Horse List

Event

A F Indy

Indiana Grand Race Course 23:05 5f class Maiden Special Weight

A Fast Empress

Retama Park 02:06 1f 30y class Maiden Claiming (3yo plus)

A Genie In Abottle

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

A Good Chance

Albion Park Race 4 Rod Vinter 70th Birthday Band 5 Pace

A Nice Slewish Boy

Arlington 21:39 1m 110y class Claiming (3yo plus)

A P Zona

Hastings Racecourse 22:50 6f 110y class River Rock Casino Handicap

A Real Vodka

Retama Park 02:06 1f 30y class Maiden Claiming (3yo plus)

A Regal Dasher

Retama Park 00:45 2f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

A Shin Impala

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

A Shin Impala

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

A Soldiers Life

Flat Coral Eclipse

A Soldiers Life

Flat Northumberland Plate

A Splash Of Royalty

Hazel Park 00:44 1f 80y class Claiming (3yo plus)

A Time To Dream

Kenilworth 14:20 7f 210y class Highlands Stud Ladies Mile (Listed) (Fillies And Mares 3-Years & Older) (3yo plus)

A Tisket a Tasket

Toowoomba Race 5 Potters boutique hotel maiden handicap

A Tissue a Tissue

Tamworth Race 5 Tradies day friday 30 june 2017 benchmark 55 handicap

A Toi Phil

National Hunt King George VI Chase

A Toi Phil

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Aardwolf

Ayr 14:20 7f 50y class 3 Sunsport Handicap

Abandon Ship

Ascot 14:30 7f class 1 Chesham Stakes (Listed)

Abbey Marie

International Railway Stakes

Abbyboo

Prairie Meadows 02:17 class

Abdon

Flat John Smiths Cup

Abe Lincoln

Flat Bunbury Cup

Abel Tasman

International Breeders Cup Distaff

Abide

Moe Race 7 Moe cup thur 19 oct 2017 gippsland middle distance heat 7

Ability

Flemington Race 6 2017 country achiever gerald egan handicap

Ablaze

Lingfield 17:45 1m 3f 133y class 6 Vistavis Ltd Handicap (3yo plus)

Abolitionist

National Hunt Grand National

Above Normal

Flat St Leger

Above The Rest

Flat Bunbury Cup

Abraham

Indiana Grand Race Course 23:33 1m class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Abraham

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Abraxas

Moe Race 8 Bairnsdale sporting and convention centre 0 - 58 handicap

Absolutlypositivly

Doomben Race 3 Furnaces @ aquis farm crystal slipper 2yo fillies plate

Absolutlypositivly

Doomben Race 2 Winning edge stakes

Abushamah

Haydock 20:35 7f 212y class 4 Betfred 'Proud Sponsor Of Super League' Handicap (4yo plus)

Acapella Bourgeois

National Hunt Grand National

Acapella Bourgeois

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Acapulco

International The Everest

Acapulco

Flat July Cup

Acapulco

Flat King George VI Stakes

Acatour

International Epsom Handicap

Acatour

International Caulfield Cup

Accelerate

Santa Anita 23:30 1m 110y class Race 6 - Stakes (3yo plus)

Accession

Flat Bunbury Cup

Accidental Agent

Flat Bunbury Cup

Ace Of Diamonds

Down Royal 16:45 1m 2f 75y class Down Royal Handicap (50-80) (3yo plus)

Ace Stryker

Toowoomba Race 5 Potters boutique hotel maiden handicap

Aces Again

Northlands Park 23:08 1m class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Aclaim

Flat July Cup

Aclaim

Flat Sussex Stakes

Aclaim

Ascot 16:20 6f class 1 Diamond Jubilee Stakes (Group 1) (4yo plus)

Acroleina

Down Royal 15:10 6f 180y class Value Cabs Handicap (45-65) (3yo plus)

Acromatic

Ayr 13:50 6f class 4 Arnold Clark British Stallion Studs EBF Novice Auction Stakes (Plus 10)

Across The Stars

Ascot 15:40 1m 3f 211y class 1 Hardwicke Stakes (Group 2) (4yo plus)

Across The Stars

Flat King George VI Stakes

Act Your Wage

Canterbury Park 04:17 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Action Again

Darwin Race 7 Ladbrokes bernborough club cup

Actions Speak

Assiniboia Downs 03:23 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

Actress

Ascot 14:30 7f class 1 Chesham Stakes (Listed)

Adateformary

Down Royal 15:10 6f 180y class Value Cabs Handicap (45-65) (3yo plus)

Added Dream

Prairie Meadows 02:17 class

Admirals Win

Gulfstream 21:30 1m class Race 8 - Claiming (3yo plus)

Admire Deus

International Melbourne Cup

Admire Deus

International Caulfield Cup

Adrakhan

Redcar 14:05 1m 5f 218y class 6 Betty Leigh Boutique Fashion Show Handicap (4yo plus)

Aeolus

Flat Bunbury Cup

Aeolus

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Aerlite Supreme

National Hunt Summer Cup

Aerovelocity

International The Everest

Aethon

Gulfstream 17:55 5f class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Afandem

International Prix de l'Arc de Triomphe

Afandem

Flat King George VI Stakes

Affair

Lingfield 17:45 1m 3f 133y class 6 Vistavis Ltd Handicap (3yo plus)

Afjaan

Flat Bunbury Cup

African Night Sky

Kenilworth 15:30 1m 3f 205y class Highlands Stud Winter Derby (Grade 3) (3-Year Olds - Winter Series Leg 3)

Afrikaner

BANGALORE 12:30 EVENT 7f 209y

After Anna

Northlands Park 22:04 6f class Waiver Maiden Claiming (3yo plus)

After Jose

Hazel Park 03:08 4f class Claiming (3yo plus)

Agachar Cruz

Belmont Race 2 Dorsogna handicap

Againsome

Thistledown 19:50 1m class Race 3 - Claiming (3yo plus)

Agapantha

Toowoomba Race 1 Create financial solutions benchmark 75 handicap

Aggression

Down Royal 14:35 5f class Louis Roederer Handicap (3yo plus)

Aguero

Toowoomba Race 7 Brisbane riverview hotel maiden plate

Ahh Youbetchya

Prairie Meadows 02:44 class

Ahmed

Hipo Chile 19:41 STAKES 7f 10ds

Ahoymycaptain

Canterbury Park 22:09 1m 70y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Aiken Prep

Philadelphia Park 19:43 5f 110y class Claiming (4yo plus)

Aiken To Belong

Monmouth Park 19:49 5f class Race 5 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Aim True

International Prix de l'Arc de Triomphe

Ainsi Va La Vie

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Aint the Whisky

Devonport Tapeta Synthetic Race 9 Luxbet class 1 hcp

Airlie Beach

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Akhlaaq

Flat 2000 Guineas

Akihiro

International Prix de l'Arc de Triomphe

Akka Singa

Broome Race 6 Primewest broome boulevard handicap

Al Destoor

Ayr 14:55 1m 2f class 3 News Scotland Handicap (4yo plus)

Al Jazi

Ascot 16:20 6f class 1 Diamond Jubilee Stakes (Group 1) (4yo plus)

Al Neksh

Ascot 15:05 1m 1f 212y class 1 Wolferton Handicap (Listed) (4yo plus)

Al Neksh

Flat John Smiths Cup

Al Qahwa

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Al Ragno

Moe Race 6 Old sale road veterinary clinic gippsland middle distance heat 6

Al Wukair

International Prix de l'Arc de Triomphe

Alabama Rose

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Alaina

BANGALORE 12:00 HANDICAP 6f 211y

Alamonteel

Flemington Race 4 Grampians region handicap

Alarm System

Prairie Meadows 20:49 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Albert

International Melbourne Cup

Albishr

Haydock 19:35 6f 212y class 4 Betfred 'Watch Sky Sports In Our Shops' Novice Stakes (Plus 10)

Albishr

Newmarket 14:10 7f class 4 Royal Ascot Betting At 188Bet EBF Stallions Novice Stakes (Plus 10)

Alecs Butte

Emerald Downs 02:35 5f 110y class Maiden Claiming

Alex Again

Monmouth Park 22:25 6f class Race 10 - Stakes

Alexa

Turffontein 15:20 7f 210y class Book For July Day In Jozi Fm 84 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Alexios Komnenos

Flat 2000 Guineas

Alfie

Northlands Park 23:08 1m class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Algometer

Flat King George VI Stakes

Algometer

Flat Coral Eclipse

Alices Girls

Philadelphia Park 19:16 6f class Claiming (3yo plus)

Alifax

Lingfield 19:20 7f class 6 Ron Pearce Maiden Auction Stakes

Alis Image

Prairie Meadows 19:28 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Alis Six

Retama Park 01:12 3f 210y class Starter Allowance (3yo plus)

Alizee

International Golden Rose

All About Abby

Monmouth Park 18:47 6f class Race 3 - Claiming (3yo plus)

All About Grace

Down Royal 15:10 6f 180y class Value Cabs Handicap (45-65) (3yo plus)

All American Man

Assiniboia Downs 02:29 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

All Amuk

Rockhampton Race 5 Claude green memorial colts, geldings and entires class 3 handicap

All Good

Lingfield 20:20 6f class 5 Move Revolution Maiden Stakes (3yo plus)

All Mighty Bo

Northlands Park 03:56 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

All Over Bosanova

Doomben Race 7 Sky racing tattersalls tiara

All Over Bosanova

Doomben Race 8 Ubet w j healy stakes

All Over Tan

Bunbury Race 2 Sky Racing 2yo Ms Pace (sky 2)

Allannahs Gold

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Allannahs Gold

Gowran Park 17:40 2m 4f class First Auto Finance Joe Bollard Memorial Flat Race (5-7yo)

Allazar

Bunbury Race 8 Gwn7 News Ms Pace (sky 1)

Allebasi

Albury Race 6 Hunters Wagga Wagga Pace

Alleluia

Albion Park Race 5 Wondais Mate Open (listed)

Allez Henri

Ascot 15:05 1m 1f 212y class 1 Wolferton Handicap (Listed) (4yo plus)

Allez Tara

Morphettville Race 3 James boags premium handicap

Allknight Saint

Rockhampton Race 7 Stevens hay supplies rockhampton cup open handicap

Alluringeyeopener

Retama Park 04:48 1f 110y class Maiden

Alluringly

Flat King George VI Stakes

Alluringly

Flat Irish Oaks

Alluringly

International Prix de l'Arc de Triomphe

Almadram

Morphettville Race 1 Adelaide galvanising three-year-old maiden plate

Almandin

International The Metropolitan

Almandin

International Melbourne Cup

Almandin

International Caulfield Cup

Almanzor

Flat King George VI Stakes

Almanzor

National Hunt King George VI Chase

Almanzor

International Prix de l'Arc de Triomphe

Almanzora

International Golden Rose

Almas Rossa

Flemington Race 9 Bay and ranges region handicap

Almighty Attitude

Devonport Tapeta Synthetic Race 1 Tasracing off the track maiden

Almoonqith

International Melbourne Cup

Almoonqith

International Caulfield Cup

Aloft

International Caulfield Cup

Aloft

International The Metropolitan

Aloft

International Melbourne Cup

Aloha Street

Gulfstream 19:55 1m 110y class Race 5 - Maiden Claiming (3yo plus)

Aloisia

International VRC Oaks

Alpha Centauri

Flat 2000 Guineas

Alpha Centauri

Flat 1000 Guineas

Alpha Delphini

Flat King George VI Stakes

Alpha Des Obeaux

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Alpha Des Obeaux

National Hunt King George VI Chase

Alpha Des Obeaux

National Hunt Grand National

Alpha Des Obeaux

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Alpha Wolf

Thistledown 18:40 5f 110y class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Alphabet

Flat King George VI Stakes

Alphabet

Flat July Cup

Already Bettye

Charles Town 01:21 class

Alsimon

Moe Race 3 Jp conveyancing maiden plate

Altaira

Lingfield 17:45 1m 3f 133y class 6 Vistavis Ltd Handicap (3yo plus)

Altar Boy

Belmont Park 22:50 1m 2f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Altior

National Hunt King George VI Chase

Altior

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Alto Precio

Gulfstream 22:02 5f class Race 9 - Claiming (3yo plus)

Always A Lady

Turffontein 12:50 1m 1f 208y class Book A Table 011 6811702 Fm 86 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Always Amazing

Newmarket 16:40 5f class 2 Read Silvestre De Sousa At 188Bet Handicap

Always Dreaming

International Breeders Cup Classic

Always Gray

Canterbury Park 03:49 5f 110y class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Alycar Flash

Thistledown 18:40 5f 110y class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Alys Appointment

Louisiana Downs 22:09 5f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Alzanbaq

Arlington 21:39 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Amanto

Newmarket 14:45 1m 5f class 5 Extra Place Races At 188Bet Handicap (4yo plus)

Amaranta

Santa Anita 22:00 6f 110y class Race 3 - Maiden Claiming (3yo plus)

Amaulino

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Amaulino

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Amazing Bella

Louisiana Downs 23:03 7f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Amazing Love

BANGALORE 13:00 HANDICAP 5f 212y

Amazing Red

Flat Coral Eclipse

Amazing Red

Flat Northumberland Plate

Amazour

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Ambassador Lad

Moe Race 8 Bairnsdale sporting and convention centre 0 - 58 handicap

Amber Crown

BANGALORE 12:00 HANDICAP 6f 211y

Amber in Paris

Devonport Tapeta Synthetic Race 4 Alpine eagle @ armidale stud maiden

Amelies Star

International Melbourne Cup

Amelies Star

International Caulfield Cup

Ameretto

Melton Race 5 Alabar Richmond Lass (group 3)

American

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

American

National Hunt King George VI Chase

American

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

American Genius

Flemington Race 1 Gippsland region handicap

American Ingot

Bunbury Race 5 Jones Boys Commercial Trade Centre Westbred Ms Pace (sky 1)

American Keepsake

Charles Town 01:21 class

Ameripoint

Canterbury Park 21:10 7f 110y class Claiming (3yo plus)

Ami Desbois

Cheltenham Festival RSA Chase

Ammate

Kembla Grange Race 2 Kembla grange maiden plate

Amood

Haydock 20:35 7f 212y class 4 Betfred 'Proud Sponsor Of Super League' Handicap (4yo plus)

Amortise

International Melbourne Cup

Amos P

Charles Town 01:56 class

Amovatio

International Railway Stakes

Amralah

International Melbourne Cup

Amschel

Flemington Race 1 Gippsland region handicap

Amthaal

International VRC Oaks

Amuthon

Moe Race 1 Gavin lisk memorial 2yo maiden plate

An Caisteal Nuadh

Gowran Park 14:15 2m 4f class Gain (C & G) Maiden Hurdle (5yo plus)

Ana Lichious

Down Royal 16:45 1m 2f 75y class Down Royal Handicap (50-80) (3yo plus)

Ana Royale

International Melbourne Cup

Ana Royale

International Caulfield Cup

Anaheim

International Melbourne Cup

Anaheim

International Caulfield Cup

Anamnesis

Morphettville Race 1 Adelaide galvanising three-year-old maiden plate

Anantara

BANGALORE 11:00 HANDICAP 6f 211y

Anchor Bid

Flemington Race 1 Gippsland region handicap

Anda Happy

Hipo Chile 19:15 HANDICAP 5f 212yds

Andiamo Rusty

Bunbury Race 1 Tabtouch 2yo Ms Pace (sky 2)

Anfaass

Newmarket 17:55 7f class 4 Live Casino At 188Bet Handicap

Angaston

Churchill Downs 18:14 5f 110y class Maiden Claiming

Angel Dancer

Toowoomba Race 1 Create financial solutions benchmark 75 handicap

Angel Gabrial

Flat Coral Eclipse

Angel Gabrial

Flat Northumberland Plate

Angel Power

BANGALORE 12:30 EVENT 7f 209y

Angel Toff

Flemington Race 1 Gippsland region handicap

Angelic Appeal

Turffontein 12:50 1m 1f 208y class Book A Table 011 6811702 Fm 86 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Angelic Kriss

Evangeline Downs 23:25 5f 110y class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Angelical

Lingfield 18:15 1m 2f class 6 Royal British Legion Surrey Handicap (4yo plus)

Angels Crown

Rockhampton Race 2 Phil peel leading edge jewellers diamond fillies and ares class 3 hcp

Angels Knight

Thistledown 21:30 1m 1f class Race 6 - Claiming (3yo plus)

Angels Quest

Newmarket 15:20 1m class 4 188Bet EBF Stallions Fillies' Handicap (3yo plus)

Angels Seven

Monmouth Park 18:16 1m 110y class Race 2 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Angie B

Redcar 13:35 5f 217y class 5 racinguk.com/freetrial British EBF Novice Stakes

Anibale Fly

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Anif

Haydock 20:05 7f 212y class 4 Betfred 'Hat Trick Heaven' Handicap

Animated

Melton Race 1 Dnr Logistics Pace

Anna Liffey

Belmont Park 19:04 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Annamix

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Annie Irish

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Annie Power

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Annie Power

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Annie Power

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Annie Salts

Lingfield 20:50 4f 217y class 5 Abba Revivial At Lingfield Park - 1st July Handicap (3yo plus)

