compendium Insurance Group Mr 70 Handicap (3yo plus)

Vieux Lion Rouge

National Hunt Grand National

Viewpoint

International Melbourne Cup

Viking Red

Greyville 19:28 1m 1f 208y class Compendium Insurance Group Mr 70 Handicap (3yo plus)

Villa Elba

International New Zealand Cup

Villa Sarchi

Warrnambool Race 2 Matthew williams racing 3yo maiden plate

Village Vic

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Villermont

International VRC Derby

Vin De Dance

International New Zealand 2000 Guineas

Vin De Dance

International VRC Derby

Vincent

International New Zealand 2000 Guineas

Vincitore

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Vindblasen

Umaker 19:31 UMAKER

Vintage Beach

Addington Race 11 Graphite Developments Ltd Show Futurity Prelude

Vintage Clouds

National Hunt Ladbrokes Trophy

Vintage Clouds

National Hunt Grand National

Vintage Folly

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Vintage Vinnie

National Hunt Grand National

Vintager

Flat 2000 Guineas

Vintager

Flat 1000 Guineas

Violent Storm

Keeneland 20:18 1m 110y class Race 5 - Maiden Special Weight

Viridine

International Darley Classic

Viridine

International Manikato Stakes

Viridorix

Clairefontaine Race 3 Filiberto Maiden

Vis A Vis

Clairefontaine Race 5 Virunga Stakes

Vision De Flos

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Vision Des Flos

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Vision Des Flos

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Vitani

Racing com Park Race 3 Red gem packers 3yo f maiden plate

Viva La Vida

International Couplands Bakeries Mile

Viva La Vita

Baden Baden 15:25 HANDICAP 1m 3f 205yds

Viva Steve

National Hunt Grand National

Vive La Difference

Redcar 16:20 5f 217y class 5 Watch Racing UK Anywhere Maiden Stakes (3yo plus)

Vive Lami

Baden Baden 14:25 HANDICAP 6f 211yds

Vivlos

International Breeders Cup Classic

Vlamingh

Warrnambool Race 1 Gary lane fencing maiden plate

Vod

Murray Bridge Race 2 Beyond ink / sabois maiden plate

Vodka Pigeon

Haydock [Abandoned] 16:45 7f 37y class 5 General Welding Supplies Nursery

Volatile Mix

International Melbourne Cup

Volcan de Fuego

Warrnambool Race 5 Cleanskins laser clinic bm64 handicap

Volodina

Keeneland 18:05 1m class Race 1 - Allowance

Volte

Dundalk 20:30 1m class www.dundalkstadium.com Maiden (3yo plus)

Voluptueux

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

Voluptueux

Dundalk 17:30 1m 2f 150y class Irishinjuredjockeys.com Apprentice Claiming Race (3yo plus)

Voluto

Warrnambool Race 8 Horseland warrnambool bm58 handicap

Von Mystic

International VRC Derby

Vonrasana

Murray Bridge Race 6 Total workforce solutions class two handicap

Voodoo Lad

International Manikato Stakes

Voodoo Lad

International Darley Classic

Voodoo Lad

International Winterbottom Stakes

Vostok

International Railway Stakes

Voting Control

International Breeders Cup Juvenile Turf

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Vroum Vroum Mag

National Hunt King George VI Chase

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Mares Novices Hurdle

Vroum Vroum Mag

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Vultan Tin

International Inter Dominion

Vultan Tin

Gloucester Park Race 6 Total Fitout Solutions Wa Ms Pace (sky 1)

Vysotsky

Warrnambool Race 5 Cleanskins laser clinic bm64 handicap

Vyta Du Roc

National Hunt Grand National

Vyta Du Roc

National Hunt Ladbrokes Trophy

WEST COAST

International Breeders Cup Classic

Wabi Sabi

Gloucester Park Race 1 Perth Plasterboard Centre Broome Ms Pace (sky 1)

Wadilsafa

Flat The Derby

Wafy

Flat The Derby

Wafy

Flat 2000 Guineas

Wagon Boss

Indiana Grand Race Course 20:29 5f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Wait A Sec

International New Zealand Cup

Wait For Me

Cheltenham Festival Arkle Chase

Wait For Me

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Wait For Me

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Waiting For Richie

Redcar 14:35 1m 5f 218y class 5 Sam Hall Memorial Handicap (3yo plus)

