Gaelic Football

Saturday 19th September 2020

HomeDrawAway
17:30

Ballinderry

Ballinascreen

8/13

7/1

9/5

17:30

Forkhill

Belleek

4/9

8/1

2/1

17:30

Ratoath

Summerhill

8/15

15/2

2/1

17:30

The Heath

Arles Killeen

1/1

13/2

11/10

18:00

Edendork

Gortin

2/5

11/1

7/2

18:00

Leixlip

Allenwood

9/10

7/1

15/8

19:00

Na Gaeil

An Ghaeltacht

7/4

7/1

1/1

19:00

Rathgormack

Clashmore

1/10

14/1

13/2

19:30

Rathvilly

Old Leighlin

2/7

9/1

9/2

20:00

Kilkerley Emmets

St Fechins

8/13

13/2

13/8

20:00

Kiltimagh

Balla

1/2

15/2

5/2

Sunday 20th September 2020HomeDrawAway
12:00

Butlersbridge

Bailieborough

4/6

13/2

6/4

13:00

Ballylinan

Ballyroan Abbey

1/1

13/2

11/10

13:00

Castledawson

Glack

1/7

16/1

13/2

13:00

Coleraine

Loup

4/5

13/2

13/8

13:00

Donard/Glen

Coolkenno

11/8

13/2

4/5

13:00

Gaultier

Brickey Rangers

1/2

8/1

5/2

13:00

Sean OMahonys

St Brides

11/18

7/1

15/8

13:00

St Molaise Gaels

Curry

1/1

13/2

6/5

13:30

Gracefield

Ballycumber

1/4

9/1

4/1

13:30

Mount Leinster Rangers

Bagenalstown Gaels

4/7

7/1

15/8

13:45

Celbridge

Clane

2/7

9/1

7/2

13:45

St Martins

Horeswood

2/5

15/2

11/4

14:00

Bishopstown

Ilen Rovers

2/5

17/2

5/2

14:00

Claughaun

St Patricks

8/11

7/1

11/8

14:00

Clogherinkoe

Two Mile House

4/5

7/1

13/8

14:00

Faughanvale

Limavady

1/2

15/2

5/2

14:00

Gerald Griffins

Rathkeale

4/6

13/2

6/4

14:00

Nemo Rangers

Ballincollig

1/7

12/1

6/1

14:00

St Michaels

Eire Og

5/6

13/2

6/4

14:30

Cargin

Creggan

8/15

15/2

5/2

14:30

Castlerahan

Crosserlough

5/6

7/1

11/8

15:00

Ballinacourty

An Rinn

2/7

9/1

15/4

15:00

Belcoo

Maguiresbridge

1/2

15/2

15/8

15:00

Killeshin

ODempseys

17/11

7/1

8/11

15:00

Padraig Pearses

St Brigids

4/6

7/1

7/4

15:00

Saul

Drumgath

4/6

15/2

15/8

15:00

Scotstown

Ballybay

1/2

15/2

11/4

15:30

Athy

Round Towers

1/7

14/1

11/2

15:30

Ballinabrackey

St Michaels

1/2

15/2

21/10

15:35TV

Breaffy

Knockmore

4/5

7/1

13/8

16:00

Abbeylara

Mostrim

2/5

17/2

10/3

16:00

Baltinglass

Tinahely

8/15

15/2

9/4

16:00

Clan na Gael

St Pauls

8/15

15/2

2/1

16:00

Clan na Gael

St Pauls Lurgan

1/2

7/1

15/8

16:00

Mallow

Bandon

1/2

15/2

2/1

16:00

Naomh Mairtin

St Mochtas

1/4

10/1

15/4

16:00

St Finbarrs

Newcestown

4/11

17/2

10/3

16:00

Tourlestrane

Drumcliffe/Rosses Point

1/6

14/1

11/2

16:30

Slaughtneil

Glen

8/13

7/1

9/5

17:00

Ballinagh

Ballyhaise

4/5

13/2

6/4

17:00

Ferbane

Tullamore

1/2

8/1

5/2

17:00

Portlaoise

St Josephs

2/9

14/1

5/1

17:15

Starlights

St James

4/5

7/1

6/4

17:30

Clara

Bracknagh

8/13

13/2

13/8

17:30

Na Fianna

Gaeil Colmcille

9/4

15/2

1/2

17:30

Trillick

Dungannon

1/3

17/2

3/1

18:00

Palatine

Tinryland

1/6

12/1

19/4

18:30

The Nire

Kilrossanty

1/5

12/1

9/2

19:00

Kilcoo

Carryduff

1/7

14/1

7/1

19:00

Newtown Blues

St Marys Ardee

8/13

15/2

28/15

19:00

Valley Rovers

Duhallow

11/4

17/2

4/11

19:30

Cavan Gaels

Kingscourt

1/3

9/1

4/1

Tuesday 22nd September 2020HomeDrawAway
20:00

Adare

Newcastlewest

2/1

7/1

8/13

20:00

Galbally

Oola

11/4

15/2

4/9

Saturday 26th September 2020HomeDrawAway
19:00

East Kerry

Mid Kerry

1/5

12/1

9/2

Sunday 27th September 2020HomeDrawAway
16:30

Ballymun Kickhams

Ballyboden St Endas

1/1

7/1

5/4

Team Outrights

Other Outrights