Annie Salts

Haydock 18:30 5f class 4 Betfred 'Double Delight' EBF Fillies' Handicap (3yo plus)

Anniesfirstdance

Canterbury Park 02:25 1m 70y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Annika Magic

Albion Park Race 7 Prydes Easifeed Band 5 Conditioned Pace

Annoushka

Lingfield 18:15 1m 2f class 6 Royal British Legion Surrey Handicap (4yo plus)

Annus Mirabilis

International Melbourne Cup

Another Brother

Devonport Tapeta Synthetic Race 4 Alpine eagle @ armidale stud maiden

Another Mans Gain

Darwin Race 1 Healthy living nt 0 - 58 handicap

Another Touch

Flat John Smiths Cup

Ansinna

Moe Race 9 Turfside bar and grill 0 - 58 handicap

Antartica De Thaix

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Antebellum

Thistledown 20:25 6f class Race 4 - Claiming (3yo plus)

Antey

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Antey

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Anthony Lass

Gulfstream 19:55 1m 110y class Race 5 - Maiden Claiming (3yo plus)

Antiquarium

International Melbourne Cup

Anton En Avant

Doomben Race 6 G h mumm open quality

Antonio Giuseppe

International Caulfield Cup

Antonio Giuseppe

International Melbourne Cup

Antonio Giuseppe

International The Metropolitan

Antonio Joli

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Antonio Joli

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Anuel

Hipo Chile 19:41 STAKES 7f 10ds

Anvil Rollover

Bunbury Race 5 Jones Boys Commercial Trade Centre Westbred Ms Pace (sky 1)

Any Old Way

Melton Race 2 Aldebaran Park Trot

Anzus

Rockhampton Race 6 Pkf open handicap

Apollitcal Storm

Retama Park 03:00 1f 110y class Maiden

Apollitical Scared

Retama Park 03:27 1f 110y class Allowance

Apollo Hope

Rockhampton Race 4 Condon financial class 2 handicap

Apparent Danger

Canterbury Park 00:32 1f 80y class Maiden Claiming

Apples Jade

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Apples Jade

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Apples Jade

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Aquatic

Royal Randwick Race 2 Hyland eofy sale handicap

Ar Mad

National Hunt King George VI Chase

Ar Mad

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Arab Dawn

International Melbourne Cup

Arab Dawn

International Caulfield Cup

Arabian Hope

Flat Bunbury Cup

Arachina

Lingfield 19:20 7f class 6 Ron Pearce Maiden Auction Stakes

Arafura

Belmont Race 5 Lavazza handicap

Arbre De Vie

National Hunt Grand National

Arcadia Dream

International Railway Stakes

Arch Arch Baby

Churchill Downs 22:51 1m class Claiming (3yo plus)

Archangel Rose

Churchill Downs 21:51 1m 4f class Allowance (3yo plus)

Archery Peak

International Melbourne Cup

Arctic Fire

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Arctic Fire

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Arctic Light

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Arctic Light

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Arctic Sea

Haydock 19:00 1m 2f 42y class 5 Betfred 'Win Grand Final Tickets' Handicap (3yo plus)

Ardad

Flat July Cup

Ardad

Flat King George VI Stakes

Ardera Cross

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Ardhoomey

Flat King George VI Stakes

Are You Kidding Me

Flat Coral Eclipse

Areca Cruise

BANGALORE 12:00 HANDICAP 6f 211y

Argent Dor

Royal Randwick Race 9 Jackson pastoral company guyra handicap

Argillite

Devonport Tapeta Synthetic Race 4 Alpine eagle @ armidale stud maiden

Argumentally Elle

Evangeline Downs 23:53 1m class Race 2 - Claiming (3yo plus)

Argyle Express

Broome Race 6 Primewest broome boulevard handicap

Argyll Bay

Beaudesert Race 3 Barrier reef pools qtis 3-y-o benchmark 60 handicap

Ari Gia

Canterbury Park 19:46 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Ariconte

Devonport Tapeta Synthetic Race 5 Dannebrog class 3 hcp

Arie

Bunbury Race 9 Graduation Ms Pace (sky 1)

Ark Royal

BANGALORE 12:00 HANDICAP 6f 211y

Arlington Lady

Emerald Downs 05:00 6f class Claiming (3yo plus)

Armageddon On It

Tamworth Race 5 Tradies day friday 30 june 2017 benchmark 55 handicap

Armed Response

Ayr 13:50 6f class 4 Arnold Clark British Stallion Studs EBF Novice Auction Stakes (Plus 10)

Arms Runner

Santa Anita 22:30 1m 110y class Race 4 - Stakes

Arod

International Railway Stakes

Arpege Dalene

National Hunt Grand National

Arpege Dalene

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Arrogate

International Dubai World Cup

Arrogate

International Prix de l'Arc de Triomphe

Arrogate

International Breeders Cup Classic

Arrokeefe

Globe Derby Race 1 Ubet Pace

Arrom Bear

Emerald Downs 04:04 6f class Claiming (3yo plus)

Arrow Lane

Darwin Race 5 Mga insurance brokers trobis 3yo class 6 handicap

Art I Awesome

Hazel Park 01:32 5f 110y class Starter Allowance (3yo plus)

Art Of Synergy

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Art Of Synergy

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Art Secret

Tamworth Race 8 Prydes Easifeed Three Year Old Pace

Arte

Turffontein 13:30 1m 1f 208y class Computaform Express Fm 68 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Arthenus

Flat John Smiths Cup

Arthenus

Ascot 15:40 1m 3f 211y class 1 Hardwicke Stakes (Group 2) (4yo plus)

Arthur Mc Bride

Ascot 17:35 2m 5f 143y class 2 Queen Alexandra Stakes (Conditions Race) (4yo plus)

Arthur Pendragon

Flat 2000 Guineas

Articus

International The Metropolitan

Articus

International Caulfield Cup

Articus

International Melbourne Cup

Arties Shore

Flemington Race 7 David bourke provincial plate

Artigiano

Flat John Smiths Cup

Artiste Celebre

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Artistic Bella

Albury Race 5 Pet Stock Lavington Pace

Artistic Bill

Albury Race 8 Lavington Lions 3yo Maiden Pace

Artistic Escape

Morphettville Race 1 Adelaide galvanising three-year-old maiden plate

Artistry In Motion

Bunbury Race 8 Gwn7 News Ms Pace (sky 1)

Arving

Devonport Tapeta Synthetic Race 9 Luxbet class 1 hcp

Ascendance

Morphettville Race 8 Hughes limousines handicap

Ascot Day

Newmarket 16:40 5f class 2 Read Silvestre De Sousa At 188Bet Handicap

Ascot Day

Redcar 15:15 5f class 4 Market Cross Jewellers Handicap

Ashlee Marie

Flemington Race 4 Grampians region handicap

Ashleylovessugar

International Breeders Cup Turf

Ashlor

Flemington Race 2 Barwon south west region handicap

Asinara

International Railway Stakes

Ask David

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Ask David

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Ask Not

Emerald Downs 04:33 6f class Claiming

Askari

Newmarket 14:45 1m 5f class 5 Extra Place Races At 188Bet Handicap (4yo plus)

Asking

Flat Irish Oaks

Aso

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Assaulter

Arlington 19:59 6f class Claiming (3yo plus)

Assembly

Arlington 22:12 1m class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Assign

International Melbourne Cup

Assign

International Caulfield Cup

Aster Rose

BANGALORE 11:30 EVENT 1m 208y

Astern

International The Everest

Astoria

International Golden Rose

Astronomite

Belmont Race 4 Schweppes handicap

Astronomys Choice

Flat Irish Oaks

At The Ritz

Hastings Racecourse 23:50 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Atacama Sky

International Railway Stakes

Atchoo

Melton Race 3 Dehired Pace Final

Athas An Bhean

Ayr 16:10 5f class 1 Scottish Sun/British Stallion Studs EBF Land O'Burns Fillies' Stakes (Listed) (3yo plus)

Athena

Churchill Downs 22:21 7f class Chicago Stakes (3yo plus)

Atilla Katie

Canterbury Park 01:57 7f 110y class Claiming (3yo plus)

Atlantic Express

Flemington Race 9 Bay and ranges region handicap

Atlantic Sentinel

Royal Randwick Race 4 Tab highway handicap

Atomic Belle

Turffontein 13:30 1m 1f 208y class Computaform Express Fm 68 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Atomic Missile

Beaudesert Race 3 Barrier reef pools qtis 3-y-o benchmark 60 handicap

Atomic War Lord

Globe Derby Race 2 Bgc Industrial Cleaning Supplies Pace

Attack On Command

Bunbury Race 7 Arctic Air Ms Pace (sky 1)

Atteq

Ayr 14:20 7f 50y class 3 Sunsport Handicap

Atty Persse

Flat St Leger

Atunnah Courage

Moe Race 5 Butchers on george 0 - 58 handicap

Au Clair De Lune

Hastings Racecourse 21:50 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Aubreys Dream

Canterbury Park 00:32 1f 80y class Maiden Claiming

Auckland

Flat Irish Derby

Audemars

Hipo Chile 20:29 STAKES 5f 212yds

Augenblick

Lingfield 19:20 7f class 6 Ron Pearce Maiden Auction Stakes

Augusta Kate

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Augusta Kate

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Aunt Alice

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Aunt Alice

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Auntie Barber

Newmarket 15:20 1m class 4 188Bet EBF Stallions Fillies' Handicap (3yo plus)

Aunty Rita

Globe Derby Race 2 Bgc Industrial Cleaning Supplies Pace

Auro

Moe Race 5 Butchers on george 0 - 58 handicap

Aurora Butterfly

Flat Irish Oaks

Auroras Dream

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Auroras Dream

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Aurum Lad

Beaudesert Race 3 Barrier reef pools qtis 3-y-o benchmark 60 handicap

Auspicion

Haydock 19:00 1m 2f 42y class 5 Betfred 'Win Grand Final Tickets' Handicap (3yo plus)

Aussie Guest

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Austonian

Retama Park 04:48 1f 110y class Maiden

Australian Pharoah

Toowoomba Race 5 Potters boutique hotel maiden handicap

Autmed

Darwin Race 4 Heart foundation 3yo trobis 0 - 64 handicap

Automatic

BANGALORE 12:30 EVENT 7f 209y

Auvergnat

Cheltenham Festival Cross Country Chase

Auvray

Royal Randwick Race 6 Racing to win handicap

Avarua

BANGALORE 11:00 HANDICAP 6f 211y

Avaudrey

Santa Anita 21:00 1m class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Avocet

Lingfield 17:45 1m 3f 133y class 6 Vistavis Ltd Handicap (3yo plus)

Awake My Soul

Flat John Smiths Cup

Awalkinthemoonlite

Arlington 23:16 1m 110y class Starter Optional Claiming (3yo plus)

Award It

Santa Anita 21:00 1m class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Awbeg Prince

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Awesome Anthony

Belmont Park 23:22 1m 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Awesome Devine

Philadelphia Park 19:43 5f 110y class Claiming (4yo plus)

Awesome Look

Prairie Meadows 22:39 6f class Allowance (3yo plus)

Awesome Mass

Gulfstream 20:58 5f class Race 7 - Maiden Special Weight

Awesome Rock

International Melbourne Cup

Awesome Speed

Philadelphia Park 20:37 6f class Allowance (3yo plus)

Ayelya

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Ayrad

Ascot 15:05 1m 1f 212y class 1 Wolferton Handicap (Listed) (4yo plus)

Ayrad

Flat John Smiths Cup

Azkadellia

International Railway Stakes

Azoom Fast

Retama Park 03:00 1f 110y class Maiden

Azraff

Flat John Smiths Cup

B C Fs Outrageous

Monmouth Park 21:21 6f class Race 8 - Allowance (3yo plus)

B Squared

Santa Anita 22:30 1m 110y class Race 4 - Stakes

Baba Tobi

Gulfstream 23:06 7f class Race 11 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Babbage

Moe Race 8 Bairnsdale sporting and convention centre 0 - 58 handicap

Baby Bee

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Baby Bee

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Babys Dancer

Delaware Park 19:15 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Bacardys

Cheltenham Festival Arkle Chase

Bacardys

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Bacardys

Cheltenham Festival RSA Chase

Bacardys

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Baccarat

Flat July Cup

Bachasson

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Bachasson

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Back Bird

Moe Race 9 Turfside bar and grill 0 - 58 handicap

Backpage Screamer

Bunbury Race 5 Jones Boys Commercial Trade Centre Westbred Ms Pace (sky 1)

Backslapper

Rockhampton Race 5 Claude green memorial colts, geldings and entires class 3 handicap

Backtalk Jones

Prairie Meadows 00:55 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Backtalk Jones

Prairie Meadows 00:55 class

Bad Billy

Melton Race 7 N and J Carlin Painting Services Pace

Bad Boy Leroy

Melton Race 4 Haras Des Trotteurs Trot

Bad Cigar

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Bad Cigar

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Bagad Bihoue

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Bagad Bihoue

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Baghad Bihoue

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Bahama Moon

Ayr 14:55 1m 2f class 3 News Scotland Handicap (4yo plus)

Bahama Rum Punch

Hazel Park 01:56 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Bahamian Sunshine

Down Royal 15:10 6f 180y class Value Cabs Handicap (45-65) (3yo plus)

Baily Fox

Gowran Park 14:15 2m 4f class Gain (C & G) Maiden Hurdle (5yo plus)

Baio

Toowoomba Race 3 Trackside photography class 3 plate

Bajan Rhythm

Arlington 20:33 5f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Balayage

Philadelphia Park 21:31 1m 70y class Allowance (3yo plus)

Balestra

Newmarket 16:00 1m class 4 188bet.co.uk EBF Stallions Maiden Stakes (Plus 10)

Balko Des Flos

National Hunt Grand National

Ballan Road

Melton Race 4 Haras Des Trotteurs Trot

Ballela Boy

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Ballela Boy

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Ballet Concerto

Flat John Smiths Cup

Ballidu Bomber

Broome Race 7 Gullys electrical kimberly enviro solutions hcp

Ballina Bay

Beaudesert Race 1 Logan and lbert hotel after party maiden plate

Ballyandy

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Ballyandy

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Ballyandy

Cheltenham Festival Arkle Chase

Ballyfarsoon

Redcar 14:05 1m 5f 218y class 6 Betty Leigh Boutique Fashion Show Handicap (4yo plus)

Ballykan

National Hunt Grand National

Ballyoptic

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Ballyoptic

Cheltenham Festival RSA Chase

Balmain Girl

Kembla Grange Race 5 Simon papesch memorial benchmark 65 handicap

Balmont Girl

International Railway Stakes

Balnaslow

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Balrov

Broome Race 3 Vale bill wigley handicap

Baltic Amber

Moe Race 5 Butchers on george 0 - 58 handicap

Balty Boys

Flat John Smiths Cup

Bambino Lola

Lingfield 19:20 7f class 6 Ron Pearce Maiden Auction Stakes

Banagay

Tamworth Race 3 Ladies day 3yo+ maiden plate

Banana Boy

Broome Race 5 H and tracey constructions handicap

Banca Dream

Devonport Tapeta Synthetic Race 3 Live streaming @ tasracing benchmark 72 hcp

Bandipur

Moe Race 1 Gavin lisk memorial 2yo maiden plate

Banditry

Flat John Smiths Cup

Bank On The Lake

Monmouth Park 22:57 5f 110y class Race 11 - Claiming (3yo plus)

Banksea

Flat John Smiths Cup

Bapaume

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Bar Brawler

Finger Lakes 20:52 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Bar Jf Red Ticket

Oak Tree at Pleasanton 21:45 1f 130y class Race 1 - Speed Index Race (3yo plus)

Barabba Gold

Morphettville Race 1 Adelaide galvanising three-year-old maiden plate

Barachiel

Rockhampton Race 8 The capricornian community owned banking qtis three-years-old plate

Barasso

Emerald Downs 04:33 6f class Claiming

Barbies Boy

Flemington Race 9 Bay and ranges region handicap

Bare With Me

Thistledown 23:00 5f 110y class Race 9 - Claiming (3yo plus)

Barjeel

Devonport Tapeta Synthetic Race 5 Dannebrog class 3 hcp

Barkala

Moe Race 2 Zig zag embroidery maiden plate

Barley Shaker

Globe Derby Race 2 Bgc Industrial Cleaning Supplies Pace

Barnbougle Jack

Melton Race 3 Dehired Pace Final

Barney Dwan

Cheltenham Festival RSA Chase

Barney Dwan

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Barney Roy

Flat Coral Eclipse

Barney Roy

Flat Sussex Stakes

Barney Roy

International Prix de l'Arc de Triomphe

Baron Bolt

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Baroness Mary

Kenilworth 14:55 1m 2f 206y class Highlands Stud Winter Oaks (Listed) (3yo Fillies - Winter Series Leg 3)

Barossa Valley

Kenilworth 16:05 1m 209y class Jackson Mr 72 Handicap (3yo plus)

Barraaj

Beaudesert Race 4 Motorama browns plains class 2 handicap

Barricade

Royal Randwick Race 4 Tab highway handicap

Barriettas Bliss

Albion Park Race 9 Egmont Park Stud Mares Pace

Barrington

Flat Bunbury Cup

Barrymore

Thistledown 21:30 1m 1f class Race 6 - Claiming (3yo plus)