Waiting Patiently

National Hunt King George VI Chase

Waiting Patiently

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Waiting Patiently

National Hunt Grand National

Wakanda

National Hunt Grand National

Wakea

Dundalk 21:00 1m 4f class Crowne Plaza Race & Stay Handicap (3yo plus)

Waldorf

International New Zealand 2000 Guineas

Walk Tiz Way

Hawthorne 22:06 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Walkinshaw

International Inter Dominion

Wall Of Fire

International Melbourne Cup

Walled City

Warrnambool Race 8 Horseland warrnambool bm58 handicap

Wandering Eye

International New Zealand 2000 Guineas

War Decree

International Breeders Cup Classic

War Decree

Flat Qipco Champion Stakes

War Decree

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

War Decree

International Breeders Cup Dirt Mile

War Demon

Greyville 17:10 6f 211y class Hillcrest Toyota Maiden Plate (3yo plus)

War Flag

International Breeders Cup Juvenile Fillies Turf

War Flag

International Breeders cup Filly and Mare Turf

War Hero

Dundalk 18:30 7f class Book Your Christmas Party At Dundalk Handicap (70-100) (3yo plus)

War Hero

Dundalk 18:00 7f class Christmas Party Nights At Dundalk Stadium Nursery Handicap (Plus 10)

War Jeune

International Railway Stakes

War On The Rocks

Wincanton 13:40 2m 3f 166y class 4 Jockey Club Catering Novices' Handicap Hurdle (3yo plus)

War Story

International Breeders Cup Classic

Warleggan

Hawthorne 21:38 1m class Maiden Special Weight

Warm The Voice

Flat The Derby

Warm The Voice

Flat 2000 Guineas

Warminster

Melton Race 1 Pauline Madden Conveyancing Pace

Warrens Purrfect

Santa Anita 21:29 6f class Race 2 - Claiming (3yo plus)

Warrior Poet

Fairview 14:05 7f 210y class interbet.co.za 0861 150 160 Mr 68 Divided Handicap (3yo plus)

Warriors Dream

Keeneland 20:51 1m 1f class Race 6 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Warriors Stone

Greyville 19:28 1m 1f 208y class Compendium Insurance Group Mr 70 Handicap (3yo plus)

Warthog

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Wasa Thunder

Umaker 19:53 UMAKER

Washington DC

Flat Qipco Champions Sprint Stakes

Wasm

Newcastle 19:15 1m 5y class 5 Heart North East Handicap (3yo plus)

Wassergeist

International Cox Plate

Watch Me Rock

Young Race 6 Donges Supa Iga Pace

Watch This Cat

Keeneland 21:24 5f 110y class Race 7 - Allowance (3yo plus)

Watch This Space

International Couplands Bakeries Mile

Watching Spirits

Redcar 13:30 5f 217y class 5 All New racinguk.com British EBF Novice Stakes

Watchmespin

International VRC Oaks

Wattlebank Flyer

Albion Park Race 7 Changeover @ Burwood Stud Pace

Wawi

International Kingston Town Classic

Waynarchie

Taree Race 2 Bushland tavern maiden plate

Wazuzu

International New Zealand Cup

We Have A Dream

Cheltenham Festival Triumph Hurdle

Weather Front

Newcastle 19:15 1m 5y class 5 Heart North East Handicap (3yo plus)

Weather With You

International VRC Derby

Weellan

Newcastle 18:15 1m 5y class 4 Capital Breakfast With Bodg, Matt & Hannah Nursery

Well Enough Said

Kalgoorlie Race 2 Mikayla Potato Ms Pace (sky 1)

Wells Farhh Go

Flat 2000 Guineas

Wells Farhh Go

Flat The Derby

Were Ready

Beaudesert Race 7 pete roberts forever in our hearts benchmark 70 handicap

Were Smokin

Taree Race 5 Krambach hotel class 3 handicap (scaled - 1 0kg)

Were Watching You

Greyville 18:55 4f 214y class Campbells Cargo Mr 62 Handicap (3yo plus)

Werther

International Cox Plate

West Approach

Cheltenham Festival RSA Chase

West Approach

Fakenham 15:15 3m 38y class 3 At The Races Sky 415 Novices' Chase (4yo plus)

