Greyhounds Fast Results

AUSGeelong 10:13 - Race 5 Merv Jennings Signs

1st22 Winston Cruise 6/12nd44 Rusty The Jett 7/13rd66 Kiss Me Marday 6/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSDapto 10:10 - Race 1 Dapto Loyalty Program Mdn

1st88 Fantastic Winnie 6/172nd77 Dynamite Davey 11/13rd11 Flying Fernando 11/1

Non-runners: None (All 6 Ran)

AUSAngle Park 10:07 - Race 1 Sky Racing Stake

1st66 Sir Puppo 9/52nd55 Pawesome Nelly 14/53rd11 Spring King 18/5

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSSandown Park 10:04 - Race 4 The John Fitzsimmons

1st22 Brazilian Brae 4/12nd44 Zipping Buck 6/13rd66 Vixstar 17/2

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSHobart 10:01 - Race 1 The Mercury

1st33 Little Bit Magic 14/12nd77 Stylish April 22/13rd44 Hey Fernando 5/2

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSAlbion Park 09:58 - Race 2 Ubet Tappy

1st77 Blue Lemonade 13/12nd22 Smart Marlow 29/103rd88 Nash Bonus 22/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

NZAddington 09:56 - Race 11 Crate and Barrel Publicans Cup

1st33 Eyrewell Turbo 4/12nd22 Dyna Bart 3/13rd11 Hankenstein 23/10

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSGeelong 09:55 - Race 4 Xtreme Technology

1st11 Kauai 11/22nd77 Galina Reznikov 7/103rd55 Xinnia Allen 6/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSNortham 09:52 - Race 7 Greyhoundsaspets com au

1st11 West On Reggie 19/202nd22 Joe Man 17/103rd77 Triple Crown Ria 5/1

Non-runners: None (All 7 Ran)

AUSSandown Park 09:44 - Race 3 Ashfords Accountants

1st22 Reality Hawk 3/12nd11 Dewana Dimie 17/53rd88 Jemmas Fantasy 12/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSAlbion Park 09:40 - Race 1 Box 1 Photography

1st22 Double Chip 8/52nd88 Cash Point 8/53rd33 Shes A Sort 11/2

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSGeelong 09:37 - Race 3 Nardi Produce (1-3 Wins) (250+rank)

1st55 Dodge An Steele 11/172nd44 Blackjack Cruise 5/13rd1010 Dazzling Liesel 11/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

NZAddington 09:31 - Race 10 Barron and #39;s South Island Championship Heat 2

1st44 Dirk Bale 6/42nd11 Panel Beater 21/103rd33 Rockstar Kobe 7/1

Non-runners: None (All 7 Ran)

AUSNortham 09:30 - Race 6 Bet Local Bet Tabtouch

1st55 Marydoll 7/52nd88 Bushmans Poem 13/53rd22 Regatta Rebel 33/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSSandown Park 09:24 - Race 2 Grv Vic Bred Series Final (vicgreys)

1st22 Miriam 17/102nd33 Han Solo 14/53rd44 Spectra Style 9/2

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSGeelong 09:16 - Race 2 P and R Food Services

1st11 Rythym Taboo 6/52nd88 Ohio Fernando 11/13rd77 Proven Mystery 3/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSNortham 09:09 - Race 5 Get Your Quaddie On

1st66 Excel Like Fever 11/22nd22 Black Goshawk 11/13rd44 Heracles 18/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMaitland 09:06 - Race 10 The Sign Place Stakes

1st22 Dana Kazza 5/12nd77 Scarface 16/53rd66 Queens Me Mum 10/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

NZAddington 09:05 - Race 9 Barron and #39;s South Island Championship Heat 1

1st44 Fair Pippa 14/12nd33 Egomaniacal 14/53rd55 Umbridge Bale 17/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSSandown Park 09:02 - Race 1 Dollars For Dinner This July!