Barsanti

Ascot 15:40 1m 3f 211y class 1 Hardwicke Stakes (Group 2) (4yo plus)

Barters Hill

Cheltenham Festival RSA Chase

Barters Hill

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Barters Hill

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Barters Hill

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Barters Hill

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Bartholomeu Dias

Ascot 14:30 7f class 1 Chesham Stakes (Listed)

Barwick

Ascot 17:35 2m 5f 143y class 2 Queen Alexandra Stakes (Conditions Race) (4yo plus)

Basem

Flat John Smiths Cup

Basic Hero

Belmont Park 20:09 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Bass Strait

International Railway Stakes

Bassey

Tamworth Race 8 Prydes Easifeed Three Year Old Pace

Bastetani

Devonport Tapeta Synthetic Race 4 Alpine eagle @ armidale stud maiden

Batavia Scooter

Bunbury Race 8 Gwn7 News Ms Pace (sky 1)

Bathos

Flat John Smiths Cup

Bats Cleanup

Belmont Park 23:22 1m 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Batten The Hatches

Redcar 15:15 5f class 4 Market Cross Jewellers Handicap

Battle Hero

International Railway Stakes

Battle Midway

Philadelphia Park 21:04 1m 110y class Turning for Home Handicap (3yo plus)

Battle Of Jericho

Flat 2000 Guineas

Battle Of Midway

Santa Anita 22:30 1m 110y class Race 4 - Stakes

Battle Queen

Prairie Meadows 22:39 6f class Allowance (3yo plus)

Bay Station

Redcar 17:10 5f class 6 Unbox Racing UK For Free Now Handicap

Bay of Poets

Flat Grand Prix de Paris

Bay of Poets

Flat Coral Eclipse

Be Cool Yolander

Darwin Race 4 Heart foundation 3yo trobis 0 - 64 handicap

Be My Shadow

Canterbury Park 23:05 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Be Real Quiet

Canterbury Park 21:40 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Be The Hero

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Beach Boy Adios

Melton Race 6 Allied Express Pace

Beach Drum

Doomben Race 2 Winning edge stakes

Beach Life

International Melbourne Cup

Beach Life

International Caulfield Cup

Beach Premier

Northlands Park 23:40 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

Bean Feasa

Flat Irish Oaks

Beardwood

Ayr 14:55 1m 2f class 3 News Scotland Handicap (4yo plus)

Bears Affair

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Bearskin

Rockhampton Race 5 Claude green memorial colts, geldings and entires class 3 handicap

Bearslittlewhisper

Hastings Racecourse 23:20 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Beaumarchais

International Melbourne Cup

Beaumarchais

International Caulfield Cup

Beautiful Emmilee

Turffontein 11:40 7f 46y class Racing Association Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Beautiful Escape

Albury Race 2 Yirribee Pacing Stud Harness Breeders Nsw Bonus Scheme Pace

Beautiful Romance

International Melbourne Cup

Beautiful Romance

International Caulfield Cup

Beaverbrook

Flat John Smiths Cup

Becerikli

Devonport Tapeta Synthetic Race 9 Luxbet class 1 hcp

Beckers Galaxy

Belmont Park 22:50 1m 2f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Beckford

Flat 2000 Guineas

Bed Of Diamonds

Lingfield 17:45 1m 3f 133y class 6 Vistavis Ltd Handicap (3yo plus)

Bedamijo

International Railway Stakes

Bedisguised

Darwin Race 6 Tio insurance benchmark76 handicap

Bedo Bedo Bedo

Canterbury Park 04:45 1m class Claiming (3yo plus)

Bee Machine

Redcar 13:35 5f 217y class 5 racinguk.com/freetrial British EBF Novice Stakes

Been Busy

Canterbury Park 03:21 5f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Bel Sir

Darwin Race 6 Tio insurance benchmark76 handicap

Belaruski

Flemington Race 3 Loddon mallee region handicap

Belflyer

Beaudesert Race 6 Haymans electrical beaudesert cup open handicap

Belgian

Delaware Park 20:45 7f 110y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Belgian Bill

Flat John Smiths Cup

Belgian Bill

Flat Bunbury Cup

Belgravia

Flat Irish Derby

Belgravia

Flat St Leger

Believeit Bok

Retama Park 04:48 1f 110y class Maiden

Bella Colomba

Emerald Downs 23:13 6f class Claiming (3yo plus)

Bella Dancerella

Prairie Meadows 21:44 1m 110y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Bellaggio

Hipo Chile 23:06 HANDICAP 5f 212yds

Bellavais

Belmont Park 22:18 1m class Wild Applause Stakes

Bellefontein

Moe Race 5 Butchers on george 0 - 58 handicap

Bellelarama

Belmont Park 18:30 6f class Claiming

Bellerophon

BANGALORE 10:30 EVENT 6f 211y

Bells Beach House

Albion Park Race 1 Ubet Band 5 / Band 3 Pace

Bells Irish Fancy

Monmouth Park 19:49 5f class Race 5 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Bells Tower

Belmont Race 5 Lavazza handicap

Bellshill

National Hunt King George VI Chase

Bellshill

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Bellshill

National Hunt Grand National

Bellwhist

Moe Race 2 Zig zag embroidery maiden plate

Benall

Flemington Race 5 North east region handicap

Benbatl

Flat St Leger

Benbatl

Flat King George VI Stakes

Benbatl

Flat Irish Derby

Benbatl

Flat Sussex Stakes

Benbatl

Flat Coral Eclipse

Benbatl

International Prix de l'Arc de Triomphe

Benbens

National Hunt Grand National

Beneficial Risk

Belmont Park 20:09 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Benefit North

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Benefit North

Gowran Park 14:15 2m 4f class Gain (C & G) Maiden Hurdle (5yo plus)

Benefit North

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Bengala

Flat Irish Oaks

Bengali

Darwin Race 4 Heart foundation 3yo trobis 0 - 64 handicap

Benie Des Dieux

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Benjamin Thomas

Ayr 14:20 7f 50y class 3 Sunsport Handicap

Benjan

Kenilworth 16:05 1m 209y class Jackson Mr 72 Handicap (3yo plus)

Bennys Babygirl

Canterbury Park 02:53 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Bens Spirit

Moe Race 9 Turfside bar and grill 0 - 58 handicap

Berdanine

Turffontein 14:10 4f 214y class tellytrack.com Fm 68 Handicap (F & M) (3yo plus)

Berea Boru

National Hunt Summer Cup

Bergerac

Toowoomba Race 6 Westbrook trailers qtis three-years-old maiden plate

Bergio

Belmont Race 8 Amelia park handicap

Berkshire

Ascot 15:05 1m 1f 212y class 1 Wolferton Handicap (Listed) (4yo plus)

Berkshire

Flat John Smiths Cup

Berlusca

Haydock 19:00 1m 2f 42y class 5 Betfred 'Win Grand Final Tickets' Handicap (3yo plus)

Bermondsey

Flat John Smiths Cup

Bernette

Emerald Downs 23:13 6f class Claiming (3yo plus)

Bernie

Morphettville Race 1 Adelaide galvanising three-year-old maiden plate

Bernie of Babylon

Beaudesert Race 6 Haymans electrical beaudesert cup open handicap

Berry Delicious

Royal Randwick Race 6 Racing to win handicap

Bertha Burnett

Redcar 15:50 7f class 5 Watch Racing UK With Free Trial Now Claiming Stakes (3yo plus)

Bessy Boru

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Best Asset

Prairie Meadows 01:49 class

Best Case

Darwin Race 6 Tio insurance benchmark76 handicap

Best Choice

Monmouth Park 21:21 6f class Race 8 - Allowance (3yo plus)

Best Hoffa

Moe Race 9 Turfside bar and grill 0 - 58 handicap

Best Of Days

Flat Irish Derby

Best Of Days

Flat St Leger

Best Of Days

Flat King George VI Stakes

Best Solution

Flat Coral Eclipse

Best Solution

Flat 2000 Guineas

Best Solution

Flat St Leger

Best Solution

Flat King George VI Stakes

Best Solution

Flat Irish Derby

Best of Days

International Prix de l'Arc de Triomphe

Best of Days

Flat Coral Eclipse

Best of Days

Flat Grand Prix de Paris

Best of Times

Flat John Smiths Cup

Bet Pablito

Retama Park 00:45 2f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Betrbegone

Emerald Downs 04:04 6f class Claiming (3yo plus)

Betsalottie

Lingfield 18:15 1m 2f class 6 Royal British Legion Surrey Handicap (4yo plus)

Better Land

Doomben Race 1 Stav, abby and matt with oshers class 6 plate

Bettor Downunder

Melton Race 5 Alabar Richmond Lass (group 3)

Betyar

Canterbury Park 20:14 7f 110y class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Beware Of Darkness

Bunbury Race 8 Gwn7 News Ms Pace (sky 1)

Beware The Bear

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Beyond Conceit

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Beyond Conceit

Ascot 17:35 2m 5f 143y class 2 Queen Alexandra Stakes (Conditions Race) (4yo plus)

Bezzaboma

Albury Race 8 Lavington Lions 3yo Maiden Pace

Bhr Flashin For Winz

Canterbury Park 01:00 1f 80y class Optional Claiming (3yo plus)

Bhutan

Gowran Park 14:50 2m class Kilkenny City & County Vintners Hurdle

Bian Hard

Moe Race 6 Old sale road veterinary clinic gippsland middle distance heat 6

Bidii Babe

Doomben Race 7 Sky racing tattersalls tiara

Bidwee

Flemington Race 1 Gippsland region handicap

Bien Chase

Down Royal 15:10 6f 180y class Value Cabs Handicap (45-65) (3yo plus)

Big Arthur

International The Everest

Big Bad John

Toowoomba Race 5 Potters boutique hotel maiden handicap

Big Blue

International Melbourne Cup

Big Britches

Toowoomba Race 3 Trackside photography class 3 plate

Big Country

Flat John Smiths Cup

Big Country

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Big Country

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Big Discovery

Philadelphia Park 18:49 1m class Waiver Claiming (3yo plus)

Big Duke

International Melbourne Cup

Big Duke

International Caulfield Cup

Big Easy

Flat Northumberland Plate

Big Easy

Flat Coral Eclipse

Big Fella Thanks

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Big Guy Lil Coat

Prairie Meadows 00:28 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Big Memory

International Melbourne Cup

Big Memory

International Caulfield Cup

Big Orange

International Dubai Gold Cup

Big Orange

International Melbourne Cup

Big Orange

International Caulfield Cup

Big Player

Gulfstream 23:38 7f 110y class Race 12 - Maiden Claiming (3yo plus)

Big Pleasure

Kenilworth 13:50 7f 101y class Highlands Stud Langerman (Listed) (2 Year-Olds)

Big Red Seven

Churchill Downs 19:43 1m class Claiming (4yo plus)

Big Sami

Tamworth Race 4 Goodwin kenny maiden handicap

Big Shorty

Canterbury Park 04:45 1m class Claiming (3yo plus)

Big Storm Coming

Prairie Meadows 03:12 class

Big Sugar Shock

Fair Meadows 23:25 4f class Claiming (3yo plus)

Big Thunder

Ascot 17:35 2m 5f 143y class 2 Queen Alexandra Stakes (Conditions Race) (4yo plus)

Big Thunder

Toowoomba Race 5 Potters boutique hotel maiden handicap

Big Time

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Big Time

Flat Bunbury Cup

Big Time Dancer

Haydock 20:35 7f 212y class 4 Betfred 'Proud Sponsor Of Super League' Handicap (4yo plus)

Big Tour

Haydock 21:05 7f 212y class 5 Betfred 'Passionate About Super League' Maiden Stakes (3yo plus)

Big Vega

Beaudesert Race 1 Logan and lbert hotel after party maiden plate

Bigbadjohn

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Bilberry Star

Toowoomba Race 4 #happyengagementlukeandletisha benchmark 65 handicap

Billet Doux

Darwin Race 4 Heart foundation 3yo trobis 0 - 64 handicap

Billy Boeing

Bunbury Race 1 Tabtouch 2yo Ms Pace (sky 2)

Billy Booth

Ayr 13:50 6f class 4 Arnold Clark British Stallion Studs EBF Novice Auction Stakes (Plus 10)

Billys Angel

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Bin Battuta

Flat John Smiths Cup

Bingo Kitten

Churchill Downs 18:43 1m 110y class Claiming (4yo plus)

Birchwood

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Bird Call

Penn National 23:27 5f class Claiming (3yo plus)

Birdette

Redcar 13:35 5f 217y class 5 racinguk.com/freetrial British EBF Novice Stakes

Birdies Honor

Churchill Downs 18:14 5f 110y class Maiden Claiming

Birdman

Flat John Smiths Cup

Birdy Mach

Albion Park Race 5 Wondais Mate Open (listed)

Bithard

Doomben Race 4 Singapore airlines 3yo plate

Bithynia

Redcar 17:10 5f class 6 Unbox Racing UK For Free Now Handicap

Black Agnes

Down Royal 15:10 6f 180y class Value Cabs Handicap (45-65) (3yo plus)

Black Agnes

Down Royal 16:45 1m 2f 75y class Down Royal Handicap (50-80) (3yo plus)

Black Bess

Flat Bunbury Cup

Black Chandelier

Moe Race 9 Turfside bar and grill 0 - 58 handicap

Black Dynamite

International Railway Stakes

Black Energy

Darwin Race 2 Pace insurance brokers class 2 handicap

Black Heart Bart

International Melbourne Cup

Black Heart Bart

International Caulfield Cup

Black Heart Bart

International Railway Stakes

Black Heart Bart

International Epsom Handicap

Black Heart Bart

International The Everest

Black Hercules

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Black Hercules

National Hunt King George VI Chase

Black Hercules

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Black Hills

Devonport Tapeta Synthetic Race 8 Simons design centre class 2 hcp

Black Key

Gowran Park 14:15 2m 4f class Gain (C & G) Maiden Hurdle (5yo plus)

Black Op

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Black Op

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Black Platinum

Kembla Grange Race 6 Marco polo aged care services benchmark 60 handicap

Black Ruby

Flat Irish Oaks

Black Sails

Ascot 14:30 7f class 1 Chesham Stakes (Listed)

Black Sails

Flat 1000 Guineas

Black Swan

BANGALORE 13:00 HANDICAP 5f 212y

Black Thunder

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Black Tie

Prairie Meadows 19:28 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Black Tie

Moe Race 8 Bairnsdale sporting and convention centre 0 - 58 handicap

Blackline

Belmont Race 7 Waroa-belmont guineas

Blackline

International Railway Stakes

Blackntan

Globe Derby Race 3 Dpr Insurance Brokers Pace

Blackwood

International Railway Stakes

Blade

Albury Race 3 Bruce Hales Tiles and Bricks Pace

Blakeney Point

Flat Coral Eclipse

Blakeney Point

Flat Northumberland Plate

Blaklion

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Blaklion

National Hunt Grand National

Blaklion

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Blarney Stones

Finger Lakes 20:25 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Blazing Will

Emerald Downs 02:35 5f 110y class Maiden Claiming

Bless The Wings

National Hunt Grand National

Bless The Wings

Cheltenham Festival Cross Country Chase

Blind Spot

Kenilworth 16:05 1m 209y class Jackson Mr 72 Handicap (3yo plus)

Blinding

Gulfstream 23:06 7f class Race 11 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Bling Ball

Turffontein 11:05 4f 214y class Welcome To Turffontein Maiden Plate (3yo plus)

Bling Dynasty

Flemington Race 8 Brian beattie handicap

Blingittothemax

Albion Park Race 2 Kevin and Kay Seymour Rising Stars Championship C1/c2 Final

Blings Express

Gulfstream 20:25 5f 110y class Race 6 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Blinkin Noodles

Tamworth Race 4 Goodwin kenny maiden handicap

Blinkin Snazzy

Tamworth Race 1 Tab com au 2yo maiden plate

Blixt

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Blond Me

Flat Coral Eclipse

Blondys Reward

Santa Anita 21:00 1m class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Bloomin Late

Devonport Tapeta Synthetic Race 1 Tasracing off the track maiden

Blossom Dearie

Canterbury Park 19:46 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Blow By Blow

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Blow By Blow

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Blow By Blow

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

Blue Belt

Arlington 22:44 6f class Allowance Optional Claiming

Blue Brew

Northlands Park 04:26 1m class Waiver Claiming (3yo plus)

Blue Code

Louisiana Downs 21:15 7f class Claiming (3yo plus)

Blue Door

Kenilworth 16:05 1m 209y class Jackson Mr 72 Handicap (3yo plus)

Blue Eyed Lucy

Gowran Park 14:50 2m class Kilkenny City & County Vintners Hurdle

Blue Petal

Down Royal 14:00 5f class Rainbow Communications Maiden (Plus 10)

Blue Point

Flat July Cup

Blue Point

Flat 2000 Guineas

Blue Pointer

Albion Park Race 6 Ubet - Multi Builder Claiming Pace

Blue Rambler

Flat Northumberland Plate

Blue Rambler

Flat Coral Eclipse

Blue Sky Commander

Melton Race 8 Eight Homes Trot

Blue Tycoon

Flemington Race 2 Barwon south west region handicap

Blue World

Hipo Chile 19:15 HANDICAP 5f 212yds

Blue de Vega

Flat July Cup

Bluegrass Sight

Canterbury Park 23:05 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Blues Be Gone