West Approach

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Westerdale

Belmont Park 19:01 6f 110y class Maiden Special Weight

Western Heir

Tamworth Race 10 Tab App Pace

Western Hymn

Flat Qipco Long Distance Cup

Western Hymn

Flat Prince Of Wales Stakes

Western Ryder

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Western Ryder

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Western Ryder

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Western Safari

Tamworth Race 9 Jackson Quality Meats Armidale Pace

Whaling Story

Baden Baden 14:55 STAKES 6f 211yds

What A Home

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

What a View

International Breeders Cup Mile

Whata Dilemma

Tamworth Race 4 Agl Energy Club Menangle Country Series Heat

Whatasista

Addington Race 7 John Jones Steel and Papanui Parish Mobile Trot

Wheal Leisure

International Melbourne Cup

Wheres The Spirit

Albion Park Race 3 Ubet - Cash Out Pace

Whirily School

Melton Race 6 Allied Express Blossom Lady

Whishawizz

Baden Baden 15:50 HANDICAP 7f 21ds

Whiskey In The Jar

Cheltenham Festival Ballymore Novices Hurdle

Whisper

National Hunt King George VI Chase

Whisper

National Hunt Ladbrokes Trophy

Whisper

National Hunt Grand National

Whisper

National Hunt Betfair Chase

Whisper

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Whispered Secret

International Cox Plate

Whispered Secret

International VRC Oaks

Whispering Brook

International Railway Stakes

Whispering Brook

International Winterbottom Stakes

Whispering Brook

International Melbourne Cup

Whitbys Gamble

Kalgoorlie Race 6 Claire Bear And Villain Dylan Fillies And Mares Ms Pace (sky 1)

Whitcomb Hill

Charles Town 01:51 class

White Dollar Sign

International Melbourne Cup

White Falcon

Golden Gate Fields 23:17 1m class Race 6 - Maiden Claiming (3yo plus)

White Lake

Flat Balmoral Handicap

White Moon

Wincanton 16:00 2m 5f 82y class 5 Watch Racing UK On The Go Maiden Hurdle (4yo plus)

Whitecliffsofdover

Dundalk 20:00 5f class 1 Al Basti Equiworld Mercury Stakes (Listed) (2yo plus)

Whitewater Rapids

Greyville 17:10 6f 211y class Hillcrest Toyota Maiden Plate (3yo plus)

Whitkirk

Redcar 15:45 7f class 5 Racing UK In Glorious HD Handicap (3yo plus)

Whitmore

International Breeders Cup Sprint

Who Killed Kenny

Tamworth Race 1 Tab Rewards Pace

Who Shot TheBaramn

International Melbourne Cup

Who Shot Thebarman

International Melbourne Cup

Wholestone

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Wholestone

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Wholestone

Cheltenham Festival RSA Chase

Whostolemypigeon

Young Race 1 Cordina Farms Agl Energy Club Menangle Where Horses Fly Heat

Whot Shot Thebarman

International Melbourne Cup

Whyugottabesomean

Golden Gate Fields 22:15 5f 110y class Race 4 - Claiming (3yo plus)

Wicked Knickers

Beaudesert Race 1 Christmas partys beaudesertraceclub com qtis 3-y-o class 1 handicap

Wicked Knickers

Beaudesert Race 6 Saturday 4th nov derby day fillies and ares class 1 handicap

Wicked Rhythm

Murray Bridge Race 10 Cgu insurance benchmark 64 handicap

Wicklow Brave

Flat Qipco Long Distance Cup

Wicklow Brave

International Caulfield Cup

Wicklow Brave

International Melbourne Cup

Wicklow Brave

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Wicklow Brave

Flat Ascot Gold Cup

Wiki Wood

Penn National 23:00 5f 110y class Maiden Claiming

Wild About Her

International VRC Oaks

Wild Cliffs

Warrnambool Race 3 Debortoli maiden plate

Wild Comet

Baden Baden 15:25 HANDICAP 1m 3f 205yds

Wild Duchess

Canberra Race 4 home in queanbeyan maiden handicap

Wild Ginger

Wincanton 15:25 3m 1f 30y class 4 Racing UK HD On Sky 432 Novices' Handicap Chase (4yo plus)