1st33 Caribbean Red 9/22nd11 Rocket Tears 12/53rd22 Lance Allen 4/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSGeelong 08:58 - Race 1 Come and Join Bingo @ Beckley Each Thurs

1st11 Red King Prince 7/52nd66 Blackpool Remi 7/23rd88 Our Star 5/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSNortham 08:52 - Race 4 Evening In The Valley

1st77 Bushmans Luck 16/52nd22 Haunted To Excel 18/53rd55 Jessie Quick 1/1

Non-runners: None (All 6 Ran)

AUSMaitland 08:49 - Race 9 Maitland Winter Cup Ht3

1st44 My Bro Harry 5/42nd66 Red Four 13/103rd33 Hungry Heart 11/1

Non-runners: None (All 7 Ran)

NZAddington 08:41 - Race 8 Christchurch Casino New Zealand Stayers Cup Heat 2

1st22 Dusty Gambler 6/172nd55 Opawa Tab 10/13rd33 Translator 5/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSNortham 08:30 - Race 3 Debs Diner

1st88 Vaporama 17/102nd22 Mudzy 5/13rd11 Hey Bail 27/10

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMaitland 08:26 - Race 8 Ladbrokes Pathways Final

1st44 Knockout Hero 27/102nd11 Winlock Silver 11/23rd33 Spookie Dynamic 17/10

Non-runners: None (All 10 Ran)

NZAddington 08:22 - Race 7 Christchurch Casino New Zealand Stayers Cup Heat 1

1st88 Ring The Bell 15/132nd66 Avenger Bale 9/53rd11 Goldstar Ashton 26/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSNortham 08:14 - Race 2 Love The Chase

1st22 Sansa Monelli 7/12nd44 Time Healer 8/53rd55 Gypsy Said Run 13/5

Non-runners: None (All 6 Ran)

AUSMaitland 08:06 - Race 7 Ladbrokes Monthly Medal Ht3

1st66 Keona 10/12nd11 Woodlands Drive 6/113rd77 Blitzkrieg 4/1

Non-runners: None (All 9 Ran)

NZAddington 07:59 - Race 6 Angler and #39;s Arms Tavern Dash

1st77 Shallay Pallay 21/102nd11 Inside Affair 14/53rd55 Sunlit Johnny 11/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSShepparton 07:55 - Race 9 Ckh Painting (250+ Rank Veterans) (vicgreys)

1st22 Eily West 9/22nd66 What Stopping Ya 11/13rd33 Shep 9/2

Non-runners: None (All 7 Ran)

AUSNortham 07:51 - Race 1 Free Entry Thursdays

1st88 Freya Monelli 4/12nd77 Georgias Dilema 25/13rd11 Sister Win 14/5

Non-runners: None (All 7 Ran)

AUSMaitland 07:47 - Race 6 Maitland Winter Cup Ht2

1st33 Blazin Fletch 5/22nd11 Nialilli 25/13rd44 Miss Pinafore 70/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSShepparton 07:39 - Race 8 Racers Function Centre

1st77 Extra Gear 9/12nd66 Peter Yap 33/13rd55 Aston Frankel 13/2

Non-runners: None (All 10 Ran)

NZAddington 07:31 - Race 5 Islington Tavern Sprint

1st33 Fired Up Jasper 17/102nd22 Smash Attack 7/13rd66 Botany Cold 19/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMaitland 07:24 - Race 5 Ladbrokes Monthly Medal Ht2

1st88 Scary Mary 11/52nd77 Task Force 5/23rd11 Mini Cousin 17/10

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSShepparton 07:12 - Race 7 Elite Collars and Leads

1st88 Big Cold Burst 11/22nd22 Shakey Shadow 7/23rd66 Krabi 15/2

Non-runners: None (All 10 Ran)

NZAddington 07:05 - Race 4 Glenbyre Tavern Sprint

1st44 Saraya Jayde 5/12nd11 Smash That 9/13rd22 Sergess 27/10

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMaitland 07:04 - Race 4 Maitland Winter Cup Ht1