Hastings Racecourse 23:20 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Blumin Sweetheart

Delaware Park 18:15 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Blushing Dreamer

Louisiana Downs 22:09 5f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Bob Engleberger

Prairie Meadows 00:55 class

Bob Engleberger

Prairie Meadows 00:55 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Bob Maxwell

Haydock 20:05 7f 212y class 4 Betfred 'Hat Trick Heaven' Handicap

Bob Maxwell

Ayr 14:20 7f 50y class 3 Sunsport Handicap

Bobarebob

Louisiana Downs 23:57 1m class Claiming (3yo plus)

Bobgotthepower

Hazel Park 02:20 5f 110y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Bode On Tap

Churchill Downs 19:13 5f class Maiden Special Weight

Bogey Bob

Penn National 23:00 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Bokeh

Delaware Park 19:45 7f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Bold Cait

Thistledown 22:00 1m 110y class Race 7 - Stakes (3yo plus)

Bold Endeavour

Rockhampton Race 3 Tropical auto group qtis two-years-old plate

Bold Gypsy

Rockhampton Race 2 Phil peel leading edge jewellers diamond fillies and ares class 3 hcp

Bold Shot

Churchill Downs 18:43 1m 110y class Claiming (4yo plus)

Bold Shot

Rockhampton Race 8 The capricornian community owned banking qtis three-years-old plate

Bolting

Flat July Cup

Bombs Away

Belmont Race 2 Dorsogna handicap

Bombshell Brown

Fair Meadows 23:25 4f class Claiming (3yo plus)

Bondi Beach

International Melbourne Cup

Bondi Beach

International Caulfield Cup

Bondi Beach

International The Metropolitan

Bonetown Wild

Gulfstream 17:55 5f class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Bonino

Rockhampton Race 4 Condon financial class 2 handicap

Bonita Bianca

Monmouth Park 19:19 1m class Race 4 - Allowance Optional Claiming

Bonjour Belle

Devonport Tapeta Synthetic Race 1 Tasracing off the track maiden

Bonnard

Moe Race 6 Old sale road veterinary clinic gippsland middle distance heat 6

Bonneval

International Melbourne Cup

Bonneval

International Caulfield Cup

Bonnie Kristine

Hastings Racecourse 21:50 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Bonny Oreilly

Doomben Race 7 Sky racing tattersalls tiara

Bonny Oreilly

International The Everest

Bontastic

Tamworth Race 1 Nathans Farrier Service Nsw State Bred Pace

Boo Thats Who

Thistledown 20:25 6f class Race 4 - Claiming (3yo plus)

Boogie Woogie Man

Darwin Race 7 Ladbrokes bernborough club cup

Book The Band

Canterbury Park 02:25 1m 70y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Boom The Groom

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Boom Time

International Caulfield Cup

Boombastic

Hipo Chile 23:06 HANDICAP 5f 212yds

Boomerang Baby

Churchill Downs 21:19 7f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Boomshackerlacker

Flat Bunbury Cup

Bootlegger Al

Northlands Park 02:26 3f 110y class Maiden Special Weight

Border Control

Kenilworth 12:00 6f 211y class Pathfork Maiden Plate (3yo plus)

Border Cross

Albion Park Race 10 Rio Meteor Sulky Qualifying Pace

Born Magic

Flemington Race 3 Loddon mallee region handicap

Born To Run

Finger Lakes 18:10 5f class Maiden Claiming (3yo plus)

Borrowed Dreams

Finger Lakes 20:52 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Boscobella

Doomben Race 3 Furnaces @ aquis farm crystal slipper 2yo fillies plate

Bosphorus Storm

Thistledown 23:00 5f 110y class Race 9 - Claiming (3yo plus)

Boss Lane

Royal Randwick Race 7 Can assist winter dash

Bossy Em

Prairie Meadows 22:39 6f class Allowance (3yo plus)

Bossy Guest

Flat Bunbury Cup

Boston Spray

Gowran Park 17:40 2m 4f class First Auto Finance Joe Bollard Memorial Flat Race (5-7yo)

Boston Spray

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Bottleofsmoke

Down Royal 16:45 1m 2f 75y class Down Royal Handicap (50-80) (3yo plus)

Bouchard

Toowoomba Race 5 Potters boutique hotel maiden handicap

Bound

Flat Irish Oaks

Bound For Glory

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Bound For Nowhere

International The Everest

Bounding Badger

Kembla Grange Race 2 Kembla grange maiden plate

Bounty Eyre

Bunbury Race 7 Arctic Air Ms Pace (sky 1)

Bourbonisto

Redcar 16:30 5f 217y class 5 Racing UK Free For A Month Median Auction Maiden Stakes (3-5yo)

Bouvreuil

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Bowies Bayconi

Toowoomba Race 6 Westbrook trailers qtis three-years-old maiden plate

Box Office Appeal

Prairie Meadows 20:22 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Boy In The Bar

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Boynton

Flat Sussex Stakes

Brad the Lad

Kembla Grange Race 6 Marco polo aged care services benchmark 60 handicap

Braeview Brave

Melton Race 3 Dehired Pace Final

Braidley

Morphettville Race 6 Medallion homes handicap

Brain Power

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Brain Power

Cheltenham Festival Arkle Chase

Brain The Snail

Flat July Cup

Brametot

International Prix de l'Arc de Triomphe

Brando

Ascot 16:20 6f class 1 Diamond Jubilee Stakes (Group 1) (4yo plus)

Brando

Flat July Cup

Brando

Flat King George VI Stakes

Brando

Doomben Race 2 Winning edge stakes

Brandons Price

Melton Race 4 Haras Des Trotteurs Trot

Brave Anna

Flat King George VI Stakes

Brave Lady

Moe Race 4 First national real estate 3yo maiden plate

Brave Stowaway

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Bravery

Flat John Smiths Cup

Bravery

Ascot 15:05 1m 1f 212y class 1 Wolferton Handicap (Listed) (4yo plus)

Bravo Wilko

Northlands Park 01:30 1m class Waiver Claiming (3yo plus)

Braztime

Newmarket 15:20 1m class 4 188Bet EBF Stallions Fillies' Handicap (3yo plus)

Break Free

Prairie Meadows 00:00 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Break Free

Prairie Meadows 00:00 class

Break In

Canterbury Park 01:57 7f 110y class Claiming (3yo plus)

Brees Got Heart

Philadelphia Park 21:31 1m 70y class Allowance (3yo plus)

Breeze

Flat Irish Oaks

Breeze Of Cinnamon

Fair Meadows 23:25 4f class Claiming (3yo plus)

Brewmistress

Arlington 22:12 1m class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Brian The Snail

Flat July Cup

Briar Rose

Finger Lakes 19:31 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Briardale

Flat John Smiths Cup

Briardale

Ascot 15:05 1m 1f 212y class 1 Wolferton Handicap (Listed) (4yo plus)

Bridgetta

Finger Lakes 18:37 5f class Claiming (3yo plus)

Bridle Babe

Hazel Park 00:20 1f 80y class Claiming (3yo plus)

Briefcase Of Ivory

Canterbury Park 01:00 1f 80y class Optional Claiming (3yo plus)

Brigadier Bronski

Albion Park Race 1 Ubet Band 5 / Band 3 Pace

Brigadier Sam

Beaudesert Race 1 Logan and lbert hotel after party maiden plate

Bright Bronte

Turffontein 13:30 1m 1f 208y class Computaform Express Fm 68 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Brigliadoro

Flat Bunbury Cup

Brimarvi Cugat

Broome Race 4 Male and co handicap

Bring Euro

Kembla Grange Race 3 Duck creek dash 2yo maiden handicap

Bring Me Roses

Morphettville Race 2 Bgr building and design handicap

Bring On Lefty

Albion Park Race 4 Rod Vinter 70th Birthday Band 5 Pace

Bring The Action

Canterbury Park 04:17 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Bring a Beer Along

Tamworth Race 6 Rapidclean tamworth pty ltd class 2 handicap (scaled - 1 5kg)

Bringhomethecrown

Delaware Park 21:15 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Brio Conti

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Brio Conti

Cheltenham Festival RSA Chase

Brio Conti

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Bristol De Mai

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Bristol De Mai

National Hunt King George VI Chase

Bristol De Mai

National Hunt Betfair Chase

Broadway Bay

Philadelphia Park 21:04 1m 110y class Turning for Home Handicap (3yo plus)

Broadway Playboy

Albion Park Race 6 Ubet - Multi Builder Claiming Pace

Brockton Punch

Kembla Grange Race 4 Happy birthday grant ryan benchmark 60 handicap

Brockys Deal

Broome Race 7 Gullys electrical kimberly enviro solutions hcp

Broctune Papa Gio

Redcar 15:50 7f class 5 Watch Racing UK With Free Trial Now Claiming Stakes (3yo plus)

Brog Deas Nua

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Brogine

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Broken Eagle

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Broken Engagement

Belmont Park 21:46 1m 1f class Allowance (3yo plus)

Broken Stones

Flat 2000 Guineas

Brokers Prize

Finger Lakes 21:46 1m 39y class Allowance (3yo plus)

Brook Magic

Kembla Grange Race 4 Happy birthday grant ryan benchmark 60 handicap

Brooklyn

Darwin Race 2 Pace insurance brokers class 2 handicap

Brookside

Gulfstream 19:25 6f class Race 4 - Claiming (3yo plus)

Brorocco

Flat John Smiths Cup

Brother Bear

Flat 2000 Guineas

Brother McGonagall

Haydock 20:05 7f 212y class 4 Betfred 'Hat Trick Heaven' Handicap

Brother Tedd

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Broughtons Star

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Brown Eyed Dixie

Hazel Park 01:08 4f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Brueghelino

Moe Race 4 First national real estate 3yo maiden plate

Brutal

Flat Irish Derby

Bryans Babe

Tamworth Race 2 Shay brennan construction 2yo maiden plate

Brysons Confession

Canterbury Park 01:29 5f class Maiden Special Weight

Buachaill Maith

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Bubbaloobah

Albion Park Race 8 Seymour Group Qualifying B Pace

Buccaneers Vault

Ayr 17:25 6f class 4 Leith Handicap (3yo plus)

Buck Magic

Northlands Park 03:26 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

Buckeye Bullet

Thistledown 21:00 1m 1f class Race 5 - Stakes (3yo plus)

Buckstay

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Buckstay

Flat Bunbury Cup

Bud Ro

Prairie Meadows 19:55 6f class Claiming (3yo plus)

Budget Bender

Beaudesert Race 6 Haymans electrical beaudesert cup open handicap

Bugeisha

Kembla Grange Race 2 Kembla grange maiden plate

Bulala

Royal Randwick Race 4 Tab highway handicap

Bullet

Hastings Racecourse 22:20 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Bullet Express

Emerald Downs 04:33 6f class Claiming

Bullinda

Thistledown 20:25 6f class Race 4 - Claiming (3yo plus)

Bullion Wolf

Darwin Race 5 Mga insurance brokers trobis 3yo class 6 handicap

Bullionaire

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Bullionaire

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Bullish Stock

Flemington Race 5 North east region handicap

Bullitt County

Morphettville Race 4 Ubet handicap

Bulls n Bears

Rockhampton Race 6 Pkf open handicap

Bully Song

Penn National 23:27 5f class Claiming (3yo plus)

Bun Doran

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Bunk Off Early

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Buon Gusto

Charles Town 03:20 class

Burbank Boy

Retama Park 01:39 1f 110y class Claiming (3yo plus)

Burguillos

Flat John Smiths Cup

Burgundy Rose

Turffontein 14:10 4f 214y class tellytrack.com Fm 68 Handicap (F & M) (3yo plus)

Burning Passion

Doomben Race 8 Ubet w j healy stakes

Burnished Gold

BANGALORE 11:00 HANDICAP 6f 211y

Burnt Sugar

Flat Bunbury Cup

Buscadero

BANGALORE 12:00 HANDICAP 6f 211y

Bush Tempo

Retama Park 03:00 1f 110y class Maiden

Bushy

Doomben Race 1 Stav, abby and matt with oshers class 6 plate

Bust Em Bok

Retama Park 03:00 1f 110y class Maiden

Bustam

Ascot 14:30 7f class 1 Chesham Stakes (Listed)

Busters Shadow

Belmont Race 3 Auto classic bmw handicap

Butterflies

Flat Irish Oaks

Button My Button

Philadelphia Park 21:31 1m 70y class Allowance (3yo plus)

Buttr Kup Brown

Fair Meadows 23:25 4f class Claiming (3yo plus)

Buveur Dair

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Buveur Dair

National Hunt King George VI Chase

Bux For Bricks

Retama Park 03:54 1f 80y class Allowance (3yo plus)

Buzzcoin

Hipo Chile 22:14 STAKES 6f 211yds

By the Grace

Flemington Race 7 David bourke provincial plate

Byron Flyer

Flat Northumberland Plate

Byron Flyer

Flat Coral Eclipse

Byrons Choice

Redcar 13:35 5f 217y class 5 racinguk.com/freetrial British EBF Novice Stakes

C Islandsurprise

Churchill Downs 19:43 1m class Claiming (4yo plus)

C O Virgil

Prairie Meadows 00:55 class

C O Virgil

Prairie Meadows 00:55 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

C Toretto

Assiniboia Downs 03:50 6f class Waiver Maiden Claiming (3yo plus)

CHOCANTE

International Melbourne Cup

Caccini

International Prix de l'Arc de Triomphe

Cadenas

International Prix de l'Arc de Triomphe

Cadman

BANGALORE 11:30 EVENT 1m 208y

Cadogan

Royal Randwick Race 2 Hyland eofy sale handicap

Cafe Y Blanco

Belmont Park 23:22 1m 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Cajun Dame

Evangeline Downs 23:25 5f 110y class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Calanda

Royal Randwick Race 2 Hyland eofy sale handicap

Calebs Courage

Canterbury Park 21:10 7f 110y class Claiming (3yo plus)

Cali Mcgee Ii

Oak Tree at Pleasanton 21:45 1f 130y class Race 1 - Speed Index Race (3yo plus)

California Chrome

International Breeders Cup Classic

California Soul

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

California Soul

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Calin du Brizais

National Hunt Summer Cup

Caljada

Louisiana Downs 21:15 7f class Claiming (3yo plus)

Call His Bluff

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Call It Even

Northlands Park 03:26 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

Call Provision

Belmont Park 22:50 1m 2f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Call to War

Broome Race 5 H and tracey constructions handicap

Called To The Bar

Flat Grand Prix de Paris

Callender

Flat King George VI Stakes

Calm Bay

Down Royal 14:35 5f class Louis Roederer Handicap (3yo plus)

Calvinist

Flat Coral Eclipse

Calvinist

Flat Northumberland Plate

Calypso Bay

International Melbourne Cup

Camacho Dancer

Down Royal 14:00 5f class Rainbow Communications Maiden (Plus 10)

Cambria Sunset

Canterbury Park 22:37 5f 110y class Waiver Maiden Claiming (3yo plus)

Cambridge Don

Kembla Grange Race 8 Mullet creek mile maiden handicap

Camerone

Flat Irish Oaks

Campanology

Toowoomba Race 4 #happyengagementlukeandletisha benchmark 65 handicap

Campari Girl

BANGALORE 10:00 HANDICAP 7f 209y

Campeador

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Camping Ground

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Campo De Fuerza

Hipo Chile 20:29 STAKES 5f 212yds

Can Do Corona

Retama Park 02:06 1f 30y class Maiden Claiming (3yo plus)

Can Party

Kembla Grange Race 2 Kembla grange maiden plate

Canardier

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Candelisa

Ayr 15:30 1m class 2 Scottish Sun On Sunday Champion Handicap (4yo plus)

Candlelight Star

Belmont Race 6 Perth racing twitter handicap

Candy Carlos

Arlington 21:39 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Candy Love

Thistledown 19:15 1m class Race 2 - Maiden Claiming (3yo plus)

Candy Red

Northlands Park 02:26 3f 110y class Maiden Special Weight

Candy Swirls

Santa Anita 21:30 6f 110y class Race 2 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Candys Little Wagon

Canterbury Park 01:00 1f 80y class Optional Claiming (3yo plus)

Cannot Be Serios

Flemington Race 9 Bay and ranges region handicap

Canny And the Jet

Rockhampton Race 6 Pkf open handicap

Canny Kool

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Canny Tom

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Canny Tom

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Cannyescent

Flemington Race 8 Brian beattie handicap

Cant Get Enough

Thistledown 21:30 1m 1f class Race 6 - Claiming (3yo plus)

Cant Stop Believn

Delaware Park 21:15 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Cantlow

Cheltenham Festival Cross Country Chase

Cap Soleil

Cheltenham Festival Mares Novices Hurdle

Cap Soleil

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Cape Bunting

Newmarket 14:10 7f class 4 Royal Ascot Betting At 188Bet EBF Stallions Novice Stakes (Plus 10)

Cape Cova

Ascot 17:35 2m 5f 143y class 2 Queen Alexandra Stakes (Conditions Race) (4yo plus)