Wild Illusion

Flat 1000 Guineas

Wild Illusion

Flat The Oaks

Wild Illusion

International Breeders Cup Juvenile Fillies Turf

Wild Illusuion

Flat The Oaks

Wild In Red

Gulfstream Park West 18:15 5f class Race 1 - Maiden Claiming

Wild Irish Rose

Flat Qipco Long Distance Cup

Wild Irish Rose

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

William Henry

Cheltenham Festival RSA Chase

William Henry

Cheltenham Festival Arkle Chase

William Henry

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

William Wallace

International Couplands Bakeries Mile

Willie Boy

Wincanton 14:15 2m 4f 35y class 3 Wessex Waste Disposal Handicap Chase (4yo plus)

Willie John

Flat 2000 Guineas

Willoughby Court

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Willoughby Court

Cheltenham Festival Arkle Chase

Willoughby Court

Cheltenham Festival RSA Chase

Willoughby Court

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Willoughby Court

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Willoughby Court

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Wills

Port Pirie Race 5 Jack and Phyl Crocker Memorial

Wills Bid

Racing com Park Race 5 Schreurs and sons class 1 handicap

Willsy

Newcastle 19:45 7f 14y class 6 Heart Breakfast With Justin And Kelly Handicap (3yo plus)

Wilson

Baden Baden 12:55 HANDICAP 1m 2f 206yds

Win N Me Money

Will Rogers Downs 21:45 1f 80y class Maiden Claiming (3yo plus)

Win The Space

International Breeders Cup Classic

Win With Pride

Keeneland 21:57 1m 110y class Race 8 - Allowance (3yo plus)

Wind Force

Racing com Park Race 8 Sportsbet racing form bm70 handicap

Wind Turbine

Redcar 16:20 5f 217y class 5 Watch Racing UK Anywhere Maiden Stakes (3yo plus)

Windsor Calling

Charles Town 02:47 class

Windsors Clouds

Charles Town 03:15 class

Wine Dark Sea

Greyville 17:10 6f 211y class Hillcrest Toyota Maiden Plate (3yo plus)

Wineonthelevee

Delta Downs 23:30 1m class Maiden Special Weight

Wingatui Dew

Melton Race 5 Melton Toyota Pace

Wings

Canberra Race 6 Oztal architects benchmark 69 handicap

Wings And Beer

Indiana Grand Race Course 20:01 6f class Claiming (3yo plus)

Wings Of Eagle

Flat The Derby

Wings of Desire

Flat Prince Of Wales Stakes

Wings of Desire

National Hunt King George VI Chase

Wink And a Nod

International Railway Stakes

Winning For Sarah

Gulfstream Park West 18:48 1m class Race 2 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Winning Story

Flat Qipco Long Distance Cup

Winning Story

International Melbourne Cup

Winter

Flat Prince Of Wales Stakes

Winter

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Winter

International Breeders cup Filly and Mare Turf

Winter

International Breeders Cup Mile

Winter

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

Winter

Flat Qipco Champion Stakes

Winter

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Winter Escape

Cheltenham Festival County Hurdle

Winter Lightning

Flat 1000 Guineas

Winter Model

Greyville 16:40 5f 212y class On. Tap Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Winter Soldier

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Winter Soldier

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Winturo

Clairefontaine Race 8 Saint-Jouin Handicap

Winx

Flat Juddmonte International

Winx

International Emirates Stakes

Winx

International Melbourne Cup

Winx

Flat Prince Of Wales Stakes

Winx

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Winx

International Cox Plate

Wired Child

Indiana Grand Race Course 20:57 5f 110y class Maiden Special Weight

Wiredup

Will Rogers Downs 18:25 1f 80y class Maiden

Wise Curlin

Santa Anita 21:00 1m 1f class Race 1 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Wish List

Murray Bridge Race 10 Cgu insurance benchmark 64 handicap

Wishful Thinking

Clairefontaine Race 8 Saint-Jouin Handicap

Wishihada

Keeneland 19:45 6f class Race 4 - Claiming (3yo plus)

Withernsea

Flat Balmoral Handicap

Withorn

International New Zealand 2000 Guineas

Without You

Club Hipico 18:40 STAKES 4f 214yds

Witzend

Melton Race 1 Pauline Madden Conveyancing Pace

Wl Melissas Furious

Will Rogers Downs 20:55 1f 80y class Maiden Claiming

Wolfe Tone

International VRC Derby

Wolftrap

Wincanton 16:35 2m 5f 82y class 4 John Deere Handicap Hurdle (4yo plus)