1st66 Burning Fuel 3/102nd33 Roman Red 25/13rd22 Treeman Shelby 7/1

Non-runners: None (All 7 Ran)

AUSWarragul 07:01 - Race 12 Tab com au (300+rank)

1st66 Crash Reality 13/102nd1010 Make It Happen 20/13rd88 Bronelly Spike 11/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSShepparton 06:49 - Race 6 Goulburn Valley 95 3 Triple M

1st22 Adherent 16/52nd33 Kulu Cooper 9/23rd11 So Amazing 18/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSWarragul 06:46 - Race 11 Luca Neveelk @ Stud (300+rank)

1st88 Dyna Zapto 23/172nd77 Courage Crest 13/23rd55 Precious Metal 14/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMaitland 06:42 - Race 3 Kankool Pet Food Stakes

1st22 Whatta Lurker 3/42nd33 Sketchy Halo 23/103rd88 Sovane 5/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

NZAddington 06:41 - Race 3 Coalgate Tavern Dash

1st22 Rand 6/12nd11 Know Respect 5/13rd88 Whose He 22/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSShepparton 06:34 - Race 5 Free Entry From 1st July

1st77 Gotta Bandit 16/52nd44 Chew The Fat 1/13rd99 Ready And Armed 11/2

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSWarragul 06:31 - Race 10 Endeavour Locksmiths (300+rank)

1st22 Inda Way 15/132nd77 Supercity Star 6/13rd66 My Echidna 13/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMaitland 06:24 - Race 2 Ladbrokes Monthly Medal Ht1

1st33 Almost Black 8/52nd44 Brett Brann 13/23rd22 Awesome Signs 11/10

Non-runners: None (All 9 Ran)

NZAddington 06:15 - Race 2 Kaikanui Tavern Dash

1st22 Fiery Jen 16/52nd11 Dissident 11/53rd55 Black Tori 16/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSShepparton 06:14 - Race 4 The Butlers Pantry

1st33 Kulu Zipster 5/22nd44 Oaklands 25/13rd66 Valdar Bale 25/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSMount Gambier 06:11 - Race 10 Klaassens Contractors (4+ Wins N/p) Stake

1st77 Usain Insane 6/12nd44 Osanna 9/13rd88 Turbo Road 3/1

Non-runners: None (All 4 Ran)

AUSWarragul 06:07 - Race 9 Top Run Images (300+rank)

1st44 Gunmetal Liam 7/12nd33 Belleperi Miss 16/13rd11 Zambora Lord 9/5

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMaitland 06:04 - Race 1 Commercial Painting Group Mdn

1st22 Zipping Burgess 8/52nd11 Shortcuts 9/23rd77 Annies Chance 5/4

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSShepparton 05:57 - Race 3 Manish Gupta Accountants

1st88 Knocka Feller 19/202nd11 Backin Bully 16/53rd44 Wolf Point 25/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSGoulburn 05:54 - Race 10 Agh Demolition Stakes

1st11 Mallee Chas 5/112nd55 Hifalutin 16/13rd88 Cosmic Poker 6/1

Non-runners: None (All 9 Ran)

NZAddington 05:50 - Race 1 Springston Hotel Sprint

1st44 Billy Frost 14/12nd55 Lisas Boy 5/13rd22 Unfounded 5/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSWarragul 05:49 - Race 8 Australian Quality Pet Foods (300+rank)

1st66 Trey Smidge 12/52nd44 Diesel Turbo 13/23rd77 Spazzy Blue 12/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMount Gambier 05:46 - Race 9 Winningformula net au (4+ Wins N/p) Stake

1st11 Miss Zorro 14/52nd44 Mr Perfect 22/13rd55 Dimora Bekim 6/1

Non-runners: None (All 7 Ran)

AUSShepparton 05:39 - Race 2 Finer Fruits (1-3 Wins)

1st11 Zipping Mulga 27/102nd55 Balance 17/23rd66 Ramble Tamble 7/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSGoulburn 05:32 - Race 9 Sky Sports Radio 0-1 Final