Cape Diva

Churchill Downs 22:51 1m class Claiming (3yo plus)

Cape Laddie

Kenilworth 12:35 1m 1f 208y class Dynasty Open Open Mr 83 Handicap (3yo plus)

Cape Of Glory

Ayr 14:55 1m 2f class 3 News Scotland Handicap (4yo plus)

Cape Rosso

Canterbury Park 22:09 1m 70y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Cape To Cuba

Haydock 21:05 7f 212y class 5 Betfred 'Passionate About Super League' Maiden Stakes (3yo plus)

Cape Xtreme

Kenilworth 12:00 6f 211y class Pathfork Maiden Plate (3yo plus)

Capital Force

Cheltenham Festival Arkle Chase

Capitalism

Northlands Park 01:58 6f 110y class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Capo Di Tutti

Rockhampton Race 4 Condon financial class 2 handicap

Cappacurry Sox

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Cappadocia

Down Royal 15:10 6f 180y class Value Cabs Handicap (45-65) (3yo plus)

Cappo Doro

Belmont Race 8 Amelia park handicap

Capri

Flat 2000 Guineas

Capri

Flat St Leger

Capri

National Hunt King George VI Chase

Capri

Flat King George VI Stakes

Capri

International Prix de l'Arc de Triomphe

Capri

Flat Irish Derby

Captain Archie

Darwin Race 2 Pace insurance brokers class 2 handicap

Captain Calm

BANGALORE 10:30 EVENT 6f 211y

Captain Carburetor

Canterbury Park 18:50 1f 130y class Maiden

Captain Colby

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Captain Cook

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Captain Cook

Gowran Park 14:15 2m 4f class Gain (C & G) Maiden Hurdle (5yo plus)

Captain Cook

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Captain Cooney

Albury Race 3 Bruce Hales Tiles and Bricks Pace

Captain Courageous

Haydock 20:35 7f 212y class 4 Betfred 'Proud Sponsor Of Super League' Handicap (4yo plus)

Captain Forez

Cheltenham Festival Arkle Chase

Captain Forez

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Captain Forez

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Captain Forez

Cheltenham Festival RSA Chase

Captain Kitt

Belmont Park 23:22 1m 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Captain Mcgarry

Cheltenham Festival Mares Novices Hurdle

Captain Mcgarry

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Captain Mcgarry

Cheltenham Festival Albert Bartlett Novices Hurdle

Captain Mcgarry

Cheltenham Festival Cross Country Chase

Captain Mcgarry

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Captain Mcgarry

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Captain Midnight

Down Royal 15:10 6f 180y class Value Cabs Handicap (45-65) (3yo plus)

Captain Morgan

BANGALORE 11:30 EVENT 1m 208y

Captain Proud

Bunbury Race 7 Arctic Air Ms Pace (sky 1)

Captain Rhett

Flemington Race 9 Bay and ranges region handicap

Captain Valdez

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Captain Valentine

Retama Park 03:27 1f 110y class Allowance

Captain Woodie

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Captains Pick

Rockhampton Race 5 Claude green memorial colts, geldings and entires class 3 handicap

Carablancas Dance

Hazel Park 01:08 4f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Caralabek

Belmont Race 8 Amelia park handicap

Caramelo

Thistledown 19:50 1m class Race 3 - Claiming (3yo plus)

Caravaggio

Flat July Cup

Caravaggio

Flat King George VI Stakes

Caravaggio

International The Everest

Card Club

Churchill Downs 19:13 5f class Maiden Special Weight

Card Player Jack

Emerald Downs 02:35 5f 110y class Maiden Claiming

Card Spun

Gulfstream 21:30 1m class Race 8 - Claiming (3yo plus)

Cardon Merger

Melton Race 6 Allied Express Pace

Cardsharp

Flat 2000 Guineas

Carducci

Haydock 20:05 7f 212y class 4 Betfred 'Hat Trick Heaven' Handicap

Careless

Doomben Race 1 Stav, abby and matt with oshers class 6 plate

Careless Whisper

Louisiana Downs 22:36 6f class Claiming (3yo plus)

Careyanne

Haydock 21:05 7f 212y class 5 Betfred 'Passionate About Super League' Maiden Stakes (3yo plus)

Caribbean Cowboy

Prairie Meadows 20:49 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Carmel

Tamworth Race 6 Rapidclean tamworth pty ltd class 2 handicap (scaled - 1 5kg)

Carmina

Devonport Tapeta Synthetic Race 2 Lionhearted @ grenville stud 2yo maiden

Caroles Destrier

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Carolinae

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Carolinae

Flat Bunbury Cup

Carpato

Hipo Chile 19:41 STAKES 7f 10ds

Carpe Noctem

Turffontein 11:05 4f 214y class Welcome To Turffontein Maiden Plate (3yo plus)

Carried

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Carried

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Carrs Creek Kid

Beaudesert Race 2 Clear summer lodge benchmark 55 handicap

Carrs Creek Kid

Toowoomba Race 2 Vanderfield hino class 1 handicap

Carry On Deryck

Flat John Smiths Cup

Carry The Freight

Penn National 23:54 5f class Maiden Claiming (3yo plus)

Cartavio

Haydock 19:00 1m 2f 42y class 5 Betfred 'Win Grand Final Tickets' Handicap (3yo plus)

Cartel Cutie

Retama Park 01:39 1f 110y class Claiming (3yo plus)

Cartel Flash

Retama Park 03:54 1f 80y class Allowance (3yo plus)

Carter Mckay

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Cartwright

Flat Coral Eclipse

Cartwright

Ascot 17:35 2m 5f 143y class 2 Queen Alexandra Stakes (Conditions Race) (4yo plus)

Cartwright

Flat Northumberland Plate

Casa De Var

Turffontein 14:10 4f 214y class tellytrack.com Fm 68 Handicap (F & M) (3yo plus)

Case Key

Newmarket 17:20 6f class 4 Best Odds Guaranteed At 188Bet Handicap (3yo plus)

Cash Leakage

Darwin Race 3 Darwin rsl 0 - 64 handicap

Cash is Coming

Morphettville Race 7 Schweppes handicap

Cash to Splash

Tamworth Race 5 Tradies day friday 30 june 2017 benchmark 55 handicap

Cashed

Morphettville Race 5 Holdfast insurance handicap

Cashing Up

Doomben Race 1 Stav, abby and matt with oshers class 6 plate

Cashspiel

Hastings Racecourse 23:20 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Casimir Road

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Casina di Notte

Newmarket 17:55 7f class 4 Live Casino At 188Bet Handicap

Casino Club

Morphettville Race 6 Medallion homes handicap

Casino Jake

Darwin Race 4 Heart foundation 3yo trobis 0 - 64 handicap

Casque

Moe Race 5 Butchers on george 0 - 58 handicap

Cassini Comet

Moe Race 2 Zig zag embroidery maiden plate

Casss Dovehunt

Philadelphia Park 21:31 1m 70y class Allowance (3yo plus)

Castana

Prairie Meadows 02:17 class

Castanita

Beaudesert Race 2 Clear summer lodge benchmark 55 handicap

Castelao

Assiniboia Downs 02:29 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

Castle Under Fire

Globe Derby Race 2 Bgc Industrial Cleaning Supplies Pace

Castlefield Lass

Moe Race 3 Jp conveyancing maiden plate

Casual Dude

Toowoomba Race 5 Potters boutique hotel maiden handicap

Cat Burglar

Santa Anita 23:30 1m 110y class Race 6 - Stakes (3yo plus)

Cat Otoole

Prairie Meadows 00:55 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Cat Prado

Gulfstream 22:34 1m 110y class Race 10 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Cataclysmic

Finger Lakes 20:25 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Cataluga

Turffontein 14:10 4f 214y class tellytrack.com Fm 68 Handicap (F & M) (3yo plus)

Cataplexic

Belmont Race 5 Lavazza handicap

Catas Ruby

Moe Race 4 First national real estate 3yo maiden plate

Catastrophic Event

Bunbury Race 5 Jones Boys Commercial Trade Centre Westbred Ms Pace (sky 1)

Catch Me Ha Ha

Finger Lakes 20:52 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Catching Dreams

Hipo Chile 19:41 STAKES 7f 10ds

Catchmeifyoucant

Hastings Racecourse 23:20 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Catchy

International VRC Oaks

Catchy

International Golden Rose

Cats Prayer

Louisiana Downs 23:03 7f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Catskill

Redcar 15:50 7f class 5 Watch Racing UK With Free Trial Now Claiming Stakes (3yo plus)

Catty N Sassy

Canterbury Park 20:14 7f 110y class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Catwalk Commando

Evangeline Downs 23:25 5f 110y class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Catwells

Cheltenham Festival RSA Chase

Catwilldo

Down Royal 14:35 5f class Louis Roederer Handicap (3yo plus)

Caught On Camera

Retama Park 00:45 2f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Cause Of Causes

National Hunt Grand National

Cause Of Causes

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Cause Of Causes

Cheltenham Festival Cross Country Chase

Cause Toujours

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Cavalero

Turffontein 14:45 5f 212y class Tab Mr 72 Handicap (3yo plus)

Cavalry Call

Bunbury Race 5 Jones Boys Commercial Trade Centre Westbred Ms Pace (sky 1)

Cavani

Hipo Chile 22:38 STAKES 4f 214yds

Caydees Hero

Prairie Meadows 03:39 class

Cayman Nites

Darwin Race 5 Mga insurance brokers trobis 3yo class 6 handicap

Cedar Sage

Canterbury Park 21:10 7f 110y class Claiming (3yo plus)

Celebrakti

Broome Race 7 Gullys electrical kimberly enviro solutions hcp

Celestation

Haydock 19:00 1m 2f 42y class 5 Betfred 'Win Grand Final Tickets' Handicap (3yo plus)

Cellargirl

Doomben Race 2 Winning edge stakes

Cellargirl

Doomben Race 3 Furnaces @ aquis farm crystal slipper 2yo fillies plate

Cenotaph

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Central Square

Ascot 15:05 1m 1f 212y class 1 Wolferton Handicap (Listed) (4yo plus)

Central Square

Flat John Smiths Cup

Centre Pivot

Royal Randwick Race 7 Can assist winter dash

Centrefire

Northlands Park 23:08 1m class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Certificate

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Certificate

Flat Bunbury Cup

Cha Chang

Darwin Race 4 Heart foundation 3yo trobis 0 - 64 handicap

Chacun Pour Soi

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Chai Chai

Haydock 19:35 6f 212y class 4 Betfred 'Watch Sky Sports In Our Shops' Novice Stakes (Plus 10)

Chain Yanker

Thistledown 22:00 1m 110y class Race 7 - Stakes (3yo plus)

Champagne At Tara

National Hunt Summer Cup

Champagne Champ

Flat Coral Eclipse

Champagne Champ

Flat Northumberland Plate

Champagne City

Flat John Smiths Cup

Champagne Classic

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Champagne Classic

Cheltenham Festival RSA Chase

Champagne West

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Champers On Ice

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Champs Royal Cartel

Retama Park 03:27 1f 110y class Allowance

Chance It

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Chance It

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Chandlers Tribute

Louisiana Downs 22:09 5f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Changing Code

Melton Race 6 Allied Express Pace

Channeled To Win

Gulfstream 19:55 1m 110y class Race 5 - Maiden Claiming (3yo plus)

Chaos Confusion

Albury Race 6 Hunters Wagga Wagga Pace

Chaplin Bay

Redcar 14:40 7f class 3 H Jarvis 139th Anniversary Handicap (4yo plus)

Characterized

Newmarket 16:00 1m class 4 188bet.co.uk EBF Stallions Maiden Stakes (Plus 10)

Charbel

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Charbel

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Charcoal Melody

Rockhampton Race 6 Pkf open handicap

Charged

Delaware Park 21:45 1m 110y class Allowance (3yo plus)

Charismatic Man

Flat Northumberland Plate

Charismatic Man

Flat Coral Eclipse

Charitable Vow

Charles Town 02:50 class

Charles Molson

Flat Bunbury Cup

Charles Road

International Melbourne Cup

Charles Road

International Caulfield Cup

Charlevoix

Flemington Race 5 North east region handicap

Charlevoix

International Melbourne Cup

Charlevoix

International Caulfield Cup

Charli Parcs

Cheltenham Festival Arkle Chase

Charli Parcs

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Charlie Atlas

Gulfstream 23:38 7f 110y class Race 12 - Maiden Claiming (3yo plus)

Charlie Ballado

Louisiana Downs 23:57 1m class Claiming (3yo plus)

Charlies A Charmer

Prairie Meadows 00:55 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Charlies Hot

Hazel Park 03:32 6f class Claiming (3yo plus)

Charlies Rainbow

Finger Lakes 19:58 5f class Claiming (3yo plus)

Charming Kitten

International Melbourne Cup

Charms Bracelet

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Charms Bracelet

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Chase the Horizon

Royal Randwick Race 7 Can assist winter dash

Chase the Wind

Rockhampton Race 2 Phil peel leading edge jewellers diamond fillies and ares class 3 hcp

Chasing Blue

Finger Lakes 21:46 1m 39y class Allowance (3yo plus)

Chau Soda

Hipo Chile 22:14 STAKES 6f 211yds

Chauffeur

International Golden Rose

Chauffeur

International The Everest

Chautauqua

International Epsom Handicap

Chautauqua

International The Everest

Chauvelin

Redcar 14:05 1m 5f 218y class 6 Betty Leigh Boutique Fashion Show Handicap (4yo plus)

Cheadle

Arlington 19:25 1m class Maiden Claiming (3yo plus)

Checkmate Charlie

Arlington 22:44 6f class Allowance Optional Claiming

Cheeky Red

Rockhampton Race 8 The capricornian community owned banking qtis three-years-old plate

Cheese A Dolly

Prairie Meadows 00:28 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Cheese A Dolly

Prairie Meadows 00:28 class

Chelate

Gowran Park 14:15 2m 4f class Gain (C & G) Maiden Hurdle (5yo plus)

Chelkar

International Melbourne Cup

Chelsea Lad

Flat John Smiths Cup

Chemical Charge

Ascot 15:40 1m 3f 211y class 1 Hardwicke Stakes (Group 2) (4yo plus)

Chenille

International Melbourne Cup

Cherabin

Broome Race 4 Male and co handicap

Cherie Amour

Belmont Race 5 Lavazza handicap

Cherished

Lingfield 20:20 6f class 5 Move Revolution Maiden Stakes (3yo plus)

Chers Magic Jet

Bunbury Race 9 Graduation Ms Pace (sky 1)

Chessman

Flat July Cup

Chestnut Charlie

Morphettville Race 4 Ubet handicap

Cheval Grand

International Melbourne Cup

Cheval Grand

International Takarazuka Kinen

Cheval Grand

International Caulfield Cup

Chic Bird

Hastings Racecourse 22:20 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Chica Bonita

Arlington 23:16 1m 110y class Starter Optional Claiming (3yo plus)

Chica Peeps

Rockhampton Race 4 Condon financial class 2 handicap

Chicks An Cash

Canterbury Park 18:50 1f 130y class Maiden

Chief Safari

Melton Race 3 Dehired Pace Final

Chilean Wonder

Moe Race 7 Moe cup thur 19 oct 2017 gippsland middle distance heat 7

Chilli Beauty

Kembla Grange Race 8 Mullet creek mile maiden handicap

Chilling Secret

Churchill Downs 17:45 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Chinetti

Belmont Race 2 Dorsogna handicap

Chippewawhitechief

Philadelphia Park 18:49 1m class Waiver Claiming (3yo plus)

Chipping

Ayr 17:25 6f class 4 Leith Handicap (3yo plus)

Cho Has Zip

Santa Anita 21:30 6f 110y class Race 2 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Chocolate Holic

International Railway Stakes

Chocolatosa

Hipo Chile 20:54 HANDICAP 7f 21ds

Choice Harvest

Kembla Grange Race 3 Duck creek dash 2yo maiden handicap

Choix de Roses

Toowoomba Race 3 Trackside photography class 3 plate

Chosen Character

Haydock 20:35 7f 212y class 4 Betfred 'Proud Sponsor Of Super League' Handicap (4yo plus)

Choteau

Prairie Meadows 21:44 1m 110y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Christopher Robin

Flat The Derby

Chub Scout

Monmouth Park 21:21 6f class Race 8 - Allowance (3yo plus)

Chubito

Finger Lakes 20:52 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Chuckmate

Hazel Park 01:32 5f 110y class Starter Allowance (3yo plus)

Churchill

Flat St Leger

Churchill

Flat Irish Derby

Churchill

International Prix de l'Arc de Triomphe

Churchill

Flat Coral Eclipse

Churchill

Flat The Derby

Churchill

National Hunt King George VI Chase

Churchill

Flat Sussex Stakes

Churchill

International Breeders Cup Classic

Churchill

Flat King George VI Stakes

Ciboure

Delaware Park 21:45 1m 110y class Allowance (3yo plus)

Cigar Boy

Kenilworth 16:05 1m 209y class Jackson Mr 72 Handicap (3yo plus)

Cilaos Emery

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Cilaos Emery

Cheltenham Festival Arkle Chase

Cinco Smiles

Hazel Park 03:08 4f class Claiming (3yo plus)