Wollartant

Taree Race 7 Bakewell haulage krambach cup

Wonder Gadot

International Breeders Cup Juvenile Fillies Turf

Wonder Gadot

International Breeders Cup Juvenile Fillies

Wonderful Charm

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Wongur

Taree Race 6 Usu picnic day class 2 plate

Woodland Opera

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Woolooman Sky

Beaudesert Race 5 Barrier reef pools maiden plate

Wooster

Dundalk 20:30 1m class www.dundalkstadium.com Maiden (3yo plus)

Wootton

Flat 2000 Guineas

Workbench

Wincanton 14:15 2m 4f 35y class 3 Wessex Waste Disposal Handicap Chase (4yo plus)

Workbench

Fakenham 16:25 3m 38y class 3 Visit attheraces.com/jumps Handicap Chase (4yo plus)

Working From Home

Warrnambool Race 6 Umbers electrical bm70 handicap

World Approval

International Breeders Cup Turf

World Approval

International Breeders Cup Mile

World Aprroval

International Breeders Cup Mile

World Peace

Hawthorne 23:02 5f 110y class Starter Optional Claiming (3yo plus)

World Stage

Dundalk 21:00 1m 4f class Crowne Plaza Race & Stay Handicap (3yo plus)

World Stage

Flat Qipco Long Distance Cup

Worlds Greatest

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Worthapenny

International New Zealand 1000 Guineas

Worthiswaitngold

International New Zealand Cup

Worthy Cause

International Railway Stakes

Woulda Thought So

International VRC Derby

Wrangler Duke

Young Race 3 Young Hotel Agl Energy Club Menangle Country Series Heat

Wrenthorpe

Redcar 13:30 5f 217y class 5 All New racinguk.com British EBF Novice Stakes

Wuheida

International Breeders cup Filly and Mare Turf

Wyndspelle

International Cox Plate

Xbox

International New Zealand 2000 Guineas

Xedra

Clairefontaine Race 7 Londine Handicap

Xerxes Dream

Taree Race 7 Bakewell haulage krambach cup

Xtravagant

International Melbourne Cup

Ya Gotta Wanna

Santa Anita 22:29 5f 110y class Race 4 - Maiden Claiming (3yo plus)

Yackandandah

Gloucester Park Race 6 Total Fitout Solutions Wa Ms Pace (sky 1)

Yala Enki

National Hunt Grand National

Yama Magic

Canberra Race 8 Rivoland tiles benchmark 55 handicap

Yangtze

International Melbourne Cup

Yankee Rose

International Cox Plate

Yankee Rose

International Melbourne Cup

Yankee Toff

Racing com Park Race 2 9 mile apple dessert 3yo maiden plate

Yanworth

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Yanworth

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Yanworth

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Yanworth

Cheltenham Festival RSA Chase

Yanworth

Cheltenham Festival Arkle Chase

Yanworth

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Yanworth

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Yarragee Road

Canberra Race 8 Rivoland tiles benchmark 55 handicap

Yarraman

Greyville 17:10 6f 211y class Hillcrest Toyota Maiden Plate (3yo plus)

Yasey Sun

Racing com Park Race 5 Schreurs and sons class 1 handicap

Yattwee

Flat Balmoral Handicap

Yayas Hot Spot

International Inter Dominion

Yerrington Bob

Melton Race 5 Melton Toyota Pace

Yes Brother Yes

Tamworth Race 1 Tab Rewards Pace

Yes I Am

Dundalk 19:00 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 1) (3yo plus)

Yes I Am

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Yoelqui

Murray Bridge Race 1 Bridge carpet court / sabois maiden plate

Yogi

International New Zealand Cup

Yogi

International Melbourne Cup

Yorkhill

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Yorkhill

National Hunt King George VI Chase

Yorkhill

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Yorkhill

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Yorkhill

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Yorkhill

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Yorkhill

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Yorkhill

National Hunt Ladbrokes Trophy

Yoshida

International Breeders Cup Mile

Yoshida

International Breeders Cup Turf

You Cant Catch Me

Dundalk 21:00 1m 4f class Crowne Plaza Race & Stay Handicap (3yo plus)

You Cheated

Indiana Grand Race Course 21:25 1m class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

You Es Commander

Beaudesert Race 5 Barrier reef pools maiden plate

You Gotta Move

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

You See It

Indiana Grand Race Course 21:53 6f class Allowance (3yo plus)