1st22 Bear Squared 4/12nd55 Badgers Belle 25/13rd77 Sutton Red 18/5

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSWarragul 05:27 - Race 7 Top Cat Video (300+rank)

1st88 Siver Lightning 13/52nd99 Royal Bruno 17/23rd77 Lady Alliance 17/5

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMount Gambier 05:22 - Race 8 Williams Crane Hire (4+ Wins N/p) Stake

1st88 Hit The Runway 8/52nd66 Dark Vader 4/13rd55 Redda 16/1

Non-runners: None (All 7 Ran)

AUSShepparton 05:19 - Race 1 Byers Electrical (1-4 Wins) Final (vicgreys)

1st55 Wanna Allen 4/12nd22 Amy Amour 15/23rd33 All Inn Misshap 14/5

Non-runners: None (All 9 Ran)

AUSGoulburn 05:16 - Race 8 Tab we Love A Bet Stakes

1st11 Banjo Shark 1/52nd66 Teflon Travis 33/13rd44 Fawn To Run 22/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSWarragul 05:07 - Race 6 East Ivanhoe Grocers (300+rank)

1st66 Magic Maya 25/12nd44 Iveys Affair 23/103rd22 Puffin Stuff 8/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMount Gambier 05:04 - Race 7 Gordon Refrigeration (4+ Wins N/p) Stake

1st88 Last Princess 6/52nd11 Chatty Garry 17/53rd44 Odd Boots 9/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSGoulburn 04:52 - Race 7 Sky Racing Stakes

1st88 Sandave Cruise 12/52nd55 Prince Louie 20/13rd11 Myrniong Lana 10/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSWarragul 04:45 - Race 5 Parnassus Steakhouse (300+rank)

1st11 Brindle Ninja 4/12nd22 Porschas Girl 9/13rd33 All You Got 9/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMount Gambier 04:39 - Race 6 The Border Watch (1-3 Wins N/p) Stake

1st55 Drysdale Creek 17/22nd33 Oemi Allen 9/13rd88 Viking Storm 5/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSGoulburn 04:32 - Race 6 Tab com au Stakes

1st77 Slick Simzy 3/42nd11 Klemmer 16/13rd22 Sketchy Nick 13/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSWarragul 04:27 - Race 4 Morlands Meats (300+rank)

1st88 Bowon Approach 5/12nd77 Bags Of Bucks 5/13rd66 Midnight Muscat 5/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMount Gambier 04:24 - Race 5 Greyhound-data com (1-3 Wins N/p) Stake

1st22 Pinecutter Pete 10/12nd33 Gotta Wobble Up 10/13rd77 Raglan Bindi 9/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSGoulburn 04:14 - Race 5 Gibson and Harriden Stakes

1st44 Als Desire 7/52nd11 Harung 6/13rd22 Dantelah 7/2

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSWarragul 04:09 - Race 3 Blue Stream Pictures (300+rank)

1st11 Alta Linea 3/52nd88 Sergeant Schultz 13/23rd33 Absolute Breeze 6/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMount Gambier 04:06 - Race 4 Rocks Retreat (1-3 Wins N/p) Stake

1st22 Like A Rocket 5/112nd55 Blonde Barbados 30/13rd11 Bourne Blackjack 17/53rd77 Bungaloo Thor 45/1

Non-runners: None (All 6 Ran)

NZCambridge 04:01 - Race 11 May Hounds Racing Retirement Project Sprint

1st33 Retired Mouse 9/22nd22 Tullabung Googar 13/13rd11 Princess Alea 9/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSGoulburn 03:57 - Race 4 Gapnsw com au Stakes

1st33 Spin That Wheel 7/22nd88 Sir Nicholas 3/13rd11 Country Fantasy 27/10

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSWarragul 03:52 - Race 2 Wwr Sawdust (300+rank)