Cincy Belle

Philadelphia Park 21:31 1m 70y class Allowance (3yo plus)

Cinema De Quartier

Gowran Park 14:15 2m 4f class Gain (C & G) Maiden Hurdle (5yo plus)

Cinematography

Tamworth Race 1 Tab com au 2yo maiden plate

Cinnamon Carter

Flemington Race 5 North east region handicap

Cinnamon Power

Finger Lakes 19:31 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Cirin Toinne

Down Royal 16:15 1m 2f 75y class Coolmore Stud Irish EBF Ulster Oaks Fillies Handicap (3yo plus)

Cirrus James

Tamworth Race 1 Nathans Farrier Service Nsw State Bred Pace

Cite

Churchill Downs 21:51 1m 4f class Allowance (3yo plus)

Citizen Jane

Delaware Park 21:15 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Citron Kid

Hastings Racecourse 23:50 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Citrus Wish

Moe Race 7 Moe cup thur 19 oct 2017 gippsland middle distance heat 7

City Sage

Prairie Meadows 19:55 6f class Claiming (3yo plus)

Cj Kwik Texas Kash

Retama Park 00:45 2f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Claim The Roses

Redcar 14:40 7f class 3 H Jarvis 139th Anniversary Handicap (4yo plus)

Claimantakinforgan

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Claimantakinforgan

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Clan Des Obeaux

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Clan Des Obeaux

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Clan Des Obeaux

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Clan Des Obeaux

National Hunt King George VI Chase

Clan Des Obeaux

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Clang Thang

Moe Race 7 Moe cup thur 19 oct 2017 gippsland middle distance heat 7

Clarcam

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Clarenden Daydream

Globe Derby Race 3 Dpr Insurance Brokers Pace

Clarenden Hustler

Globe Derby Race 5 Maughan Thiem Ford Everest 3yo Pace

Clarenden Valour

Globe Derby Race 7 Hygain Micrspeed 2yo Pace

Clarity City

International Takarazuka Kinen

Class Won

Churchill Downs 17:45 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Classic Act

Gulfstream 19:55 1m 110y class Race 5 - Maiden Claiming (3yo plus)

Classic Chaos

Globe Derby Race 4 Trotsguide com au Pace (sa Young/concession Drivers Series)

Classic Empire

International Breeders Cup Classic

Classic Empire

International Dubai World Cup

Classic Thoughts

Kembla Grange Race 7 Adina apartment hotel wollongong maiden plate

Classical Prince

Belmont Race 6 Perth racing twitter handicap

Classy Can

Northlands Park 03:56 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

Classy Jack

Morphettville Race 8 Hughes limousines handicap

Classy Seis

Retama Park 03:00 1f 110y class Maiden

Classytee

Northlands Park 22:36 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

Clear The Way

Canterbury Park 21:10 7f 110y class Claiming (3yo plus)

Clear the Beach

Royal Randwick Race 8 Professionals tamworth handicap

Clearly Dreamin

Prairie Meadows 00:28 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Clearly Dreamin

Prairie Meadows 00:28 class

Clearly Innocent

International The Everest

Clef

Newmarket 15:20 1m class 4 188Bet EBF Stallions Fillies' Handicap (3yo plus)

Clemmie

Ascot 14:30 7f class 1 Chesham Stakes (Listed)

Clemmie

Flat 1000 Guineas

Clever Cookie

Flat Northumberland Plate

Clever Cookie

Flat Coral Eclipse

Clever Cover

Bunbury Race 9 Graduation Ms Pace (sky 1)

Cleverly

Oak Tree at Pleasanton 22:15 1f 130y class Race 2 - Optional Claiming (3yo plus)

Cliffs Of Dover

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Cliffs Of Moher

Flat 2000 Guineas

Cliffs Of Moher

Flat Irish Derby

Cliffs Of Moher

Flat King George VI Stakes

Cliffs Of Moher

International Prix de l'Arc de Triomphe

Cliffs Of Moher

Flat St Leger

Cliffs of Moher

Flat Coral Eclipse

Cliffs of Moher

Flat Sussex Stakes

Clifton County

Kembla Grange Race 3 Duck creek dash 2yo maiden handicap

Clincher

International Prix de l'Arc de Triomphe

Clon Coulis

Redcar 16:30 5f 217y class 5 Racing UK Free For A Month Median Auction Maiden Stakes (3-5yo)

Clonard Street

Down Royal 16:45 1m 2f 75y class Down Royal Handicap (50-80) (3yo plus)

Clondaw Warrior

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Clone

Prairie Meadows 00:00 class

Clone

Prairie Meadows 00:00 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Clongowes

Down Royal 15:45 1m 4f 150y class Magners Ulster Derby (Premier Handicap)

Clongowes

Flat Irish Derby

Closely Related

Tamworth Race 7 Noelene martin memorial benchmark 55 handicap

Closing Katie

Northlands Park 22:36 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

Cloth Of Stars

International Prix de l'Arc de Triomphe

Cloth of Stars

Flat King George VI Stakes

Cloud Chaser

Penn National 23:00 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Cloud Computing

International Breeders Cup Classic

Cloudy Dream

National Hunt Bet Victor Gold Cup

Cloudy Dream

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Cloudy Dream

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Cloudy Dream

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Clover Mac

Melton Race 8 Eight Homes Trot

Clowney

Philadelphia Park 21:04 1m 110y class Turning for Home Handicap (3yo plus)

Clubbable

Redcar 13:35 5f 217y class 5 racinguk.com/freetrial British EBF Novice Stakes

Clude

Oak Tree at Pleasanton 23:49 1m 70y class Race 5 - Claiming (3yo plus)

Clutch Cargo

Belmont Park 21:46 1m 1f class Allowance (3yo plus)

Coast Guard Rescue

Emerald Downs 22:41 1m class Waiver Claiming (3yo plus)

Coasting

Tamworth Race 2 Shay brennan construction 2yo maiden plate

Cobla Jessam

Tamworth Race 1 Nathans Farrier Service Nsw State Bred Pace

Cobla Madonna

Tamworth Race 8 Prydes Easifeed Three Year Old Pace

Cocktails At Dawn

National Hunt Grand National

Coconut Pop

Delaware Park 18:45 7f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Cocos Eddy

Arlington 19:25 1m class Maiden Claiming (3yo plus)

Codeshare

Flat Coral Eclipse

Codeshare

Flat Northumberland Plate

Codys Choice

Emerald Downs 23:45 4f 110y class Maiden Claiming

Codys Notes

Belmont Park 21:46 1m 1f class Allowance (3yo plus)

Cogry

National Hunt Grand National

Cogryhill

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Cohens Kat

Monmouth Park 22:25 6f class Race 10 - Stakes

Coherent

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Coherent

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Colanna Miss

Toowoomba Race 5 Potters boutique hotel maiden handicap

Cold Cash

Turffontein 12:50 1m 1f 208y class Book A Table 011 6811702 Fm 86 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Cold Ideal

Albion Park Race 3 Garrards Horse and Hound Band 5 Pace

Cold Snap

Newmarket 17:20 6f class 4 Best Odds Guaranteed At 188Bet Handicap (3yo plus)

Coldstone

International Railway Stakes

Cole Harden

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Colhue

Hipo Chile 21:48 STAKES 7f 10ds

Collateral

Royal Randwick Race 5 Ron finemore transport handicap

Collateral

Redcar 13:35 5f 217y class 5 racinguk.com/freetrial British EBF Novice Stakes

Collected

Santa Anita 23:30 1m 110y class Race 6 - Stakes (3yo plus)

Collins Street

Tamworth Race 5 Tradies day friday 30 june 2017 benchmark 55 handicap

Colonel Bogey

Turffontein 11:05 4f 214y class Welcome To Turffontein Maiden Plate (3yo plus)

Colonel Cody

Prairie Meadows 00:28 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Colonel Cody

Prairie Meadows 19:28 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Colonel Klink

Morphettville Race 6 Medallion homes handicap

Colour Charge

Rockhampton Race 7 Stevens hay supplies rockhampton cup open handicap

Colour Magic

Kenilworth 14:20 7f 210y class Highlands Stud Ladies Mile (Listed) (Fillies And Mares 3-Years & Older) (3yo plus)

Colour Of Gold

BANGALORE 12:00 HANDICAP 6f 211y

Combative

Moe Race 1 Gavin lisk memorial 2yo maiden plate

Come Fly With Me

Kenilworth 14:20 7f 210y class Highlands Stud Ladies Mile (Listed) (Fillies And Mares 3-Years & Older) (3yo plus)

Come On Dave

Lingfield 20:50 4f 217y class 5 Abba Revivial At Lingfield Park - 1st July Handicap (3yo plus)

Come On Vogue

Kembla Grange Race 8 Mullet creek mile maiden handicap

Comecatchme

Thistledown 19:15 1m class Race 2 - Maiden Claiming (3yo plus)

Comicas

Ascot 16:20 6f class 1 Diamond Jubilee Stakes (Group 1) (4yo plus)

Comicas

Flat July Cup

Comin Through

International Epsom Handicap

Coming Back

International Railway Stakes

Coming In Hot

Emerald Downs 03:35 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Command

Hipo Chile 19:41 STAKES 7f 10ds

Command Authority

Emerald Downs 03:07 1m class Claiming (3yo plus)

Commanding Joy

Moe Race 2 Zig zag embroidery maiden plate

Competitivo

Hipo Chile 23:06 HANDICAP 5f 212yds

Conarchie

Royal Randwick Race 8 Professionals tamworth handicap

Concretus

Beaudesert Race 4 Motorama browns plains class 2 handicap

Condor Heroes

International Golden Rose

Conduct Yourself

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Coney Island

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Coney Island

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Coney Island

National Hunt King George VI Chase

Coney Island

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Coneygree

National Hunt Grand National

Coneygree

National Hunt Ladbrokes Gold Cup

Coneygree

National Hunt Betfair Chase

Coneygree

National Hunt King George VI Chase

Coneygree

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Congarees Key

Belmont Park 19:04 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Congrats Given

Arlington 19:59 6f class Claiming (3yo plus)

Conjurors Bluff

Redcar 15:50 7f class 5 Watch Racing UK With Free Trial Now Claiming Stakes (3yo plus)

Conniving

Royal Randwick Race 4 Tab highway handicap

Conquest

Flat The Oaks

Conquest

Flat 1000 Guineas

Conquest Scat Cat

Prairie Meadows 00:28 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Conquest Triumph

Prairie Meadows 03:12 class

Conrod Kenze

Albury Race 5 Pet Stock Lavington Pace

Considered Opinion

Haydock 21:05 7f 212y class 5 Betfred 'Passionate About Super League' Maiden Stakes (3yo plus)

Considered Opinion

Newmarket 16:00 1m class 4 188bet.co.uk EBF Stallions Maiden Stakes (Plus 10)

Constantine Bay

Cheltenham Festival RSA Chase

Constantine Bay

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Constantine Bay

Cheltenham Festival National Hunt Chase

Constantlysideways

Albion Park Race 7 Prydes Easifeed Band 5 Conditioned Pace

Consulting

Newmarket 17:20 6f class 4 Best Odds Guaranteed At 188Bet Handicap (3yo plus)

Contentment

Newmarket 15:20 1m class 4 188Bet EBF Stallions Fillies' Handicap (3yo plus)

Contrapposto

Flat John Smiths Cup

Contribute

Newmarket 14:10 7f class 4 Royal Ascot Betting At 188Bet EBF Stallions Novice Stakes (Plus 10)

Controversial Lady

Lingfield 19:20 7f class 6 Ron Pearce Maiden Auction Stakes

Converge

Belmont Park 22:50 1m 2f class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Cook Islands

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Cookie Cookie

Monmouth Park 22:57 5f 110y class Race 11 - Claiming (3yo plus)

Cool Breeze

Redcar 17:10 5f class 6 Unbox Racing UK For Free Now Handicap

Cool Chap

International Melbourne Cup

Cool Mover

Doomben Race 3 Furnaces @ aquis farm crystal slipper 2yo fillies plate

Cool Stinger

Tamworth Race 3 Ladies day 3yo+ maiden plate

Coolfighter

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Coolfighter

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Coolfitch

Ayr 16:50 5f class 3 Clyde 1's Bowie At Breakfast Handicap (3yo plus)

Coolfitch

Ayr 16:10 5f class 1 Scottish Sun/British Stallion Studs EBF Land O'Burns Fillies' Stakes (Listed) (3yo plus)

Coolotta

Kembla Grange Race 5 Simon papesch memorial benchmark 65 handicap

Cooper Road

Prairie Meadows 00:28 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Coopers Dasher

Oak Tree at Pleasanton 21:45 1f 130y class Race 1 - Speed Index Race (3yo plus)

Coorg

Royal Randwick Race 1 Mcgrath estate agents plate

Copper Kay

Cheltenham Festival Mares Hurdle

Copus

Churchill Downs 18:43 1m 110y class Claiming (4yo plus)

Copy Begone

Emerald Downs 23:13 6f class Claiming (3yo plus)

Cordiality

Santa Anita 23:00 6f 110y class Race 5 - Allowance

Core Breach

Morphettville Race 5 Holdfast insurance handicap

Coreczka

Down Royal 16:45 1m 2f 75y class Down Royal Handicap (50-80) (3yo plus)

Corey Odonohue

Albion Park Race 6 Ubet - Multi Builder Claiming Pace

Cornerback Sack

Thistledown 23:00 5f 110y class Race 9 - Claiming (3yo plus)

Coronado Again

Gulfstream 20:25 5f 110y class Race 6 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Coronet

Flat St Leger

Coronet

Flat Irish Oaks

Corporal Crew Usmc

Hazel Park 01:32 5f 110y class Starter Allowance (3yo plus)

Corporate Strategy

Broome Race 1 Broome tv and audio maiden

Corpus Chorister

Flat Northumberland Plate

Corpus Chorister

Flat Coral Eclipse

Corruption

Moe Race 8 Bairnsdale sporting and convention centre 0 - 58 handicap

Corton Lad

Flat Coral Eclipse

Corton Lad

Flat Northumberland Plate

Cosmelli

Flat Coral Eclipse

Cosmelli

Ascot 17:35 2m 5f 143y class 2 Queen Alexandra Stakes (Conditions Race) (4yo plus)

Cosmelli

Flat Northumberland Plate

Cosmic Cameo

Royal Randwick Race 9 Jackson pastoral company guyra handicap

Cosmic Cube

International Railway Stakes

Cosmic Love

Canterbury Park 00:32 1f 80y class Maiden Claiming

Cosmopolitan Girl

Ayr 16:10 5f class 1 Scottish Sun/British Stallion Studs EBF Land O'Burns Fillies' Stakes (Listed) (3yo plus)

Cossack Guard

Kenilworth 12:00 6f 211y class Pathfork Maiden Plate (3yo plus)

Costa Del Magnifico

Melton Race 7 N and J Carlin Painting Services Pace

Cotai Glory

Flat July Cup

Cotai Glory

Flat King George VI Stakes

Cote Dazur

Flat John Smiths Cup

Cotinga

Haydock 19:00 1m 2f 42y class 5 Betfred 'Win Grand Final Tickets' Handicap (3yo plus)

Cottesloe

Lingfield 18:15 1m 2f class 6 Royal British Legion Surrey Handicap (4yo plus)

Cottle And Cuddle

Gulfstream 23:06 7f class Race 11 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Cotton Candy Cool

Northlands Park 01:30 1m class Waiver Claiming (3yo plus)

Cotton Club

Flat Northumberland Plate

Cotton Club

Flat Coral Eclipse

Cotton Colors

Gulfstream 23:06 7f class Race 11 - Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Cougar Express

Flemington Race 5 North east region handicap

Cougar Mountain

Flat July Cup

Cougar Mountain

Flat Sussex Stakes

Count Casper

Moe Race 4 First national real estate 3yo maiden plate

Count Da Vinci

International Caulfield Cup

Count Octave

Flat St Leger

Counter Pulse

Flemington Race 6 2017 country achiever gerald egan handicap

Counterattack

International Railway Stakes

Counterattack

International The Everest

Counterattack

International Caulfield Cup

Countermeasure

Flat King George VI Stakes

Counturluckystars

Canterbury Park 04:17 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Coup De Vent

Lingfield 17:45 1m 3f 133y class 6 Vistavis Ltd Handicap (3yo plus)

Coup de Valor

Beaudesert Race 2 Clear summer lodge benchmark 55 handicap

Coup de Valor

Toowoomba Race 2 Vanderfield hino class 1 handicap

Courage To Play

Albury Race 8 Lavington Lions 3yo Maiden Pace

Courageous Disco

Bunbury Race 5 Jones Boys Commercial Trade Centre Westbred Ms Pace (sky 1)

Courageous One

Prairie Meadows 03:39 class

Courageousness

Moe Race 1 Gavin lisk memorial 2yo maiden plate

Courchevel

Melton Race 4 Haras Des Trotteurs Trot

Court Tycoon

Gowran Park 17:40 2m 4f class First Auto Finance Joe Bollard Memorial Flat Race (5-7yo)

Court Tycoon

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Courtncatcher

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Courtncatcher

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Courtneys Hero

Canterbury Park 21:40 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Courts Ruling

Hazel Park 01:32 5f 110y class Starter Allowance (3yo plus)