Young Turk

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

Youngest Daughter

Keeneland 22:30 1m 110y class Race 9 - Stakes

Your Pal Tal

Dundalk 19:30 7f class Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Handicap (45-65) (Div 2) (3yo plus)

Youre Fired

Flat Balmoral Handicap

Youseemenow

International New Zealand 2000 Guineas

Yucatan

Flat Qipco Champion Stakes

Yue Fei

International VRC Derby

Yukon Sky

Penn National 23:27 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Yutaka

Fairview 11:40 5f 212y class itsarush.co.za Welcomes You Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Zabana

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Zabana

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Zabeel Prince

Flat Balmoral Handicap

Zac Mccool

Tamworth Race 5 Jc Caffyn Plate Indigenous Drivers Series Heat 4

Zacada

International New Zealand Cup

Zahiria

Clairefontaine Race 8 Saint-Jouin Handicap

Zallaja

Clairefontaine Race 5 Virunga Stakes

Zama

Fairview 14:05 7f 210y class interbet.co.za 0861 150 160 Mr 68 Divided Handicap (3yo plus)

Zamaam

International Dubai Gold Cup

Zamaam

International Melbourne Cup

Zamann

International Dubai Gold Cup

Zambada

Canberra Race 1 Ginninderra estate maiden plate

Zambesia

Racing com Park Race 1 Racing com maiden plate

Zambezi Warrior

International New Zealand Cup

Zamdy Man

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Zanbagh

International Railway Stakes

Zanbagh

International Cox Plate

Zandar

Indiana Grand Race Course 20:29 5f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Zanteca

International Melbourne Cup

Zaouia

Clairefontaine Race 2 First Waltz Maiden

Zapace

Canberra Race 4 home in queanbeyan maiden handicap

Zarak

Flat Qipco Champion Stakes

Zarantz

International Railway Stakes

Zarantz

International Kingston Town Classic

Zartan

International New Zealand Cup

Zatter

International Breeders Cup Juvenile

Zawraq

Flat Qipco Champion Stakes

Zcastle

Warrnambool Race 8 Horseland warrnambool bm58 handicap

Zedinator

International VRC Derby

Zelzal

International Breeders Cup Mile

Zelzal

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Zenafire

Haydock [Abandoned] 17:15 2m 45y class 4 Watch Racing UK On Sky432 Handicap (3yo plus)

Zenovia

Newcastle 19:45 7f 14y class 6 Heart Breakfast With Justin And Kelly Handicap (3yo plus)

Zentangle

International New Zealand Cup

Zhang Liao

International Cox Plate

Zhenya

Melton Race 7 Fixwell Smash Repairs Trot

Zhu Ge Liang

International New Zealand 2000 Guineas

Zhukova

Flat Qipco Champion Fillies and Mares Stakes

Zhukova

International Breeders cup Filly and Mare Turf

Zhukova

International Breeders Cup Filly and Mare Sprint

Ziegelbauer

Beaudesert Race 2 Iron jack maiden handicap

Ziggy Martini

Warrnambool Race 8 Horseland warrnambool bm58 handicap

Zilla

Greyville 20:00 7f 210y class Henro Bulk Fm 64 Handicap (F & M) (3yo plus)

Zing

Clairefontaine Race 8 Saint-Jouin Handicap

Zip Along

Haydock [Abandoned] 14:25 6f class 5 Racing Welfare Day Fillies' Novice Stakes (Plus 10)

Zipessa

International Breeders cup Filly and Mare Turf

Zodiac Dream

Tamworth Race 1 Tab Rewards Pace

Zoe Valiant

Will Rogers Downs 22:10 1f 80y class Maiden Claiming

Zoffman

Warrnambool Race 8 Horseland warrnambool bm58 handicap

Zonderland

Flat Qipco Queen Elizabeth II Stakes

Zoned Scarlett

Addington Race 3 Bowden Environmental and Waimakariri Parish Trot

Zorro Swing

Umaker 20:13 UMAKER

Zroya

Taree Race 8 Pittwater enterprises benchmark 60 handicap

Zsa Zoe

Addington Race 3 Bowden Environmental and Waimakariri Parish Trot

Zubayr

Cheltenham Festival County Hurdle

Zuccherina

Taree Race 7 Bakewell haulage krambach cup