1st66 Lady Emerald 7/22nd22 Splish Splash 9/23rd55 Chiming In 5/4

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMount Gambier 03:49 - Race 3 Greg Martlew Autos (1-3 Wins N/p) Stake

1st88 Smart Marty 18/52nd77 Dons Just Under 3/13rd11 Kinnky Mcphee 9/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

NZCambridge 03:42 - Race 10 Mike Stent Decorators Ltd Stakes

1st22 Thrilling Major 3/12nd88 Beaumont 5/13rd33 Trumped 19/5

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSGoulburn 03:38 - Race 3 Red Tv Productions Stakes

1st88 Marys Desire 11/102nd11 Lachlans Wish 13/23rd55 Sweet Molly 40/1

Non-runners: None (All 10 Ran)

AUSWarragul 03:34 - Race 1 Spollys Syndications (300+rank)

1st55 Dr Zammit 5/12nd66 Hurricane Billie 13/13rd44 Spectator 13/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

NZCambridge 03:27 - Race 9 Happy Birthday Sophie Whittaker Sprint

1st33 Bloomingdales 7/12nd44 Bigtime Sophie 10/13rd66 Finkle Foot Fred 3/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMount Gambier 03:22 - Race 2 Jb Irrigation (1-3 Wins N/p) Stake

1st22 Jacks Alouette 6/12nd11 Nebs Horse 7/23rd88 Mrs Hardwicke 3/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSGoulburn 03:14 - Race 2 Canberra@goulburn Pathways Stks

1st88 Oldmate Everest 4/12nd55 Fancy Oliver 13/13rd66 Firestone Icon 7/2

Non-runners: None (All 9 Ran)

NZCambridge 03:07 - Race 8 The Clubhouse Sports Bar Stakes

1st99 Secret Babe 27/102nd88 Twelve Gauge 17/13rd55 Fushidara 5/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSMount Gambier 03:04 - Race 1 Winmore Greyhound Kennels Maiden Stake

1st66 Jeanies Gem 4/12nd22 Emerley Tru Blu 3/13rd55 Dons Noisey 17/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

AUSGoulburn 02:59 - Race 1 Greyhound Recorder Maiden

1st77 Unrushed 8/12nd88 Brandy Lime 11/53rd22 Swear Jar 8/5

Non-runners: None (All 8 Ran)

NZCambridge 02:51 - Race 7 Garrards Horse and Hound Conditioned Series Final

1st55 Thrilling Dexter 9/52nd22 Snoopys Bro 10/13rd77 Jinja Liv 18/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

NZCambridge 02:33 - Race 6 Farmlands Hautapu Stakes

1st33 Thrilling Carly 1/12nd66 Don Morocco 4/13rd77 Draxler 17/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

NZCambridge 02:16 - Race 5 Superior Chunky Dog Rolls Sprint

1st77 Classy Impact 9/12nd55 Formation 13/13rd66 Bushmans Idol 20/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

NZCambridge 01:58 - Race 4 Box 1 Gold Sprint

1st88 Wairoa Angel 13/22nd11 Diva Pose 9/23rd77 King Shaq 17/2

Non-runners: None (All 8 Ran)

NZCambridge 01:41 - Race 3 Hautapu Veterinary Clinic Sprint

1st55 Sun Is Shining 3/12nd88 Token Jasper 13/13rd99 Elouera Mist 9/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

NZCambridge 01:23 - Race 2 Affordable Pet Accessories Stakes

1st33 Thrilling Talk 1/22nd44 Jetsun Woody 12/13rd66 Little Trilise 12/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

NZCambridge 01:06 - Race 1 Welcome To Cambridge Raceway Sprint

1st66 Girl Queenie 34/12nd22 Jinja Mia 15/23rd88 Stay Rich 4/1

Non-runners: None (All 8 Ran)

Free Bets
Free Bet Lottery
Casino Bonus
A privacy reminder from Oddschecker
We have changed our T&Cs and updated our Cookie Policy
Review Now