Courtship

BANGALORE 12:00 HANDICAP 6f 211y

Cousin Tino

Gulfstream 23:38 7f 110y class Race 12 - Maiden Claiming (3yo plus)

Cov

Prairie Meadows 20:49 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Covey Trace

Churchill Downs 22:21 7f class Chicago Stakes (3yo plus)

Cowboy Way

Oak Tree at Pleasanton 21:45 1f 130y class Race 1 - Speed Index Race (3yo plus)

Cowboys Dont Cry

Northlands Park 20:00 1m class Waiver Claiming (3yo plus)

Cowboys Mary L

Prairie Meadows 20:22 1m 70y class Claiming (3yo plus)

Cozzas Grin

Albury Race 7 Bradys Railway Hotel Pace

Cozzy Kinda Love

Canterbury Park 02:25 1m 70y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Crackajack

Darwin Race 3 Darwin rsl 0 - 64 handicap

Cracksman

International Prix de l'Arc de Triomphe

Cracksman

Flat St Leger

Cracksman

Flat Coral Eclipse

Cracksman

Flat Irish Derby

Cracksman

Flat King George VI Stakes

Crakehall Lad

Redcar 14:05 1m 5f 218y class 6 Betty Leigh Boutique Fashion Show Handicap (4yo plus)

Cranberry Crush

Turffontein 13:30 1m 1f 208y class Computaform Express Fm 68 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Cranwell

Lingfield 17:45 1m 3f 133y class 6 Vistavis Ltd Handicap (3yo plus)

Crazy Dave

Globe Derby Race 1 Ubet Pace

Crazywork De Vassy

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Creadan Grae

Gowran Park 14:15 2m 4f class Gain (C & G) Maiden Hurdle (5yo plus)

Creadan Grae

Gowran Park 17:05 3m class AD Test Centre & Auto Garage Jack Duggan Memorial Handicap Hurdle (4yo plus)

Creadan Grae

Gowran Park 17:40 2m 4f class First Auto Finance Joe Bollard Memorial Flat Race (5-7yo)

Creature Of Luxe

Hazel Park 02:44 4f class Claiming (3yo plus)

Creepy Crawly

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Crescent Drive

Indiana Grand Race Course 23:33 1m class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Crimean Tatar

International Prix de l'Arc de Triomphe

Crimson Frost

Churchill Downs 22:51 1m class Claiming (3yo plus)

Crimson God

Beaudesert Race 4 Motorama browns plains class 2 handicap

Crimson Rock

Flat Irish Oaks

Crisis Point

Moe Race 6 Old sale road veterinary clinic gippsland middle distance heat 6

Crius

Hastings Racecourse 23:50 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Crockets Cullen

Melton Race 6 Allied Express Pace

Crocodile Rock

International Caulfield Cup

Crocodile Rock

International Melbourne Cup

Crocosmia

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Crocosmia

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Croft Bay

Albion Park Race 3 Garrards Horse and Hound Band 5 Pace

Crossing Ts

Charles Town 01:56 class

Crossing the Tee

Toowoomba Race 4 #happyengagementlukeandletisha benchmark 65 handicap

Crowned Eagle

Flat St Leger

Cruising Speed

Doomben Race 1 Stav, abby and matt with oshers class 6 plate

Crusoe

International Railway Stakes

Cruzin On In

Finger Lakes 21:19 1m 70y class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Cryptocontrol

Arlington 19:25 1m class Maiden Claiming (3yo plus)

Crystal Flame

Devonport Tapeta Synthetic Race 5 Dannebrog class 3 hcp

Crystal Moment

Morphettville Race 8 Hughes limousines handicap

Crystal Ocean

Flat Irish Derby

Crystal Ocean

Flat St Leger

Crystal Ocean

International Prix de l'Arc de Triomphe

Crystal Secret

Lingfield 17:45 1m 3f 133y class 6 Vistavis Ltd Handicap (3yo plus)

Cue Card

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Cue Card

National Hunt King George VI Chase

Cue Card

National Hunt Betfair Chase

Cue Card

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Cullinan

Darwin Race 3 Darwin rsl 0 - 64 handicap

Culpo

Tamworth Race 7 Noelene martin memorial benchmark 55 handicap

Cultivator

Cheltenham Festival RSA Chase

Culturati

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Cumberland Gap

Penn National 23:27 5f class Claiming (3yo plus)

Cunco

Flat 2000 Guineas

Cup O Tea For Me

Canterbury Park 03:21 5f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Curdled

Doomben Race 2 Winning edge stakes

Curley Mac

Beaudesert Race 7 Matthew guse memorial benchmark 65 handicap

Curren Mirotic

International Caulfield Cup

Curren Mirotic

International Melbourne Cup

Curvymissmiller

Churchill Downs 21:19 7f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Cushion Pink

Doomben Race 4 Singapore airlines 3yo plate

Custom Made Ready

Evangeline Downs 23:25 5f 110y class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Cyclone Jess

Devonport Tapeta Synthetic Race 6 Wordsmith @ gee gee horse stud benchmark 82 hcp

Cyclone Jeter

Melton Race 2 Aldebaran Park Trot

Cyclone Lucky Seven

Melton Race 2 Aldebaran Park Trot

Cyclone Mach

Globe Derby Race 3 Dpr Insurance Brokers Pace

Cyrus Darius

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

D Shifflett

Gulfstream 18:25 1m 110y class Race 2 - Claiming (3yo plus)

DAL HARRAID

International Melbourne Cup

Da Flash

Northlands Park 02:26 3f 110y class Maiden Special Weight

Dabeers Zargon

Albion Park Race 7 Prydes Easifeed Band 5 Conditioned Pace

Dabyah

Ascot 16:20 6f class 1 Diamond Jubilee Stakes (Group 1) (4yo plus)

Dabyah

Flat Sussex Stakes

Daddys Lil Darling

International Breeders Cup Turf

Dads A Gambler

Oak Tree at Pleasanton 23:16 6f class Race 4 - Claiming

Dahlia Azul

Santa Anita 21:00 1m class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Daily Donation

Moe Race 7 Moe cup thur 19 oct 2017 gippsland middle distance heat 7

Dainty Dandy

Haydock 18:30 5f class 4 Betfred 'Double Delight' EBF Fillies' Handicap (3yo plus)

Dainty Dandy

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Daisy Boy

Newmarket 14:45 1m 5f class 5 Extra Place Races At 188Bet Handicap (4yo plus)

Dakota Gold

Newmarket 16:40 5f class 2 Read Silvestre De Sousa At 188Bet Handicap

Dakota Jet

Retama Park 02:06 1f 30y class Maiden Claiming (3yo plus)

Dal Harraild

International Melbourne Cup

Dal Harraild

Ascot 15:40 1m 3f 211y class 1 Hardwicke Stakes (Group 2) (4yo plus)

Dalacos Empress

Tamworth Race 8 Prydes Easifeed Three Year Old Pace

Dale

Finger Lakes 21:46 1m 39y class Allowance (3yo plus)

Dale The Bug Man

Prairie Meadows 03:39 class

Dalehill

Devonport Tapeta Synthetic Race 3 Live streaming @ tasracing benchmark 72 hcp

Dali

Flat 2000 Guineas

Dalton

Ayr 14:20 7f 50y class 3 Sunsport Handicap

Dalton

Ayr 17:25 6f class 4 Leith Handicap (3yo plus)

Dambrosio

Belmont Park 21:14 6f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Damiens Dilemma

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Damselfly

Down Royal 14:00 5f class Rainbow Communications Maiden (Plus 10)

Danali

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Danaura

Broome Race 4 Male and co handicap

Dance

Churchill Downs 19:13 5f class Maiden Special Weight

Dance King

Flat John Smiths Cup

Dance King

Ayr 14:55 1m 2f class 3 News Scotland Handicap (4yo plus)

Dance Master

Belmont Race 8 Amelia park handicap

Dance Me

Ascot 14:30 7f class 1 Chesham Stakes (Listed)

Dancers Notes

Canterbury Park 20:14 7f 110y class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Dancewithmedarlin

Thistledown 19:15 1m class Race 2 - Maiden Claiming (3yo plus)

Dancing Doll

Down Royal 16:15 1m 2f 75y class Coolmore Stud Irish EBF Ulster Oaks Fillies Handicap (3yo plus)

Dancing Poetess

Darwin Race 6 Tio insurance benchmark76 handicap

Dancing Star

Flat July Cup

Dancing Star

Flat King George VI Stakes

Dancing Star

Ascot 16:20 6f class 1 Diamond Jubilee Stakes (Group 1) (4yo plus)

Dancing in Vegas

Broome Race 3 Vale bill wigley handicap

Dandy Gent

International Caulfield Cup

Dandy Gent

International Melbourne Cup

Dandy Highwayman

Ayr 17:25 6f class 4 Leith Handicap (3yo plus)

Dane Thunder

Flemington Race 8 Brian beattie handicap

Danefin

Belmont Race 4 Schweppes handicap

Danger Close

Toowoomba Race 1 Create financial solutions benchmark 75 handicap

Dangerous Woman

Monmouth Park 21:53 1m 110y class Race 9 - Claiming (3yo plus)

Danica To

Prairie Meadows 21:44 1m 110y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Danish Flair

Moe Race 6 Old sale road veterinary clinic gippsland middle distance heat 6

Danish Twist

Doomben Race 7 Sky racing tattersalls tiara

Danjeu

Royal Randwick Race 5 Ron finemore transport handicap

Dansadorazo

Hipo Chile 23:06 HANDICAP 5f 212yds

Danzeno

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Daphne Du Clos

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Daphne Du Clos

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Daphne Du Clos

Cheltenham Festival Mares Novices Hurdle

Dapper Man

Redcar 17:10 5f class 6 Unbox Racing UK For Free Now Handicap

Darabad

International Melbourne Cup

Darcellyeann

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Dareandaprayer

Prairie Meadows 01:22 6f class Claiming (3yo plus)

Dareandaprayer

Prairie Meadows 01:22 class

Darias Angel

Churchill Downs 20:47 1m 110y class Allowance Optional Claiming

Daring Guest

Newmarket 17:55 7f class 4 Live Casino At 188Bet Handicap

Dark Acclaim

Haydock 19:35 6f 212y class 4 Betfred 'Watch Sky Sports In Our Shops' Novice Stakes (Plus 10)

Dark Alert

International Railway Stakes

Dark Defender

Ayr 17:25 6f class 4 Leith Handicap (3yo plus)

Dark Defender

Ayr 16:50 5f class 3 Clyde 1's Bowie At Breakfast Handicap (3yo plus)

Dark Ensign

Moe Race 6 Old sale road veterinary clinic gippsland middle distance heat 6

Dark Eyes

International Caulfield Cup

Dark Humorista

Arlington 21:39 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Dark Red

Flat John Smiths Cup

Darlinissues

Churchill Downs 21:19 7f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Dartmouth

International Prix de l'Arc de Triomphe

Dartmouth

Ascot 15:40 1m 3f 211y class 1 Hardwicke Stakes (Group 2) (4yo plus)

Dartmouth

Flat King George VI Stakes

Dartmouth

International Melbourne Cup

Darwins Fox

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Dashes Past

Globe Derby Race 7 Hygain Micrspeed 2yo Pace

Dashiell

Tamworth Race 7 Noelene martin memorial benchmark 55 handicap

Dashing Tempest

Retama Park 03:54 1f 80y class Allowance (3yo plus)

Dashing Win

Beaudesert Race 7 Matthew guse memorial benchmark 65 handicap

Dashley Dubh

Kembla Grange Race 4 Happy birthday grant ryan benchmark 60 handicap

Datamining

Charles Town 03:20 class

Daves Dune Buggy

Canterbury Park 00:32 1f 80y class Maiden Claiming

Dawn Flight

Turffontein 13:30 1m 1f 208y class Computaform Express Fm 68 Divided Handicap (F & M) (3yo plus)

Dawn Of A New Era

Down Royal 16:15 1m 2f 75y class Coolmore Stud Irish EBF Ulster Oaks Fillies Handicap (3yo plus)

Dawn Wall

International Caulfield Cup

Dawns Flag

Devonport Tapeta Synthetic Race 1 Tasracing off the track maiden

Dawns Sunrise

Moe Race 5 Butchers on george 0 - 58 handicap

Dawoodi

Ayr 14:20 7f 50y class 3 Sunsport Handicap

Dawoodi

Ayr 17:25 6f class 4 Leith Handicap (3yo plus)

Day Of Rest

Lingfield 19:20 7f class 6 Ron Pearce Maiden Auction Stakes

Day of the Fox

Toowoomba Race 7 Brisbane riverview hotel maiden plate

Dayarma

Tamworth Race 7 Noelene martin memorial benchmark 55 handicap

Daylight Dan

Melton Race 9 Hyland Sportswear Pace

Daytona Grey

Morphettville Race 5 Holdfast insurance handicap

Dazzle

Monmouth Park 18:16 1m 110y class Race 2 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Dazzling Shiraz

Beaudesert Race 4 Motorama browns plains class 2 handicap

Dazzurro

Hipo Chile 20:29 STAKES 5f 212yds

Dbai

Flat 2000 Guineas

Dbai

Flat Grand Prix de Paris

De Bruyne Horse

Flat 2000 Guineas

De La Lad

Beaudesert Race 1 Logan and lbert hotel after party maiden plate

De Little Engine

International Caulfield Cup

De Little Engine

International Melbourne Cup

Deal A Swift Game

Retama Park 04:48 1f 110y class Maiden

Dealers Choice

Lingfield 20:20 6f class 5 Move Revolution Maiden Stakes (3yo plus)

Deano Robyn

Albion Park Race 4 Rod Vinter 70th Birthday Band 5 Pace

Deans And Vicki

Prairie Meadows 02:44 class

Dear Dyna

Prairie Meadows 00:00 1m 110y class Claiming (3yo plus)

Death Duty

Cheltenham Festival JLT Novices Chase

Death Duty

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Death Duty

Cheltenham Festival RSA Chase

Deauville

Flat Coral Eclipse

Deauville

International Prix de l'Arc de Triomphe

Debece

Cheltenham Festival RSA Chase

Debuchet

Cheltenham Festival Supreme Novices Hurdle

Debuchet

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Decade Player

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Decadent Times

Redcar 17:10 5f class 6 Unbox Racing UK For Free Now Handicap

Decision Maker

Hipo Chile 20:54 HANDICAP 7f 21ds

Decisive Moment

Moe Race 5 Butchers on george 0 - 58 handicap

Declarationofpeace

Flat 2000 Guineas

Declayes

Hastings Racecourse 23:20 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Deconstructed

Rockhampton Race 7 Stevens hay supplies rockhampton cup open handicap

Decorated Knight

Flat Coral Eclipse

Dee You See Kay

Tamworth Race 1 Tab com au 2yo maiden plate

Deep Down

Beaudesert Race 5 Mishani gang class 1 handicap

Deep End

Louisiana Downs 23:03 7f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Deep Pockets

Monmouth Park 19:49 5f class Race 5 - Maiden Special Weight (3yo plus)

Dees Baby

Louisiana Downs 23:30 6f class Claiming (3yo plus)

Defi De Seuil

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Defi Du Seuil

Cheltenham Festival Arkle Chase

Defi Du Seuil

Cheltenham Festival Stayers Hurdle

Defi Du Seuil

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Defiant One

Assiniboia Downs 02:29 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

Definite Ros

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Definitly Red

National Hunt Grand National

Definitly Red

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Defrocked

Flat John Smiths Cup

Deiheros

Morphettville Race 3 James boags premium handicap

Deitch

Rockhampton Race 5 Claude green memorial colts, geldings and entires class 3 handicap

Dejan

Redcar 13:35 5f 217y class 5 racinguk.com/freetrial British EBF Novice Stakes

Delayed Eloquence

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Delectation

International The Everest

Delfie Lane

Newmarket 17:55 7f class 4 Live Casino At 188Bet Handicap

Delicate Miss

Belmont Race 2 Dorsogna handicap

Delight Me

Emerald Downs 23:13 6f class Claiming (3yo plus)

Delightful Babe

Tamworth Race 8 Prydes Easifeed Three Year Old Pace

Dell Arca

National Hunt Summer Cup

Delta Dor

Darwin Race 5 Mga insurance brokers trobis 3yo class 6 handicap

Demons n Dust

Belmont Race 1 Tabtouch plate

Denaar

Flat 2000 Guineas

Denham Sound

Gowran Park 14:50 2m class Kilkenny City & County Vintners Hurdle

Dennington Heights

Globe Derby Race 7 Hygain Micrspeed 2yo Pace

Dense Fog

Northlands Park 20:28 6f 110y class Waiver Claiming (3yo plus)

Dentona

Melton Race 1 Dnr Logistics Pace

Deor

Gowran Park 15:25 2m class Affedia Maiden Hurdle (5yo plus)

Deploy

Doomben Race 8 Ubet w j healy stakes

Deputy Dan

Moe Race 7 Moe cup thur 19 oct 2017 gippsland middle distance heat 7

Deputyarcoop

Fair Meadows 23:50 6f class Claiming (3yo plus)

