Hurling

Wednesday 5th August 2020

HomeDrawAway
19:30

Ballinkillen

Mount Leinster Rangers

2/1

9/1

4/9

Thursday 6th August 2020HomeDrawAway
19:15

Clara

Erins Own

4/9

10/1

9/4

Friday 7th August 2020HomeDrawAway
19:00

Inagh Kilnamona

Newmarket

5/18

10/1

11/4

19:00

Lorrha

Kiladangan B

2/5

9/1

2/1

19:00

St Thomas

Sarsfields

8/15

9/1

28/15

19:00

Thurles Sarsfields

Loughmore

1/2

9/1

7/4

19:15

Ballyhale Shamrocks

O Loughlin Gaels

4/6

8/1

6/4

19:15

Dicksboro

Graigue Ballycallan

1/6

12/1

4/1

19:15

James Stephens

Tullaroan

8/15

8/1

15/8

19:15

Mullinavat

Rower Inistoge

1/2

9/1

2/1

19:30

Fr O Neills

Bride Rovers

5/6

8/1

11/10

19:30

Midleton

Ballyhea

1/12

16/1

13/2

Saturday 8th August 2020HomeDrawAway
12:00

Bennettsbridge

Danesfort

1/2

10/1

9/4

14:00

Athenry

Ardrahan

8/11

8/1

13/8

14:00

Ballyea

Clooney Quin

3/19

12/1

4/1

14:00

Castlegar

Portumna

3/19

12/1

7/1

14:00

Clonlara

Broadford

2/9

11/1

10/3

14:00

Cratloe

Eire Og

4/11

10/1

9/4

14:00

Erins Own

Bishopstown

8/15

9/1

7/4

14:00

Feakle

Clarecastle

4/9

9/1

28/15

14:00

Glen Rovers

Carrigtwohill

1/10

14/1

13/2

14:00

Kilmaley

Wolfe Tones

5/18

10/1

11/4

14:00

Sixmilebridge

Whitegate

1/16

16/1

13/2

14:00

Turloughmore

Oranmore-Maree

5/18

10/1

7/2

14:30

Ballygunner

Passage

1/20

20/1

15/2

15:00

Kilruane

Moycarkey

1/5

11/1

7/2

15:00

Templederry

Ballina

3/19

12/1

4/1

16:00

Ballinhassig

Watergrasshill

11/18

8/1

6/4

16:00

Ballymartle

Kilworth

1/1

8/1

9/10

16:00

Kanturk

Newcestown

4/6

8/1

11/8

17:00

Carrigaline

Aghada

2/5

9/1

2/1

17:00

Charleville

Mallow

2/17

14/1

9/2

17:00

Kilmallock

Ahane

1/16

16/1

8/1

17:00

Valley Rovers

Ballincollig

4/7

8/1

13/8

17:30

Bandon

Fermoy

4/7

8/1

13/8

18:00

Blarney

Castlelyons

4/6

8/1

11/8

18:00

Killimordaly

Beagh

4/7

9/1

13/8

18:00

Liam Mellows

Clarinbridge

9/10

8/1

6/4

18:00

Mullagh

Padraig Pearses

1/2

9/1

2/1

18:30

Courcey Rovers

Youghal

1/3

10/1

9/4

18:30

De La Salle

Abbeyside

4/11

10/1

9/4

19:00

Ballingarry

Cashel

11/10

8/1

5/6

19:00

Ballybrown

Garryspillane

1/5

11/1

9/2

19:00

Borris-Ileigh

Burgess

3/19

12/1

4/1

19:00

Monaleen

Murroe Boher

2/7

11/1

10/3

19:00

Mullinahone

Newport

2/5

9/1

2/1

19:00

Patrickswell

Doon

1/2

9/1

3/1

19:00

Toomevara

Upperchurch

1/2

9/1

7/4

19:45

Douglas

Sarsfields

28/15

9/1

8/15

Sunday 9th August 2020HomeDrawAway
13:00

Cappataggle

Loughrea

11/18

8/1

13/8

13:00

Gort

Kinvara

1/6

14/1

11/2

14:00

Blackrock

Newtownshandrum

4/7

8/1

13/8

14:00

Dunloy

Ballycastle

1/20

20/1

11/1

14:00

Eire Og Anacarty

Holycross

4/6

8/1

11/8

14:00

Kiladangan

Roscrea

1/5

11/1

7/2

14:00

Killeagh

Cloyne

2/9

11/1

10/3

14:00

Loughgiel Shamrocks

Cushendall

8/11

17/2

11/8

14:00

Mount Sion

Roanmore

8/15

9/1

13/8

14:00

Naomh Eanna

St Galls

1/3

12/1

3/1

14:00

ODonovan Rossa

St Johns

3/1

11/1

4/9

14:00

Portroe

Thurles Sarsfields B

11/18

8/1

6/4

14:00

St Finbarrs

Na Piarsaigh

4/6

8/1

11/8

15:00

Crusheen

O Callaghan Mills

13/18

8/1

5/4

15:00

Drom and Inch

JK Brackens

4/9

9/1

28/15

15:00

Killenaule

Carrick Swan

4/11

10/1

9/4

17:00

Ahascragh/Fohenagh

Kilnadeema/Leitrim

5/6

8/1

6/4

17:00

Craughwell

Ballinderreen

1/3

10/1

9/4

17:00

Tommy Larkins

Tynagh Abbey

4/9

10/1

5/2

18:00

Lismore

Dungarvan

1/2

9/1

7/4

18:30

Silvermines

St Marys

8/15

9/1

13/8

19:00

Inniscarra

Blackrock Int

1/4

11/1

3/1

19:00

Nenagh Eire Og

Clonoulty

8/15

8/1

7/4

19:00

Sean Treacys

Clonakenny

4/6

8/1

11/8

Saturday 24th October 2020HomeDrawAway
17:00

Laois

Dublin

13/2

18/1

1/12

17:00

Limerick

Clare

2/5

10/1

9/4

Saturday 31st October 2020HomeDrawAway
17:00

Cork

Waterford

1/3

11/1

5/2

17:00

Wexford

Galway

13/8

10/1

8/15