Derbys Moneymaker

Canterbury Park 01:29 5f class Maiden Special Weight

Derek Duval

Newmarket 17:55 7f class 4 Live Casino At 188Bet Handicap

Dereks Smile

Monmouth Park 22:25 6f class Race 10 - Stakes

Desert Affair

Belmont Park 19:04 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Desert Encounter

Flat King George VI Stakes

Desert Encounter

Flat Coral Eclipse

Desert General

Rockhampton Race 7 Stevens hay supplies rockhampton cup open handicap

Desert Haze

Ascot 15:05 1m 1f 212y class 1 Wolferton Handicap (Listed) (4yo plus)

Desert Sport

Redcar 15:15 5f class 4 Market Cross Jewellers Handicap

Desert Wisdom

Kenilworth 15:30 1m 3f 205y class Highlands Stud Winter Derby (Grade 3) (3-Year Olds - Winter Series Leg 3)

Designer Pot

Kenilworth 16:05 1m 209y class Jackson Mr 72 Handicap (3yo plus)

Destiny Belle

Albury Race 1 Tab Pace

Destinys Kiss

Royal Randwick Race 6 Racing to win handicap

Destreos

Albion Park Race 5 Wondais Mate Open (listed)

Detection

Broome Race 4 Male and co handicap

Detergente

Hipo Chile 22:38 STAKES 4f 214yds

Devamani

International Prix de l'Arc de Triomphe

Devil Hunt

Arlington 19:25 1m class Maiden Claiming (3yo plus)

Devilish Romance

Gulfstream 21:30 1m class Race 8 - Claiming (3yo plus)

Di Fede

Ascot 14:30 7f class 1 Chesham Stakes (Listed)

Diakali

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Diamond Bear

Haydock 20:05 7f 212y class 4 Betfred 'Hat Trick Heaven' Handicap

Diamond Dove

Bunbury Race 1 Tabtouch 2yo Ms Pace (sky 2)

Diamond Duke

Flemington Race 7 David bourke provincial plate

Diamond Lady

Newmarket 17:20 6f class 4 Best Odds Guaranteed At 188Bet Handicap (3yo plus)

Diamond Princess

Belmont Race 5 Lavazza handicap

Diamond Rush

Canterbury Park 04:45 1m class Claiming (3yo plus)

Diamond Tonique

Broome Race 5 H and tracey constructions handicap

Diamondmaze

Canterbury Park 22:09 1m 70y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Diamonds N Stones

Belmont Park 19:04 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Dibayani

International Melbourne Cup

Dibayani

International Caulfield Cup

Dickey Bob

Canterbury Park 18:50 1f 130y class Maiden

Dickie Dunn

Northlands Park 02:56 1m class Allowance (3yo plus)

Diddums

International The Everest

Didnt I Tell You

Penn National 23:54 5f class Maiden Claiming (3yo plus)

Didnt Mention It

International VRC Oaks

Diego du Charmil

Cheltenham Festival Arkle Chase

Dierama

Down Royal 14:35 5f class Louis Roederer Handicap (3yo plus)

Diesels Prize

Prairie Meadows 19:55 6f class Claiming (3yo plus)

Different League

Flat 1000 Guineas

Digital Diva

Delaware Park 18:45 7f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Dineur

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Dingle Gin

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Dinos Dream

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Diodorus

Down Royal 15:45 1m 4f 150y class Magners Ulster Derby (Premier Handicap)

Diodorus

Flat Irish Derby

Dion Italo

Hipo Chile 21:20 STAKES 5f 212yds

Dirchill

Ayr 17:25 6f class 4 Leith Handicap (3yo plus)

Direct Times

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Disciplinaryaction

Prairie Meadows 00:55 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Discreet Image

Belmont Park 20:41 6f class Allowance (3yo plus)

Disko

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Disko

National Hunt King George VI Chase

Disko

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Disperse

Kembla Grange Race 6 Marco polo aged care services benchmark 60 handicap

Disposition

International Railway Stakes

Distime

Cheltenham Festival Foxhunters Chase

Distinctive Dyna

Belmont Park 19:04 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Distinctive Lady

Philadelphia Park 19:16 6f class Claiming (3yo plus)

Distinguidisimo

Hipo Chile 20:29 STAKES 5f 212yds

Distinguishable

Emerald Downs 05:00 6f class Claiming (3yo plus)

Distorted Union

Delaware Park 20:45 7f 110y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Distortress

Churchill Downs 20:15 5f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Diva Faustina

Turffontein 11:40 7f 46y class Racing Association Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Divas Delight

Albion Park Race 1 Ubet Band 5 / Band 3 Pace

Divin Bere

Cheltenham Festival Champion Hurdle

Divin Bere

Cheltenham Festival Arkle Chase

Divine Prophet

International Caulfield Cup

Divine Prophet

International Epsom Handicap

Divine Prophet

International Melbourne Cup

Divine Strategy

Devonport Tapeta Synthetic Race 9 Luxbet class 1 hcp

Divinne Diva

Canterbury Park 00:32 1f 80y class Maiden Claiming

Divino Genio

Hipo Chile 22:38 STAKES 4f 214yds

Dixie Chick Rocks

Santa Anita 23:00 6f 110y class Race 5 - Allowance

Dixie Delta

Fair Meadows 23:00 6f class Claiming (3yo plus)

Djakadam

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Djakadam

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Djakadam

National Hunt Betfair Chase

Djakadam

National Hunt King George VI Chase

Djakadam

National Hunt Grand National

Django

International Railway Stakes

Django Du Pecos

Gowran Park 15:55 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 1) (4yo plus)

Django Mach

Albion Park Race 2 Kevin and Kay Seymour Rising Stars Championship C1/c2 Final

Dkellygoeswild

Evangeline Downs 23:53 1m class Race 2 - Claiming (3yo plus)

Dm Maryanna

Retama Park 03:54 1f 80y class Allowance (3yo plus)

Doc Radke

Canterbury Park 23:05 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Doctor Feld

Albury Race 2 Yirribee Pacing Stud Harness Breeders Nsw Bonus Scheme Pace

Doddsprivatelabel

Philadelphia Park 20:10 1m 70y class Allowance Optional Claiming (3yo plus)

Dodge the Press

Beaudesert Race 5 Mishani gang class 1 handicap

Dodge the Press

Toowoomba Race 2 Vanderfield hino class 1 handicap

Dodgermemate

Melton Race 9 Hyland Sportswear Pace

Dog Days Are Over

Toowoomba Race 2 Vanderfield hino class 1 handicap

Doha Dream

International Prix de l'Arc de Triomphe

Doinmysongndance

Canterbury Park 19:18 6f class Starter Allowance (3yo plus)

Dolianova

International Prix de l'Arc de Triomphe

Dolphin Vista

Flat John Smiths Cup

Domingo Primo

Hipo Chile 22:14 STAKES 6f 211yds

Dommersen

Flat John Smiths Cup

Don Cossack

National Hunt King George VI Chase

Don Doremo

Flemington Race 8 Brian beattie handicap

Don Franco

Kembla Grange Race 4 Happy birthday grant ryan benchmark 60 handicap

Don Poli

National Hunt Grand National

Don Poli

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Don Reggio

Devonport Tapeta Synthetic Race 3 Live streaming @ tasracing benchmark 72 hcp

Don Salustiano

Hipo Chile 22:38 STAKES 4f 214yds

Don Valentino

Redcar 16:30 5f 217y class 5 Racing UK Free For A Month Median Auction Maiden Stakes (3-5yo)

Don't Doubt Mamma

International Railway Stakes

Donarchie

Moe Race 6 Old sale road veterinary clinic gippsland middle distance heat 6

Donavia

Beaudesert Race 5 Mishani gang class 1 handicap

Donjuan Triumphant

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Donjuan Triumphant

Flat Bunbury Cup

Donncha

Flat Bunbury Cup

Donot Say Anything

Rockhampton Race 8 The capricornian community owned banking qtis three-years-old plate

Donovan Bromac

Bunbury Race 3 Hit Fm Ms Pace (sky 2)

Dons Big Apple

Finger Lakes 19:31 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Dont Ask Me Why

Philadelphia Park 18:22 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Dont Claim Me

Canterbury Park 23:05 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Dont Doubt It

Morphettville Race 2 Bgr building and design handicap

Dont Doubt Mamma

International Railway Stakes

Dont Doubt Mamma

International Melbourne Cup

Dont Doubt Mamma

International Caulfield Cup

Dont Forget Tiny

Moe Race 1 Gavin lisk memorial 2yo maiden plate

Dont Play Around

Rockhampton Race 4 Condon financial class 2 handicap

Dont Tell William

Globe Derby Race 7 Hygain Micrspeed 2yo Pace

Dont Touch

Flat July Cup

Dontbabylon

Flemington Race 3 Loddon mallee region handicap

Dontlookbackjack

Hazel Park 02:20 5f 110y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Donworth

Santa Anita 23:30 1m 110y class Race 6 - Stakes (3yo plus)

Dooley

Belmont Park 23:22 1m 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Doolittle Raiders

Monmouth Park 17:50 6f class Race 1 - Claiming (3yo plus)

Dor Fille

Louisiana Downs 22:36 6f class Claiming (3yo plus)

Dora Marquez

Gowran Park 13:45 2m 4f class Kullens Kitchen Thomastown Mares Maiden Hurdle (5yo plus)

Dorans River

Gowran Park 16:35 2m class Whitfield Orthopaedic & Sports Injury Clinic Handicap Hurdle (80-102) (Div 2) (4yo plus)

Dorthys Blitz

Hazel Park 03:32 6f class Claiming (3yo plus)

Dosage And Mimosas

Finger Lakes 18:37 5f class Claiming (3yo plus)

Dothraki

Doomben Race 8 Ubet w j healy stakes

Dothraki Princess

Moe Race 5 Butchers on george 0 - 58 handicap

Dots Vow

Canterbury Park 03:21 5f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Double A

Prairie Meadows 00:28 6f class Maiden Claiming (3yo plus)

Double Bear

Northlands Park 02:56 1m class Allowance (3yo plus)

Double Bluff

International Melbourne Cup

Double Down Mike

Louisiana Downs 21:42 7f class Maiden Claiming (3yo plus)

Double Impact

Doomben Race 6 G h mumm open quality

Double Shuffle

National Hunt Grand National

Double Space

Tamworth Race 4 Goodwin kenny maiden handicap

Double Superlative

Doomben Race 4 Singapore airlines 3yo plate

Doubledeesonthetee

Emerald Downs 22:41 1m class Waiver Claiming (3yo plus)

Douglas Macarthur

Flat Grand Prix de Paris

Douglas Macarthur

International Prix de l'Arc de Triomphe

Douglas Macarthur

Flat Irish Derby

Douglas Macarthur

Flat King George VI Stakes

Douglas Macarthur

Flat St Leger

Douglas Macarthur

Flat 2000 Guineas

Dougs Limousine

Globe Derby Race 4 Trotsguide com au Pace (sa Young/concession Drivers Series)

Doumaran

International Caulfield Cup

Doumaran

International Melbourne Cup

Douvan

Cheltenham Festival Queen Mother Champion Chase

Douvan

National Hunt King George VI Chase

Douvan

Cheltenham Festival RSA Chase

Douvan

Cheltenham Festival Ryanair Chase

Douvan

Cheltenham Festival Cheltenham Gold Cup

Dowdstown Charlie

Royal Randwick Race 5 Ron finemore transport handicap

Dowlingfourtyeight

Prairie Meadows 22:12 1m 110y class Allowance (3yo plus)

Down To The Top

Retama Park 03:27 1f 110y class Allowance

Down Town Kitty

Finger Lakes 20:52 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Dr Kyi

Arlington 21:06 5f 110y class Claiming (3yo plus)

Dr Ruthless

Finger Lakes 21:46 1m 39y class Allowance (3yo plus)

Dr Spaulding

Churchill Downs 18:14 5f 110y class Maiden Claiming

Dr Wallace

Cheltenham Festival Neptune Novices Hurdle

Dragon Bay

Flat Coral Eclipse

Dragon Fei

Down Royal 16:15 1m 2f 75y class Coolmore Stud Irish EBF Ulster Oaks Fillies Handicap (3yo plus)

Dragon Mall

Flat John Smiths Cup

Dragon Mall

Ascot 15:05 1m 1f 212y class 1 Wolferton Handicap (Listed) (4yo plus)

Dragon Street

Beaudesert Race 7 Matthew guse memorial benchmark 65 handicap

Dragunov

Churchill Downs 21:51 1m 4f class Allowance (3yo plus)

Dream Castle

Flat July Cup

Dream Castle

Flat Coral Eclipse

Dream Castle

Flat Sussex Stakes

Dream Desire

Northlands Park 22:04 6f class Waiver Maiden Claiming (3yo plus)

Dream Kisses

Doomben Race 3 Furnaces @ aquis farm crystal slipper 2yo fillies plate

Dream Walker

Ayr 15:30 1m class 2 Scottish Sun On Sunday Champion Handicap (4yo plus)

Dreamadreamforme

Churchill Downs 20:15 5f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Dreamcall

Churchill Downs 20:47 1m 110y class Allowance Optional Claiming

Dreamers Goal

Toowoomba Race 2 Vanderfield hino class 1 handicap

Dreamin The Dream

Prairie Meadows 03:39 class

Dreamoncharlie

Assiniboia Downs 02:56 6f class Waiver Maiden Claiming (3yo plus)

Dreamsdocometrue

Moe Race 2 Zig zag embroidery maiden plate

Dress Rehearsal

Kembla Grange Race 8 Mullet creek mile maiden handicap

Driller

Hastings Racecourse 22:50 6f 110y class River Rock Casino Handicap

Drinks On Broadway

Churchill Downs 20:47 1m 110y class Allowance Optional Claiming

Drive The Dream

Albion Park Race 9 Egmont Park Stud Mares Pace

Drop the Hammer

Kembla Grange Race 8 Mullet creek mile maiden handicap

Druids Cross

Down Royal 15:45 1m 4f 150y class Magners Ulster Derby (Premier Handicap)

Dschingis Secret

International Prix de l'Arc de Triomphe

Du Bois

Darwin Race 5 Mga insurance brokers trobis 3yo class 6 handicap

Dual Personality

Rockhampton Race 3 Tropical auto group qtis two-years-old plate

Dubai Hero

Flat 2000 Guineas

Dubai Sand

Flat Irish Derby

Dubai Thunder

Flat St Leger

Dubawi Prince

Flat Irish Derby

Duble Gaze

Tamworth Race 2 Shay brennan construction 2yo maiden plate

Dubleos Lad

Toowoomba Race 2 Vanderfield hino class 1 handicap

Dublin Express

Belmont Park 20:09 6f 110y class Maiden Claiming (3yo plus)

Dublin Road

Gowran Park 14:50 2m class Kilkenny City & County Vintners Hurdle

Dublins Knight

Monmouth Park 20:51 1m 110y class Race 7 - Maiden Claiming (3yo plus)

Duca Valentinois

International Railway Stakes

Duchess Of Prussia

Kenilworth 11:25 5f 212y class Potala Palace Work Riders' Maiden Plate (F & M) (3yo plus)

Duck A Lorange

Newmarket 14:45 1m 5f class 5 Extra Place Races At 188Bet Handicap (4yo plus)

Duke Of Albany

Melton Race 1 Dnr Logistics Pace

Duke Of Bronte

Flat St Leger

Duke Of Clarence

BANGALORE 11:00 HANDICAP 6f 211y

Duke Of Firenze

Ascot 17:00 6f class 1 Wokingham Stakes (Heritage Handicap) (3yo plus)

Duke Of Luke

Canterbury Park 23:05 6f 110y class Claiming (3yo plus)

Duke Of Viseu

Hazel Park 01:32 5f 110y class Starter Allowance (3yo plus)

Duke of Ellington

Flemington Race 4 Grampians region handicap

Dulce Sonrisa

Hipo Chile 20:54 HANDICAP 7f 21ds

Dulua Kaiu

Churchill Downs 20:15 5f class Maiden Special Weight (3yo plus)

Dumbmark

Arlington 19:25 1m class Maiden Claiming (3yo plus)

Duncan Of Scotland

Down Royal 15:10 6f 180y class Value Cabs Handicap (45-65) (3yo plus)

Dupree

Prairie Meadows 03:12 class

Dustys Vision

Assiniboia Downs 02:29 6f class Waiver Claiming (3yo plus)

Dutch Connection

Flat Sussex Stakes

Dutch Connection

Flat July Cup

Dutch Parrot

Churchill Downs 20:47 1m 110y class Allowance Optional Claiming

Dutch Uncle

Flat Bunbury Cup

Dutch Uncle

Flat John Smiths Cup

Dutchman

Canterbury Park 04:45 1m class Claiming (3yo plus)

Duval

Philadelphia Park 20:37 6f class Allowance (3yo plus)

Dylan J T

Emerald Downs 23:45 4f 110y class Maiden Claiming

Dylan Mouth

Flat Northumberland Plate

Dylan Mouth

Flat Coral Eclipse

Dynamax Prime

Belmont Park 21:46 1m 1f class Allowance (3yo plus)

Dynamite Man

Canterbury Park 22:09 1m 70y class Maiden Special Weight (3yo plus)

Dynamite Ride

Oak Tree at Pleasanton 23:49 1m 70y class Race 5 - Claiming (3yo plus)